Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η AngelaMak είπε:

Ε, είχα συμπτώματα... πήρα το μικροβιολογικό και μου είπαν έλα!! Απλά μου είπαν μηηηηηπως να περιμένουμε και για περίοδο.... στεναχωρήθηκα λόγο δε στο κρύβω 

Ηταν παρα πολυ νωρις. Γνωμη μου ειναι να περιμενεις καθυστερηση! Αν δεν αντεχεις να περιμενεις καθυστερηση, τότε παρε ενα early τεστ και καντο αυριο μεθαυριο με πιθανοτητα παλι ομως να βγει αρνητικο. Γενικα οι εξετασεις τοσο νωρις ειναι περισσοτερο αγχωτικες και απογοητευτικες και θα σε συμβουλευα να μην μπεις στο τριπακι. Εξαλλου ειναι τοσο νωρις που νομιζω και τα συμπτωματα δυσκολα να τα καταλαβαινες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Ηταν παρα πολυ νωρις. Γνωμη μου ειναι να περιμενεις καθυστερηση! Αν δεν αντεχεις να περιμενεις καθυστερηση, τότε παρε ενα early τεστ και καντο αυριο μεθαυριο με πιθανοτητα παλι ομως να βγει αρνητικο. Γενικα οι εξετασεις τοσο νωρις ειναι περισσοτερο αγχωτικες και απογοητευτικες και θα σε συμβουλευα να μην μπεις στο τριπακι. Εξαλλου ειναι τοσο νωρις που νομιζω και τα συμπτωματα δυσκολα να τα καταλαβαινες.

Θα περιμένω την περίοδο... απλά έχω δέκατα, πονάει μέση, πόνοι χαμηλά, στήθος τεράστιο με θηλές που τσούζουν, στομάχι οτι ναναι... με καταλαβαίνεις χαχαΧαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η AngelaMak είπε:

Θα περιμένω την περίοδο... απλά έχω δέκατα, πονάει μέση, πόνοι χαμηλά, στήθος τεράστιο με θηλές που τσούζουν, στομάχι οτι ναναι... με καταλαβαίνεις χαχαΧαχα

Πολλα συμπτωματα εχεις! Τι να πω! Γιατι ειναι αρκετα νωρίς, αλλά ποτέ δεν ξερεις. Γιατι εκανες και ωορρηξια νομιζω αν θυμαμαι καλα, οπότε περίμενε λιγο ακόμα και το επιβεβαιώνεις σε πολύ λιγες μερούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AngelaMak 7-8 μερες πριν ισως δεν εχει αρχιζει καν να παραγεται η β χοριακη. ρε κοριτσι δεν κανουμε τοσο νωρις τεστ κ εξετασεις. εδω σε κοπελες που υπαρχουν θεματα και πρεπει να κανουν θεραπεια κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης-τους λενε να κανουν εξεταση την ημερα του περιμενουν περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@AngelaMak 7-8 μερες πριν ισως δεν εχει αρχιζει καν να παραγεται η β χοριακη. ρε κοριτσι δεν κανουμε τοσο νωρις τεστ κ εξετασεις. εδω σε κοπελες που υπαρχουν θεματα και πρεπει να κανουν θεραπεια κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης-τους λενε να κανουν εξεταση την ημερα του περιμενουν περιοδο.

Έχετε δίκιο ρε κορίτσια... πήρα και το μικροβιολογικό και μου λεει έλα. Όταν πήγα να το πάρω μου λεει μπορεί να είναι νωρίς περίμενε την περίοδο. Υπάρχει περίπτωση δηλαδή;; Δεν ξέρω μου έσπασαν τα νεύρα 14 μήνες τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα συγγνωμη, τι μικροβιολογικα ειναι αυτα που σου κανουν χοριακη 6 ημερες πριν την καθυστερηση??

Τι προαλλες που ημουν σρο μικροβιολογικο ηρθε μια κοπελα (ημασταν συγχρονως μεσα οταν εμενα μου περνουσαν τις εξετασεις). Λεει λοιπον η κοπελα οτι θελει να κανει μια χοριακη. Την ρωταν ποτε ειχε τελευταια περιοδο κ οταν απαντησε η μικροβιολογος της ειπε: Μα συγγνωμη, εισαι 8 μερες πριν την καθυστερηση" κ η κοπελα με φανερη αμηχανια απαντησε πως ο γιατρος της της ειπε να κανει (φαινοταν οτι λεει ψεματα). Της λεει η μικροβιολογος: " τι να σου πω, αν επιμενεις κ αν οντως σ'το ειπε ο γιατρος, να σου την κανουμε αλλα δε θα δειξει κατι". Εγω τους παραδεχτηκα. Η κοπελα εφυγε χωρις να κανει χοριακη κ οι αληθεια ειναι πολλοι την κοιταξαν με λυπηση.

Μην επιτρεπουμε ρε κοριτσια να εκμεταλλευονται τις αδυναμιες μας. Εδω κοριτσια με εξωσωματικες, παιρνουν οδηγια απο τον γιατρο τους να κανουν χοριακη 14η ημερα απο την εμφυτευση. Ο τι ειναι να φανει, θα φανει. Αν καθε μηνα καναμε χοριακες πριν την καθυστερηση θα καταντουσαμε γραφικες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

Μα συγγνωμη, τι μικροβιολογικα ειναι αυτα που σου κανουν χοριακη 6 ημερες πριν την καθυστερηση??

Τι προαλλες που ημουν σρο μικροβιολογικο ηρθε μια κοπελα (ειμασταν συγχρονως μεσα οταν εμενα μου περνουσαν τις εξετασεις). Λεει λοιπον η κοπελα οτι θελει να κανει μια χοριακη. Την ρωταν ποτε ειχε τελευταια περιοδο κ οταν απαντησε η μικροβιολογος της ειπε: Μα συγγνωμη, εισαι 8 μερες πριν την καθυστερηση" κ η κοπελα με φανερη αμηχανια απαντησε πως ο γιατρος της της ειπε να κανει (φαινοταν οτι λεει ψεματα). Της λεει η μικροβιολογος: " τι να σου πω, αν επιμενεις κ αν οντως σ'το ειπε ο γιατρος, να σου την κανουμε αλλα δε θα δειξει κατι". Εγω τους παραδεχτηκα. Η κοπελα εδυγε χωρις να κανει χοριακη κ οι αληθεια ειναι πολλοι την κοιταξαν με λυπηση.

Μην επιτρεπουμε ρε κοριτσια να εκμεταλλευονται τις αδυναμιες μας. Εδω κοριτσια με εξωσωματικες, παιρνουν οδηγια απο τον γιατρο τους να κανουν χοριακη 14η ημερα απο την εμφυτευση. Ο τι ειναι να φανει, θα φανει. Αν καθε μηνα καναμε χοριακες πριν την καθυστερηση θα καταντουσαμε γραφικες..

Έχετε δίκιο και πραγματικά νιώθω άσχημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η AngelaMak είπε:

Έχετε δίκιο και πραγματικά νιώθω άσχημα..

Καλε δε σε κατσαδιασαμε!! Απλα τους επομενους μηνες να εισαι πιο χαλαρη.. (ευχομαι να μην χρειαστει να περιμενεις καιρο).

Δεν ξερω σε τι φαση ειστε, αλλα αν προσπαθειτε τοσους μηνες δειτε κ κανεναν γιατρο να σας καθοδηγησει..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Καλε δε σε κατσαδιασαμε!! Απλα τους επομενους μηνες να εισαι πιο χαλαρη.. (ευχομαι να μην χρειαστει να περιμενεις καιρο).

Δεν ξερω σε τι φαση ειστε, αλλα αν προσπαθειτε τοσους μηνες δειτε κ κανεναν γιατρο να σας καθοδηγησει..!

Τι να σου πω... ο γυναικολόγος μου δεν είναι και τόσο ομιλητικός... λεει απλά προσπαθείτε και να κάνουμε και μια παρακολούθηση... με έχει αγχώσει λίγο και η απάθεια του γυναικολόγου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AngelaMak ποσο σε νιώθω την αγωνία που περνάς κ παντού βλέπεις συμπτώματα! 2 χρονια περασα ετσι...

μακαρι να εχεις ευχάριστα αποτελέσματα σύντομα!!!!

ποσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α

στις πριν 2 λεπτά, ο/η AngelaMak είπε:

Τι να σου πω... ο γυναικολόγος μου δεν είναι και τόσο ομιλητικός... λεει απλά προσπαθείτε και να κάνουμε και μια παρακολούθηση... με έχει αγχώσει λίγο και η απάθεια του γυναικολόγου...

Κοιταξε,αν δεν εισαι σιγουρη αλλαξε γυναικολογο.

14 μηνες ειναι ενα ευλογο χρονικο διαστημα για να κανεις καποιες απλες εξετασεις, να σας προτινει ισως καμια βιταμινουλα κ να κανεις αν νιωθεις καλα κ τεστ ωορρηξιας..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@AngelaMak ποσο σε νιώθω την αγωνία που περνάς κ παντού βλέπεις συμπτώματα! 2 χρονια περασα ετσι...

μακαρι να εχεις ευχάριστα αποτελέσματα σύντομα!!!!

ποσο καιρό προσπαθείτε;

14 μήνες.... και το θέλω πολυ... και κάθε μήνα τπτ... απλά αυτή τη φορά πραγματικά ένιωσα πραγματα.... :( εσείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Α

Κοιταξε,αν δεν εισαι σιγουρη αλλαξε γυναικολογο.

14 μηνες ειναι ενα ευλογο χρονικο διαστημα για να κανεις καποιες απλες εξετασεις, να σας προτινει ισως καμια βιταμινουλα κ να κανεις αν νιωθεις καλα κ τεστ ωορρηξιας..!

Μάλλον θα ρωτήσω και άλλο γυναικολόγο!! Δεν μπορώ να μου λεει κάθε φορά «τον άλλο μήνα»!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η AngelaMak είπε:

Τι να σου πω... ο γυναικολόγος μου δεν είναι και τόσο ομιλητικός... λεει απλά προσπαθείτε και να κάνουμε και μια παρακολούθηση... με έχει αγχώσει λίγο και η απάθεια του γυναικολόγου...

Δε σε μαλώνουμε σε καμια περιπτωση (ποιες ειμαστε και μεις για να μαλώσουμε άλλωστε). ΑΛΛΑ το λεμε και το ξαναλεμε αν δεις σε τοπικς, οταν κανεις νωρίς εξέταση περισσότερο αγχωτικό και απογοητευτικό ειναι παρά ανακουφιστικό όπως νομίζεις πριν την κανεις. Ειδικα χοριακή ειναι αστείο να κανεις τοσο νωρίς όπως λεει και η @Rosemary ( @Dim83 Καλα ταγκαρα??? :P ) σε βλεπουν και για λυπηση χωρις λογο μετα. Εχεις πολυ ενθαρρυντικα συμπτωμαα, και ειναι πολυ πιθανο να εισαι, γιατι προσπαθεις, και ησουν και σε μερες ωορρηξιας, ωστόσο οπως λεμε και ξαναλεμε μονο κοινο συμπτωμα ειναι η καθυστερηση. Οπως ακουω πολλες φορες και με εκνευριζει πια λιγο (βαζω και μενα μεσα γιατι το χω σκεφτει και γω μια φορα), τις μερες που περιμενουμε περιοδο "ειδα λιγο αιμα, λιγο μπεζ λιγο ροζ, μηπως ειμαι εγκυος και εχω κατι" Βασικά ειναι τοσο εξαιρεση αυτο που αν καθε φορα που βλεπουμε ΚΑΙ αιμα νομιζουμε οτι ειμαστε εγκυες παει, την κατσαμε τη βαρκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η AngelaMak είπε:

14 μήνες.... και το θέλω πολυ... και κάθε μήνα τπτ... απλά αυτή τη φορά πραγματικά ένιωσα πραγματα.... :( εσείς;;

Εγώ 2 χρονια στα αζήτητα...με ενέσεις με ελεγχο ωορρηξίας με εξετάσεις...με..με...με... χωρις κανενα εμφανή προβλημα...

πάνω που ειπα φτανει..οτι ειναι να γινει θα γινει 3 μηνες μετα ημουν έγκυος. Πλεον ειμαι 10η εβδομαδα κ εχω την αγωνία του να πανε ολα καλα... 

δεν ηρεμεις ποτε!!! Να μην αγχωνεσαι κ θα έρθει. Απλα καλό είναι να κάνεις 2 βασικές εξετάσεις κ εσυ κ ο καλος σου ετσι απλα για να δειτε που βρίσκεστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η AngelaMak είπε:

14 μήνες.... και το θέλω πολυ... και κάθε μήνα τπτ... απλά αυτή τη φορά πραγματικά ένιωσα πραγματα.... :( εσείς;;

14 μηνες θα μπορουσε να σου πει να κανεις μια εξετασουλα. Χωρις να σημαινει οτι εχεις κατι προς θεου, αλλα κατω απο τα 35 μετα το χρονο κοιτανε, και ανω των 35 μετα το 6μηνο. Αντιλαμβανομαι 100% την απογοητευση και το χρονικο διαστημα. Γιατι δεν πας να παρεις μια δευτερη γνωμη αλλου αν δε σε ικανοποιει αυτος? Θα νιωσεις πολυ καλυτερα ισως!. ΠΕριμενε να ολοκληρωθει ο κυκλος (γιατι ποτε δεν ξερεις τι θα δουμε σε μια βδομαδα ;) ) και μετα πηγαινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Λες να πας για χοριακη αύριο;; 

δεν κάνω τίποτα! !Ούτε σήμερα ήρθε! θα περιμένω 5 μέρες ακόμα!Ότι είνΑι να γίνει θα γίνει! !κουράστηκα να μην έρχεται και να κάνω κάνω.. Εσύ ολα καλα κοπελα ΜΟΥ; ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Δε σε μαλώνουμε σε καμια περιπτωση (ποιες ειμαστε και μεις για να μαλώσουμε άλλωστε). ΑΛΛΑ το λεμε και το ξαναλεμε αν δεις σε τοπικς, οταν κανεις νωρίς εξέταση περισσότερο αγχωτικό και απογοητευτικό ειναι παρά ανακουφιστικό όπως νομίζεις πριν την κανεις. Ειδικα χοριακή ειναι αστείο να κανεις τοσο νωρίς όπως λεει και η @Rosemary ( @Dim83 Καλα ταγκαρα??? :P ) σε βλεπουν και για λυπηση χωρις λογο μετα. Εχεις πολυ ενθαρρυντικα συμπτωμαα, και ειναι πολυ πιθανο να εισαι, γιατι προσπαθεις, και ησουν και σε μερες ωορρηξιας, ωστόσο οπως λεμε και ξαναλεμε μονο κοινο συμπτωμα ειναι η καθυστερηση. Οπως ακουω πολλες φορες και με εκνευριζει πια λιγο (βαζω και μενα μεσα γιατι το χω σκεφτει και γω μια φορα), τις μερες που περιμενουμε περιοδο "ειδα λιγο αιμα, λιγο μπεζ λιγο ροζ, μηπως ειμαι εγκυος και εχω κατι" Βασικά ειναι τοσο εξαιρεση αυτο που αν καθε φορα που βλεπουμε ΚΑΙ αιμα νομιζουμε οτι ειμαστε εγκυες παει, την κατσαμε τη βαρκα.

Δεν παρεξηγήθηκα μην αγχώνεσαι Χαχα απλά είναι κάτι που το περιμένεις πως και πως και ένας άνθρωπος που μπορεί να σε καθοδηγήσει (ο γυναικολόγος) είναι 3 λαλούν... τα είχα που τα είχα όλα αυτά, ε δεν θέλει και πολυ... έχεις απόλυτο δίκιο στο ξαναλέω, αλλα η υπομονή δυστυχώς δεν είναι από θα αρετές μου!! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Εγώ 2 χρονια στα αζήτητα...με ενέσεις με ελεγχο ωορρηξίας με εξετάσεις...με..με...με... χωρις κανενα εμφανή προβλημα...

πάνω που ειπα φτανει..οτι ειναι να γινει θα γινει 3 μηνες μετα ημουν έγκυος. Πλεον ειμαι 10η εβδομαδα κ εχω την αγωνία του να πανε ολα καλα... 

δεν ηρεμεις ποτε!!! Να μην αγχωνεσαι κ θα έρθει. Απλα καλό είναι να κάνεις 2 βασικές εξετάσεις κ εσυ κ ο καλος σου ετσι απλα για να δειτε που βρίσκεστε. 

Έλα ρε συ μπράβο!!! Όλα καλα θα πάνε!! Ε, αυτόν το μήνα θυμήθηκε να μας πει τις εξετάσεις... θα δούμε αν αποφασίσει να ξεκουνηθει λίγο βλεπουμε Χαχα. Απλά έχω κουραστεί λίγο κάθε 2 μέρες στο γυναικολόγο για έλεγχο.. θα σκάσει η όχι... χιλιοστά.... είναι ψυχοφθόρο όλο αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

14 μηνες θα μπορουσε να σου πει να κανεις μια εξετασουλα. Χωρις να σημαινει οτι εχεις κατι προς θεου, αλλα κατω απο τα 35 μετα το χρονο κοιτανε, και ανω των 35 μετα το 6μηνο. Αντιλαμβανομαι 100% την απογοητευση και το χρονικο διαστημα. Γιατι δεν πας να παρεις μια δευτερη γνωμη αλλου αν δε σε ικανοποιει αυτος? Θα νιωσεις πολυ καλυτερα ισως!. ΠΕριμενε να ολοκληρωθει ο κυκλος (γιατι ποτε δεν ξερεις τι θα δουμε σε μια βδομαδα ;) ) και μετα πηγαινε!

Ναι μάλλον θα πάω. Απλά τη πάτησα γιατί είναι οικογενειακός φίλος, όποτε καταλαβαίνεις τη δυσκολία μου να απευθυνθώ άλλου... ε, θα δω τι θα γίνει τη Δευτέρα και εμπρός σε άλλο γυναικολόγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AngelaMak καμια δεν σε μαλωσε. και δεν εχει και δικαιωμα την τελικη. για να στο πω αλλιως...για τον ενα ή τον αλλο λόγο...ολες στο ιδιο καζανι βραζουμε. για το δικο σου καλο στο λεμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AngelaMak καλα αυτο για το γιατρο μην το σκεφτεσαι καν. εγω αλλαξα γιατρο οταν ημουν εγκυος γιατι ενιωθα ο παλιος δεν με καταλαβαινε. το κεφαλαιο εγκυμοσυνη ειναι ευαισθητο και το λιγοτερο που μπορουμε να προσφερουμε στον ευατο μασ ειναι ενας γιατρος που να μας αρεσει κ να μας καταλαβαινει. ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται? και επισης τους 14 μηνες προσπαθειτε ειναι σε σωστες μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ειρήνη ρασακη είπε:

δεν κάνω τίποτα! !Ούτε σήμερα ήρθε! θα περιμένω 5 μέρες ακόμα!Ότι είνΑι να γίνει θα γίνει! !κουράστηκα να μην έρχεται και να κάνω κάνω.. Εσύ ολα καλα κοπελα ΜΟΥ; ;;

Εγώ καλά είμαι ναι! Μίλησα σήμερα με το γιατρό μου, μου είπε ότι δεν χρειάζεται να κάνω άλλη χοριακή γιατί ήταν πολύ καλό το νούμερο χθες αλλά επειδή είσαι αγχώδης κάνε. Θα τον ξαναπάρω την άλλη τρίτη για να κανονίσουμε ραντεβού. Καλύτερα μια και καλή να τα δούμε όλα μαζί. Ιδιαίτερες οδηγίες δεν μου έδωσε, απλά επειδή είναι εποχή με ιώσεις να μην έρχομαι σε επαφή με πολύ κόσμο και με παιδιά. Το κακό είναι ότι ο ανιψιός μου νοσηλεύεται από χθες στο νοσοκομείο γιατί είχε μέρες πυρετό που δεν έπεφτε και ψάχνουν να βρουν τι έχει. Οπότε ότι έχει το πιθανότερο είναι να το έχω ήδη και εγώ και γι'αυτό το λόγο είμαστε στην αναμονή με ένα μικρό άγχος... 
Γιατί δεν πας καλέ;  Είσαι ήδη πολλές μέρες σε καθυστέρηση, μίλησες με το γιατρό σου;

Εμένα χθες η μικροβιολόγος με ρώτησε πόσες μέρες καθυστέρηση έχω, της είπα έχω κάνει ήδη τεστ κ βγήκε θετικό. Δεν με νοιάζει μου λέει, πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις;;;; Της είπα 5  και μου είπε μια χαρά τότε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ειρήνη ρασακη είπε:

δεν κάνω τίποτα! !Ούτε σήμερα ήρθε! θα περιμένω 5 μέρες ακόμα!Ότι είνΑι να γίνει θα γίνει! !κουράστηκα να μην έρχεται και να κάνω κάνω.. Εσύ ολα καλα κοπελα ΜΟΥ; ;;

Ποσες μετες καθυστέρηση εχεις; θα σου ελεγα να κανεις χοριακη γτ αν εισαι εγκυουλα θα ξεκινήσεις λογικα κανα filicine. Ειπαμε οχι βιασυνες αλλα οχι κ ετσι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

@AngelaMak καλα αυτο για το γιατρο μην το σκεφτεσαι καν. εγω αλλαξα γιατρο οταν ημουν εγκυος γιατι ενιωθα ο παλιος δεν με καταλαβαινε. το κεφαλαιο εγκυμοσυνη ειναι ευαισθητο και το λιγοτερο που μπορουμε να προσφερουμε στον ευατο μασ ειναι ενας γιατρος που να μας αρεσει κ να μας καταλαβαινει. ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται? και επισης τους 14 μηνες προσπαθειτε ειναι σε σωστες μερες?

Ειμαι 25 και προσπαθούμε από τον Δεκέμβριο του 2016. Ναι είναι οι σωστές μέρες τουλάχιστον από τον Μάιο του 2017 κι εξής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...