Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να κάνω τεστ η Όχι??


Dorothy 1993

Recommended Posts

Η κατάσταση μ είναι περίπλοκη...περιμενω περίοδο στις 28 με σταθερό κύκλο 28 ημερών. Κάναμε προσπάθεια στις 11 κ Έχω πρήξιμο τραβήγματα στη μήτρα. Θερμοκρασία μέχρι 37.1 και χθες έβγαλα καφέ . Τώρα εδώ κ λίγη ώρα έχω υγρά σαν νερο. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω τεστ η Όχι ακόμη κ αν θα δείξει κάτι. Εσείς πιστεύεται θα δείξει Κάτι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ πιθανων να εισαι εγκυος αν εκανες προσπάθεια και μετά τα καφέ υγρά εχεις καθαρά υγρά !! 

παρε ενα ευαισθητο τεστ (αυτε που δειχνουν 4-5 μερες πριν την αναμενομενη περίοδο) και κανε το οταν θα εχεις πολυ ωρα να πας τουαλετα και χωρίς να εχεις πιει υγρά... καλή επιτυχεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Dorothy 1993 είπε:

Η κατάσταση μ είναι περίπλοκη...περιμενω περίοδο στις 28 με σταθερό κύκλο 28 ημερών. Κάναμε προσπάθεια στις 11 κ Έχω πρήξιμο τραβήγματα στη μήτρα. Θερμοκρασία μέχρι 37.1 και χθες έβγαλα καφέ . Τώρα εδώ κ λίγη ώρα έχω υγρά σαν νερο. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω τεστ η Όχι ακόμη κ αν θα δείξει κάτι. Εσείς πιστεύεται θα δείξει Κάτι? 

καλησπερα καλη μ....  βσκ κανε ενα τεστ,αλλα καλυτερα αυριο πρωι....με τα πρωτα σου ουρα..

ωστοσο,αν βγει αρνητικο μν το παρεις απολυτα υποψιν σου...γιατι εγω 4 ημερες πριν τν αναμενομενη περιοδο μου εκανα τεστ,απο αυτα π σ λενε νωριτερα..μ βγηκε αρνητικο...εκανα κ δευτερο 8 μερες μετα(δλδ τ εκανα οταν ειχα 4μερες καθυστερηση)  κ τωρα καλη μου ειμαι σχεδον 4μηνων εγκυος..!!

σου ευχομαι να σε βρει οτι επιθυμεις..περιμενουμε νεα σ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dorothy 1993 είπε:

Η κατάσταση μ είναι περίπλοκη...περιμενω περίοδο στις 28 με σταθερό κύκλο 28 ημερών. Κάναμε προσπάθεια στις 11 κ Έχω πρήξιμο τραβήγματα στη μήτρα. Θερμοκρασία μέχρι 37.1 και χθες έβγαλα καφέ . Τώρα εδώ κ λίγη ώρα έχω υγρά σαν νερο. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω τεστ η Όχι ακόμη κ αν θα δείξει κάτι. Εσείς πιστεύεται θα δείξει Κάτι? 

Εγω λεω να περιμενεις κ να το κανεις στις 29. Αλλωστε αν σου βγει αρνητικο, παλι δε θα εισαι ηρεμη καθως το ποσοστο των σφαλματων στα προωρα τεστ ειναι αρκετα μεγαλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά απο δέκα μέρες είχα αυτά τα καφέ Αλλά σήμερα έχω υγρά σαν νερο και όταν σκουπιζομαι είναι καθαρά διαφανές Αλλά οταν κοιτάω στο σερβιετακι σαν να είναι με πολύ ελαφρύ καφέ Αλλά ίσως είναι κ από το σερβιετακι δεν έχω ιδέα. Πριν μετρηθηκα κ είχα 37.2. Αλλα έχω  τώρα πάρα πολλές μέρες μετά την ωορρηξία που την κατάλαβα στις 12 με πόνους τραβήγματα στη μήτρα Όχι από δεξιά ούτε αριστερά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dorothy 1993 είπε:

Μετά απο δέκα μέρες είχα αυτά τα καφέ Αλλά σήμερα έχω υγρά σαν νερο και όταν σκουπιζομαι είναι καθαρά διαφανές Αλλά οταν κοιτάω στο σερβιετακι σαν να είναι με πολύ ελαφρύ καφέ Αλλά ίσως είναι κ από το σερβιετακι δεν έχω ιδέα. Πριν μετρηθηκα κ είχα 37.2. Αλλα εδώ τώρα πάρα πολλές μέρες μετά την ωορρηξία που την κατάλαβα στις 12 με πόνους τραβήγματα στη μήτρα Όχι από δεξιά ούτε αριστερά. 

Αν εισαι σιγουρη για την ωορρηξια στις 12, τοτε περιμενεις περιοδο (που ελπιζουμε να μην ερθει) μαλλον 26! Αρα η αναμονη σου θα ειναι μικροτερη. Οσο για την θερμοκρασια σου, αυτη ανεβαινει παντα μετα την ωορρηξια κ μεχρι την περιοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μ έχει έρθει ποτέ στις 26 ημέρες έχω στάνταρ περίοδο όμως Κ ποτέ δεν είχα καφέ στην 23ημερα.  Οι πόνοι δεν εχ ουν σταματήσει από τις 12 έως σήμερα είναι σαν να έχω περίοδο όλο τον μήνα με αυτά τα τραβήγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...