Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Κοριτσιααααααααααααααααα θα πάω να ανάψω λαμπάδα αύριο με πήρε τηλ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ηρέμησα τελείως τώρα προχωράμε.!

Μπράβο χέρομαι όλα καλά να σου πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου σας συμβαίνει και εσάς να ακούτε ξαφνικά απο παντού για εγκυμοσυνες & για εξωσωματικές; Λέω ας ανοίξω τηλεόραση να δω τι παίζει και τι να δω; Στο Ε έχει εκπομπή η Τατιάνα και τίτλο μητέρα στα 45 μετά απο οχτώ εξωσωματικές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μου κάθε μέρα ακούω κ για μια έγκυο... Έχω κ μια στη δουλειά με την κοιλιτσα της σκέτη γλυκά... Κ εγώ έτσι άνοιξα προχτές τηλεόραση π δεν βλέπω ποτέ φαντάσου κ είχε εκπομπή για φυσιολογικό τοκετό... Άστα να πάνε να μην μπορείς να αφερεθεις καθόλου χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ου άπειρες φορές με εγκυμοσύνες αλλά λέω κορίτσια ότι θα έρθει και η δικιά μου και η δικιά σας σειρά..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Κορίτσια μου σας συμβαίνει και εσάς να ακούτε ξαφνικά απο παντού για εγκυμοσυνες & για εξωσωματικές; Λέω ας ανοίξω τηλεόραση να δω τι παίζει και τι να δω; Στο Ε έχει εκπομπή η Τατιάνα και τίτλο μητέρα στα 45 μετά απο οχτώ εξωσωματικές... 

Συνέχεια  το ίδιο σκηνικό.Ναι την Ευτυχουλα μας έχει  ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνέχισε να κάνεις τα τεστ, αν δεν κοκκινίσει η γραμμή στις επόμενες ημέρες, μπορεί η ωορρηξία σου να ήταν στην αχνή γραμμή.

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Κορίτσια μου σας συμβαίνει και εσάς να ακούτε ξαφνικά απο παντού για εγκυμοσυνες & για εξωσωματικές; Λέω ας ανοίξω τηλεόραση να δω τι παίζει και τι να δω; Στο Ε έχει εκπομπή η Τατιάνα και τίτλο μητέρα στα 45 μετά απο οχτώ εξωσωματικές... 

παντού όμως !! Στη δουλειά, στο φιλικό περιβάλλον, στην τηλεόραση !! Λες και με δοκιμάζουν ρε παιδί μου.. πόσο θα αντέξω και πόσο αισιόδοξη μπορώ να είμαι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω την απορία.. αυτές στην τηλεόραση τα παρουσιάζουν όλα ρόδινα ότι έτυχε και δεν το περίμεναν συγγνώμη πως το κάνουν; καμία δεν έχει θέματα; πως το καλό όλα τόσο εύκολα.; δεν προσπαθούν καιρό.; με πιάνει το παράπονο κάθε φορά που ακούω α έτυχε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ντε @NikhNikh για πες μου εσύ !! 

Ειδικά αυτό το "δεν το είχαμε προγραμματίσει ήρθε ξαφνικά"... πως ξαφνικά κοπελιά στον ύπνο σε έπιασε;;;

Εμένα να δεις τι παράπονο με πιάνει....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας νιωθω... Επισης φρασεις του τυπου "αν το θελησεις πολυ κ το πιστεψεις θα ερθει"...δηλ τι εννοειτε οτι δε το θελω πολυ και δεν ερχεται; ρε αη συχτηρ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh σίγουρα δεν τυχαίνει σε όλες ξαφνικά, απλά είναι λίγοι οι άνθρωποι που μιλάνε για τα προβλήματα τους... Εμένα δεν με εκνευρίζει τόσο το οτι ακούω "έγινε καταλάθος" ή "μόλις αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί, ήρθε απο τον πρώτο μήνα προσπαθειών" γιατί υπάρχουν και περιπτωσεις που οντως μπορεί να συμβεί, αν και το καταλαθος είναι πολύ άτοπο, αλλά με εκνευρίζει το οτι οι γυναικες που τα λένε αυτά περηφανεύονται πολύ, έχουν ένα υπεροπτικό ύφος και το τονίζουν τοοοοσοοο πολύ ενώ εσύ δεν έχεις ρωτήσει τίποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό λέω κ εγώ σου λέει η άλλη με τα προσπερματικα... Και μια φορά το μήνα καταλαθος κ αυτή τη μία φορά έγινε..κ μένα με πιάνει παράπονο.. Ναι όταν θέλεις κάτι πολύ έρχεται αντε μην πω καμία κουβέντα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv κι εμένα με πιάνει παράπονο τα λένε όλα τόσο απλά ας κάτσουν να δουν τη περνάμε η κάθε μία.. 

@Mariloux αυτό που το τονίζουν κι εμένα με εκνευρίζει ιδικά από το σόι του άντρα μου το έχω ζήσει πολλές φορές και έχω κόψει καπια πράγματα.. έχω ιστορίες για άγριους που λέω εγώ 

 @peacock έλα ντε δλδ δεν το θέλουμε και για αυτό δεν έρχεται.; τόσα κάνουμε όλες μας..

 @Scooby! Αυτό με τα προκριματικά το έχω ακούσει πολλές φορές είναι αλήθεια; μια φορά το μήνα τώρα πως γίνεται δεν ξέρω.. 

Εγώ πιστεύω ότι στην τηλεόραση δεν λένε πως είναι σπάνια να βγει καπια και να πει δυσκολεύτηκαμε και είχαμε αστοχίες έχουν βγει κατά καιρούς στην Τατιάνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

@ditaki είμαι στην 16 μέρα του κύκλου... Δηλαδή κ με αυτά πάλι δεν είσαι 100% σίγουρη... 

Απλά θα πρέπει να τα κάνεις σε 2-3 κύκλους για να δεις πόσο έντονη γίνεται η γραμμή σε σένα. μπορεί να μην γίνετε σε σένα σκούρα κόκκινη αλλά να μένει αχνή όπως προχθές. Μπορεί όμως και όχι. Αυτός ο κύκλος είναι κάπως δοκιμαστικός, από τον επόμενο, αν δεν μείνεις έγκυος (!!!!) θα είσαι πιο σίγουρη.

9η μέρα καθυστέρησης....τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Απλά θα πρέπει να τα κάνεις σε 2-3 κύκλους για να δεις πόσο έντονη γίνεται η γραμμή σε σένα. μπορεί να μην γίνετε σε σένα σκούρα κόκκινη αλλά να μένει αχνή όπως προχθές. Μπορεί όμως και όχι. Αυτός ο κύκλος είναι κάπως δοκιμαστικός, από τον επόμενο, αν δεν μείνεις έγκυος (!!!!) θα είσαι πιο σίγουρη.

9η μέρα καθυστέρησης....τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!

καλημέρα ditaki! Δε νιώθεις απολύτως τίποτα!?Δεν παίρνεις τηλ το γυναικολόγο σου να ρωτήσεις?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

καλημέρα ditaki! Δε νιώθεις απολύτως τίποτα!?Δεν παίρνεις τηλ το γυναικολόγο σου να ρωτήσεις?

 

Τίποτα δεν νοιώθω. Μόνο το στήθος μου είναι υπερβολικά πρησμένο και πονάει, αλλά είναι έτσι από την ημέρα που περίμενα περίοδο. Θα τον πάρω την Δευτέρα, αν δεν μου έχει έρθει...

Άλλο θέμα τώρα....έβγαλε επιτέλους ήλιο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααα κοριτσάκια μου!!! 

@NikhNikh ναι καλέ γνωστή μ μια φορά λέει τελείωσε μέσα μια φορά? Το διανοησε? χάχα! Εμείς συγνώμη κιολλας θα τα βγάλουμε σε λίγο κ δεν έχει γίνει κ τίποτα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειναι και αυτες περιπρωσεις που συμβαινουν...τα οποια δε τα πολυπιστευα μεχρι που συνεβη και σε μας.....εχοντας graves και.λεγοντας μου οτι δυσκολα θα κανω δευτερο παιδί.....τωρα πια πιστευω σε ολες ρις απιθανες περιπρωσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...