Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.


KIDER

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΠΕΡΥΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΞΑΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ.ΑΦΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΓΥΟΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΗΠΑΡΙΝΗΣ ΛΟΓΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ.ΠΙΚΡΑ.ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΑΙΜΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ηλθες kidder:)

Για ενδομητριωση δεν εχω ιδεα

Για αιμα ξερω οτι θελει ξαπλα οσο περισσοτερο τοσο το καλυτερο και ισως και παπια για τουαλετα

Η εγκυμοσυνη για τις περισσοτερες γυναικες ειναι μια ευχαριστη περιοδος στην οποια η ζωη συνεχιζεται χωρις πολλους περιορισμους και αγχη

Δυστυχως για ορισμενες ειναι μια περιοδος εντατικης ιατρικης παρακολουθησης και αβεβαιοτητας

Για τις ανυσηχιες σου μονο ο γιατρος σου ειναι καταλληλος να δωσει απαντησεις

και η φυση ειναι αυτη που τελικα αποφασιζει με τον ενα ή τον αλλο τροπο..

Ελπιζω στην περιπτωση σου να παν ολα καλα και ολα τα αγχη να γλυκανουν αγκαλιαζοντας το μωρακι σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη βρε kider

Διαβασα αυτα που εγραψα και τρομαξα κι εγω με τον τροπο που τα γραφω...

Ολα καλα θα πανε!!!:)

Παρε βιβλια περιοδικα τηλεοραση και προσπαθησε να το διασκεδασεις !!!

Ξερω απο πρωτο χερι ποσο δυσκολο ειναι..αλλα θα τα καταφερεις

Καποια στιγμη ο γιατρος θα σε σηκωσει..κουραγιο και θετικη σκεψη!!

Αξιζει να πιεστεις λιγο (ενταξει ..πολυ ειναι)>.Θα γινεις ομως μανουλα !! Για σκεψου:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα kinder.Ειχα μια αποβολή και μετά εμεινα αμέσως εγκυος και όλα πήγαν καλά.Εχω ενα αγοράκι 5 μηνών.Ειχα και εγώ καφέ τουσ πρώτους μήνες.Πρόσεχα και όλα πήγαν καλά.Μην αγχώνεσαι και σε λίγους μήνες θα δεις το μωράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Ειμαι καινουρια στην παρεα σας αλλα ''παλιά'' ως μαμα...

Ο γιος μου ειναι 13 χρονων.Εγινε μετα απο πολλες προσπαθειες και δυο αποβολές πριν αυτόν.Καλη μου kinder εμεινα ξαπλωμενη 4 μηνες με ΦΟΒΕΡΕΣ αιμοραγιες...(δικερος μητρα-σπανια περιπτωση)το καφε αιμα απο την ''χαζο'' πειρα μου ειναι αιμα παλιο ,που εχει μεινει στη μητρα.Το κοκκινο αιμα ειναι το φρεσκο κ το πιο επικινδυνο.Παρολο που στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες ειχα λιγοτερο αιμα ..ο γιος μου κρατηθηκε κ ειναι ζωντανο παραδειγμα!Ξεκουρασου,ονειρεψου το μωρακι σου και προσευχησου!!

σου ευχομαι να πανε ολα καλα..αλλα θελει λιγακι υπομονη...

οτι θελεις να με ρωτησεις ,θαναι χαρα μου να σε βοηθησω!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΠΩΣ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...