Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΑΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αν εκανε λεει ο παρασχος τον ξερεις εε αυτος χωρις σαλπιγγογραφια τρεις φορες εξωσωματικη οχι σπερματεγχυση!!!! Και κανονικα επιτροπη μας περασανε γιατι τοτε ειχαν κλεισει τα Τεμπη και μας πρασανε για να μην ταλεπωρουμαστε !!!αν το ηξερα θα την εκανα αλλα δυστηχως!!!! Εβγαλα και την σαλπιγγα εκανα και υστεροσκοπηση και μετα απο καποια χρονια ειδε η γιατρος μου που εχω τωρα πως εχω διαφραγμα δεν περναγε τιποτα!!!!!!!!εκανα επεμβαση και τωρα παω σε τεταρτη εξωσωματικη σε αλλο εξωσωματικο και ειναι πολη καλος!!!! Α πηγα και στον παντο αυτος ειπε να βγαλω την σαλπιγγα γιατι δηθεν ηταν υδροσαλπιγγα αλλα οταν πηγα να ξανακανω σαλπιγγογραφια για το μετεγχηριτικο κομματι με θυμοταν και μου ειπε δεν ηταν γιατι την εβγαλες απλα ηταν αδιαβατη!!!!!συγνωμη κοπελα μου σε κουρασα αλλα ετσι ειναι η ιστορια μου χοντρα χοντρα ειναι πολλα που και μονο που τα θυμαμε θελω να ουρλιαξω!!!!!!!!!!?

Δεν με κουρασες καθολου!!!!!τι λεςςςς;;;;Καλα δε θελω να αναφερθω με ονοματα αλλα για καποιον εχω ακουσει πολυ ασχημα κ οτι κανει τα παντα για τα λεφτα!!!εγω περασα στον Πειραια κ τα κοιταξαν ολα πηρα το οκ κ μετα εκανα ορμονικες εξετασεις αν μπορω να αρχισω σ αυτον τον κυκλο.τι λες κοπελα μου;;;;Σου καναν ζημια;;;!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ!!!!εγω πηγα ατο λητω γενικα εμεινα ευχαριστημενη ηταν πολυ ψειρες με τις εξετασεις κ πηγαιναμε βημα βημα με προσεξανε πολυ.πω πω χωρις σαλμπιγγογραφια εξωσωματικη!!!ολα για τα λεφτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο αστα να πανε τα σκεφτομαι και λεω δεν μπορει δεν μπορει!!!! Τωρα ο γιατρος που εχω με περνει καθε μερα τηλ να δει πως ειμαι καινωπος ειπες και εσυ πολη ψειρας!!! Δεν λεω θεοι δεν ειναι αλλα κανε ρε γαμωτο το σωστο οτι περναει απο το χερι σου!!!!! Προσπαθω να τα αφυσω πισω και να ελπιζω σε αυτο που θα γινει την Παρασκευη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα και μια φορα πηγα να περασω Αθηνα και μου δωσανε λαθος χαρτια να μαζεψω εξετασεις και ολα αυτα και φυσηκα δεν περασα και ετσι τα παρατησα ειχαμε και ενα δυσαρεστο δυστηχως ειχε πεθανει και ο μπαμπας μου και το αφησα καπου στα 5-6 χρονια και τωρα ξανα επανερχομαι δυναμικα χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξερετε κατι οτι αυτο που κανουμε ολες μας θελει μεγαλη ψυχικη δυναμη  και καποια μερα θα παρουμε και εμεις αυτο που τοσο επιθυμουμε!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...