Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κι από μένα θερμά συγχαρητήρια!Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωράκι (έχω διαίσθηση για ''sousou''ραδίτσα!). Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου προς εμάς που προσπαθούμε.Είσαι απίστευτα καλό παιδί, αφού αντί να χαρείς απλά με την εγκυμοσύνη σου που λαχταράς καιρό, κάθεσαι και μας βοηθάς λέγοντας τα συμπτώματα σου. Να είσαι πάντα καλά και να προσέχεις τώρα ε;Οχι βάρη, όχι κάπνισμα αν κάπνιζες, filicine βιταμινούλα, τα γνωστά.Πολλά πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KOΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ. ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ. ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ 36.9 ΜΕ 37,1. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΛΙΓΟ ΜΕΣΗ,ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ SAN NA ΑΔΙΑΘΕΤΩ. ΟΥΤΕ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΛΕΤΕ; ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχες ξανα καθυστερηση;;;

κανε ενα τεστακι...

αν ειναι να σου ερθει θα απαγοητευτεις οπως και να εχει., τι σημασια εχει το τεστ:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

¨ΣΠΑΝΙΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 31 ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΩΝΙΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααααα

σου ευχομαι να εχεις μια πολυ ευκολη εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου και να το κρατησεις αγκαλιτσα !!!!!!!!

Και παλι μπρρρρρρρρρρραβο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sousou μου πολλά συγχαρητήριαααααααααααααα!!!!!! Να πάνε καλά όλα και να μας ενημερώνεις για την πορεία της εγκυμοσύνης σου. Κάτι μου λέει ότι μέσα στο 2009 θα προστεθούν και άλλες εγκυμονούλες...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...