Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χάπι της επόμενης ημέρας


Recommended Posts

Μόλις πήρα το χάπι της επόμενης ημέρας, 48 ωρες σχεδον μετα την πραξη θα πιασει ; το έχει ξαναπάει καμία να μου πει τις παρενέργειες που μπορεί να έχω να μην φοβηθω; επίσης δημιουργεί κυτταριτιδα;:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

Μόλις πήρα το χάπι της επόμενης ημέρας, 48 ωρες σχεδον μετα την πραξη θα πιασει ; το έχει ξαναπάει καμία να μου πει τις παρενέργειες που μπορεί να έχω να μην φοβηθω; επίσης δημιουργεί κυτταριτιδα;:oops:

Ναι κανει δουλεια και μετα απο 48 οσο πιο κοντα το παιρνεις πιο νωρις τοσο καλυτερα δουλευει ,ζαλαδες εμετους πονοκεφαλους κυτταριτιδα?εδω ο κοσμος καιγεται και εσυ τη κυτταριτιδα σκεφτεσαι[smilie=director.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ναι κανει δουλεια και μετα απο 48 οσο πιο κοντα το παιρνεις πιο νωρις τοσο καλυτερα δουλευει ,ζαλαδες εμετους πονοκεφαλους κυτταριτιδα?εδω ο κοσμος καιγεται και εσυ τη κυτταριτιδα σκεφτεσαι[smilie=director.gi:

Ωραία προσευχή να δουλέψει ? 

έχω λίγο ανεβάσει θερμοκρασία προς το παρόν..

χαχα εε δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι δεν έχω βγάλει δόξα το θεό αλλά το έχω κληρονομικο και πρέπει να το φροντίζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η karen είπε:

Δεν εχει μεσα οδηγιες χρησεως?Παρενεργειες?

Ναι ναι τα διάβασα απλά έλεγα μήπως κάποια το είχε πάρει να μου πει την εμπειρία της να φανταστώ περιουσία και εγώ .. έχω ανεβάσει λίγο τη θερμοκρασία προς το παρόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

Ωραία προσευχή να δουλέψει ? 

έχω λίγο ανεβάσει θερμοκρασία προς το παρόν..

χαχα εε δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι δεν έχω βγάλει δόξα το θεό αλλά το έχω κληρονομικο και πρέπει να το φροντίζω!!

Εμ τα σκεφτεσαι ολα βλεπω μη χαλασει και το κορμι μας ε ρεεεεεε να χα την ηλικια σου Κοιτα μην κανεις εμετους μετα απο 2 ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βρεις γυναικες με χαπι της επομενης μερας εδω δυσκολο αλλα οχι και ανυπαρκτο  αλλες διανυουν εγκυμοσυνες αλλες με γεννες προσφατες με προσπαθειες συλληψης με αποτυχιες αποβολες τωρα για χαπι δεν πιστευω να πετυχεις :confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η karen είπε:

Για να βρεις γυναικες με χαπι της επομενης μερας εδω δυσκολο αλλα οχι και ανυπαρκτο  αλλες διανυουν εγκυμοσυνες αλλες με γεννες προσφατες με προσπαθειες συλληψης με αποτυχιες αποβολες τωρα για χαπι δεν πιστευω να πετυχεις :confused:

Γενικά εδώ το φόρουμ είναι για γυναίκες που θέλουν να μείνουν έγκυες και είτε διανυουν μια εγκυμοσύνη εε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

Γενικά εδώ το φόρουμ είναι για γυναίκες που θέλουν να μείνουν έγκυες και είτε διανυουν μια εγκυμοσύνη εε ; 

Οχι μονο υπαρχουν και πολλες αλλες με αλλα θεματα πιο κατω καλα εκανες και μπηκες και εγραψες   τις αποριες και τα αγχη σου και να βρεθει καποια να σαπαντησει που εχει περασει αναλογη περιπτωση ,να προσεχεις κοπελα μου και να μην μπαινεις σε περιπετειες αξιζει πολλα ο ευατος μας και το σωμα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η karen είπε:

Οχι μονο υπαρχουν και πολλες αλλες με αλλα θεματα πιο κατω καλα εκανες και μπηκες και εγραψες   τις αποριες και τα αγχη σου και να βρεθει καποια να σαπαντησει που εχει περασει αναλογη περιπτωση ,να προσεχεις κοπελα μου και να μην μπαινεις σε περιπετειες αξιζει πολλα ο ευατος μας και το σωμα μας

Ναι απλά ξέρεις το έψαξα λίγο στο ιντερνετ και μου φάνηκε καλό να γράψω εδώ!! έχεις πολύ δίκιο σε αυτό που λες και πραγματικά πρέπει να προσέχω πιο πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

Ναι απλά ξέρεις το έψαξα λίγο στο ιντερνετ και μου φάνηκε καλό να γράψω εδώ!! έχεις πολύ δίκιο σε αυτό που λες και πραγματικά πρέπει να προσέχω πιο πολύ.. 

Γινε πιο  προσεχτικη και συ και το αγορι σου,καλοι οι ερωτες και τα παθη αλλα και με πολλες αναστρεψιμες συνεπειες εχεις ολη  την ζωη μπροστα σου να σαι καλα και να περνατε καλα !!![smilie=love6.gif]Ποσο ειναι το αγορι σου αν επιτρεπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γινε πιο  προσεχτικη και συ και το αγορι σου,καλοι οι ερωτες και τα παθη αλλα και με πολλες αναστρεψιμες συνεπειες εχεις ολη  την ζωη μπροστα σου να σαι καλα και να περνατε καλα !!![smilie=love6.gif]Ποσο ειναι το αγορι σου αν επιτρεπεται?

20 ετών 2 χρόνια με περνάει ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

20 ετών 2 χρόνια με περνάει ❤

οχι ετσι απλα ρωτησα οχι για την διαφορα ηλικιας τωρα εσεις ειστε πανω στα ντουζενια σας[smilie=love5.gif]Μπραβο σας ομως που κανετε χρηση προφυλακτικού οχι μονο για αποφυγη ανεπιθυητων εγκυμοσυνων αλλα και για σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα ,τα αντισυλληπτικα στα χε δωσει γιατρος για να φτιαξεις το κυκλο σου η μονη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η karen είπε:

οχι ετσι απλα ρωτησα οχι για την διαφορα ηλικιας τωρα εσεις ειστε πανω στα ντουζενια σας[smilie=love5.gif]Μπραβο σας ομως που κανετε χρηση προφυλακτικού οχι μονο για αποφυγη ανεπιθυητων εγκυμοσυνων αλλα και για σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα ,τα αντισυλληπτικα στα χε δωσει γιατρος για να φτιαξεις το κυκλο σου η μονη σου?

ναι το κατάλαβααα? μου τα είχε δώσει ο γυναικολογος ναι απλά τα σταμάτησα για να μην βγάλω κυτταριτιδα χαχαχα κάνουν κατά κράτηση υγρών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

ναι το κατάλαβααα? μου τα είχε δώσει ο γυναικολογος ναι απλά τα σταμάτησα για να μην βγάλω κυτταριτιδα χαχαχα κάνουν κατά κράτηση υγρών 

Ενημερωμένη σε βρίσκω αστα απο εκει πιανει το καλοκαίρι σιγα σιγα για τετοια εισαι?[smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..το χάπι της επόμενης μέρας το πήρε η αδερφή μου στον προηγούμενο κύκλο λόγο ατυχήματος με το προφυλακτικό που πρεπει ΠΑΝΤΑ να χρησιμοποιούμε..εκεινη εχει 4 παιδια,οποτε δεν ειναι στο προγραμμα και άλλο..δεν ειχε καμια απολύτως παρενέργεια..τωρα για την κυτταρίτιδα δεν μπορω να σε βοηθήσω..εμεις εχουμε ουτως η άλλως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Εάν διαθέτετε δύο λεπτά, παρακαλώ συμπληρώστε το παρακάτω ερωτηματολόγιο που διεξάγεται στα πλαίσια μίας πανεπιστημιακής έρευνας για τα ελληνικά forums!! Σας ευχαριστούμε πολύ!! 

https://goo.gl/forms/BTrEqHa96AtwRHki1

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...