Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα anni7 και σε όλες τις κοπέλες..
Απο το πρωί φτερνίζομαι συνέχεια.. τι είναι αυτό το πράγμα ? Αλλεργία στα 32?

Όσο αφορά την απόδραση λόγω Πάσχα , δυστυχώς εμείς δεν έχουμε χωριό, ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου..
Εγώ να σας πω την αλήθεια ήθελα να πάμε μια μονοήμερη την Κυριακή , έτσι να αλλάξει παραστάσεις το μάτι γιατί έχουμε να πάμε κάπου από τον Οκτώβρη που επισκεφτήκαμε τη Βυτίνα και πραγματικά μου άρεσε πολύ!
Τώρα θα δείξει.. 
Κατα τα άλλα .. αναμονή κι αυτό το μήνα.. 

ειμαι απο την παραθαλασια πλευρα που πηγες στην βυτινα !!! εχει και αλλα μεροι εκει τριγυρο αμα θες να σας πω να πατε !!! και για καλοκαιρακι !!! να πατε μεχρι το ναυπλιο θα ειναι ωραια!! να σου πω κατι θελω να παω γιατι ειναι και πολυ ωραιο μερος απλα ενταξει σκεφτομαι καλα το σαββατο τρεις ωρες να πας αλλα την δευτερα το γυρνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ολες θα έρθει η ωρα με το καροτσάκι. Απλα θελει υπομονή. Υπομονή για τα καρότσια, υπομονή για τις αλλεργίες, γενικα, υπομονηηηηηηηηη (και για να το ακουσω εγω το λεω) 

Εμεις δεν θα παμε πουθενα γιατι κλασσικά τωρα έχει περισσότερο κόσμο το μαγαζί οποτε δεν φεύγουμε. ΑΛΛΑ την Κυριακή θα ψήσουμε στο μαγαζί γιατι σιγα μην ανέβει κανείς αλλα και να ερθει κανας πελάτης ε θα τον κερασουμε και τπτ. Χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Για ολες θα έρθει η ωρα με το καροτσάκι. Απλα θελει υπομονή. Υπομονή για τα καρότσια, υπομονή για τις αλλεργίες, γενικα, υπομονηηηηηηηηη (και για να το ακουσω εγω το λεω) 

Εμεις δεν θα παμε πουθενα γιατι κλασσικά τωρα έχει περισσότερο κόσμο το μαγαζί οποτε δεν φεύγουμε. ΑΛΛΑ την Κυριακή θα ψήσουμε στο μαγαζί γιατι σιγα μην ανέβει κανείς αλλα και να ερθει κανας πελάτης ε θα τον κερασουμε και τπτ. Χαχαχα.

αχαχαχαχ, πες μου που ψηνετε να ρθω....Τρελαινομαι για σουβλα, και η αληθεια ειναι οτι μαλλον εξω θα βγουμε εμεις, αφου κανεις δεν προτιθεται να σουβλισει. Αλλά θα βρω ενα ωραιοτατο ταβερνιδιο και δε με νοιαζει τιποτα! Υπομονη οπως λες για ολα τα αλλα. Δεν κανουμε και τιποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, πες μου που ψηνετε να ρθω....Τρελαινομαι για σουβλα, και η αληθεια ειναι οτι μαλλον εξω θα βγουμε εμεις, αφου κανεις δεν προτιθεται να σουβλισει. Αλλά θα βρω ενα ωραιοτατο ταβερνιδιο και δε με νοιαζει τιποτα! Υπομονη οπως λες για ολα τα αλλα. Δεν κανουμε και τιποτα αλλο

Καλε να ερθετε ξες τι ωραία που ειμαστε στο βουνό ουουου τυφλα να έχει το χωριό. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 επιδημια εχει πεσει. Αντε να κολλησουμε και μεις

@Μπλε φανταζομαι!!! χιχιχι. Μωρε τους αγαπημενους σου να χεις και καλο φαι, και ας ειναι και στην αυλη, καθολου δε με νοιαζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Βλεπω το έχετε ρίξει στα πασχαλινά σούβλες διαβάζω αποδράσεις κ βουνά κ Λαγκάδια.

χαθηκα λιγο ενώ μεσες άκρες σας παρακολουθώ, γιατί ρε κορίτσια τι να πω κοντεύω να σκάσω.. δεν ξερω πια τι να κανω θα τρελαθώ. Νομιζω πως δεν μπορω να ευχαριστηθώ αυτο το δώρο που μου εχει ερθει κ δεν μπορω να απολαύσω τπτ.

εχω πολλα θέματα ψυχολογικά μου εχει γυρισει ολο ανάποδα οι ορμόνες χορεύουν οχι απλα παρτυ...δεν ξερω τι κάνουν...ειναι ξέφρενες.

συνεχεια εχω νεύρα συνεχεια τσαντιζομαι κ γκρινιάζω συνεχεια κλαιω κ στεναχωριέμαι σημερα απο τα νεύρα μου έπιασα κ κάπνισα μισο πακετο τσιγαρα για να ξεσπάσω καπου πριν πάθω κατάθλιψη αν δεν εχω παθει ακομα δηλαδή.

ο αντρας μου κ αυτος ενώ προσπαθεί να κανει υπομονη νευριαζει κ αυτος με τα πολλα με τα λίγα κ γινόμαστε κωλος τελικα συνεχεια για το τιποτα

Θα σκάσω αληθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, πες μου που ψηνετε να ρθω....Τρελαινομαι για σουβλα, και η αληθεια ειναι οτι μαλλον εξω θα βγουμε εμεις, αφου κανεις δεν προτιθεται να σουβλισει. Αλλά θα βρω ενα ωραιοτατο ταβερνιδιο και δε με νοιαζει τιποτα! Υπομονη οπως λες για ολα τα αλλα. Δεν κανουμε και τιποτα αλλο

Εμείς,κορίτσια,θα πάμε στο χωριό μου το Πασχα..Θα μαζευτούμε κοντά 12 άτομα και θα κάνουμε το αρνί αντικρύστο!!Δεν σνομπαρω τη σούβλα,αλλά αν φάτε μια φορά αντικρύστο αρνί δεν θα το αλλάζετε!!!Και μετα εχω σκοπο να κάνω τη Λορα από το μικρό σπίτι στο λιβάδι...????

Θα πάω να μαζέψω λουλούδια στους αγρούς,μηπως χωνέψω!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Εμείς,κορίτσια,θα πάμε στο χωριό μου το Πασχα..Θα μαζευτούμε κοντά 12 άτομα και θα κάνουμε το αρνί αντικρύστο!!Δεν σνομπαρω τη σούβλα,αλλά αν φάτε μια φορά αντικρύστο αρνί δεν θα το αλλάζετε!!!Και μετα εχω σκοπο να κάνω τη Λορα από το μικρό σπίτι στο λιβάδι...????

Θα πάω να μαζέψω λουλούδια στους αγρούς,μηπως χωνέψω!!???

Δεν ξερω τι ναι αυτο, αλλα επειδη εισαι απο Κρητη το εμπιστευομαι και το λιγουρευομαι ηδη (ειμαι φαν γαμοπιλαφων και ολων των κρητικων εδεσματων. Γενικα ειμαι φαν του φαγητου δηλαδη μην κρυβομαι πισω απτο δαχτυλο μου : P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Βλεπω το έχετε ρίξει στα πασχαλινά σούβλες διαβάζω αποδράσεις κ βουνά κ Λαγκάδια.

χαθηκα λιγο ενώ μεσες άκρες σας παρακολουθώ, γιατί ρε κορίτσια τι να πω κοντεύω να σκάσω.. δεν ξερω πια τι να κανω θα τρελαθώ. Νομιζω πως δεν μπορω να ευχαριστηθώ αυτο το δώρο που μου εχει ερθει κ δεν μπορω να απολαύσω τπτ.

εχω πολλα θέματα ψυχολογικά μου εχει γυρισει ολο ανάποδα οι ορμόνες χορεύουν οχι απλα παρτυ...δεν ξερω τι κάνουν...ειναι ξέφρενες.

συνεχεια εχω νεύρα συνεχεια τσαντιζομαι κ γκρινιάζω συνεχεια κλαιω κ στεναχωριέμαι σημερα απο τα νεύρα μου έπιασα κ κάπνισα μισο πακετο τσιγαρα για να ξεσπάσω καπου πριν πάθω κατάθλιψη αν δεν εχω παθει ακομα δηλαδή.

ο αντρας μου κ αυτος ενώ προσπαθεί να κανει υπομονη νευριαζει κ αυτος με τα πολλα με τα λίγα κ γινόμαστε κωλος τελικα συνεχεια για το τιποτα

Θα σκάσω αληθεια 

Βρε κορίτσι νορμαλ σε βρίσκω και εμεις καθε βράδυ Ρίχνουμε ενα τσακωμο περιποιημένο σαν αντιβίωση ενα πράγμα. Να δεις εγω τι γκρίνια ριχνω που ακομα τακτοποιούμε απ'την μετακόμιση. 

Δεν το θεωρω παραλογο ολο αυτο που νοιώθεις ειναι οι ατιμες οι ορμόνες αυτο να εχεις στο κεφαλι σου!!! Βαθιες ανασες. Εγω προσπαθώ οσο χαζο και να αακούγεται να μετραω ως το δεκα ή να βαζω κανενα τραγουδάκι την ωρα που πιάνω 0-100. Εμενα με βοηθάει και στο προτείνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμ δεν προλαβαίνω να μετρήσω ουτε μεχρι το 2 ποιο 10;;; Χαχα βεγγαλικό ρε συ σκαω μπαμ μπαμ... ασε εχω μεγαλο θεμα περνάω αληθεια μεγαλη στεναχώρια με ολο αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Δεν ξερω τι ναι αυτο, αλλα επειδη εισαι απο Κρητη το εμπιστευομαι και το λιγουρευομαι ηδη (ειμαι φαν γαμοπιλαφων και ολων των κρητικων εδεσματων. Γενικα ειμαι φαν του φαγητου δηλαδη μην κρυβομαι πισω απτο δαχτυλο μου : P )

Αντικρύστο είναι ο τρόπος ψησίματος του αρνιού...Βασικα είναι κάπως έτσι..

Screenshot_20180403-142216.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις κρητικό αρνι θα φαμε μας το στέλνουν απ'το χωριό!!! Οι αλλοι δλδ γιατι εγω δεν το τρώω.

@NicolVall βρε σε λιγο καιρο θα γελάτε με αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Βλεπω το έχετε ρίξει στα πασχαλινά σούβλες διαβάζω αποδράσεις κ βουνά κ Λαγκάδια.

χαθηκα λιγο ενώ μεσες άκρες σας παρακολουθώ, γιατί ρε κορίτσια τι να πω κοντεύω να σκάσω.. δεν ξερω πια τι να κανω θα τρελαθώ. Νομιζω πως δεν μπορω να ευχαριστηθώ αυτο το δώρο που μου εχει ερθει κ δεν μπορω να απολαύσω τπτ.

εχω πολλα θέματα ψυχολογικά μου εχει γυρισει ολο ανάποδα οι ορμόνες χορεύουν οχι απλα παρτυ...δεν ξερω τι κάνουν...ειναι ξέφρενες.

συνεχεια εχω νεύρα συνεχεια τσαντιζομαι κ γκρινιάζω συνεχεια κλαιω κ στεναχωριέμαι σημερα απο τα νεύρα μου έπιασα κ κάπνισα μισο πακετο τσιγαρα για να ξεσπάσω καπου πριν πάθω κατάθλιψη αν δεν εχω παθει ακομα δηλαδή.

ο αντρας μου κ αυτος ενώ προσπαθεί να κανει υπομονη νευριαζει κ αυτος με τα πολλα με τα λίγα κ γινόμαστε κωλος τελικα συνεχεια για το τιποτα

Θα σκάσω αληθεια 

τι τραβαμε και μεις οι χορευτριες με τα ορμονικα μας και τα θεματα μας αληθεια (τι τραβανε και οι δυστυχοι βεβαια :P ) Κορίτσι, κανε πραγματα που σε εκτονωνουν. Μαγειρεμα? Μποτέ? Βολτα στα μαγαζια? Καφε με φιλες να κουτσομπολευετε 3 ωρες? (Αυτο πιανει το κανω). Κανε ο,τι σε βοηθαει να εκτονωνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τι τραβαμε και μεις οι χορευτριες με τα ορμονικα μας και τα θεματα μας αληθεια (τι τραβανε και οι δυστυχοι βεβαια :P ) Κορίτσι, κανε πραγματα που σε εκτονωνουν. Μαγειρεμα? Μποτέ? Βολτα στα μαγαζια? Καφε με φιλες να κουτσομπολευετε 3 ωρες? (Αυτο πιανει το κανω). Κανε ο,τι σε βοηθαει να εκτονωνεσαι!

Μεγαλη αλήθεια για τους καημενους... χθες καθαριζε την αποθηκη ο δόλιος 2 ωρες και οταν τελειωσε του λεω "τπτ δεν εκανες παλι σκατα ειναι το σπίτι που θα μπουν τα έπιπλα" νταξει μας ακουσε ολο το τετράγωνο και δίκιο είχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Αντικρύστο είναι ο τρόπος ψησίματος του αρνιού...Βασικα είναι κάπως έτσι..

Screenshot_20180403-142216.jpg

ελα ενταξει εισαι θεα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 αυτο δε το εχω φαει ποτε αλλα κρητη αγαπη μου ολα τα καλα εχει!!!!!!!!!!!!!!!! αγαπω κρητη !!!!!! παλια ειχα σχεση πολλα χρονια με ενα παιδι κρητικο!! πριν τον αντρα μου τωρα αυτα μεταξυ μας οταν ημουνα ελευεθρο πουλι χαχαχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Αμ δεν προλαβαίνω να μετρήσω ουτε μεχρι το 2 ποιο 10;;; Χαχα βεγγαλικό ρε συ σκαω μπαμ μπαμ... ασε εχω μεγαλο θεμα περνάω αληθεια μεγαλη στεναχώρια με ολο αυτο

κοριτσαρα μου ειναι λογο ορμονων δε ειναι τπτ αλλο το καταλαβαινω οτι αισθανεσαι ετσι και λες αντι να χαιρομαι καθομαι και τσακωνομαι και νευριαζω !! εχεις τα δικια σου δε το κανεις επειδη το θες!!! να σου πω δε πας καμια βολτα ετσι λιγο να περπατησεις μηπως βοηθησει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια ειχαμε και παρατράγουδα χθες βράδυ παραλιγο να καούμε ζωντανοι και ξεχασα να σας δωσω το ραπορτο!! στο σπιτι απο κατω μου ειναι η πεθερα μου με την γιαγιά και την γυναίκα που τις φροντίζει. Κατι άρχισε να μυρίζει λοιπον το βράδυ και εμείς νομιζαμε οτι ειναι βραχυκύκλωμα κατέβηκε κατω να τσεκαρει ο άντρας και βγηκε ενα ντουμανι απίστευτο ειχε αρπάξει το καντηλι που έχουν και ειχε πνίγει το σπιτι με καπνούς και δεν κατάλαβαν τίποτα!!! Καλα αν δεν μας ειχε ερθει η μυρωδια να την ψαξουμε τραγωδία στον Χολαργό θα βλεπατε στις ειδήσεις σήμερα. Τι τρομάρα!!! Με επιασαν μετα κάτι πόνοι στην κοιλιά αντε να ηρεμησω. Πως μας παει η τυχη μας; ε; ε; Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Α κορίτσια ειχαμε και παρατράγουδα χθες βράδυ παραλιγο να καούμε ζωντανοι και ξεχασα να σας δωσω το ραπορτο!! στο σπιτι απο κατω μου ειναι η πεθερα μου με την γιαγιά και την γυναίκα που τις φροντίζει. Κατι άρχισε να μυρίζει λοιπον το βράδυ και εμείς νομιζαμε οτι ειναι βραχυκύκλωμα κατέβηκε κατω να τσεκαρει ο άντρας και βγηκε ενα ντουμανι απίστευτο ειχε αρπάξει το καντηλι που έχουν και ειχε πνίγει το σπιτι με καπνούς και δεν κατάλαβαν τίποτα!!! Καλα αν δεν μας ειχε ερθει η μυρωδια να την ψαξουμε τραγωδία στον Χολαργό θα βλεπατε στις ειδήσεις σήμερα. Τι τρομάρα!!! Με επιασαν μετα κάτι πόνοι στην κοιλιά αντε να ηρεμησω. Πως μας παει η τυχη μας; ε; ε; Χαχαχαχα

παναγιτσα μου ευτυχως που ειστε λαγωνικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσαρα μου ειναι λογο ορμονων δε ειναι τπτ αλλο το καταλαβαινω οτι αισθανεσαι ετσι και λες αντι να χαιρομαι καθομαι και τσακωνομαι και νευριαζω !! εχεις τα δικια σου δε το κανεις επειδη το θες!!! να σου πω δε πας καμια βολτα ετσι λιγο να περπατησεις μηπως βοηθησει???

@anni7 @Kat-Cat Παιρνω τα σκυλιά κ βγαίνω περπατάω,τα λεω κ με τις φιλες μου αλλα τπτ δεν βοηθάει. Προσωρινά τα σκεφτομαι λεω τι βλακεία εκανα κ οταν ξαναγίνει κατι πααααλι τα ιδια . Αστο ενα χάλι

μαλλον θα με σουβλίσει ο κακομοίρης να τελειώνουμε , ειναι κ επίκαιρο. Να βγείτε να πείτε πως το σκεφτόμουν κ δεν έφταιξα κορίτσια. Να λετε ηταν καλη κοπέλα δεν ειχε δωσει δικαιώματα στο φόρουμ !!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@anni7 @Kat-Cat Παιρνω τα σκυλιά κ βγαίνω περπατάω,τα λεω κ με τις φιλες μου αλλα τπτ δεν βοηθάει. Προσωρινά τα σκεφτομαι λεω τι βλακεία εκανα κ οταν ξαναγίνει κατι πααααλι τα ιδια . Αστο ενα χάλι

μαλλον θα με σουβλίσει ο κακομοίρης να τελειώνουμε , ειναι κ επίκαιρο. Να βγείτε να πείτε πως το σκεφτόμουν κ δεν έφταιξα κορίτσια. Να λετε ηταν καλη κοπέλα δεν ειχε δωσει δικαιώματα στο φόρουμ !!! ?

ελα βρε χαζουλα μην σκεφτεσαι τπτ ολα θα πανε τελεια εχεις τον αντρουλι σου σε αγαπαει ολα καλα προσπαθησε οταν σε πιανει να λες οχι δε θα με τρελανεις εγω θα σε τρελανω και να το δουλευεις στο μυαλο χαχαχαχαχαχα μπροστα στον καθρευτη ανασες και να λες μπορω μπορω ειμαι καλα ειμαι καλα!!!!!! τα εχω διαβασει μια φορα πηγα να το κανω με πιασανε τα γελια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@anni7 @Kat-Cat Παιρνω τα σκυλιά κ βγαίνω περπατάω,τα λεω κ με τις φιλες μου αλλα τπτ δεν βοηθάει. Προσωρινά τα σκεφτομαι λεω τι βλακεία εκανα κ οταν ξαναγίνει κατι πααααλι τα ιδια . Αστο ενα χάλι

μαλλον θα με σουβλίσει ο κακομοίρης να τελειώνουμε , ειναι κ επίκαιρο. Να βγείτε να πείτε πως το σκεφτόμουν κ δεν έφταιξα κορίτσια. Να λετε ηταν καλη κοπέλα δεν ειχε δωσει δικαιώματα στο φόρουμ !!! ?

Οπως μου λεει και ενας φιλος μου "μεχρι να γεννήσεις δεν κινδυνεύεις" βρε ποια θα σουβλισει; την μανα του παιδιου του; τς τς τς. Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Α κορίτσια ειχαμε και παρατράγουδα χθες βράδυ παραλιγο να καούμε ζωντανοι και ξεχασα να σας δωσω το ραπορτο!! στο σπιτι απο κατω μου ειναι η πεθερα μου με την γιαγιά και την γυναίκα που τις φροντίζει. Κατι άρχισε να μυρίζει λοιπον το βράδυ και εμείς νομιζαμε οτι ειναι βραχυκύκλωμα κατέβηκε κατω να τσεκαρει ο άντρας και βγηκε ενα ντουμανι απίστευτο ειχε αρπάξει το καντηλι που έχουν και ειχε πνίγει το σπιτι με καπνούς και δεν κατάλαβαν τίποτα!!! Καλα αν δεν μας ειχε ερθει η μυρωδια να την ψαξουμε τραγωδία στον Χολαργό θα βλεπατε στις ειδήσεις σήμερα. Τι τρομάρα!!! Με επιασαν μετα κάτι πόνοι στην κοιλιά αντε να ηρεμησω. Πως μας παει η τυχη μας; ε; ε; Χαχαχαχα

Τι λες βρε κορίτσι μου!!Πάλι καλά που ήσασταν εσείς από πάνω και το προλάβατε..Γιατι είναι πολύ επικίνδυνα αυτά τα πράγματα...Ελπιζω να ηρέμησε το μπεμπακι σου!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@anni7 @Kat-Cat Παιρνω τα σκυλιά κ βγαίνω περπατάω,τα λεω κ με τις φιλες μου αλλα τπτ δεν βοηθάει. Προσωρινά τα σκεφτομαι λεω τι βλακεία εκανα κ οταν ξαναγίνει κατι πααααλι τα ιδια . Αστο ενα χάλι

μαλλον θα με σουβλίσει ο κακομοίρης να τελειώνουμε , ειναι κ επίκαιρο. Να βγείτε να πείτε πως το σκεφτόμουν κ δεν έφταιξα κορίτσια. Να λετε ηταν καλη κοπέλα δεν ειχε δωσει δικαιώματα στο φόρουμ !!! ?

Όπως το έχεις πάρει στη πλάκα τώρα,έτσι πάρε το και στη πλάκα τοτε...Γυρνα το στη πλάκα και όλα θα πάνε καλά..

Νεύρα λογικό είναι να υπάρχουν και πρέπει και οι άντρες να κάνουν υπομονή..Ποσα περνάμε εμείς,βρε κορίτσια..Ας περάσουν κάτι και αυτοί!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια,  χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!! Με το καλό και οι υπόλοιποι υπερηχοι την εβδομάδα αυτή 🤞🤞🤞
    • Καλημέρα κορίτσια 😊 Ο τράχηλος αρχίζει και μειώνεται όσο περνάει η εγκυμοσύνη έχει να κάνει με την κάθε κοπέλα εμένα πχ μειώθηκε στην πρώτη αλλά μετά κόλλησε στο 3 δεν επεσα πιο κάτω εεε για φυσιολογική γεννά δεν ήταν καλό το 3  Είναι νωρίς ακόμα όμως μην σκας για αυτό στην παρούσα φάση είναι μια χαρά αυτό να σκέφτεσαι είναι όσο πρέπει να είναι 
    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...