Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε προσπάθεια τον Δεκέμβριο ??


Sunshine 88

Recommended Posts

στις On Sunday, December 31, 2017 at 2:10 ΜΜ, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Nikona μου λυπαμαι πολυ... και η δικη μου πρωτη προσπαθεια απετυχε... ας ελπισουμε το 2018 να ειναι το δικο μας ! 

Τα δικα μου νεοτερα ειναι τα εξης : θα πρεπει υστεροσκοπικα να κανω διατομη διαφραγματος μητρας πριν προβουμε στην επομενη εμβρυομεταφορα ... εσυ πως θα προχωρησεις ?

Εμμανουηλ λυπαμαι και για τη δικη σας ατυχια. Εγω τωρα θα περιμενω να αδιαθετησω κ οταν τελειωσει θα παω στο κεντρο για να με δουνε κ να μιλησουμε οποτε ακομη δεν ξερω το επομενο βημα. 

Εγω εμμανουηλ εκανα τον Μαρτιο λαπαροσκοπηση κ υστεροσκοπηση για αφαιρεση μιασ κυστησ ενδινητριωσησ κ ενος πολυ μικρου πολυποδα που εντοπισαμε λιγο πριν το χειρουργειο. Δεν ξερω αν μετα απο αυτο εχουν δημιουργηθει συμφυσεις στη μητρα. Ισως μου πουνε να κανουμε μια διαγνωστικη υστεροσκοπηση ισως οχι. 

Εσυ δηλαδη εχεις καποιο διαφραγμα που δεν το διορθωσατε πριν την προσπαθεια ε? Με ποιο σκεπτικο? Επισης, εχεις εμβρυακια στην κρυοσυντηρηση?

Σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Sunday, December 31, 2017 at 5:13 ΜΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

Κορίτσι λυπάμαι πάρα πολύ ?? 

Σου ευχομαι ολόψυχα το 2018 να σου φερει οτι ποθείς. Καλη χρονια!!????

Sunshine  σε ευχαριστω πολυ. Δεν θυμαμαι αν μας εγραψες. Εσυ σε τι φαση εισαι? Εχεις ηρεμησει με την υπερδιεγερση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nikona είπε:

Sunshine  σε ευχαριστω πολυ. Δεν θυμαμαι αν μας εγραψες. Εσυ σε τι φαση εισαι? Εχεις ηρεμησει με την υπερδιεγερση?

Καλημέρα!!Χρόνια πολλά!!

Εγώ αδιαθετισα Χριστούγεννα 27/12 πήγα με είδε ο γιατρός μια χαρά ήμουν άρχιζα τα cycaclur και αύριο θα ξαναπάω να με δει ο γιατρός ελπίζουμε αν όλα πάνε καλά να βάλω ένα η δύο ζουζούνια ο γιατρός επιμένει να βάλουμε ένα ?? προς το παρόν καλά είμαι έχω κάτι παρενέργειες από cycaclur προσπαθω να ειμαι θετικη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η nikona είπε:

Εμμανουηλ λυπαμαι και για τη δικη σας ατυχια. Εγω τωρα θα περιμενω να αδιαθετησω κ οταν τελειωσει θα παω στο κεντρο για να με δουνε κ να μιλησουμε οποτε ακομη δεν ξερω το επομενο βημα. 

Εγω εμμανουηλ εκανα τον Μαρτιο λαπαροσκοπηση κ υστεροσκοπηση για αφαιρεση μιασ κυστησ ενδινητριωσησ κ ενος πολυ μικρου πολυποδα που εντοπισαμε λιγο πριν το χειρουργειο. Δεν ξερω αν μετα απο αυτο εχουν δημιουργηθει συμφυσεις στη μητρα. Ισως μου πουνε να κανουμε μια διαγνωστικη υστεροσκοπηση ισως οχι. 

Εσυ δηλαδη εχεις καποιο διαφραγμα που δεν το διορθωσατε πριν την προσπαθεια ε? Με ποιο σκεπτικο? Επισης, εχεις εμβρυακια στην κρυοσυντηρηση?

Σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα. 

Ναι, θα πρεπει να διορθωσω το διαφραγμα και μετα μαλλον θα προχωρησουμε σε επομενη εμβυομεταφορα. Εχουμε αλλα 3 εμβρυα που μας περιμενουν... 

Ελπιζω και για τις δυο μας τα καλυτερα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα σας! Χρόνια πολλά και καλή χρονιά με υγεία χαρές όμορφες στιγμές και επιτυχίες στις προσπάθειες σας. Διάβασα για τις εξελίξεις και λυπάμαι πολύ  ????? εύχομαι  οι επόμενες  να σας ανταμειψουν.Παρτε τον χρόνο σας και όταν αισθανθείτε έτοιμες ξεκινειστε πάλι τα φιλιά μου την αγάπη μου και μια τεράστια αγκαλιά σε όλες σας  ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? Καλη χρονια και ευχομαι σε ολες μας ενα και δυο μωρακια και να γινουν πραγματικοτιτα 2018 ονειρα σας!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? Καλη χρονια και ευχομαι σε ολες μας ενα και δυο μωρακια και να γινουν πραγματικοτιτα 2018 ονειρα σας!!!!??????

Γεια σου  ?καλή χρονιά γλυκιά  μου με υγεία αγάπη χαρές και θετικές χοριακες.Εγω είναι 9 μέρα περιμένω τηλ από κέντρο για εμβρυομεταφορα .Εσυ πως είσαι πως πέρασες? ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου τι όμορφα νεα είναι αυτα που διαβαζω! Με το καλο κοριτσακι μου η εμβρυομεταφορα..και όοοοολα να σου πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@karen μου τι όμορφα νεα είναι αυτα που διαβαζω! Με το καλο κοριτσακι μου η εμβρυομεταφορα..και όοοοολα να σου πανε καλα!

Ναι!!! ????Σ ευχαριστώ πολύ! ?Σε όλες μας να πάνε όλα καλά μεγάλες χοριακες και οι εγκυουλες μας με υγιέστατα μωρά!Βγηκαν οι σκούφοι μπήκαν οι μπαντανες χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γεια σου  ?καλή χρονιά γλυκιά  μου με υγεία αγάπη χαρές και θετικές χοριακες.Εγω είναι 9 μέρα περιμένω τηλ από κέντρο για εμβρυομεταφορα .Εσυ πως είσαι πως πέρασες? ?????

Καλη χρονια !!!!Αχ κοπελα μου χαρηκα τοοοοσο πολη  bravo ειχα μεινει ακομα στο ψαξιμο εγω χανω πολα εε!!! Τελεια τελεια τελεια να σου πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τα ιδια ελεγα για Ιανουαριο αλλα επρεπε να παω για το σκρατσιν στον κυκλο του Δεκεμβριου και τωρα προλαβενω αλλα ειμαι χαλια ξεκινησα με λθγο μπουκομα και σημερα ειμαι απλα κομματια ατωνια πονανε τα κοκκαλα και αρχισε και ο βηχας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Εγω τα ιδια ελεγα για Ιανουαριο αλλα επρεπε να παω για το σκρατσιν στον κυκλο του Δεκεμβριου και τωρα προλαβενω αλλα ειμαι χαλια ξεκινησα με λθγο μπουκομα και σημερα ειμαι απλα κομματια ατωνια πονανε τα κοκκαλα και αρχισε και ο βηχας !!!!

Πεταστικουλια σάς κυρία μου  ???Τι γίνεται  με αυτο το ξύσιμο βοηθάει στην εμφύτευση  πραγματικά ++τις πιθανότητες η λογια γιατρών τι έχεις κατάψυξη δεν θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλη χρονια !!!!Αχ κοπελα μου χαρηκα τοοοοσο πολη  bravo ειχα μεινει ακομα στο ψαξιμο εγω χανω πολα εε!!! Τελεια τελεια τελεια να σου πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!????????

καλή χρονια για όλο τον κόσμο. Ναι το περάσαμε το ψάξιμο και είμαστε σε διέγερση ελπίζω να μας δώσει καμποσα και ποιοτικά 23 είναι ηλικιακά. Όλα καλά για όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Πεταστικουλια σάς κυρία μου  ???Τι γίνεται  με αυτο το ξύσιμο βοηθάει στην εμφύτευση  πραγματικά ++τις πιθανότητες η λογια γιατρών τι έχεις κατάψυξη δεν θυμάμαι ε

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

καλή χρονια για όλο τον κόσμο. Ναι το περάσαμε το ψάξιμο και είμαστε σε διέγερση ελπίζω να μας δώσει καμποσα και ποιοτικά 23 είναι ηλικιακά. Όλα καλά για όλες μας 

Ευχαριστω αυριο ειμαι για γιατρο χαχα!!!!! Βοηθαει εγω μια φορα εκανα στην προηγουμενη προσπαθεια και ειχα θετικα αποτελεσματα αλλα δεν ξερω τι να πω γιατι και οι τρεις πρωτες αποδηχτηκανε πως μπορει και να μην εκανε τιποτα ο γιατρος!εχω αλλα 8 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η love30 είπε:

 

κάθε φορά το κάνεις δηλαδή ?τι να πω δεν ξέρω έχουμε δει αρκετά από γιατρούς. Αλλά  8 ουαουυυ μπραβο μπόλικα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Karen μονο πολα εχουμε δει αστα να πανε !!!!!ποτηρια μια φορα εβαλα και δεν νομιζω να ξαναβαλω χαχαχ ειχα δει αποτελεσμα αλλα μπαααα χαχχαχα!!!! Το κανεις καθε φοιρα ναι ενα κυκλο πριν την εμβρυομεταφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλη Χρονια με υγεια και δυναμη!!

@nikona @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ λυπάμαι για την εξέλιξη της προσπάθειας σας. Σας στελνω όλη τη θετική μου ενέργεια και εύχομαι η επόμενη προσπαθεια  να ειναι η τυχερή ?? 

Τις καλύτερες ευχές μου και στα υπόλοιπα κορίτσια που διαβάζω οτι ξεκινάνε προσπαθεια αυτο το διάστημα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.  @karen μου, γλυκό μου κοριτσάκι,τι καλά....με αυτά που διάβασα. Όμορφα ξεκίνησε το 18' για σένα, και εύχομαι να τελειώσει και έτσι.Αυτή την φορά είμαι σίγουρη πως θα πάνε όλα καλά.? Και σε λίγο καιρό θα μας ανακοινώσεις και εσύ την μεγάλη σου χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η karen είπε:

καλή χρονια για όλο τον κόσμο. Ναι το περάσαμε το ψάξιμο και είμαστε σε διέγερση ελπίζω να μας δώσει καμποσα και ποιοτικά 23 είναι ηλικιακά. Όλα καλά για όλες μας 

Καλή χρονιά κορίτσι μου πολύ χαίρομαι που προχωράτε! Να πάνε όλα τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen με το δεξί μπήκε η χρόνια μπράβο σου εύχομαι σύντομα με μια τεράστια χοριακη .

Μαζί μας βλέπω να μετράμε σε αντίστροφη μέτρηση σήμερα 10 μέρα ήμουν στον γιατρό μάλλον Δευτέρα θα κάνουμε εμβρυομεταφορα ?? έχω μια αγωνία να πάω να βάλω τα ζουζούνια μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/2/2018 at 9:25 ΠΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!!Χρόνια πολλά!!

Εγώ αδιαθετισα Χριστούγεννα 27/12 πήγα με είδε ο γιατρός μια χαρά ήμουν άρχιζα τα cycaclur και αύριο θα ξαναπάω να με δει ο γιατρός ελπίζουμε αν όλα πάνε καλά να βάλω ένα η δύο ζουζούνια ο γιατρός επιμένει να βάλουμε ένα ?? προς το παρόν καλά είμαι έχω κάτι παρενέργειες από cycaclur προσπαθω να ειμαι θετικη ???

Με το καλό Sunshine. Εύχομαι όλα να πάνε καλά.

Γιατί ο γιατρός επιμένει για ένα εμβρυο;;;Το συζητήσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/2/2018 at 11:01 ΠΜ, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ναι, θα πρεπει να διορθωσω το διαφραγμα και μετα μαλλον θα προχωρησουμε σε επομενη εμβυομεταφορα. Εχουμε αλλα 3 εμβρυα που μας περιμενουν... 

Ελπιζω και για τις δυο μας τα καλυτερα ! 

Αντε με το καλό να διορθωθεί και αυτό και να πάνε όλα καλά στην επόμενη Εμμανουήλ. Εδώ θα είμαστε να τα λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...