Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DINA R.

Recommended Posts

Καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Εύχομαι στις μέλλουσες μαμάδες να γεννήσουν με έναν πόνο και σε εμάς που δεν περιμένουμε ακόμα παιδάκι να το πραγματοποιήσουμε φέτος. Είμαι καινούργια στην παρέα σας και είμαι χαρούμενη, γιατί το συγκεκριμένο site προσφέρει συμβουλές και συμπαράσταση από τα μέλη του mammyland. Είμαι και εγώ παντρεμένη περίπου 2,5 χρόνια, περνάω καλά στον γάμο μου αλλά μας λείπει ένα παιδάκι. Η αλήθεια είναι ότι έχω πολυκιστικές ωοθήκες και πριν κάνα τετράμηνο σταμάτησα τα yasmin. Όμως οι προσπαθειές μας είναι άκαρπες διότι δεν μπορώ εύκολα να υπολογίσω γόνιμες μέρες, συν τις άλλοις πρέπει να έχω ξαναγεμίσει κυστούλες, γιατί είχα καιρό να αδιαθετήσω (έκανα εξέταση και δεν εδειξε εγκυμοσύνη). Την Πέμπτη όμως που μας έρχεται θα πάω στον γυναικολόγο μου και θα δούμε τι θα κάνουμε. Πιθανότατα να ξεκινήσουμε με χάπια ωορηξίας. Αύτο βέβαια που έμαθα προχτές είναι ότι η αδερφή μου είναι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι της και είμαι συγκινημένη.

Συγνώμη αν σας κούρασα και μακάρι το 2009 να είναι η χρονιά μας....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DINA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ,ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ DINA ΜΟΥ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ :) :) ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ;) ;) .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΤΙΝΑ. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ.

ΜΗ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ..

ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΑΤΕ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΣΟΥ...

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕ ΟΩΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΤΗ ΣΥΛΗΨΗ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ! ΜΕ ΤΗ ΣΤΗΡΗΞΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ, ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!

ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Dina στην παρέα μας!!!

Κι εγώ σου εύχομαι προσωπικά το 2009 να σου φέρει το μωράκι που επιθυμείς τόσο πολύ!!!

Εγώ είμαι η Αγγελική και περιμένω το κοριτσάκι μου σε 3 μήνες περίπου!!

Είμαι σίγουρη ότι θα τα ξαναπούμε....

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μένα Ντίνα, Εύχομαι η επιθυμία σου να αποκτήσεις ένα παιδάκι να πραγματοποιηθέι σύντομα, και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου μαζί με την αδελφή σου.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μένα Ντίνα, Εύχομαι η επιθυμία σου να αποκτήσεις ένα παιδάκι να πραγματοποιηθέι σύντομα, και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου μαζί με την αδελφή σου.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΘΕΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ντίνα! Καλως ήρθες!!!

Είμαι σίγουρη ότι κάτι θα γίνει για όλες μας, τόση θετική ενέργεια μαζεμένη, δεν μπορεί, μόνο σε καλό μπορεί να βγάλει!!!

Υπομονή σου εύχομαι να έχεις!!!Και βεβαίως, καλή τύχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DINA καλωσηρθες στον κοσμο του ΜΑΜΜΥ!!!!

Μονο και μονο απο το ονομα του site θα

ψιλιαστηκες φανταζομαι οτι δεν προκειται

να την "γλιτωσεις" ουτε εσυ....;)

Συντομα ευχομαι να γινει το ονειρο σου

πραγματικοτητα....:) :) :)

Θα ανακαλυψεις οτι το ΜΑΜΜΥ θα σου ανεβασει

τοσο πολυ την ψυχολογια που με την θετικη ενεργεια

και μονο.... θα γινεις μια νεο-εγκυουλα συντομα...;)

Εγω παντως εχω αρχισει ηδη θεραπεια με χαπια για

ωοθηλακιορρηξια και ειμαι πολυ αισοδοξη!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DINA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΤΕΤ ΘΕΤΙΚΟ!!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΑΛΕΥΑ!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ντίνα!καλοσώρισες στην όμορφη παρέα μας!Σου ευχομαι το 2009 να ειναι η χρονια σας και να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωράκι σου!Συγχαρητήρια για την αδερφή σου!Σύντομα θα νιώσεις και συ αυτο το συναίσθημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ!!

ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΡΕΑΚΙ,

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΧΟΝΤΡΟΥΛΟΥ BEBE

ΜΦΧ

ΛΙΖΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥLAND!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ DINA KAI ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!

ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ (ΜΟΛΙΣ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ),

ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.

ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΦΙΛΙΑ

ΛΙΖΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ντίνα και χρόνια πολλά και καλή χρονιά και σε εσένα!!!! Εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου για εσένα αλλά και όλες τις μέλλουσες γκυμονούσες που βρίσκονται εδώ σύντομα να μην είναι μέλλουσες αλλά εγκυμονούσες και σύντομα μανούλες. Και εγώ είμαι τρία χρόνια παντρεμένη αλλά μέχρι τώρα δεν το προσπαθούσαμε γιατί ο άντρας μου δε βιαζόταν και πολύ θα έλεγα. Το τελευταίο καιρό βλέπω πως άρχισε να το βλέπει θετικά και θα ξεκινήσουμε τις προσπάθειες! Ελπίζω να μοιραστούμε όλες τις εμπειρίες μας και σύντομα να γίνουμε μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...