Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ


militsa

Recommended Posts

ΟΤΙ ΜΑΤΖΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ Η ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΣΠΑΣΗ ΣΕ ΔΥΟ ΟΜΩΖΥΓΟΤΙΚΑ........ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΙ ΤΙΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω κατι να συνδεει το β.π. με διδυμα

Περι βασιλικου πολτου γενικα

http://www.google.gr/url?sa=t&source=we ... h9GDNvU0kQ

Βεβαια στην ελλαδα τουλαχιστον οι παιδιατροι λενε οχι στα μελισσοκομικα προϊοντα μεχρι τα 2 χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

militsa μου καλημέρα!Ειναι γνωστές οι ευεργετικές ικανότητες του βασιλικού πολτού στην υγεία μας αλλα δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να συμβάλει στην σύλληψη διδύμων....Κατα την γνώμη μου αυτό οφείλεται στα γονίδια και στην κληρονομικότητα του κάθε ανθρώπου!Συνεπώς δεν πιστεύω οτι υπάρχει κάποια σχέση..όπως και με διάφορα άλλα βότανα καθώς και τεχνικές που έχουμε ακούσει..ιδιαίτερα στην Ελλάδα..για αποκτηση απογόνου..για απόκτηση κοριτσιου..αγοριού..δίδυμων κ.τ.λ.Ολα ειναι γραμμένα στο DNA μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο βασιλικός πολτός βοηθάει στην γονιμότητα γιατί περιέχει βιταμίνη Ε. Η απόχτηση διδύμων είναι θέμα κληρονομικότητας αλλά και τύχης... Επειδή μπορεί ο βασιλικός πολτός και η γύρη να προκαλέσουν σοβαρή αλλεργία, προσοχή στην κατανάλωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...