Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου ήρθε πάλι περίοδο...


Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια.... όπως έγραψα και στο θέμα, μου ήρθε περίοδος εχθές.

Στενοχωρήθηκα, τσαντίστηκα, αλλά τουλάχιστον είπα πάλι καλά που έχω και περίοδο , γιατί με τις κύστες που είχα ήταν πρόβλημα. Ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας για να πάρω καμιά ευχούλα για το καινούργιο έτος μπας και μου φέρεται γούρι!!!:laugh:

Δεν απελπίζομαι όμως..........σκέφτομαι θετικά!!!!!

Να σκεφτόμαστε όλες θετικά γιατι επηρεάζει το μέλλον μας!!!

φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω. Την ίδια απογοήτευση νιώθω κι εγώ εδώ και επτά μήνες, όμως κάθε φορά είμαι αισιόδοξη για τον επόμενο. Ειδικά στο μέσο κάθε μήνα όταν καταλαβαίνω ότι είναι οι γόνιμες μου μέρες παίρνω πολύ τα πάνω μου.

Μην αγχώνεσαι. Μόνο σκέψου όλα αυτά που μπορείς να κάνεις άφοβα και αυτό το μήνα και που δεν θα μπορούσες να κάνεις αν ήσουν έγκυος. Πάντως εγώ πάντα «γιορτάζω» την περίοδό μου με ένα ποτάκι. Ετσι για να χαλαρώνουμε κιόλας.

Σου εύχομαι να το αντικρίζεις θετικά και σύντομα να έχουμε και οι δύο καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula sou eyxomai mexri to telos tou 2009 na einai fouskwmeni i koilitsa sou...kai min agxwnesai..1..2..3..tha to piasoume to atimo....sto xeri tou einai..xaxaxxaxa...einai gourlidiki i oikogeneia tou mammy...filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ!! ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΠΕΡΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ 2009 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΣΑΣ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw perimenw gurw stis 24 alla kathe fora peithw ton eauto mou oti oute auti ti fora petuxa kati...k niwthw polu egwistria giati alles kopeles prospathoun k 2 xronia k pali einai aisiodokses...opote kali mou Dimitra exeis k parea....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitra kai Ranini

kali epityxia sas euxomai

kai eimai sigouri pws to Mammy

tha sas ferei gouri!!!!

Pisti exoume, thetiki energeia exoume,

den mas leipei tipota!!!

Eimai stin 9 evbomada kyisis

(Doksa ton Theo!),

kai mazi me ta ypoloipa koritsia

eimaste edw gia esas...

kai sas euxomaste:

Kali epityxia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ΒΑΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΖΩΟΥΛΕΣ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ!

ΜΗ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini mou

na min "ksanakousw" tetoia logia!!!

Poios tha mporouse na sou pei tetoio pragma?

Gia onona tou Theou!!!

Kai oneirevomaste kai kanoume sxedia

kai apogoitevomaste kai PALI elpizoume!!!

Katafera kai egw na exw sta splaxna mou

"sporaki"

(((apisteuto gia mena)))

ARA tha ta katafereis kai ESY,,,

kai ola ta koritsia pou exoun pisti

kai toso agni thelisi

(san kai tin diki sou)!!!!!!

Ligi ypomoni mono...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με συγκινησατε....:silly:

ευχαριστω πολυ για τις ευχες !

καλη επιτυχια σε ολες μας! σε οσες περιμενουν να ερθουν τα αγγελουδια τους σε λιγους μηνες και σε οσες περιμενουν να δειξει το τεστ θετικο!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nicola έγραψε:

Μόνο σκέψου όλα αυτά που μπορείς να κάνεις άφοβα και αυτό το μήνα και που δεν θα μπορούσες να κάνεις αν ήσουν έγκυος. Πάντως εγώ πάντα «γιορτάζω» την περίοδό μου με ένα ποτάκι. Ετσι για να χαλαρώνουμε κιόλας.

ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΗ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΥΤΗ.ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΑΔΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΣΑΣΤΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα μην απογοητευεσαι ολα θα γινουν υπομονη θελει και πιστη οταν μπηκα στο μαμμυ πριν 10 μηνες σχεδον ξερεις ποσα κοριτσια ειχαν προβλημα ολες στεναχωριοτουσαν και ανχωνονταν και τωρα ΟΛΕΣ ειναι εγκυμονουσες μα ολες αληθεια σου λεω ολα θα ερθουν στην ωρα τους λεει η γιαγια μου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα καλημερα κοριτσι μου....αυτο που μας γραφεις το εχω νιωσει αμετρητες φορες παντα μια μικρη ελπιδα υπηρχε μεσα μου μολις ειχα καθυστερηση κ παντα με το που ερχοταν περιοδος ερχοταν μαζι κ η απογοητευση,μην απελπιζεσαι γιατι οπως θα διαπιστωσεις δεν εισαι η μονη που εχει περασει κατι τετοιο, προσπαθησε να εισαι χαλαρη γιατι ποτε δεν ξερεις τι θα σου φερει η καινουργια μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...