Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

θα ήθελα να ρωτήσω για  το εμβόλιο λεμφοκυττάρων για τη μείωση  των  natural killers. Όσες το έχετε κάνει που το κάνατε, πόσες φορές επανάληψη και αν υπήρξαν παρενέργειες.  Και αν τελικά ωφέλησε σε μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To εμβολιο αυτο το κανει ενας μονο..ειναι αμφισβητουμενο κ η αιματολογος κ ο εξωσωματικος μου μου παν τρομερα επικινδυνο..τα νκ μπορουν να πεσουν καλλιστα με μολις 0.70 λεπτα του ευρω με ενα τελειψς φυσικο ορο τα ιντραπθλιρς που χουν βαση τη σογια.. Προσωπικα δε θα εμπαινε σε τετοια διαδικασια

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας!! θα το συζητήσω  με το γιατρό μου αν ο συνεργάτης του είναι συμβεβλημενος...  Τώρα έχει σειρά η @Μπεμπελουκα μας.. και μετά η  @netspirit και μετά εγώ.. 
    • @Mantarini Μαζι με pappa150.μπορεις να την κάνεις και διαγνωστικό με παραπεμπτικό π.χ βιοιατρικη που κοστίζει 18 ευρώ . 
    • @netspirit καλησπέρα !!!Εάν πας σε διαγνωστικό πχ βιοιατρικη με παραπεμπτικό κοστίζει γύρω στα 18 ευρώ 
    • @Nektarinaki_love τελειοοο??Θέλω κ εγω c.d!!στις 28/5εχουμε !!🎀🎀🎀😎😎😎😎😎♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍
    • Ναι τα επιρεαζει.  Θα πρέπει να θηλαζεις μια από το Ενα στήθος κια από το άλλο. Αν θεωρείς ότι το παιδί θα πινασει σε μισή ώρα, μπορείς να το ξανάταισεις. Θα χορταίνει γιατί όσο ζητάει τόσο θα παράγεις. Το θήλαστρο μειώνει την παραγωγή. Δε βοηθάμε ούτε στην εδραίωση του θηλασμού. Βάλτο στην άκρη και θηλάζε παραπάνω το μωρακι σου.  Όσο για τα κακά, υπάρχει περίπτωση να οφείλονται στο ότι τι παιδί παίρνει αρκετά νερουλό γάλα.. Το πρώτο γάλα που βγαίνει από το στήθος είναι πιο νερουλό κ τα ξεδιψαει ενώ αργότερα βγαίνει πιο παχύ γάλα κ τα χορταίνει. Γι αυτό κ πρέπει να πίνουν ένα στήθος ανά γεύμα..  Σε εσένα πίνει το νερουλό γάλα από το ένα στήθος κ λίγο παχύρευστό. Επειτα αντί να συνεχίσει να πίνει το ακόμα πιο λιπαρό, πίνει αυτό που έβγαλες από τι θήλαστρο που είναι πάλι νερουλό.  Η φύση έχει προνοησει για όλα!    Όσο πιο πολύ ζητάει το παιδί τόσο θα παράγεις.   
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...