Μετάβαση σε περιεχόμενο

KOSTOS BAFTISHS


MITSI2

Recommended Posts

Mitsi2 καλημερα...

Εγω δεν εχω κανει ακομα την βαπτιση, το καλοκαιρι θα την κανουμε κι'εμεις μαζι με τα γεννεθλια του. Οταν εψαχνα για προσκλητηρια γαμου επεσα πανω σε πολλα μαγαζια με πολυ καλες τιμες στο κεντρο της Αθηνας. Δεν θυμαμαι πως λεγοταν ο δρομος... ηταν καποιος παραλληλος της Ερμου...

Ειχε πολυ πρωτοτυπα σχεδια... ψαξε και στο ιντερνετ να βρεις διευθυνσεις...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KORITSIA EUXARISTO KATARXAS

THA KOITAXO GIA TO MIKELINA XELONITSA

KAI sweetmumm MOU TO EXOUN PEI KAI EMENA KAI MALISTA MOU EIPAN OTI UPARXOUN BIOTEXNIES KONTA STHN MHTROPOLH STA GURO DROMAKIA ALLA KANEIS DEN XEREI KATI SUGKEKRIMENO..:(

MOU EIPAN KAI MIA ALLH STON AGIO NIKOLAO POU EXEI POLLES KALES TIMES SE OLA AYTHN THA THN DO GIATI EXO AKOUSEI POLU KALA LOGIA..

AN AXIZEI THA STEILO LEPTOMEREIES KAI GIA SENA POU BAFTIZEIS TO PAIDAKI SOU..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εγω τα εχω πολυ προσφατα!(8/2/09)εγω τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια τα εφτιαξα μονη μου! καπου εχω βαλει φωτο! τα υλικα τα πηρα απο μια βιοτεχνια στην αθηνα στην οδο ευρυπιδου...! απο εκει ειχα παρει και τις μπομπονιερες του γαμου μας!(800τεμ) και ηταν η πθιο οικονιμικη που ειχα βρει!

τα βαφτιστικα της Μαριας-Ιωαννας ο νονος τα πηρε απο εκει .κοστος 350 ευρω ολα! ειχε και με 220 ευρω! δειτε φωτο τα βαφτιστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi 2

paaaaaan-fthina magazakia yparxoun polla...

Sto forum tou www.teleiosgamos.gr

(((pou exei kai vaptisi)))

an rikseis mia matia,

tha vreis oooti xreiazesai!!!

Dieuthinseis, til, site, times

koufeta, stauroudakia, vaptistika otidipote...

Sto lew giati etoimasa olokliro gamo

apo... to Internet!

//na'nai kala ta koritsia tou "teleios.gamos"//!!!

Ta themata kai oi titloi tous

tha se kateythinoun swsta...!

Kalo search

kala vaptisia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi πραγματικά τελεια τα βαπτιστικά. Βαλε μας και φωτογραφια με την κορη σου ντυμενη θα ηταν τελεια μπομπονιεριτσα. Και παλι να σου ζήσει. Κ εγω τελικα βρηκα και ωραιες προσκλησεις με σχεδια της ντισνευ με 60 λεπτά. Ψαχνω κι εγω μεσω ιντερνετ για να μην παιδευομαι αλλα περιμενω να βγαλουν και τα ανοιξιατικα για ρουχαλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εγω νομιζω συνολικα τη βαφτιση την πληρωσα 1200 ευρω τα παντα, εγινα νονα το περασμενο καλοκαιρι και βαφτισα τον ανηψιο μου! θα σας βαλω και φωτογραφιες αν τα καταφερω. η βαφτιση εγινε σε επαρχια. εμεινα καταευχαριστημενη απο τη δουλεια της γυναικας γιατι τον στολισμο τον εκανε στο χερι.τα ρουχακια του μωρου τα πηρα για εναμιση χρονο για να τα ξαναβαλει και του πηρα τρια ζευγαρια παπουτσια.ολα ηταν πολυ ωραια και τα καταχαρηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi POLY ORAIO KAI TO FOREMA KAI TO KOUTI..:)

KALA OSO AFORA TA PROSKLHTHRIA KAI MPOMPONIERES PIANOUN PRAGMATIKA TA XERIA SOU KAI EKANES POLY ORAIA PRAGMATA..;)

EGO OPOS EXO XANAPEI DEN SKAMPAZO..DEN TA KATAFERNO KATHOLOU:blink: :blush:

KALA BABY SM TRELATHHKA ME TO KOUTI KATI TETOIO THELO ALLA GIA KORITSAKI APO POU TA PHRES?APO EPARXIA KAI AUTA?AN EINAI APO ATHHNA STEILE MOU SE PARAKALO APO POU

MARIMARI EXO MPEI STO SITE KAI EXEIS DIKIO EXO BREI KAPOIA KAI APO KEI

EISTE GLUKES OLES, SAS EUXARISTO

KAI OPOIOS ALLOS AS BALEI FOTOGRAFIES H AS DOSEI PLHROFORIES

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alli mia sou stelnw.teleftaia, nai sou lew i kiria ekane katapliktiki douleia. distixws nai einai apo eparxeia.hrisoupoli kavalas. xerw oti eixe kanei se kapoies kai esteile me to lewforeio i me to aeroplano. alla tha prepei na ta epilexeis opote einai provlima afto. genika to kouti aftou tou tipou to pagaki diladi kikloforei kai edw to xw dei arketa. to thema einai na sto stolisoun!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για ρουχα, που ειναι ουσιαστικα δυο σετ, αυτα που βαζει μετα το μπλουμ το μωρακι και αλλη μια φορεσια που την βαζει όποτε, μπομπονιερες εμεις στα μερη μου δεν πληρωνει η νονα αλλα γονεις ή και παππουδες αν θελουν,οποτε έξω οι μπονιερες. Κουτι για ρουχα , στολισμο κολυμπηθρας και επισης μια καταπληκτικη λαμπαδα που νομιζω δεν την εχω σε φωτογραφια, αλλα μιλαμε καταπληκτικη, μετα παιρνεις σε πετσετες, εσωρουχα, αυτα που θα λαδωσει δηλαδη, παπουτσακια για καθε σετ ρουχων και καλτσακια. Νομιζω αυτα. Μετα εξτρα ειχα παρει τον σταυρο 250 ευρω, που τον διαλεξαν οι γονεις δηλδη η αδερφη μου και ο γαμπρος μου απο γνωστο που βρηκαν καπου κοντα στη Θεσσαλονικη και τους εκανε καλυτερη τιμη. Παντως συνολο μου βγηκαν όσα σου γραψα και η βαφτιση ηταν πολυ όμορφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

pebi POLY ORAIO KAI TO FOREMA KAI TO KOUTI..:)

KALA OSO AFORA TA PROSKLHTHRIA KAI MPOMPONIERES PIANOUN PRAGMATIKA TA XERIA SOU KAI EKANES POLY ORAIA PRAGMATA..;)

EGO OPOS EXO XANAPEI DEN SKAMPAZO..DEN TA KATAFERNO KATHOLOU:blink: :blush:

KALA BABY SM TRELATHHKA ME TO KOUTI KATI TETOIO THELO ALLA GIA KORITSAKI APO POU TA PHRES?APO EPARXIA KAI AUTA?AN EINAI APO ATHHNA STEILE MOU SE PARAKALO APO POU

MARIMARI EXO MPEI STO SITE KAI EXEIS DIKIO EXO BREI KAPOIA KAI APO KEI

EISTE GLUKES OLES, SAS EUXARISTO

KAI OPOIOS ALLOS AS BALEI FOTOGRAFIES H AS DOSEI PLHROFORIES

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ΜΙΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΟΑΙΡΙ ΕΓΙΝΑ ΝΟΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ, ΚΟΥΤΙ ΠΑΓΚΑΚΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤO LAPIN ALLA HTANE AΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΟ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ 160Ε ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ....ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ.

ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ LAPIN ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

VENI MOU EUXARISTO :kiss: :kiss:

THA TO DO AN KAI EIXA APOKLEISEI AUTA TA MAGAZIA GIATI H FILH MOU POU EIXE PAEI GIA TON GIO THS MOU EIPE OTI OLO TO PAKETO PAEI POLU AKRIBA..

KOITA EΓΩ ΠΗΡΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ 230Ε(ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ-ΣΑΚΑΚΙ ΛΙΝΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΜΕ ΜΑΝΙΚΑΚΙΑ ΜΠΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΝ SVAROFSKI ΓΙΑ ΚΟΥΜΠΙΑ, ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΟΛΟ ΚΗΠΟΥΡ ΔΑΝΤΕΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΛΙΝΟ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΡΑΣΑΚΙ ΣΤΟΝ ΦΙΟΓΚΟ-ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ!!!!!):) :) :)

ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΠΙΣΗΣ 60Ε(ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟΣΟ ΕΙΧΑΝΕ)

ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΦΟΡΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ...

ΤΑ ΛΑΔΟΠΑΝΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΒΓΑΙΝΑΝ 150Ε ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΑΚΡΙΒΑ...

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΧΑΝΕ 60Ε ΚΙΑ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΞΥΛΙΝΟ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΖΙ 170Ε.

35E TA ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ-ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙ-

Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΙΧΕ 380Ε ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΞΤΡΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ALOUETTE 50E.

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΙΑΣΕΤΕ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ...

ΝΑ ΠΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ;)

ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!

Α!!!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΑΚΡΙΒΕΣ..ΑΛΛΑ ΗΤΑΝΕ ΩΡΑΙΕΣ.:)

ΕΧΩ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ...

ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ SITE www.an-agapas.gr EXEI KATAΠΛΗΚΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΠΗΡΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΩ INTERNET ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΟΛΑ SUPER!!!!!

EΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ! ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!:) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΕΤΕ.... 1 ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.... ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ"....

ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ.... ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΒΑΖΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΤΟΙΜΗ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΟΜΕΝΕΣ ΒΑΖΑΚΙΑ, ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΛΙΑ.... ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΑ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ.... Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ.... ΤΟΠΙΚΑ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΣΑΣ....

ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Η ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΤΕ ΣΤΟ ΤΟΥΛΙ.... ΚΟΥΦΕΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΟ ΣΕ ΕΝΑ.... ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑΚΙ ΜΑΖΙ!!!;)

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι τελειες οι μπομπονιερες αλλα πρεπει να εχεις χρονο και ταλεντο γαμωτο. Εγώ ψάχνω μεσω ιντερνετ μιας και σκεφτομαι για Μαιο για την μπουρμπουληθρα μου και μετα τον Ιούνιο θα βαπτισω εναν μπομπιρα. Δηλαδη το κοστος για την νονα να υπολογισω στο 1000 λειαν καλώς???????? ωχ θα βγω με το καπελακι με τις 2 βαπτισεις κοντα κοντα και δεν με συμφερει εδω που μενω γιατι δεν εχουμε κοσμοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALHMERA!!

EXTHES EKANA THN PROTH EREUNA AGORAS GIA MPOMPONIERES KAI PROSKLHTHRIA

(TA KALOKAIRINA ROUXALAKIA DEN EXOUN BGEI AKOMA)

BRHKA KATAPTLHKTIKA PRAGMATA SE POLU KALES TIMES,SE MAGAZAKIA TRYPES POU DEN TOUS TO XEIS OTI EXOUN MONTERNA PRAGMATAKIA

OPOIA KOPELA THELEI AS MOU STEILEI NA DOSO DIEUTHUNSEIS

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
:) :) Κορίτσια καλησπέρα. Μην τρελαίνεστε έχω να σας συστήσω πάρα πολλά μαγαζιά που πήγα εγώ γιατί γίνομαι νονά τον Αύγουστο αλλά τον Μάιο βαφτίζω την κόρη μου οπότε όπως καταλαβαίνετε και για 250 καλεσμένους που έχω η τσέπη θα αναστέναζε. Λοιπόν για γλυκά ωραία και οικονομικά θα σας πρ΄τεινα το ζαχαροπλαστείο ΤΟΥΛΙΠΑ που είναι στην γληφάσα στην κόρη μου πήρα από εκεί προφιτερόλ και γίνανε αναάρπαστα και μάλιστα και από κόσμο που δεν τρώει γλυκά. Τώρα για μπομπονιέριες πήγα στον ΤΥΡΟΓΑΛΑ ΕΊΝΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ η διεύθυνση είναι ΛΟΥΒΑΡΗ 3 ΚΑΙ ΚΗΦΙΣΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ) ΓΕΦΥΡΑ ΡΟΣΙΝΙΟΛ για όποια δεν ξέρει είναι γωνιακά από το μαγαζί extra-large.Εγώ στις κόρες μου τις μπομπονιέριες τις πήρα από εκεί και πήγε και η νονά και πήρε πλήρες σετ βαφτιστικών και μάλιστα Ασλάνη στην εκπληκτική τιμή των 480 ευρώ. Επίσης αν θέλετε και διεύθυνση ανθοπωλείου βρήκα ένα όπου θα πάω και σήμερα να κλέισω τιον στολισμό για την κόρη μου με εκπληκτικές συνθέσεις και ανεπανάληπτιτες τιμές . Όποια ενδιαφέρεται μπορώ να στείλω πληροφορίες. ΚΑΤΕΡΙΝΑ όποια πάει στον ΤΥΡΟΓΑΛΑ για κ΄τι καλύτερο ακόμα από τις ήδη εκπληκτικές τιμές ας χρησιμοποιήσει το όνομά μου ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...