Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby  κατάλαβα δεν δείχνεις μόνο αίμα ο άντρας ; Εγώ έκανα και μου βρήκαν στίγμα θα πρέπει να ξανά δώσω κι εγω; 

Ναι εμας ετσι μας είχαν πει ότι (παρόλο που εγω πιστοποιημενα ειχα χαρτια οτι εχω στιγμα καθως εχω γεννηθει απο 2 γονεις με στιγμα!) παρολα αυτα θελουν να το επιβεβαιωνουν κι εκεινοι εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Γειά σας κορίτσια κ από μένα... Εγώ. Ξύπνησα με νεύρα κ πονάκια λίγο πεσμένη διάθεση!! 

Γιατί έτσι;;;Χαμόγελα κ όλα θα πάνε καλά δεν λέμε;;Κοριτσάρα μου....έλαααα.....ένα χαμογελάκι έστω μικρό....please....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονάω λες κ αδιαθετησα! Εγώ δεν πονάω ποτέ πριν.  αδιάθετω κ μετά από καμιά ώρα έχω κάποια πονάκια..! Δεν παίρνω ποτέ χάπι φαντάσου σπάνια..! Δεν ξέρω αισθάνομαι ότι θα έρθει κ γιαυτό είμαι έτσι σκατα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Πονάω λες κ αδιαθετησα! Εγώ δεν πονάω ποτέ πριν.  αδιάθετω κ μετά από καμιά ώρα έχω κάποια πονάκια..! Δεν παίρνω ποτέ χάπι φαντάσου σπάνια..! Δεν ξέρω αισθάνομαι ότι θα έρθει κ γιαυτό είμαι έτσι σκατα! 

@Scooby! ηρεμησε, μεχρι να ερθει τιποτα δεν εχει τελειωσει!

Και να ερθει τωρα, θα ξαναρχισεις προσπαθειες και δε θα ερθει τον επομενο! (λεω για να ακουω κι εγω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby κατάλαβα σε ευχαριστώ πολύ..

@Scooby!μπορεί να είναι και από τον καιρό κι εγώ σήμερα έτσι ειμαι αλλά είναι από τον καιρό σε εμένα. Γιατί κι εγώ στην περίοδο δεν έχω ποτέ πόνους και ούτε την καταλαβαίνω ότι θα έρθει. Άλλαξε ο καιρός απότομα. Και αν έρθει να μην έρθει δεν τα παρατάς.. τον επόμενο.. Δεν το βάζουμε κάτι κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh  στεναχωριέμαι όμως δεν μπορώ...γιατι τα έχω όλα κ νεύρα κ σπυράκι κ στήθος.. Το μόνο π δεν έχω ποτέ πριν είναι αυτά τα πονάκια! Θα δείξει τι να πω...!

@babybaby να δω πόσες φορές θα το πω αυτό τον επόμενο χααχα για γέλια κ για κλάματα μαζί είμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το προδικάζεις...τα συμπτώματα είναι ίδια στην εγκυμοσύνη και στην περίοδο.....δεν ξέρεις ακόμα...ίσως η αλλάγή να οφείλεται στο ότι δεν είναι από την περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh νομίζω πως είναι σημάδι περιόδου το σπυράκι!

@Νινα85 μακαρι κορίτσι μ τι να πω

Το κινητό έχει χαζέψει χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'ταν το μόνο.....εγώ για κανα 3λεπτο το απόγευμα πήγαινα πάνω κάτω στο σαλόνι και αναρωτιόμουν τί ήθελα να κάνω!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.?? Καιρό είχα να μπω εδώ.Εύχομαι να είσαστε όλες σούπερ,με καλή ψυχολογία, και ηθικό ακμαιότατο.Καλό υπόλοιπο εβδομάδας. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια...περιμένω το ΣΚ να στολίσω...ελπίζω η μικρή μου να τα πάει καλά με το δέντρο!!!

XAXAXA! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια...περιμένω το ΣΚ να στολίσω...ελπίζω η μικρή μου να τα πάει καλά με το δέντρο!!!

Τι γλυκό.. τα πρώτα Χριστούγεννα της θα είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω στολίσει εδώ και μέρες...βιαζόμουν να μπω σε γιορτινό κλίμα....παρ'όλο που δεν έχω ακόμα παιδάκι..το δέντρο μου όλη την ώρα κουνιέται...να'ναι καλά τα γατάκια μου!!!χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...