Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα


thedi

Recommended Posts

Καλημέρα Θούλη!Με το καλο να γεννησεις το νινακι σου.:)

Ουτε εγω ρωτησα το φυλο και στις δυο εγκυμοσύνες.Ήθελα να κρατήσω την έκπληξη για την γέννα!Ευχομαι ενα γερο μωρακι,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thedi καλημερα κ καλως ηρθες στη μεγαλη κ ζεστη παρεα του mammyland εγω βρισκομαι στη 13 εβδομαδα της πρωτης μου εγκυμοσηνης,κ σιγουρα οι συμβουλες μια μανουλας με δυο παιδακια θα μου ειναι πολυ χρησιμες...;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας θα ηθελα η διαχειρηστρια του σιτε να σβησει τα κενα post μου γιατι εγω προσπαθησα κ δεν ξερω πως ευχαριστω κ συγνωμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα thedi καλωσόρισες στην παρέα του mammyland να χαίρεσαι τα παιδάκια εδώ θα βρεις ωραία θέματα και ενδιαφέρων ανθρώπους να ανταλλάσουν όμορφες απόψεις… εγώ είμαι η Νατάσα περιμένω από μέρα σε μέρα να γίνω μανούλα με το καλό, περιμένω το πρώτο μου παιδάκι και είναι κοριτσάκι…φιλάκια πολλά και πιστεύω να τα λέμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Είμαι η Θεοδώρα και νέο μέλος στην παρεούλα σας.Παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις σας και διαπιστώνω με ευχαρίστηση το ζεστό και φιλόξενο κλίμα που φτιάχνετε με την αγάπη σας!Θα μου άρεσε πολυ να συζητώ μαζί σας για θέματα που απασχολούν όλες μας,να δίνω και να παίρνω συμβουλές.Και γιατί όχι,ν ακούω και μια δεύτερη γνωμη:P

Είμαι μανούλα δυο υπέροχων αγγέλων,της Νεφελης(2,5 ετών )και του νεογέννητου Αλέξανδρου!

Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω και ελπίζω να τα λέμε συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALOSHRTHES!!!!!!!!!!:) :)

THA DEIS OTI THA KOLHSEIS KAI ESU...EGO AN DEN MPO ESTO MIA FORA THN HMERA KATI PATHAINO...:silly: :blink::side: :woohoo:

NA SOU ZHSOUN TA PAIDAKIA SOU

EMENA ME LENE DHMHTRA KAI EXO MIA MPEMPA 3 MHNON KAI KATI...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΘΕΟΔΩΡΑ..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ..

ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ

ΜΟΥ!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandrenia,σου ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις ενα μωρακι!Μακαρι το 2009 να σου φερει αυτο που επιθυμεις τοσο πολυ!:kiss:

jovanna,να χαίρεσαι τον μπεμπάκο σου!Να ειναι παντα υγιης και ευτυχισμένος!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari,με το καλο να ερθει στο κοσμο το μωρακι σου!Να έχεις μια καταπληκτικη εγκυμοσυνη και να προσεχεις πολυ τον εαυτο σου και την νεα ζωουλα που κουβαλας!!!Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα thedi!

Καλη χρονια!

Καλωσηρθες στο ΜΑΜΜΥ και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

Ειμαι η Νατασα και το Φεβρουαριο περιμενω τη μπεμπα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ:)

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!

ΕΙΜΑΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεοδώρα καλοσώρισες στην όμορφη παρέα μας!!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου με τα υπέροχα ονόματα!!!Εγω ειμαι 7 μηνων και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι!!Σιγουρα δεν θα ξεκολλας απ το mammy!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...