Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΟΓΕΝΝΕΣΙΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα Κορίτσια και καλή Χρονιά σε όλες!!!!

Εύχομαι το νέο έτος να μας βρεί όλες μ'ενα μωρό στην αγκαλιά!!!

Εμείς είμαστε ακόμα στην προσπάθεια. Αποφασίσαμε ν'αφήσουμε τους γυναικολόγους και να πάμε σ΄ένα εξειδικευμένο γιατρό στην υπογονιμότητα. Ετσι πήγα στο Μάμα στη Νεογέννεση...Μου έδωσε Clomiphene για τρείς μήνες και αν δε γίνει τίποτα σπερματέγχυση. Ξέρει καμία για το συγκεκριμένο γιατρό και τη Νεογέννεση? Και αν έχετε πάρει το Climiphene ξέρετε αν έχει περενέργειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ SERPAFAR (ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.... Η ΜΟΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΓΩ ΗΤΑΝ ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΥΞΗΣΗ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ.....ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΓΙΑΤΙ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ? ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΚΑΙΡΟ?

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Θα σου στειλω πμ με πληροφορίες για το κέντρο

εγω παντως εκει έμεινα εγκυος με σπερματέγχυση

Η κλομιφαίνη εμένα μου έφερε πολλα πολλά νευρα και τιποτα άλλο

και τον κυκλο μου τον έκανε 28 μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη καλή σου μέρα. Εγώ ξεκίνησα αυτο το μήνα κλομιφαίνη για ωοθηλακιορηξία. Τα πήρα τα χάπια και τώρα περιμένω να μεγαλώσουν τα ωοθηξάκια για να κάνω την ένεση pregnyl. Η κλομιφαίνη μου έχει φέρει νεύρα, μια μικρή ευαισθησία στο στήθος και λίγο πρήξιμο (για το πρήξιμο μπορεί να είναι η ιδέα μου). Αλλά σε κάθε οργανισμό πιστεύω οτι δρουν διαφορετικά οπότε μην το δέσεις οτι θα έχεις και εσυ τις ίδιες παρενέργειες. Υπομονή και με ένα σποράκι στην κοιλίτσα γρήγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛ'ΑΥΤΑ. ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ. ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΟ....

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ LET ME KNOW.

ΦΙΛΑΚΙΑ:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...