Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια Ενημερώστε με!!!!!!!!!!!


Μαρια Σ.

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια χαίρομαι πολύ που είμαστε παρέα στο site γιατί η κάθε μια με την εμπειρία της βοηθά την άλλη.

Αυτό το μηνά είχα 2 μέρες καθυστέρηση, ένιωθα πάρα πολύ πρησμένη στο στήθος και ζαλάδες αρκετά έντονες το πρωί. Όμως τελικά σήμερα αδιαθέτησα. Με πείραξε αν και δεν θέλω να το σκέφτομαι για να μην αρχίσω να αγχώνομαι από τώρα.

Θέλω να μου λύσετε 2 απορίες που έχω για το θέμα εγκυμοσύνη.

1. μπορείτε να μου πείτε ποια είναι τα συμπτώματα που νιώθει μια κοπέλα που είναι έγκυος???? Το ρωτάω αυτό γιατί πολλές κοπέλες που διαβάζω στο site λένε ότι ήταν σίγουρες ότι ήταν έγκυες. Το ξέρανε από πριν. Θα μου πείτε και μένα να ξέρω όταν και αν θα έρθει εκείνη η ώρα????

2. τι εννοείτε όταν λέτε κάναμε τόσους μήνες προσπάθειες????? Τι εννοώ με αυτό εμείς κάναμε ελεύθερα μετά το γάμο μας 2 φορές το Αύγουστο, 2 το Σεπτέμβριο αλλά όλες ήταν εκτός γόνιμων ημερών. 1 φορά τον Οκτώβρη αλλά νομίζω σε γόνιμες μέρες και το Ιανουάριο αρκετά συχνά.. Εγώ δηλαδή πόσους μήνες κάνω προσπάθειες???? Από τον Αύγουστο ( οπότε αν είναι έτσι πρέπει να αρχίσω να αγχώνομαι)) η μόνο τον Ιανουάριο??? Σας παρακαλώ βοηθήστε με γιατί αρχίζω να αγχώνομαι έχω και τον άντρα μου που μόλις του είπα πριν λίγο ότι αδιαθέτησα έπεσε σε βαριά κατάθλιψη!!!

σορυ για την πολυλογία φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απάντηση 1: Δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που να νιώθουν οι έγκυες πριν ακόμα μάθουν ότι είναι έγκυες. Αυτό έχει να κάνει περισσότερο με το ένστικτο

Εγώ π.χ. δεν ένιωθα απολύτως τίποτα αλλά όταν ο άντρας μου μου είπε πως το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό δεν το πίστεψα ήμουν σίγορη πως έκανε πλακα τώρα πως τι και γιατι; τι να σου πω ένστικτο....

Απάντηση 2: Στην ουσία μόνο τον Ιανουάριο έχεις κάνει προσπάθειες τα υπόλοιπα ήταν "πειράματα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, είτε μετράς από Ιανουαριο έιτε από Αύγουστο δεν θα πρέπει να στεναχωριέσαι! Ασε που από τον Ιανουάριο πρέπει να μετράς. Είσαι από Καβάλα? Είμαι από την Δράμα, και η γιατρός μου είναι στην Καβάλα. Ποιον/α έχεις γιατρό εσύ?

Σου εύχομαι να μην μπεις στην διαδικασία του ψαξίματος, και σύντομα να μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου!

Ειναι νωρίς ακόμα, απολαύστε τις επαφές σας, όπως πριν αποφασίσετε να κάνετε μωράκι, και μην μετράς (ακόμα) τις μέρες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria mou

HREMISE

gia onona tou Theou...

Ti simasia exei posous mines metras?

Ti simasia exei an itan 1 i' 5 oi fores pou kanate eleuthera?

Ti simasia exei kai to pws tha to katalaveis?

Se parakalw vgale autes tis skepseis

apo to myalo sou... Sou kanoun kako!

Sygnwmi gia to "apotomo" alla:

kanete eleuthera erwta ligo kairo,

to apolamvanetai, thelete mwraki

kai eisaste KALA!!!

Auto einai olo!!!

Min ksexnas na xamogelas ston antra sou

kai na tou metafereis thetiki energeia...!

Apo mena: ME TO KALO!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria mou kalispera...

Prwton min anxwnese etsi...

Kapia mera tha sas erthei to mwraki...

Kante oso pio poli erwta mporeite kai tha sas erthei:)

Den exei sxesei apo pion mina prospatheite...

Akou koritsi mou to kalo pragma argei na erthei kapote,,,ki mas erxetai ekei pou den to perimenoume pantote...

Ypomoni agapi mou,,,kai na exeis pantote kali diathesei...

Min kaneis kai ton antra sou na stenaxwrietai...

SAs euxwme suntoma ena mwraki...:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαρακι. Λοιπον μια γυναικα μπορει να καταλαβει οτι ειναι εγκυος απο καποια συμπτωματα που δεν ειχε πιο πριν , οπως για παραδειγμα αν θελει να κοιμαται και να νιωθει κουρασμενη , η να αρχισει να σιχενετε κατι για παραδειγμα εγω δεν μπορουσα να δω καθολου ψαρια (ενω μου αρεσουν )η να πινω καφε που εγω ειμαι τρομερη καφεδοβια (τον πρωτο καιρο μετα συνηρθα )αλλα τ κυριοτερο ειναι το ενστικτο.

Αλλα ολα αυτα μπορει να μην ειναι απολυτα δηλαδη μπορει να μεινεις εγκυος και να μην νιωθεις τιποτα διαφορετικο.Οσο αφορα για το διαστημα προσπαθειων αγαπη μου εσυ δεν εχεις κανει καθολου προσπαθειες οταν λες οτι τον αυγουστο και το σεπτεμβρη ηταν εκτος γονιμων ημερων και μονο τον οκτωμβρη και μονο μια φορα και μας λες οτι λογικα μονο τον ιανουαριο Ακου λοιπον πρεπει να το βαλεις σε προγραμμα δηλαδη να κανεις ερωτα μερε παραμερα στιςς γονιμες ημερε δηλαδη αν η γονιμη σου ειναι η 14 να κανεις τη 12 την 14 και την 16 φαντασοου οτι το σπερματοζωαριο ζει εως 72 ωρες και βεβαια πρεπει να εχεις ωοορηξια γιατι δεν εχουμε παντα.Για να θεωρηθει ενα ζευγαριπως πρεπει να υποβληθει σε εξετασεις (χωρις απαραιτητα να εχει κατι) πρεπει να κανει προσπαθειες τουλαχιστον 1 χρονο και οτανλεμε προσπαθειες δεν ενοουμε μια φορα το μηνα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δηλαδη μπορει να εχεις ελευθερες επαφες και να μην μεινεις εγκυος?εγω νομιζα κατευθειαν πιανεις αν κανεις ελευθερα τελειως...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria siga tis prospa8eies pou ekane....:silly: :P :silly: :P

mono ton ianouario kaaati ekanes...

prepei kata thn gnomh mou na kaneis me to pou sou teleionei h periodos sunexeia sex!! kai ka8e mera den pa8eneis tipota kai oti to sperma xalaei kai teteia einai vlakies!! isa isa ginete pio kinhtiko!! ean den 8es na kaneis ka8e mera phgaine pare ena test oreksias clear blue na deis poia mera akrivos exeis oreksia kai ekeinh thn mera pou 8a sou deiksei kane polle fores (proi meshmeri vradu):woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: kai thn epomenh kai thn me8epomenh mera ths oreksias !!! 80% 8a meineis eguos kai na mhn meineis mhn agxonese ton epomeno mhna pali ta idia panta omos xoris agxos paizei shmantiko rolo!! ean den meineis se 1 xrono 8a prepei na apeu8un8eis ston giatro sou. eimai sigourh oti se ligo kairo 8a mas peis ta euxarista!!!

aaaaaaa oson afora ta sumptomata ego to katalava epeidh to sth8os mou htane toso prismeno kai me ponage toso polu pou den eixe kamia sxesh me to priksimo kai ton pono pou nio8eis prin thn periodo!!! oute to soutien den mporousa na me akoumpaei!!

filakia polla euxomai ta kalutera kai suntoma!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΕΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sagria μου στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι οι πιθανότητες, μόνο 18-20 % πιθανότητες δίνουν οι γιατροί σε επαφή που θα γίνει μέρα ωορρηξίας να γίνει η γονιμοποίηση, εγώ 11 αποτυχημένους μήνες προσπαθώ με συχνές επαφές με τεστ ωορρηξίας τους τελευταίους 2 μήνες και τίποτα:( , όμως η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και μπορεί να γίνει και με την 1η.

Μαρία μου δεν έχεις πολλές προσπάθειες στο ενεργητικό σου.... τίποτα για την ακρίβεια, 1 μήνας ουσιαστικά είναι, ελπίζω να τα καταφέρεις πολύ πολύ σύντομα. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΑ.ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΗΔΗ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑΡΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ.

ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ.ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ, ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ 1000% ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗ 14Η ΜΕΡΑ.ΕΓΩ Π.Χ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 21Η.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΟ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΑΓΧΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τι άγχος είναι αυτό;

Σε καταλαβαίνω, πίστεψέ με, αλλά οι προσπάθειές σου δεν είναι εντατικές.

Κάνε έρωτα όποτε θες και μη μετράς μέρες (άστο για αργότερα αν δεν το χεις καταφέρει, σε κάνα χρόνο δηλ.) Το άγχος είναι ο χειρότερος εχθρός της σύλληψης!

Τώρα αναλογίσου πως το ποσοστό των πιθανοτήτων κάθε μήνα να μείνεις έγκυος, υπό φυσιολογικές συνθήκες πάντα, είναι 25%. Μικρό δεν είναι;

Ωστόσο κάποιες γυναίκες μένουν αμέσως και κάποιες άλλες κάνουν προσπάθειες πολλών μηνών! Είναι πολλοί οι παράγοντες που παίζουν ρόλο.

Εγώ όταν τους έμαθα ανακουφίστηκα σκεπτόμενη πως δεν έχω πρόβλημα.

Τέλος, αυτό που λες για το ένστικτο αληθεύει αρκετές φορές.

Εγώ ήξερα από την αρχή πως είμουν έγκυος, και μάλιστα το πίστευα τόσο θετικά που έκλαιγα κρυφά γιατί πίστευα πως από το πολύ το ΘΕΛΩ και τις πολλές αποτυχημένες προσπάθειες (πάνω από ένα χρόνο) τα είχα χάσει!

Εγώ το μόνο σύμπτωμα που είχα, πριν καν έχω καθυστέρηση, ήταν νεύρα! Πολλά νεύρα! Όχι πως είχα άδικο, απλά έχανα την υπομονή μου αμέσως!

Θα το θεωρούσες αρκετό σύμπτωμα;

Σου εύχομαι τα καλύτερα!

dev084pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΥΤΕ ΣΤΗΘΟΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

sagria μου στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι οι πιθανότητες, μόνο 18-20 % πιθανότητες δίνουν οι γιατροί σε επαφή που θα γίνει μέρα ωορρηξίας να γίνει η γονιμοποίηση, εγώ 11 αποτυχημένους μήνες προσπαθώ με συχνές επαφές με τεστ ωορρηξίας τους τελευταίους 2 μήνες και τίποτα:( , όμως η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και μπορεί να γίνει και με την 1η.

Μαρία μου δεν έχεις πολλές προσπάθειες στο ενεργητικό σου.... τίποτα για την ακρίβεια, 1 μήνας ουσιαστικά είναι, ελπίζω να τα καταφέρεις πολύ πολύ σύντομα. Φιλιά

nikol mou exeis apoluto dikio vlakia eipa apla me ena test oreksias eisai ligo pio konta pisteuo!! filia polla sou euxomaikai sena suntoma na exoume euxarista nea!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou adika agxwnese apo twra!akoma ena mina kaneis prospatheies!kai allwste oi pithanotites na meineis egkios kathe mina einai molis 25%!prepei arxika na vreis tis gonimes sou meres, kai tote na xeis epafes kai siga siga tha erthei kai to mwraki sas!

upomoni xreiazete kai thelisi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα τα συμπτωματα παιζουν απο γυναικα σε γυναικα

Αλλες εχουν ναυτιες αλλες οχι

Γυναικες με τακτικο κυκλο-σταθερο που γνωριζουν ποτε εχουν πονακια περιοδου ποτε θα πρηστει το στηθος και ποτε θα ξεπρηστει μπορουν ισως πιο ευκολα να διακρινουν μια αλλαγη (που μπορει να ειναι εγκυμοσυνη)σε σχεση με αλλες γυναικες που ο κυκλος τους ειναι ασταθης

Για να σου δωσω να καταλαβεις διαπιστωσα την εγκυμοσυνη μου την 16η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτωματα απο γυναικα σε γυναικα ειναι τελειως διαφορετικα!

Εγω ας πουμε ξαφνικα αν και οχι συνειδητα αρχισα να μην ζηταω τους πρωινους καφεδες και με τραβουσε πιο πολυ η πορτοκαλαδα και το γαλα το κρυο. Επειτα το τσιγαρο δεν μπορω να πω οτι το ηθελα ιδιαιτερα.

Τα 2 κυριοτερα συμπτωματα ομως που ειχα ηταν

1)η τρομερη αλλαγη στο στηθος-τρομερο πρηξιμο σε σημειο πονου και να μην μπορω να τα αγγιζω ουτε για το σουτιεν

2)η φοβερη υπνηλια (ειχε τυχει να με παρει ο υπνος στη μεση συζητησης με την μητερα μου-κι εκεινη τα επαιξε)

Τωρα απο αλλες που ακουω ειναι η δυσκοιλιοτητα (εγω δεν ειχα), οι αναγουλες ή η πρωινη βαρια διαθεση (απο αυτο ειχα ελαφρως).

Η αδερφη μου π.χ. ειχε και πεινα σε ακαταστατες ωρες (ενω μολις ειχε φαει π.χ.)

Τωρα οσο για τις γονιμες και τα λοιπα, ειμαι της αποψης οτι καθε γυναικα επισης εχει αλλο "ρολοι".

Εγω εμεινα εγκυος μετα την περιοδο μου-που αλλοι λενε οτι ειναι δυσκολο.

Οι περισσοτερες μενουν εγκυες την 14η-20η μερα μετα την περιοδο νομιζω. Αλλα κι αυτο παιζει.

Εγω αυτο που εχω να σου προτεινω ειναι - ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ την προσπαθεια!!!

Μην βλεπετε γονιμες μερες και τετοια (ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!)

Αυτα και σορρυ αν σοκαρω!! :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria pote ma pote min agxonese.to agxos einai o xiroteros exthros otan prospathei na kaneis paidi.idika einai diskolo para poli gia ton antra.to pws katalavaineis an eisai egkyos nomizw pws se kathe gynaika eina diaforetika.prwta apo olla metraei to enstikto.egw gia paradeigma eixa sinaixia prismenei kilia kai diskiliotita(enw prin tin egkymosini kai meta sti diarkia tis ayta ta simptomata den ta eixa).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι αν θελεις να κανεις παιδακι να κανεις ελευθερα ολο το μηνα.οσο για τα συμπτωματα μεχρι να καταλαβεις οτι εισαι εγκυος περνανε καποιες μερες απο τη στιγμη που περιμενες περιοδο.εγω πχ επειδη το ειχα στο μυαλο μου και εκανα τεστ και βγηκε θετικο ετσι το καταλαβα και τα συμπτωματα εμετοι και αδιαθεσια ηρθαν τον 2ο μηνα,βεβαια καθε εγκυμοσυνη και γυναικα ειναι διαφορετικη.υπομονη και μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 2 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ,ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΗΤΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΣΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΣ!!ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ...ΚΑΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ Ν'ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Ν'ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΟΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σου! Εγώ να σου πω την αλήθεια είχα ολα τα συμπτώματα της περιόδου!Πρήξιμο στο στήθος, αυξημένη όρεξη, πονάκια χαμηλά..με τη μόνη διαφορά οτι τα πονάκια συνεχιζόταν για μέρες και περίοδος...πουθενά. μετά από λίγο άρχισαν και κάτι ναυτίες,σχεδόν ανεπαίσθητες, αμέσως μετά μια τάση να μπερδεύω γλυκά με αλμυρά και μετά..το πήρα επιτέλους χαμπάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...