Μετάβαση σε περιεχόμενο

χοριακη Β


Guest

Recommended Posts

Κοριτσια με χοριακη β 2,30  υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης η να συμβαινει κατι αλλο;;Εχω 14 μερες καθυστερηση...Δεν τολμώ να ρωτησω ουτε τον γιατρό μου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Asterimini είπε:

Όταν το αποτέλεσμα είναι τόσο χαμηλό...δεν είναι εγκυμοσυνη.εκτός κι αν είχες βιοχημικη και κατέβηκε...

Ευχαριστω πολυ...Ελπιζα σε κατι αλλο....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ευχαριστω πολυ...Ελπιζα σε κατι αλλο....

 

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...απλά όταν βλέπεις τόσο χαμηλή χοριακη, είναι αρνητική από ότι ξέρω. Αν με διορθώσουν και οι άλλες κοπέλες αν κανω λάθος. Γιατί δεν μιλάς με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει?γιατί να μην τολμας?γι αυτό δεν είναι οι γιατροί? Να δίνουν απαντήσεις....πάντως μην απογοητευεσαι τόσο εύκολα. Όσες το θέλουν πολύ...στο τέλος καταφέρνουν και γίνονται μανούλες. Καλή συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Asterimini είπε:

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...απλά όταν βλέπεις τόσο χαμηλή χοριακη, είναι αρνητική από ότι ξέρω. Αν με διορθώσουν και οι άλλες κοπέλες αν κανω λάθος. Γιατί δεν μιλάς με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει?γιατί να μην τολμας?γι αυτό δεν είναι οι γιατροί? Να δίνουν απαντήσεις....πάντως μην απογοητευεσαι τόσο εύκολα. Όσες το θέλουν πολύ...στο τέλος καταφέρνουν και γίνονται μανούλες. Καλή συνεχεια

Εχεις δικιο ...Να σαι καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η evgeniadrak@1985 είπε:

Καλημέρα η χοριακή είναι θετική όταν είναι πάνω απο 5.γιατί δεν μιλάς με τον γιατρό σου???

ευχαριστω!!!!Μαλλον ειναι απλη διαταραχη περιοδου...Στα 44 παω γ εμμηνοπαυση

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

ευχαριστω!!!!Μαλλον ειναι απλη διαταραχη περιοδου...Στα 44 παω γ εμμηνοπαυση

 

Όχι και εμμηνόπαυση από τα 44!
Μίλα με τον γιατρό σου αν προσπαθείς εγκυμοσύνη, μήπως σου δώσει αγωγή.. Μία φίλη μου 47 ετών γέννησε το Δεκέμβρη με φυσιολογική σύλληψη ένα υγιέστατο αγοράκι.. 44 είσαι όχι 50! Ότι ειναι να κάνεις κάντο άμεσα! Καλή επιτυχία!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ο γιατρος μου το ειπε...ειμαι πολυ απογοητευμενη!Παρολα αυτα εκανα σημερα μια νεα χοριακη...Ποτε δεν ειχα 2 ,5...Παντα ειχα 0.1, η 1 ....Να δουμε σημερα

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

 

Μπορεί να μπήκες σε πρόωρη εμμηνόπαυση, αλλά από όσο έχω ακούσει και αυτό με αγωγή και ορμόνες αντιμετωπίζεται, δεν ειμαι και γιατρός.. Αλλά έχω ακούσει πως γίνεται .. συνήθως προχωράς σε εξωσωματική μετά.. Μην απογοητεύεσαι αμέσως.. Συζήτα το με το γιατρό σου τι μπορείς να κάνεις και αν χρειαστεί πάρε και δεύτερη γνώμη... Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Μπορεί να μπήκες σε πρόωρη εμμηνόπαυση, αλλά από όσο έχω ακούσει και αυτό με αγωγή και ορμόνες αντιμετωπίζεται, δεν ειμαι και γιατρός.. Αλλά έχω ακούσει πως γίνεται .. συνήθως προχωράς σε εξωσωματική μετά.. Μην απογοητεύεσαι αμέσως.. Συζήτα το με το γιατρό σου τι μπορείς να κάνεις και αν χρειαστεί πάρε και δεύτερη γνώμη... Καλή επιτυχία!

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου για την ενθάρρυνση!Να εισαι καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου για την ενθάρρυνση!Να εισαι καλα!!!!!

Ευχομαι να γινεις μαμα συντομα! Πραγματικα στο ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ευχομαι να γινεις μαμα συντομα! Πραγματικα στο ευχομαι!

Με συγκινεις!!!!!!Σ ευχαριστω πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/3/2017 at 5:56 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Κοριτσια με χοριακη β 2,30  υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης η να συμβαινει κατι αλλο;;Εχω 14 μερες καθυστερηση...Δεν τολμώ να ρωτησω ουτε τον γιατρό μου...

 

Αθήνα μου σου εύχομαι η εμμηνόπαυση να σε βρει μετά από μία τελειομηνη εγκυμοσύνη και καλρατωντας το μωρό στην αγκαλιά σου,μη σταματάς τις προσπάθειες σου  σου εύχομαι σύντομα μανούλα μη απογοητεύεσαι αλλά κινηθείτε άμεσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2017 at 4:53 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Αθήνα μου σου εύχομαι η εμμηνόπαυση να σε βρει μετά από μία τελειομηνη εγκυμοσύνη και καλρατωντας το μωρό στην αγκαλιά σου,μη σταματάς τις προσπάθειες σου  σου εύχομαι σύντομα μανούλα μη απογοητεύεσαι αλλά κινηθείτε άμεσα 

Ευχaριστω πολυ για το κουραγιο και τη δυναμη!Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...