Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο μέλος


Μαρια1996

Recommended Posts

Γεια σας και καλώς σας βρήκα!!!Είμαι καινούργια εδω στο φόρουμ και ελπίζω πολύ σύντομα να μπω και στο κλαμπ των μαμάδων!Λοιπον τελευταία περίοδο είχα 15/8-19/8,επαφές είχαμε 19/8,20/8,22/8,24/8 και 25/8.Βάση ημερολογίου που έχω στο κινητό οι γόνιμες μέρες μου είναι 25/8-31/8.Εχω καμία πιθανότητα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μαρια1996 είπε:

Γεια σας και καλώς σας βρήκα!!!Είμαι καινούργια εδω στο φόρουμ και ελπίζω πολύ σύντομα να μπω και στο κλαμπ των μαμάδων!Λοιπον τελευταία περίοδο είχα 15/8-19/8,επαφές είχαμε 19/8,20/8,22/8,24/8 και 25/8.Βάση ημερολογίου που έχω στο κινητό οι γόνιμες μέρες μου είναι 25/8-31/8.Εχω καμία πιθανότητα? 

Καλός ήρθες στην παρέα μας και σου εύχομαι σύντομα να μπεις στο κλαμπ των μαμάδων... Υπάρχουν πιθανότητες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Μαρια1996 είπε:

Καλώς σας βρήκα!!!Ευχαριστώ πολύ...

καλως ηρθες μικρη μου αν εισαι το '96...ευχομαι ν μπεις συντομα στο κλαμπ μας....

εμεις αποφασισαμε ν δοκιμασουμε κ πιασαμε μ τν πρωτη..οποτε εχεις παρα πολλες πιθανοτητες,λογω ηλικιας...

σκεψου κ εγω το '95 ειμαι.... κ γονιμη μερα ειχα τν 17/6 κ καναμε ελευθερα 13 κ 14 κ ν π τωρα ειμαι περιπου 3.5 μηνων εγκυος κ μαλλον σ κοριτσακι..!! ειμαι τοσο γτ η εγκυμοσυνη σ θ μετρησει αν ολα πανε καλα απο τν πρωτη μερα τς τελευταιας σ περιοδου....

σ ευχομαι τ καλυτερα καλη μου..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι του 96 είμαι...αααχ μακαρι το θέλουμε πολυυυ!!Με το καλό κοπέλα μου σου εύχομαι να εχεις μια καλή εγκυμοσύνη  και να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χαίρομαι που βλέπω κοπέλες που προσπαθούν από τόσο μικρές για Παιδί και μπράβο σας κορίτσια... 

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

καλως ηρθες μικρη μου αν εισαι το '96...ευχομαι ν μπεις συντομα στο κλαμπ μας....

εμεις αποφασισαμε ν δοκιμασουμε κ πιασαμε μ τν πρωτη..οποτε εχεις παρα πολλες πιθανοτητες,λογω ηλικιας...

σκεψου κ εγω το '95 ειμαι.... κ γονιμη μερα ειχα τν 17/6 κ καναμε ελευθερα 13 κ 14 κ ν π τωρα ειμαι περιπου 3.5 μηνων εγκυος κ μαλλον σ κοριτσακι..!! ειμαι τοσο γτ η εγκυμοσυνη σ θ μετρησει αν ολα πανε καλα απο τν πρωτη μερα τς τελευταιας σ περιοδου....

σ ευχομαι τ καλυτερα καλη μου..!!!

Με το καλό κοπέλα μου...!!!

Κι εγώ στα 20 ξεκίνησα να προσπαθώ.. εγώ του 94ειμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

   Καλός ήρθες Κ από μένα Π είμαι και εγώ καινούργια! Και του 95..! Καλή τύχη σε όλες μας Κ σαν αύριο του Αγίου Φανουρίου να μας φανερώσει αυτό που ποθούμε!!!  Φτιαξατε φανουρόπιτα ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πάθει σοκ με τις ηλικίες σας....νοιώθω ξαφνικά γιαγιά ?????

Του 86 Εγώ....Έτσι για σπάσιμο!

Με το καλό να πραγματοποιησετε όλα τα όνειρά σας!

Μαρία μου συνέχισε τις επαφές τουλάχιστον μέχρι τις 31 για να αυξήσεις τις πιθανότητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα μπραβο μας...αλλες ειναι 30-35 κ σ λενε οχι ακομη πιο μετα...

ν μας πανε ολα καλα.....

ειστε παντρεμενες.?

εμεις οχι,κ μας τν λενε καπου καπου.αλλα δν πτοουμαστε...

εμεις θελαμε μωρακι... χρηματα γ γαμους κ τετοια δεν...

κ εγω ειμαι ακομη φοιτητρια.... οποτε απλα προσπαθησαμε χωρις ν μας απασχολει ο γαμος..

αν κ θ κανουμε πολιτικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ηλικία και η μητρότητα είναι κάτι σχετικό. Έχει να κάνει με το πότε συνειδητά μια γυναίκα επιθυμεί να γίνει μητέρα και με το πότε τα καταφέρνει.

Όσο για τον γάμο είναι καθαρά προσωπική σας υπόθεση και δεν πέφτει λόγος σε κανενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σκεφτηκαμε κ αποφασισαμε πως ημασταν ετοιμοι...ειπαμε κανουμε μια προσπαθεια κ βλεπουμε..τλκ το σπορακι αποφασισε ν ερθει... ευτυχως...

κ ολα τ αλλα θ τ κανουμε λιγο αργοτερα γαμο βαφτιση μαζι κ ολα τ σχετικα...

συμφωνω μαζι σας κοριτσια..οπως  κ ο φιλος μ..αλλα οπως κ ν εχει εναν εκνευρισμο τν εχω καθε φορα π μας λενε κτ...

γερα ν ειναι τ παιδακια ολων μας....κ εμεις μαζι τς γ ν τ χαρουμε...

αυτο λεω εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

το σκεφτηκαμε κ αποφασισαμε πως ημασταν ετοιμοι...ειπαμε κανουμε μια προσπαθεια κ βλεπουμε..τλκ το σπορακι αποφασισε ν ερθει... ευτυχως...

κ ολα τ αλλα θ τ κανουμε λιγο αργοτερα γαμο βαφτιση μαζι κ ολα τ σχετικα...

συμφωνω μαζι σας κοριτσια..οπως  κ ο φιλος μ..αλλα οπως κ ν εχει εναν εκνευρισμο τν εχω καθε φορα π μας λενε κτ...

γερα ν ειναι τ παιδακια ολων μας....κ εμεις μαζι τς γ ν τ χαρουμε...

αυτο λεω εγω....

Ακριβώς.. με το καλό να έρθει στην αγκαλίτσα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Ακριβώς.. με το καλό να έρθει στην αγκαλίτσα σας..

ευχαριστουμε πολυ πολυ κοριτσακι μ....κ σ εσενα ευχομαι τ καλυτερα... <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

ευχαριστουμε πολυ πολυ κοριτσακι μ....κ σ εσενα ευχομαι τ καλυτερα... <3

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είσαι μικρή στην λένε γι αυτό αν είσαι μεγάλη Επίσης...εγω λεω ότι δεν έχει να κάνει η ηλικία Ούτε αν είσαι παντρεμένη η Όχι.!Ο κόσμος πάντα κάτι λέει!Η κάθε γυναίκα ξέρει πότε είναι η ώρα της!Αν έχεις βρει τον άνθρωπο σου και θέλεις να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας Γιατί να μην το κάνεις?Μακάρι όλες οι γυναίκες να έχουν την ευλογία να γίνουν μανούλες όσο χρόνων και αν είναι....Λες να κάνω φανουροπιτα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μέχρι 31/8 ότι είναι να γίνει θα γίνει...Όχι δεν είμαστε παντρεμένοι θέλουμε αρραβώνες και όλα τα σχετικά αλλά αν μας έρθει το μωράκι πολιτικό και μετά γάμο και βάφτιση μαζί όπως είπες και εσύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μαρια1996 είπε:

Αν είσαι μικρή στην λένε γι αυτό αν είσαι μεγάλη Επίσης...εγω λεω ότι δεν έχει να κάνει η ηλικία Ούτε αν είσαι παντρεμένη η Όχι.!Ο κόσμος πάντα κάτι λέει!Η κάθε γυναίκα ξέρει πότε είναι η ώρα της!Αν έχεις βρει τον άνθρωπο σου και θέλεις να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας Γιατί να μην το κάνεις?Μακάρι όλες οι γυναίκες να έχουν την ευλογία να γίνουν μανούλες όσο χρόνων και αν είναι....Λες να κάνω φανουροπιτα? 

Πολύ σωστή..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Πολύ σωστή..!!!! 

Αχ! Κορίτσια .....το 82 είμαι. ...Εγώ. είμαι δλδ σίγουρα γιαγιά. ...ανύπαντρη. ..αλλά φτιάξαμε το σπίτι μας κ μένουμε μαζί ένα χρόνο σχεδόν, ύστερα από  σχέση χρονών. ...δεν έχουμε χρήματα  για γάμο. ...θέλουμε παιδακι όμως. ..κ μετά γαμο βάπτιση. ..όλοι αυτό μας λένε. ...ποτέ θα παντρεύτητε ....δεν δίνουμε καμιά σημασία. ..άντρας μου είναι. ...κ πάλι! !! Κ επίσης 1 μήνας χάθηκε κ πάλι. ...μου ήρθε περίοδο....κ 3 μέρες νωρίτερα. .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Αχ! Κορίτσια .....το 82 είμαι. ...Εγώ. είμαι δλδ σίγουρα γιαγιά. ...ανύπαντρη. ..αλλά φτιάξαμε το σπίτι μας κ μένουμε μαζί ένα χρόνο σχεδόν, ύστερα από  σχέση χρονών. ...δεν έχουμε χρήματα  για γάμο. ...θέλουμε παιδακι όμως. ..κ μετά γαμο βάπτιση. ..όλοι αυτό μας λένε. ...ποτέ θα παντρεύτητε ....δεν δίνουμε καμιά σημασία. ..άντρας μου είναι. ...κ πάλι! !! Κ επίσης 1 μήνας χάθηκε κ πάλι. ...μου ήρθε περίοδο....κ 3 μέρες νωρίτερα. .....

Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα κοπέλα μου...οπως νιώθετε θα κάνετε και ότι μπορείτε... πάντα θα λέει ο κόσμος διαφορά μην σκας τι θα λένε θα κάνετε αυτό που θέλετε η δυο σας.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Αχ! Κορίτσια .....το 82 είμαι. ...Εγώ. είμαι δλδ σίγουρα γιαγιά. ...ανύπαντρη. ..αλλά φτιάξαμε το σπίτι μας κ μένουμε μαζί ένα χρόνο σχεδόν, ύστερα από  σχέση χρονών. ...δεν έχουμε χρήματα  για γάμο. ...θέλουμε παιδακι όμως. ..κ μετά γαμο βάπτιση. ..όλοι αυτό μας λένε. ...ποτέ θα παντρεύτητε ....δεν δίνουμε καμιά σημασία. ..άντρας μου είναι. ...κ πάλι! !! Κ επίσης 1 μήνας χάθηκε κ πάλι. ...μου ήρθε περίοδο....κ 3 μέρες νωρίτερα. .....

καρδουλινι μ μν αγχωνεσαι θ ερθει πολυ συντομα....

χαλαρωσε κ θ ερθει...

κ εμεις 3 χρονια μαζι..πηραμε τ αμαξι μας...ξεκινησαμε τ σπιτι μας κ τ περισσοτερα πανε εκει..ακομη κ τωρα π η πεθερα μ θελει τραπεζια κ τετοια εμεις διαφωνουμε..τ λεφτα θ τ δωσουμε στο σπιτι ή στο μωρο...δυστυχως δν τ εχουμε τελειωσει ακομη.... ευχομαι σε ολες μας ν μας πανε ολα καλα κ στις εγκυμοσυνες κ στις ζωες μας....

κ ας μπαινουμε απο μικρες στα βασανα π λεει κ η γιαγια μ...παντα μ καλο τροπο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία είναι και τα νυφικά και τα τραπέζια αλλά ένα μωρόέχει αυξημένα έξοδα. Και δεν είναι μόνο η γέννα. Είναι όλα όσα χρειάζονται. Γι αυτο συγκρατημένα και όσο μπορεί η κάθε μια. Ανα πάσα στιγμή μπορείτε να κάνετε θρησκευτικό γάμο....Δεν σας βιάζει κανείς.

Εγώ είμαι 7 χρόνια με τον άντρα μου. Τα 3 παντρεμένη. Έκανα αρραβώνα, γάμο με τα όλα του, φτιάξαμε το σπίτι, πήραμε αυτοκίνητο, κάνανε παιδί και το ταμείο άδειασε. Αλλά δεν βαριέσαι γεροί να ήμαστε να δουλεύουμε να κάνουμε κι αλλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Ωραία είναι και τα νυφικά και τα τραπέζια αλλά ένα μωρόέχει αυξημένα έξοδα. Και δεν είναι μόνο η γέννα. Είναι όλα όσα χρειάζονται. Γι αυτο συγκρατημένα και όσο μπορεί η κάθε μια. Ανα πάσα στιγμή μπορείτε να κάνετε θρησκευτικό γάμο....Δεν σας βιάζει κανείς.

Εγώ είμαι 7 χρόνια με τον άντρα μου. Τα 3 παντρεμένη. Έκανα αρραβώνα, γάμο με τα όλα του, φτιάξαμε το σπίτι, πήραμε αυτοκίνητο, κάνανε παιδί και το ταμείο άδειασε. Αλλά δεν βαριέσαι γεροί να ήμαστε να δουλεύουμε να κάνουμε κι αλλά.

πανω απόλα υγεια..κ οπως ειπες..ολα ερχονται μ τ καιρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει κοπέλα μου καλύτερα που σου ήρθε νωρίτερα πάρα να καθοσουν με το άγχος και να είχες και ελπίδες....και εγώ αυτό λέω η να έρθει νωρίτερα η στην ώρα της πάρα να σκάσω!

Κορίτσια όλα θα γίνουν στην ώρα τους!Και τα σπίτια και οι γαμοι και τα μωρά ο Θεός ξέρει τι κάνει...                   Εμείς έχουμε μέλλον ακόμα για το σπίτι Δεν έχουν μπει Ούτε πατώματα Ούτε υδραυλικά και εκτός αυτό έχουμε να βάλουμε μπροστά και το μαγαζί...μονο έξοδα έχουμε! Πάλι καλά έχουμε πάρει 2 αμάξια..

Και εγώ θέλω γάμο με τα όλα του και αρραβώνα αλλά θα δείξει ο καιρός τι θα κάνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...