Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ CETROTIDE


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!!! Μηπως υπαρχει καποια κοπελα που να εχει καποιες ενεσεις cetrotide  γιατι υπαρχει αναγκη? Σας ευχαριστω απο πριν για τις απαντησεις σας !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!!! Μηπως υπαρχει καποια κοπελα που να εχει καποιες ενεσεις cetrotide  γιατι υπαρχει αναγκη? Σας ευχαριστω απο πριν για τις απαντησεις σας !!!!!!!

Νομιζω λιγο πιο κατω στις συζητησεις μια κοπελα ανεφερε οτι χαριζει τετοιες ενεσεις.. Στειλε ενα προσωπικο μηνυμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemaryτο ειδα εστηλα απλα ειδα πως ενδιαφερετε και αλλη κοπελα και ειπα να κανω νεα συζητηση μηπως υπαρχει και καποια αλλη!!!!! Ευχαριστω παρα πολη που μου το ειπες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Rosemaryτο ειδα εστηλα απλα ειδα πως ενδιαφερετε και αλλη κοπελα και ειπα να κανω νεα συζητηση μηπως υπαρχει και καποια αλλη!!!!! Ευχαριστω παρα πολη που μου το ειπες!!!!?

θα σου στειλω π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω 2 αν θυμάμαι σωστά που μου περίσσεψαν απο την προηγουμενή μου προσπάθεια, αν σου κάνουν ευχαρίστως να σου τις χαρίσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η love30 είπε:

 @Finally  σε ευχαριστω πολη !!!!! Βρηκα προς το παρον δεν θελω αλλες  και παλι ευχαριστω πολη!!!!!!

NA NAI TYXERES ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...