Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις On 29/6/2017 at 11:10 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

Aκριβως ετσι

Την απαντηση την παιρνεις την ιδια μερα και οι γιατροι εκει σου γραφουν τις μοναδες του φαρμακος ποση ποσοτητα θα παρεις.εγω μετα πηγα στον δικο μου τον γυναικολογο να μου γραψει τα φαρμακα στο βιβλιαριο κ μετα φαρμακειο .εγω πηρα την εγκριση που την ειχα μεσα στο βιβλιαριο κ μετα πηγα να μου τα γραψει κ ο δικος μου γιατρος κ πηγα στο Μαρουσι να τα παρω μετα απο την εξωσωματικη θα σου πουν εγω επαιρνα gonal 100 την μερα γιατι ημουν μικρη για παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2017 at 11:10 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

Aκριβως ετσι

 Τωρα το δα ειναι παλια η δημοσιευση σορρυυυυ!!!!

Την απαντηση την παιρνεις την ιδια μερα και οι γιατροι εκει σου γραφουν τις μοναδες του φαρμακος ποση ποσοτητα θα παρεις.εγω μετα πηγα στον δικο μου τον γυναικολογο να μου γραψει τα φαρμακα στο βιβλιαριο κ μετα φαρμακειο .εγω πηρα την εγκριση που την ειχα μεσα στο βιβλιαριο κ μετα πηγα να μου τα γραψει κ ο δικος μου γιατρος κ πηγα στο Μαρουσι να τα παρω μετα απο την εξωσωματικη θα σου πουν εγω επαιρνα gonal 100 την μερα γιατι ημουν μικρη για παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

@ElektraGrκαλη επυτυχια ολα να πανε καλα και να παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα !!!?

Σε ευχαριστώ πολύ :) Ας περάσουμε την επιτροπή κ να ξεκινήσουμε γρήγορα για το μπεμπέ :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ετσι ετσι @ElektraGr να ξεμπερδευεις με την επιτροπη και θα περασουν οι μερες να ξεκηνησεις  και θα σου πανε ολα καλα!

Αυτός ο μήνας τα έχει όλα !! 21 ραντεβού με τον εξωσωματικό που τελικά θα πάμε .... 17 του μήνα στον γυναικολόγο μου για να τσεκάρουμε τον φάκελο και να φτιάξουμε το χαρτί ... Το οποίο χαρτί κορίτσια έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω πιο είναι για να το εκτυπώσω ... Και 27 επιτροπή .... Λογικά Νοέμβρη θα ξεκινήσουμε ε ;;;;  :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα χαρτια @ElektraGr ο εξωσωματικος δεν θα σου τα φτιαξει?εγω αυτο τον καιρο στον εξωσωματικο μου πηγα, στην γυναικολογο μου καθολου !!!! Θα σου πει ο γιατρος μην ανχονεσε δεν ειναι τιποτα τα χαρτια σφραγιδες να εχουν και ολα οκ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τα χαρτια @ElektraGr ο εξωσωματικος δεν θα σου τα φτιαξει?εγω αυτο τον καιρο στον εξωσωματικο μου πηγα, στην γυναικολογο μου καθολου !!!! Θα σου πει ο γιατρος μην ανχονεσε δεν ειναι τιποτα τα χαρτια σφραγιδες να εχουν και ολα οκ!?

Δεν έχω ιδέα ... Βασικά αλλάξαμε εξωσωματικό ... Οπότε ας τα χω έτοιμα με τον γυναικολόγο μου και ας τα δει κ ο εξωσωματικός μετά ... Κορίτσια μόλις περνάμε επιτροπή τι γίνεται ; Πώς παίρνουμε τα φάρμακα κ πως ξέρουμε πως είναι οκ; Και με ποιον συννενοούμαστε για το τι και πως θα τα παίρνουμε ; Με τον γυναικολόγο ή τον εξωσωματικό ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τον εξωσωματικο κανονιζουμε τη δοσολογια και το ποτε θα τα παρουμε, οταν περασεις επιτροπη θα πας στο φαρμακειο του εοπυυ θα δωσεις την αποφαση φωτοτυπια και οτι αλλο χαρτι σου πουνε και θα σου φερουνε τα φαρμακα σε καμια εβδομαδα εαν δεν τα εχουνε,και υπερηχους να μετρανε ωαρια και ενδομυτριο για μενα να τα κανεις στον εξωσωματικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Με τον εξωσωματικο κανονιζουμε τη δοσολογια και το ποτε θα τα παρουμε, οταν περασεις επιτροπη θα πας στο φαρμακειο του εοπυυ θα δωσεις την αποφαση φωτοτυπια και οτι αλλο χαρτι σου πουνε και θα σου φερουνε τα φαρμακα σε καμια εβδομαδα εαν δεν τα εχουνε,και υπερηχους να μετρανε ωαρια και ενδομυτριο για μενα να τα κανεις στον εξωσωματικο!

Δύσκολο για τον υπέρηχο γτ ο εξωσωματικός θα είναι Αθήνα ... Εκεί θα πάμε για ωοληψία κ εμβρυομεταφορά ... Εμείς είμαστε Κρήτη ... Και ο γυναικολόγος μου επίσης είναι σε άλλη πόλη από εμένα ... Έχει να πάρει πολλές άδειες το αντράκι μου :P

Φαρμακείο ΕΟΠΥΥ είναι συγκεκριμένο ναι ; Δεν πας σε οποιοδήποτε φαρμακείο δλδ ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ElektraGr είναι συγκεκριμένο το φαρμακείο του ΕΟΠΠΥ δε πας σε οποιοδήποτε για να πάρεις τα φάρμακα!

Καλη επιτυχία! Ολα θα πανε καλα με την επιτροπή! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

@ElektraGr είναι συγκεκριμένο το φαρμακείο του ΕΟΠΠΥ δε πας σε οποιοδήποτε για να πάρεις τα φάρμακα!

Καλη επιτυχία! Ολα θα πανε καλα με την επιτροπή! :)

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου !! Εσύ σε τι φάση είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι για τα φαρμακα αυτα πας σε φαρμακειο του εοπυυ ειναι και τα αλλα που μας δινουνε που πας σε φαρμακειο κανονικο!!!!!!εχεις τρεξιμο και εσυ εγω τις πρωτες φορες πηγα Αθηνα καινυπερηχους στην γυναικολογο στην πολη μου !τωρα αλλαξα και γυναικολογο και εξωσωματικο η γυναικολογος μου ειναι στο πανεπυστημιακο στη Λαρισα ο εξωσωματικος με κοιταγε στο ιατρειο του στη Λαρισα και εξωσωματικη στην κλινικη στην Θεσσαλονικη και εγω ειμαι απο Καρδιτσα και φανταζεσε τι δρομολογια εχω κανει!!!!! Χαχαχ εκδρομουλες παιδι μου εκδρομουλες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Οχι για τα φαρμακα αυτα πας σε φαρμακειο του εοπυυ ειναι και τα αλλα που μας δινουνε που πας σε φαρμακειο κανονικο!!!!!!εχεις τρεξιμο και εσυ εγω τις πρωτες φορες πηγα Αθηνα καινυπερηχους στην γυναικολογο στην πολη μου !τωρα αλλαξα και γυναικολογο και εξωσωματικο η γυναικολογος μου ειναι στο πανεπυστημιακο στη Λαρισα ο εξωσωματικος με κοιταγε στο ιατρειο του στη Λαρισα και εξωσωματικη στην κλινικη στην Θεσσαλονικη και εγω ειμαι απο Καρδιτσα και φανταζεσε τι δρομολογια εχω κανει!!!!! Χαχαχ εκδρομουλες παιδι μου εκδρομουλες!!!!?

Πωωωωωωωωωωω ... Είχες πολύ δρομολόγιο χιχιχιχ !! Εσύ σε τι φάση είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ElektraGr εγω εκανα ωολυψια τον Ιουνιο και την Παρασκευη 29 Σεπτ. εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα περιμενω αποτελεσματα την Δευτερα 9.... Και καταλαβαινεις ποτε ανχος ποτε υρεμια!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

@ElektraGr εγω εκανα ωολυψια τον Ιουνιο και την Παρασκευη 29 Σεπτ. εκανα εμβρυομεταφορα και τωρα περιμενω αποτελεσματα την Δευτερα 9.... Και καταλαβαινεις ποτε ανχος ποτε υρεμια!!!!!?

Ωωωωω !! Μια τεράστια χοριακή να έχεις ;;; Πόσα μπουμπούκια σου βάλανε ; Βασικά πόσα βάζουνε στην εμβρυομεταφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου !! Εσύ σε τι φάση είσαι ;

Περιμένω να αδιαθετησω για να κανουμε εμβρυομεταφορά στο κυκλο που θα ξεκινήσει! Ανυπόμονη όοοοοσο δε παει είμαι τωρα όπως καταλαβαίνεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Περιμένω να αδιαθετησω για να κανουμε εμβρυομεταφορά στο κυκλο που θα ξεκινήσει! Ανυπόμονη όοοοοσο δε παει είμαι τωρα όπως καταλαβαίνεις!

 

Άντε με το καλό και σε σένα να γίνει η εμβρυομεταφορά και να έχεις και συ μια τεράστια χοριακή ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock αντε να περασουνε οι μερες να κανεις την εμβρυομεταφορα και να εχεις μια χοριακη τοοοοοοοοοοοοσοοοοοο μεγαλη!!!!!!!!

@ElektraGr αναλογα στην ηλικια κατω απο 40 βαζουνε 2 πανω απο 40 βαζουνε 3!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...