Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?


sevelyn

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας! Καλή χρονιά και όλες μανούλες εύχομαι. Θα ήθελα τη γνώμη σας, αδιαθέτησα 04/12 με κύκλο περιόδου 34 ημερών και με τον άντρα μου ήρθαμε σε επαφή ελεύθερα στις 04/01 γιατί πρόσφατα έχουμε αποφασίσει να μπούμε στη διαδικασία για παιδί. Το ξέρω πως είναι πολύ νωρίς να ελπίζω και κυρίως με τη πρώτη προσπάθεια, αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε τα περασα.........κοιτα να δεις το γιο μου τον επιασα 21 μερα του κυκλου...ξερω ομως,μου το ειπε ο γιατρος μου,δεν ειναι απαρατητο να κανεις ωορρηξια τις υποτιθεμενες γονιμες μερες....μπορει να μεινεις και 5 μερα της περιοδου...οποτε σου ευχομαι να εχεις καλη επιτυχια...αλλα και αν δεν τα καταφερεις με την πρωτη μην αγχωθεις........περιμενουμε νεα σου.........φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ SEVELYN

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ SEVELYN.ΕΓΩ ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 21Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ.

ΠΑΡΟΛ' ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ αγαπούλα, ξέρω πως είναι πολύ νωρίς και δε θα είμαι έγκυος είπα όμως να το συζητήσω και μαζί σας! Αν γίνει κανένα θαύμα θα σας πω! Πολλά φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ αγαπούλα, το εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου για όλες μας!

Μέχρι το Σκ θα έχει ξεκαθαρίσει, φιλάκια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου και να μην είμαι δε θα απογοητευώ γιατί είναι πολύ νωρίς, εύχομαι πάντως μέχρο το τέλος της βδομάδας να έχουμε έστε ένα χαρμόσυνο νέο από κάποια μας!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...