Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΜΟΝΗ...


Recommended Posts

Κορίτσια γειά.

Εχω ξεκινήσει και εγω προσπάθειες για το τρίτο μου παιδάκι και μετά απο μια αποβολή πριν απο 1 χρόνο και κάτι...

Περιμένω περίοδο στις 23/1 αλλα εδώ και 3-4 μέρες εχω κάτι σουβλιές χαμηλά και λέω και αναρωτιέμαι.....λέτε να έμεινα πάλι εγκυος;;; και λέτε να είναι εξωμύτριο και να τα έχω αυτα;;; πραγματικά μου κάθησε αυτο στο μυαλό.... τα έχετε και αυτα έσεις;;; συγνώμη αν σας κούρασα αν κάποια το έχει πάθει ας μου πει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marisa ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.... ΚΑΙ Η sousou ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΣΟΥΒΛΙΤΣΕΣ.... ΠΡΟ ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΧΘΕΣ (Ή ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..) ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....:) :)

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΟΒΙΑ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ....

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑRISA

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ Η ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ. ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ. ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ. ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΚΑΝΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ. ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΕΡΗΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MARISA!ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΣΟΥΒΛΙΤΣΕΣ,ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ,ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ...ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ.ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ.ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ναι..να περιμένω αλλά ξέρετε πως είναι!!!

Με έχει πιάσει ο φόβος λέτε να έκανα ένα τεστ φαρμακείου;; να ναι νωρίς;; Και κορίτσια τα παιδία μου δεν δυσκολέυτηκα τόσο να τα πιάσω αλλά σε αυτό τρέμω και έχω άχγως μήπως να ναι και αυτό;;;

πάντως ευχαριστώ...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι λογικο οταν κανεις προσπαθειες να περνανε ολα αυτα απο το μυαλο σου.....οι περισσοτερες τα περασαμε..αγχος να μεινουμε ,αγχος να πανε ολα καλα,αγχος,αγχος ,αγχος....αστα τα πραγματα να κυλησουν μονα τους...περιμενε να δεις αν εχεις καθυστερηση και κανε μια χοριακη για να εισαι 100 τις 100 σιγουρη....και μην αγχωνεσαι ..ασε τα πραγματα να ερθουν μονα τους...κανουμε κακο στους εαυτους μας με το αγχος..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...