Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 55 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Τι γλυκό.. τα πρώτα Χριστούγεννα της θα είναι;

Τα δεύτερα...αλλά πέρυσι ήταν πολύ μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ δεν έχω στολίσει μάλλον το επόμενο σκ! Θα δείξει! Δεν είμαι κ πολύ σε γιορτινή διάθεση 

'Αντε καλέ....είναι όμορφα τα Χριστούγεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Τόσες μέρες σας διαβάζω αλλά δεν είχα χρόνο να σας γράψω.. Εγώ έβγαλα ένα απόστημα στα ούλα και με πέθανε απο τον πόνο, αναγκαστηκα να κάνω ακτινογραφία και απονεύρωση, μετά έπαθα αλλεργική επιπεφυκίτιδα και ήμουν χάλια μαύρα... Και όλα αυτά μια εβδομάδα περίπου πριν την εμβρυομεταφορα, είμαι να σκάσω... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Τόσες μέρες σας διαβάζω αλλά δεν είχα χρόνο να σας γράψω.. Εγώ έβγαλα ένα απόστημα στα ούλα και με πέθανε απο τον πόνο, αναγκαστηκα να κάνω ακτινογραφία και απονεύρωση, μετά έπαθα αλλεργική επιπεφυκίτιδα και ήμουν χάλια μαύρα... Και όλα αυτά μια εβδομάδα περίπου πριν την εμβρυομεταφορα, είμαι να σκάσω... ??

ωχ περαστικα..! δεν την εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοπελα μου.. Όχι δεν έχω κάνει ακόμα εμβρυομεταφορα, αν όλα πάνε καλα θα την κάνω την επόμενη εβδομάδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

@Mariloux περαστικα!

Κι εγω εχω στολισω εδω και 2 βδομαδες! Κι εμενα μ αρεσει πολυ το σπιτι στολισμενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπελα μου.. Όχι δεν έχω κάνει ακόμα εμβρυομεταφορα, αν όλα πάνε καλα θα την κάνω την επόμενη εβδομάδα!! 

Έλεος βρε κοριτσι μου, τι άλλο θα σου συμβεί πια.Κάνε και ένα ξεματιασμα. Όλα καλά να πάνε mariloux μου.Και με το καλό η εμβρυομεταφορα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπελα μου.. Όχι δεν έχω κάνει ακόμα εμβρυομεταφορα, αν όλα πάνε καλα θα την κάνω την επόμενη εβδομάδα!! 

Κοπέλα μου όλα καλά να πάνε σου εύχομαι..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux περαστικά κορίτσι μου....τι μάτι σε είδε...πωπω!

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγες μέρες να μας έχεις ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε? Έτρεχα όλη μέρα! @babybabyμου έφυγαν τα νεύρα χάχα ούτε πονάκια έχω κάποια στιγμή τ πρωί λίγο αλλά τώρα καλά! Εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Να μην έρθει για καμμία μας.....να έρεθι το πιο όμορφο,το μαγικό δώρο Χριστουγέννων!!

Κορίτσια....εγώ περιμένω στις 9/12 κ ανυπομονώ,δεν κρατιέμαι!!!

Εσείς πότε περιμένετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Εγώ την θέλω να έρθει να πω την αλήθεια γιατί δεν κάναμε και τίποτα αυτό τον καιρό οπότε ας έρθει να ησυχάσω μπας και ξεπρηστώ καθόλου γιατί μοιάζω σαν έγκυο και δεν είναι και το καλύτερο μου να με βλέπουν έξω και να με ρωτάνε ποσό μηνών είμαι έχω λίγα κιλάκια άλλα τώρα έχω πρηστεί πολύ και όλα στην κοιλιά πουθενά αλόη εκεί ότι κιλό πάρω η χάσω στην κοιλιά...

@Νινα85εγω λογικά αν υπολογίσω με τον τελευταίο κύκλο σε 3 με 5 ήμερες δεν θυμάμαι ακριβός

κορίστα σε εσάς να μην έρθει καθόλου η κήρια με τα κόκκινα για μήνες... :x;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...