Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

apis έγραψε:

Τρελαινομαι!!!!!

Συνδυαζει ολα τα προσοντα που ψαχνω σ ενα αρσενικο..B)

Χωριζω και σου ερχομαι...πεθερουλα;;..:laugh: :laugh:

σε περιμενω επισης διαθετουμε εξοχικο στην επιδαυρο , πορτοκαλιες και ελιες και αλλα πολλα που δεν φαινονται να σι καλα κοριτσακι μου
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΟ ΤΥΠΑΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.... ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!;) (ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ...) ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ "ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ"......, ΑΠ 'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΣ ΑΓΡΙΑ....:woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! (ΟΣΟ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ.... ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΖΙ):P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πάθει πλάκα με το αντράκι σου!!! Πολύ τυπάκι!!! Βρε.... πάρτου το τσιγάρο-τσίχλα από το στόμα...!!! Δεν θα τον μαζεύεις μετά!!!

Πολλά φιλάκια στο ...προβληματισμένο του μουτράκι!!! (εκεί μετά το διάβασμα... μούρλια!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Έχω πάθει πλάκα με το αντράκι σου!!! Πολύ τυπάκι!!! Βρε.... πάρτου το τσιγάρο-τσίχλα από το στόμα...!!! Δεν θα τον μαζεύεις μετά!!!

Πολλά φιλάκια στο ...προβληματισμένο του μουτράκι!!! (εκεί μετά το διάβασμα... μούρλια!!!)

πες μου μπορεις να χαστουκισεις αυυτη τη φατσουλα ; καθε φορα που το θυμαμαι εξοργιζομαι
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Έχω πάθει πλάκα με το αντράκι σου!!! Πολύ τυπάκι!!! Βρε.... πάρτου το τσιγάρο-τσίχλα από το στόμα...!!! Δεν θα τον μαζεύεις μετά!!!

Πολλά φιλάκια στο ...προβληματισμένο του μουτράκι!!! (εκεί μετά το διάβασμα... μούρλια!!!)

πες μου μπορεις να χαστουκισεις αυυτη τη φατσουλα ; καθε φορα που το θυμαμαι εξοργιζομαι
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά... μόνο που το σκέφτομαι ...ΕΞΟΡΓΙΖΟΜΑΙ!!!!!!!! Θα της είχα σπάσει τα μούτρα έτσι για πλάκα... Πάλι καλά που δεν αντέδρασες κι εσύ έτσι... Θα 'βρισκες και το μπελά σου από πάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...