Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ


didima

Recommended Posts

Θελω την βοηθεία σας για ενα θεματακι που μου προέκυψε.Είμαι στην 15 ημέρα του κύκλου και προσπαθώ να κάνω μωράκι.Πρίν από περίπου 2 ώρες πήγα στην τουαλέτα και στο χαρτί είδα μια σταγόνα αιματάκι.Από εκέινη τη στιγμή έχω παεί πάλιτουαλέτα αλλά δεν ξαναείδα αίμα. Μπορεί να είναι κάτι αυτό; Παρακαλώ γραψτε τις εμπειρίες σας θετικές ή αρνητικές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου didima!

Έχω ακούσει πως καμιά φορά τις μέρες της ωορρηξίας μπορεί να δεις ελάχιστο αίμα. Μπορεί να'ναι αυτό. Αλλά για να'σαι σίγουρη, πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου.

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες, με το καλό να'χεις θετικά αποτελέσματα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΕΣ ΑΙΜΑΤΑΚΙ..ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΙΜΑ ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΤΟΥ ΩΑΡΙΟΥ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ..ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΛΟΓΩ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ..ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..ΟΥΦ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ!!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμα,μην αγχωνεσαι!Δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα νομιζω δεν ειναι ανησυχητικο.Εχω ακουσει πως στις ημερες τις ωορρηξιας,ειναι δυνατον να συμβει χωρις να ειναι απολυτο ή ανηζυχητικο!Φιλακια πολλα και καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διδυμα εγω ετσι καταλαβα οτι ειμαι εγκυος ξαφνικα ειδα λιγο αιμα εβαλα σερβιετα γιατι νομιζα οτι ηταν περιοδο αλλα τιποτα μετα εκανα τεστ και ηταν θετικο ευχομαι και σε σενα ετσι να ειναι κανε ενα τεστ δεν εχεις να χασεις τιποτα................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε πολλές περιπτώσεις συμβαίνει κατά την εμφύτευση αλλά από προσωπική εμπειρία σου λέω να περιμένεις λίγο ακόμη πριν ενθουσιαστείς. το ίδιο μου συνέβη πριν τρεις μήνες και μετά απογοητεύτηκα τρελά όταν αδιαθέτησα.

ελπίζω για σένα να ισχύει η πρώτη περίπτωση άλλά μέχρι τότε υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον κοριτσάκι μου έχεις ωορηξία .......συνήθως κατα την ωορηξία καμια φορά βλέπουμε και λίγο αιματακι μην ανησυχείς ...μαλλον ειναι η ώρα σου να κάνεις κάτι για να κάνεις παιδάκι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...