Μετάβαση σε περιεχόμενο

test εγκυμοσυνης


Dimitra75

Recommended Posts

Μπράβο! !!!!μπράβο! !!!!!μπράβο! !!!!!!σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ένα γλυκό και υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά! !!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eχω συγκινηθει απιστευτααααααααα κοριτσι μου συγχαρητηρια με το καλο μια γλυκια τελειομηνη κυηση!!! Ολα δεξια κ ο θεοε πλαι σου( υγ θυμησουμε για τα φαρμακα αν δε σε πειραζει αργοτερα κ δε τα θελεις ταωθελει φιλη μου...) πολυ πολυ μπεμποσκονη κ χαραααα περιμενω νεα απο υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Finally είπε:

Eχω συγκινηθει απιστευτααααααααα κοριτσι μου συγχαρητηρια με το καλο μια γλυκια τελειομηνη κυηση!!! Ολα δεξια κ ο θεοε πλαι σου( υγ θυμησουμε για τα φαρμακα αν δε σε πειραζει αργοτερα κ δε τα θελεις ταωθελει φιλη μου...) πολυ πολυ μπεμποσκονη κ χαραααα περιμενω νεα απο υπερηχο

Αγαπημενη μας @Finally φιλακια πολλα στα μπουμπουκάκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Αγαπημενη μας @Finally φιλακια πολλα στα μπουμπουκάκια σου!

Εγω ημουν σιγουρη..το θετικο ειναι παντα θετικο κ επιπλεον ειχα το ιδιο τεστ κ την ιδισ γραμμη ;) με το καλο να διπλαδιαδτει η χοριαλη κ να φτασει 1500 να δεις το σπορακι σας!!!

Καλως ηρθες στο ωραιπτερο ταξιδι της ζωης σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geozak γλυκια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!τι χαρα μας έδωσε κοριτσακι μου!!!υπεροχα νεα!!να σαι γερη και να χεις μια υπέροχη,τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερό και τυχερό μωρο στην αγκαλίτσα σου!!εχω συγκινηθεί απίστευτα!!ο θεος ειναι μεγαλος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/8/2017 at 2:44 ΜΜ, ο/η geozak είπε:

ελπιζω να πανε ολα καλα.....κ να μην καταληξουν οπως οι προηγουμενες......αρα παρτε θαρρος ολες σας....οι περισσοτερες ειστε μικρουλες.........γιατι ειμαι ανω των 40 κ με ινομυωματα στη μητρα...κ πολυκυστικες παλιοτερα...κ τα φαρμακα της εξωσωματικης στο ψυγειο..χχχχ...εχετε πιστη κ θα ερθει κ σε εσας!!!!!!!!!!! η παναγια κ ο Αγιος μας ο Διονυσιος που γιορταζε στις 24 διπλα σε ολες μας.......να ταξετε τα μωρα σας...εγω το εκανα απο περυσι στη παναγια κ μαλιστα στην αρκαδια -(Ι.Μ Κερνιτσας)

Άαα Αα πόσο χάρηκα!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη για εσένα geozak μου! Όλα να σου πάνε δεξιά!!! Tι ωραία να έχουμε τόσο καλά νέα!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/8/2017 at 2:28 ΜΜ, ο/η geozak είπε:

20170828_135455.jpg

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε όλους !!! 

Βρε κορίτσια βλέπετε και εσείς κάποια άχνη κάθετη γραμμή ή απο το άγχος κάνουν τα ματια μου πουλάκια ??? 

IMG_3293.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily_Kour είπε:

Καλησπερα σε όλους !!! 

Βρε κορίτσια βλέπετε και εσείς κάποια άχνη κάθετη γραμμή ή απο το άγχος κάνουν τα ματια μου πουλάκια ??? 

IMG_3293.JPG

Καλησπέρα!!!  Μου φαίνεται ότι την βλέπω κ εγώ!!!!  Μπράβο!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lily_Kour και εγώ βλέπω μια γραμμούλα. Δεν πας τώρα το πρωί να κάνεις μια χοριακή, να μάθεις σίγουρα και να μας πεις και εμάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/31/2017 at 11:32 ΜΜ, ο/η Lily_Kour είπε:

Καλησπερα σε όλους !!! 

Βρε κορίτσια βλέπετε και εσείς κάποια άχνη κάθετη γραμμή ή απο το άγχος κάνουν τα ματια μου πουλάκια ??? 

IMG_3293.JPG

Μια χαρά τη βλέπουμε την γραμμούλα σου!!!!! Έκανες χοριακή;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...