Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΥΨΟΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΥΨΟΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 70ΕΚΑΤΟΣΤΑ. ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 52 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΟΥΣ 67!!ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙ 5 ΜΗΝΩΝ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 53 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ 74 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ 8500 ΚΙΛΑ! ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΑΓΚΩΜΑ Ο ΑΤΙΜΟΥΛΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο σπορος γεννηθηκε 2950 και ειχε υψος 51 εκατοστα .1μηνα μετα και εικοσι μερες ειχε φτασει 4280 (εχασε οσο ειμασταν στο νοσοκομειο ηταν 2760 οταν πηγαμε σπιτι μας) και 56 εκατοστα και 2 μηνων ηταν 60 εκατοστα οπως καταλαβαινετε ειναι τωρα σχεδον 5 ετων ζυγιζει 15-16 κιλα πολυ αδυνατος και εχει υψος γυρω στο 1,10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

εμενα ο σπορος γεννηθηκε 2950 και ειχε υψος 51 εκατοστα .1μηνα μετα και εικοσι μερες ειχε φτασει 4280 (εχασε οσο ειμασταν στο νοσοκομειο ηταν 2760 οταν πηγαμε σπιτι μας) και 56 εκατοστα και 2 μηνων ηταν 60 εκατοστα οπως καταλαβαινετε ειναι τωρα σχεδον 5 ετων ζυγιζει 15-16 κιλα πολυ αδυνατος και εχει υψος γυρω στο 1,10

Αχα ...βλεπω συνεχιζεις να μας προκαλλεις εκθετοντας τα προσοντα του ομορφου τεκνου( ο τονος κατ επιλογη):laugh: :laugh:

Ειναι πολυ γλυκας να τον χαιρεσαι!

Συγωμη που ειμαι off topic δεν θα το ξανακανω:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η μπουμπού μου γεννήθηκε 2.700 και 50εκ. Τώρα είναι 5 μηνών, ζυγίζει 6 κιλά και έχει ύψος 64εκ. Με τα παραπάνω που διάβασα μου φαίνεται λίγο μινιόν! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δική μου κόρη γεννήθηκε 3430 και 52εκ. και λίγο πριν συμπληρώσει τον 3 μήνα ήταν 5640 και 60εκ. Στις 18 Φεβ θα πάμε πάλι για τον συνηθισμένο έλεγχο και εμβόλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναβολικά παίρνετε και γεννατε τόσο μεγάλα παιδιά; :P

Η μεγάλη γεννηθηκε 3740γρ και 52εκ και τωρα ειναι κοντά 3 και γυρω στα 96εκ, 15 κιλά.

Η μικρή γεννήθηκε 3570γρ και 51εκ.

Εγω ειμαι μεσαίου μεγέθους: 58 κιλά 167εκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...