Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! Εγώ την θέλω να έρθει να πω την αλήθεια γιατί δεν κάναμε και τίποτα αυτό τον καιρό οπότε ας έρθει να ησυχάσω μπας και ξεπρηστώ καθόλου γιατί μοιάζω σαν έγκυο και δεν είναι και το καλύτερο μου να με βλέπουν έξω και να με ρωτάνε ποσό μηνών είμαι έχω λίγα κιλάκια άλλα τώρα έχω πρηστεί πολύ και όλα στην κοιλιά πουθενά αλόη εκεί ότι κιλό πάρω η χάσω στην κοιλιά...

@Νινα85εγω λογικά αν υπολογίσω με τον τελευταίο κύκλο σε 3 με 5 ήμερες δεν θυμάμαι ακριβός

κορίστα σε εσάς να μην έρθει καθόλου η κήρια με τα κόκκινα για μήνες... :x;)

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.....κ εγώ εκεί τα παίρνω τα κιλά!!!!:evil:

Νομίζω ότι έχω συμτώματα εγκυμοσύνης.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

@misofeggaro Καλώς την!!!Τί κάνεις;Πώς είσαι;Έχεις νέα;;;

Καλησπέρα! Σας παρακολουθώ αθόρυβα... Σήμερα το πρωί πριν σηκωθώ όπως ήμουν ανάσκελα τεντώθηκα και άρχισε να γυρίζει το ταβάνι. Έκατσα στο πλάι και μετά από μερικά λεπτά σταμάτησε. Είχα μια μικρή αστάθεια μετά και όσο έπλενα τα δόντια μου είχα σαν τάση για εμετό. Δεν θέλω να φανώ φαντασιόπληκτη, αυτό που ένιωθα σας λέω. Τώρα είμαι καλά. Δεν έχω καμία άλλη ενόχληση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα! Σας παρακολουθώ αθόρυβα... Σήμερα το πρωί πριν σηκωθώ όπως ήμουν ανάσκελα τεντώθηκα και άρχισε να γυρίζει το ταβάνι. Έκατσα στο πλάι και μετά από μερικά λεπτά σταμάτησε. Είχα μια μικρή αστάθεια μετά και όσο έπλενα τα δόντια μου είχα σαν τάση για εμετό. Δεν θέλω να φανώ φαντασιόπληκτη, αυτό που ένιωθα σας λέω. Τώρα είμαι καλά. Δεν έχω καμία άλλη ενόχληση. 

Θα κάνεις χοριακή;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

κορίτσια τι κάλο φαγάκι έχετε σήμερα? εγώ μουλάς το έβαλα στο φούρνο μιας και σχολάει αργά ο άντρας μου

Φακές ή ομελέτα σκέφτομαι,αλλά θα μαγειρέψω κατά τις 8....αφού γυρνάει κατά τις 10 ο καλός μου....εγώ για ναφάω,δεν με βλέπω πάλι σήμερα....μηλαράκι με φρυγανιές με βλέπω να τρώω πάλι,χάλια είναι το στομάχι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 α κι εσύ παθούσα είσαι με κιλά στην κοιλιά και πως τα χάνεις ? γιατί εγώ μονό στην περίοδο χάνω κάνα 2 κιλά από την κοιλιά..γιατί έτσι με το στομάχι..; κάλα σε εμάς φάκες δεν μπαίνουν στο σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νινα85 είπε:

Θα κάνεις χοριακή;;;;;;;;;;

 Ο κύκλος μου είναι 29 ημερών, τον προηγούμενο μήνα αδιαθέτησα στις 33. Σήμερα είμαι στην 31η. Λέω να κάνω τεστ αύριο πρωί. Αν βγει -φτου φτου- αρνητικό και δεν εμφανιστεί, τη Δευτέρα πάω για χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 α κι εσύ παθούσα είσαι με κιλά στην κοιλιά και πως τα χάνεις ? γιατί εγώ μονό στην περίοδο χάνω κάνα 2 κιλά από την κοιλιά..γιατί έτσι με το στομάχι..; κάλα σε εμάς φάκες δεν μπαίνουν στο σπίτι.

Να'ξερες πόσες φορές με έχουν ρωτήσει αν είμαι έγκυος....να 'ξεραν τί τους απαντάω στην πραγματικότητα,ξέρεις...από μέσα μου!!χαχαχαχα

Εκεί μπαίνουν πρώτα τα κιλά,από εκεί θα φύγουν πρώτα....αλλά εκεί χρειαζόμαστε λίγη βοήθεια γιατί εκεί είναι οι λιπαποθήκες μας....εμένα με βοήθησε ένα gel για τοπικό αδυνάτισμα,σε συνδυασμό με διατροφή και περπάτημα,είδα άμεσα αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro Ψηφίζω υπέρ τη χοριακής!!Άντε να μας πεις τα ευχάριστα να ανοίξει ο κύκλος πάλι,να παίρνουμε σειρά....κοντεύουμε!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 τι τους απαντάς? γιατί έμενα το μονό που μου περνάει από το μυαλό είναι ένα χαστούκι κάθε φορά
το ξέρω κι εγώ διατροφή με διαιτολόγο περπάτημα τι να κάνω άλλα το φάρμακο για να κάνω ωορρηξία που δεν έκανα το μονό που μου προκάλεσε είναι πρήξιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 τι τους απαντάς? γιατί έμενα το μονό που μου περνάει από το μυαλό είναι ένα χαστούκι κάθε φορά
το ξέρω κι εγώ διατροφή με διαιτολόγο περπάτημα τι να κάνω άλλα το φάρμακο για να κάνω ωορρηξία που δεν έκανα το μονό που μου προκάλεσε είναι πρήξιμο.

Προσπάθησε να αποφύγεις αλάτι και ζάχαρη....και θα περάσει το πρήξιμο!!!

Τους κοιτάζω σοβαρή και με βλέμμα όλο νόημα τους λέω...."όχι...χοντρή είμαι"!!Ανάλογα αν είναι κάποιος που αντιπαθώ βάζω και θυμό....και χαριτωμένα όμως να το πεις οι περισσότεροι νιώθουν την αγένειά τους και μαζεύονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 αα ωραία θα περάσει τι να κάνω... αα μια χαρά εγώ αποφεύγω να απαντήσω και μετά με πιάνει το γιατί και πρήζω τους πάντες δλδ την μαμά μου και τον άντρα μου ειδικά τον άντρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Την πρώτη φορά ήμουν να σκάσω....μετά άρχισα να σκάω εγώ τους γελοίους!!!χαχαχα

Πέρνα εσύ καλά,κάνε δουλειά σου κ άσε τους γελοίους να κάνουν δουλίτσα τους,μέχρι εκεί διαθέτουν και μυαλό και κότσια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 σωστή

Αυτούς τους ανθρώπους είναι να τους λυπάσαι....δεν έχουν κανένα ενδιαφέρουν στη ζωή τους και δεν θέλουν και να αποκτήσουν!!Είμαι 3 μήνες άνεργη (μεγάλο διάστημα για τα δικά μου δεδομένα) και παρ'όλο που δεν κυκλοφορώ πολύ έξω,έχω πάντα κάτι να κάνω....εργόχειρα,χειροτεχνίες,έλαια,διάβασμα,παιχνίδια.....χώρια οι δουλειές του σπιτιού!!!

Ας κοιτάξουν λοιπόν να γίνουν χρήσιμοι και όμορφοι άνθρωποι και μετά πολύ ευχαρίστως να συζητήσω μαζί τους ό,τι θέλουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Κ εγώ κορίτσια ένα στομάχι περίεργο δεν ξέρω τι θα φάμε...! Αύριο δεν περιμένω... 

Στομάχι κ εσύ;;;Σέρνεται καμμιά γαστρεντερίτιδα ή να χαρώ;;;

Χθες την ώρα που άλλαζα παρατήρησε ο καλός μου ότι έχει μεγαλώσει πολύ και η άλως μου....λέτε βρε κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 ακριβώς.. τι είναι το αλως?

@Scooby! και να μην έρθει κοπέλα μου σου εύχομαι..

σας το εύχομαι μέσα από την καρδία μου κορίτσια...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Είναι η περιοχή γύρω από τη θηλή....

Και τί δεν έχω κάνει αυτό το μήνα...καρδιές,ελεφαντάκια και χρώματα σύμφωνα με το φενγκ σούι,έφτιαξα χαρουπόμελο και τον ταίζω κάθε πρωί γιατί δυναμώνει το σπέρμα ό,τι θέμα κ αν έχει ( που ακόμα δεν ξέρουμε αν έχει )......βέβαια οι προσευχές στην Παναγίτσα και στον Άγιο Εφραίμ συνεχίζονται πάντα...άντε να δούμε!!!

@Scooby Η Παναγίτσα να μας βοηθήσει αυτό τον μήνα να τα καταφέρουμε...καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...