Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΡΟΥΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ 3.800 ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ! ΑΥΤΑΑΑΑ.... ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ "ΠΑΛΙΕΣ".... ΑΝ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΜΑΤΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΠΟΤΕ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου, συγχαρητήρια!!! Να σας ζήσει και να είναι γερός, τυχερός και πάντα ευτυχισμένος κορίτσι μου!!! Καλή λοχεία και καλό σαράντισμα!!! Περιμένουμε την πρώτη του φωτογραφία!!! Να ξεκουράζεσαι και να κοιμάσαι όσο σ' αφήνει ο μικρός!!! ;)

new_baby_boy_gift_stork_58567_300.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτο φωτο φωτο θελουμε...Να σου ζησει ο παιδαρος. Εμεις μπηκαμε 9/1 στον μηνα μας οποτε ερχομαστε απο πισω πρωτα ο Θεος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Ειρηνάκι μου τί ωραία...Πολύ χαίρομαι για σενα και τον μπεμπάκο σου..Να σου ζήσει κοριτσάκι μου και να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος..Τυχερός είναι σίγουρα αφού έχει εσένα μανούλα..

Άργησες, αλλά τον έβγαλες τον παίδαρο και τώρα είσαι τρισευτυχισμένη...

Μακάρι να έίναι εύκολη η καθημερινότητα σας κα να μαθαίνεις πραγματάκια από το μπεμπάκο σου ώστε να συμβουλεύεις κι εμάς που ακολουθούμε...

Σε παρακαλούμε όμως Ειρηνάκι, μη μας ξεχάσεις τελείως...Εσύ ήσουν πάντα εδώ για εμάς, έφτιαχνες τις λίστες με τις γεννήσεις...Σε έχουμε συνηθίσει...Δεν μπορούμε τώρα που σε βρήκαμε να σε χάσουμε...:P :P

Άντε και περιμένουμε σύντομα φωτογραφία του γιόκα σου, μιας και θα είναι υποψήφιος γαμπρός για την κορούλα μου...;) ;)

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo Irenekante mou!!!

Sygxaritiria...

Na sas zisei to bebaki-papaki

kai na tou kaneis polla mpanakia

afou tou aresei...

Na einai panta gero to paidi sou

kai na eisaste panta kala kai eseis

oi "xazo"-goneis...

Sas aksizei!!!!!!!!!!!!!

Kali loxeia kai na mas filiseis ((apo makrya))

to mwraki sas...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕΣ..!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ.ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ MAMMYLAND ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσι μου να σου ζήσει ο πρίγκηπάς σου και να τον καμαρωσεις όπως επιθυμείς.!

Εγώ είμαι στη 10η εβδομάδα και στην ιδέα του τοκετού με πιάνει κρύος ιδρώτας. Επειδή κι εγώ είμαι στα 50 κιλά και όλα μου τα χρόνια έκανα γυμναστική με την εξαίρεση των τελευταίων 2 μηνών που ο γιατρός μου το απαγόρευσε στο 1ο τρίμηνο, μου λες σε παρακαλώ πώς εννοείς ότι με τους χαλαρούς συνδέσμους σου βοηθήθηκες στον τοκετό γιατί με ενδιαφέρει;;;

Επίσης, έκανες γυμναστική και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης ή μόνο πριν, γιατί αυτη η αδρανεια του 1ου τριμήνου με έχει σκοτώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!:) :) ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη

Καλως τον δεχτηκες τον μπεμπουλη σου!!!:cheer:

Σου ευχομαι να εχει ολα τα καλα του κοσμου ,υγεια ,ευτυχια και πολυ αγαπη γυρω του σε ολη του τη ζωη!

Να ειστε και εσεις καλα, να τον χαιρεστε και ετοιμαστειτε για συγλονιστικες και πανεμορφες εμπειριες απο δω και περα.

Καμια μερα δεν θα ειναι ιδια με την προηγουμενη, πιστεψε με...:silly:

Συγχαρητηρια και παλι και καλη συνεχεια!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irenekante να σας ζήσει ο μικρός!!!

Καλή λοχεία εύχομαι και να είστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι όσο είστε και τώρα..

Δώσε φιλιά στα μικροσκοπικά πατουσάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIΡΗΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΤΣΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ! ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΧΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου ζήσει Ειρήνη μου ο γιος!!!! Είδες τι έκρυβε η Kinder έκπληξη??? Έναν μπεμπούλη 3600 , μπράβο σου Ειρηνάκι μου !!!! Περιμένουμε φώτος κ νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...