Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@elenaaa445 βρισκομαι 24η μερα... απο 19η εως 22η ειχα καποια συμπτώματα ωορρηξίας (καποιες φορες υγρα, κάποιες τραβήγματα καποιες πονακια αριστερα) αλλα όταν πήγαινα να το τσεκαρω με τεστ εβγαινε αχνη γραμμη αρα ηταν αρνητικο.. κακ σημερα παλι εχω υγρα σαν ασπραδι.. ειχα πει δε θα κανω τεστ αυτο το μηνα γιατι με αγχωνουν αλλα επεσα παλι στη παγιδα...

tha erthw kai se sena na ta kapsw!!! egw kai h feministries pou kaine ta soutien ..egw tha kaiw ta test!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

tha erthw kai se sena na ta kapsw!!! egw kai h feministries pou kaine ta soutien ..egw tha kaiw ta test!! :-)

Θα τα καψω πρωτη Εγώ νομιζω.... μου εσπασαν τα νευρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

Καλημερα Κατερινακι μου και σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου και για την αμεση απαντηση σου!περιοδο περιμενω και οπως πολυ ωραια εγραψες θα βαλω και το (δεν) την Παρασκευη η το Σαββατο μιας και ο κυκλος μου ειναι καποιους μηνες 30 και καποιους 31 ημερες.Δεν μπορω οντως να βγαλω ακρη γιατι καθε μηνα την παταω ετσι λογω οτι τα σημαδια εγκυμοσυνης μοιαζουν τοσο πολυ με αυτα τις περιοδου.Ενω στην αρχη δεν ειχα αγχος τωρα οσο περναει ο καιρος δεν θα σου κρυψω οτι αγχωνομαι ειμαι 35 χρονων και καπως ανησυχω 

Να εισαι καλα κοπελα μου,και να μην αγχωνεσε!!!αυτο και μονο ειναι καταστροφικό!!!αρα και ΕΣΥ μετράς μερες μαζι με τα υπόλοιπα κοριτσια..και γω απο το Σάββατο θα ξεκινήσω να μετράω πρωτα ο θεος καθυστέρηση..

Εχετε κανει προγεννητικό έλεγχο?Ορμονολογικες εξετάσεις,σπερμοδιαγραμμα..σαλπιγγογραφια..εχετε μια εικόνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

malista... auto fainetai ston uperhxo poso einai to paxos ? giati emena den mou eipe ..ara tha eblepe poso einai!

Ναι,φαίνεται στον υπερηχο..μαζι με τα ωοθηλακια μετράνε και το πάχος του ενδομητρίου,π.χ. Εγω στις δυο του μηνος(9η μερα του κυκλου) ειχα δυο ωοθηλακια 19 περίπου χιλιοστά δεξιά,αλλα δυο 15,5 αριστερά και πάχος ενδομητρίου 9,7 απο οτι μου είπε..βεβαια ειχα αίμα μονο δυο μερες στον προηγούμενο κύκλο,οποτε μπορει να μην επεσε ολο το ενδομήτριο και να έμειναν υπολείμματα και γίαυτο να ηταν τοσο παχύ..την προηγούμενη φορά την δέκατη ημέρα του κυκλου που ειχα ενα ωάριο 19,3 ειχα ενδομήτριο 8 σχεδόν..δεν θυμάμαι ακριβως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Να εισαι καλα κοπελα μου,και να μην αγχωνεσε!!!αυτο και μονο ειναι καταστροφικό!!!αρα και ΕΣΥ μετράς μερες μαζι με τα υπόλοιπα κοριτσια..και γω απο το Σάββατο θα ξεκινήσω να μετράω πρωτα ο θεος καθυστέρηση..

Εχετε κανει προγεννητικό έλεγχο?Ορμονολογικες εξετάσεις,σπερμοδιαγραμμα..σαλπιγγογραφια..εχετε μια εικόνα?

Σε ευχαριστω πολυ!Ναι ειναι καταστροφικο αυτο μου λεει και ο γυναικολογος μου αλλα πως να το αποβαλλεις;προσπαθω αλλα οταν θες κατι  τοσο πολυ και δεν ερχεται ειναι δυσκολο. Προγεννητικο ελεγχο εχουμε κανει και σπερμοδιαγραμμα και ειναι ολα οκ σαλπιγγογραφια δεν εχω κανει ακομα ρωτησα τον γιατρο μου ποτε πρεπει να γινει και μου ειπε να περιμενω και αυτο τον μηνα και αν δεν μεινω εγκυος να την κανω.Ευχομαι να περασει το Σαββατο και να αρχισουμε να μετραμε μερες καθυστερησης επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι,φαίνεται στον υπερηχο..μαζι με τα ωοθηλακια μετράνε και το πάχος του ενδομητρίου,π.χ. Εγω στις δυο του μηνος(9η μερα του κυκλου) ειχα δυο ωοθηλακια 19 περίπου χιλιοστά δεξιά,αλλα δυο 15,5 αριστερά και πάχος ενδομητρίου 9,7 απο οτι μου είπε..βεβαια ειχα αίμα μονο δυο μερες στον προηγούμενο κύκλο,οποτε μπορει να μην επεσε ολο το ενδομήτριο και να έμειναν υπολείμματα και γίαυτο να ηταν τοσο παχύ..την προηγούμενη φορά την δέκατη ημέρα του κυκλου που ειχα ενα ωάριο 19,3 ειχα ενδομήτριο 8 σχεδόν..δεν θυμάμαι ακριβως..

se euxaristw polu kopela mou .eimai periergei ... thelw na ta kserw ola 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kalos hrthes sthn parea mas. oti to wo8hlakio einai 22 xil einai polu kalo oti prepei ..hliobasilema to xarakthrizei h gunaikologos mou otan einai etsi . gia ola ta alla dustuxws den mporw egw na se boh8hsw.alla suntoma ta koritsia 8a mas enhmerwsoun!

 

Καλως σας βρηκα! μακαρι σε κανενα υπερηχο δεν ειχα 22 χιλ ωοθυλακιο και οταν μου το ειπε χαρηκα γιατι πιστευω οτι ειναι το ιδανικο για εγκυμοσυνη τι να πω θα δουμε... σε ευχαριστω πολυ οτι καλυτερο και σε σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!Ναι ειναι καταστροφικο αυτο μου λεει και ο γυναικολογος μου αλλα πως να το αποβαλλεις;προσπαθω αλλα οταν θες κατι  τοσο πολυ και δεν ερχεται ειναι δυσκολο. Προγεννητικο ελεγχο εχουμε κανει και σπερμοδιαγραμμα και ειναι ολα οκ σαλπιγγογραφια δεν εχω κανει ακομα ρωτησα τον γιατρο μου ποτε πρεπει να γινει και μου ειπε να περιμενω και αυτο τον μηνα και αν δεν μεινω εγκυος να την κανω.Ευχομαι να περασει το Σαββατο και να αρχισουμε να μετραμε μερες καθυστερησης επιτελους!!!

Στο ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου..αλλα και να αδιαθετησεις(φτου φτου φτου μακρυα απο ενας) θα ειναι μια νεα αρχή..Η σαλπιγγογραφια ειναι πολυ σημαντική εξεταση,με αυτον τον τροπο βλέπουν αν ειναι διαβάτες οι σάλπιγγες,γιατι μπορει ολα να ειναι σουπερ..και να μην μπορούν τα ωάρια να περάσουν απο τις σάλπιγγες..Ειμαι σίγουρη πως ολα ειναι τελεια..και πως ακομη κι αν χρειαστεί να κανεις την εξεταση αυτη,θα δεις πως ειναι πεντακάθαρες,θα ξεαγχωθεις και θα μείνεις πολυ συντομα έγκυος!!!Που ευχόμαστε ολες μαζι παρεούλα να εισαι ήδη και να πάθεις το μεγαλύτερο σοκ της ζωης σου μολις δεις την καθυστέρηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@elenaaa445 βρισκομαι 24η μερα... απο 19η εως 22η ειχα καποια συμπτώματα ωορρηξίας (καποιες φορες υγρα, κάποιες τραβήγματα καποιες πονακια αριστερα) αλλα όταν πήγαινα να το τσεκαρω με τεστ εβγαινε αχνη γραμμη αρα ηταν αρνητικο.. κακ σημερα παλι εχω υγρα σαν ασπραδι.. ειχα πει δε θα κανω τεστ αυτο το μηνα γιατι με αγχωνουν αλλα επεσα παλι στη παγιδα...

αν τα εχεις ειδικα μεσα στο σπιτι σεε τρωει η να τα κανεις...αλλα και να μν λες θα παρω!!!τελικά ωορρηξια ποτε εκανες????

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

ΑΧχαχαχαχχαχα...θα δεις εκει..και μετα θα δεις και στο εγκυμοσυνης..θα δεις ολα καλα θα πανε..ειπαμε το 2017 ειναι το έτος μας!!!Μαμαδοετος!!!

Αντε για να κανετε την αρχη εσεις που περιμενουμε τωρα τα αποτελεσματα!!!!!Να ξεκινησουμε δυμαμικα!!!

στις πριν 15 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τίποτα δεν είναι απόλυτο! Ενα παράδειγμα θα σου δωσω με την αδερφούλα μου η οποία είχε κύκλο 29-30 ημερών και ωορρηξία με την περίοδο..... και δεν το έχει πάθει μια φορά μόνο...

αν ειναι ετσι τοτε εγω με κυκλους εως και 38 ημερες πρεπει να φαληρησω με τα τεστ!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

se euxaristw polu kopela mou .eimai periergei ... thelw na ta kserw ola 

 

Αντε βρε χαζό..ειναι λογικο..ολες μας θελουμε να λύνουμε τις απορίες μας!!!αφου εχουμε τοσο περίεργο μηχανισμό,πως θα καταλάβουμε τι συμβαίνει γιατι συμβαίνει και ποτε συμβαίνει!,!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα screenshot αυτα που μ στειλατε για τα στοιχεια σας να επεξεργαστω τα προφιλ σας!!μικρουλες ολες!!οι συζυγοι βλεπω τις περισσοτερες πιπινακια μας πηρανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μονη περιπτωση ειμαι με προβλημα στο σπερμα βλεπω!καλο για σας!!!αντε να δω ποτε θα το διοθωσουμε και εμεις (ειδατε δεν ειπα ποτε και αν θα φτιαχτει!το θεωρω σιγουρο οτι θα το φτιαξουμε!θετικη ενεργεια++++++)χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Στο ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου..αλλα και να αδιαθετησεις(φτου φτου φτου μακρυα απο ενας) θα ειναι μια νεα αρχή..Η σαλπιγγογραφια ειναι πολυ σημαντική εξεταση,με αυτον τον τροπο βλέπουν αν ειναι διαβάτες οι σάλπιγγες,γιατι μπορει ολα να ειναι σουπερ..και να μην μπορούν τα ωάρια να περάσουν απο τις σάλπιγγες..Ειμαι σίγουρη πως ολα ειναι τελεια..και πως ακομη κι αν χρειαστεί να κανεις την εξεταση αυτη,θα δεις πως ειναι πεντακάθαρες,θα ξεαγχωθεις και θα μείνεις πολυ συντομα έγκυος!!!Που ευχόμαστε ολες μαζι παρεούλα να εισαι ήδη και να πάθεις το μεγαλύτερο σοκ της ζωης σου μολις δεις την καθυστέρηση!!!

Σε ευχαριστω τοσο πολυ για τα καλα σου λογια!Δεν θα στενοχωρηθω που θα παει καποια στιγμη θα ερθει εγω επεμενα νωριτερα να κανω την σαλπιγγογραφια αλλα ο γυναικολογος μου δεν ηθελε τωρα για ποιο λογο δεν ξερω σιγουρα κατι θα ξερει αυτος θα δουμε.Θα ειναι το πιο ευχαριστο σοκ της ζωης μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κοριτσια εκανα screenshot αυτα που μ στειλατε για τα στοιχεια σας να επεξεργαστω τα προφιλ σας!!μικρουλες ολες!!οι συζυγοι βλεπω τις περισσοτερες πιπινακια μας πηρανε!

Αχαχαχαχα..ναι..εγω τον γνώρισα στα είκοσι..εκεινος ηταν στα είκοσι επτά και τοτε δεν μου φαινότανε..τωρα τον κοροϊδεύω...και ο καημένος λέει αντε να κανουμε παιδί..στο τελος θα βγει και θα με φωνάζει παππού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

η μονη περιπτωση ειμαι με προβλημα στο σπερμα βλεπω!καλο για σας!!!αντε να δω ποτε θα το διοθωσουμε και εμεις (ειδατε δεν ειπα ποτε και αν θα φτιαχτει!το θεωρω σιγουρο οτι θα το φτιαξουμε!θετικη ενεργεια++++++)χαχαχα

Και πολυ καλα κανεις και το θεωρείς σίγουρο,γιατι οντως φτιάχνεται!!!ειναι πιο "εύκολο" αυτο για τους γιατρούς απο το να εχει κάποιο θέμα η γυναικα..ετσι!!θετικη ενέργεια ΜΟΝΟ!!αφου θα μας ανακαλύψει η Amita motion και θα μας βάλει να πάρουμε μέρος στην ετηςια συναυλία το καλοκαίρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

Σε ευχαριστω τοσο πολυ για τα καλα σου λογια!Δεν θα στενοχωρηθω που θα παει καποια στιγμη θα ερθει εγω επεμενα νωριτερα να κανω την σαλπιγγογραφια αλλα ο γυναικολογος μου δεν ηθελε τωρα για ποιο λογο δεν ξερω σιγουρα κατι θα ξερει αυτος θα δουμε.Θα ειναι το πιο ευχαριστο σοκ της ζωης μου

Να σαι καλα γλυκια μου..ετσι..προχωραμε δυναμικά..σταθερά και με στόχο και προσήλωση σε αυτον!!!Θα κανουμε τα πιο όμορφα,έξυπνα,τσαχπινικα και Μοναδικά μωράκια!,!!και πάνω απο ολα θα ειναι πολυ υπερήφανα για τους γονεις τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχαχαχα..ναι..εγω τον γνώρισα στα είκοσι..εκεινος ηταν στα είκοσι επτά και τοτε δεν μου φαινότανε..τωρα τον κοροϊδεύω...και ο καημένος λέει αντε να κανουμε παιδί..στο τελος θα βγει και θα με φωνάζει παππού...

χαχαχα...υπερβολές πες του!!!!εγω ήμουν 22 και ο ανδρας μου 31!!!και μου λέει ότι μικρόδείχνει ..του κανω και γω μιας κ μοιαζει και πιο μικρος απο μενα να ξερω,??

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και πολυ καλα κανεις και το θεωρείς σίγουρο,γιατι οντως φτιάχνεται!!!ειναι πιο "εύκολο" αυτο για τους γιατρούς απο το να εχει κάποιο θέμα η γυναικα..ετσι!!θετικη ενέργεια ΜΟΝΟ!!αφου θα μας ανακαλύψει η Amita motion και θα μας βάλει να πάρουμε μέρος στην ετηςια συναυλία το καλοκαίρι!!!

αυτο το ευκολο περιμενω να σω τέλος του μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

χαχαχα...υπερβολές πες του!!!!εγω ήμουν 22 και ο ανδρας μου 31!!!και μου λέει ότι μικρόδείχνει ..του κανω και γω μιας κ μοιαζει και πιο μικρος απο μενα να ξερω,??

αυτο το ευκολο περιμενω να σω τέλος του μηνα!!!

Υπερβολικός σε ολα του ο καλός μου...α..και μενα το ιδιο μου λέει..οτι μικροδειχει!!εδω που τα λεμε κιολας δεν μοιάζει για τ38 στα 39,αλλα δεν το του λεω,να μην περνει και αερα...αχαχχαχαχχαχαχχαχ...

Ναι καλη μου..θα το δεις!!!μην αγχωνεσε!!!ολα θα γινουν!!θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα...!!! Αυτόν τον μήνα λέω να πάω για ορμονικες εξετάσεις... Ξέρετε αν πρέπει να πάω συγκεκριμένη μέρα του κύκλου... Μπορώ και κατά την διάρκεια της περιόδου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουτζουκες καλησπερααααα.

Λοιπομ για να ξερετε..εκανα τεστακι yes or no το πρωι..με.μουτζωσε, το μουντζωσα και εγω.

Εχω ελαφρα πονακια στην κοιλίτσα, ποναει η μεση οποτε τζαμπα η χαρα!περιμενω την παρασκευη να δω..αμ.καο ξερω πια..

Κατερινακι κοιτα να μας βγαλεις ασπροπροσωπες εσυ!!!!με τοσα σαλια οπως ειπες σιγουρα θα κολλησες μωρουδιτιδα(ο μπαμπινιωτης τραβαει τα μαλλια του τωρα)..να χαιρεσαι τους εορταζοντες!

Ελσακι καλως μας ηρθες!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ellipapa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...!!! Αυτόν τον μήνα λέω να πάω για ορμονικες εξετάσεις... Ξέρετε αν πρέπει να πάω συγκεκριμένη μέρα του κύκλου... Μπορώ και κατά την διάρκεια της περιόδου; 

Γεια σου κοπελα μου οπως λεει και το μινιατουρακι μας θα σου πει ο γιατρός..καποιες πρεπει να γινουν 3 με 6η μερα του κυκλου,καποια γινεται την 21η (προγεστερονη αν θυμάμαι καλα) για θυροειδικες δεν εχεις περιορισμό..μίλησε με τον γιατρό να δεις τι θα σου πει..εμενα ας πούμε την fsh με εχει βάλει να την κανω 4η μερα αλλα τωρα με ξανά έστειλε να την κανω την δευτερη μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Τζουτζουκες καλησπερααααα.

Λοιπομ για να ξερετε..εκανα τεστακι yes or no το πρωι..με.μουτζωσε, το μουντζωσα και εγω.

Εχω ελαφρα πονακια στην κοιλίτσα, ποναει η μεση οποτε τζαμπα η χαρα!περιμενω την παρασκευη να δω..αμ.καο ξερω πια..

Κατερινακι κοιτα να μας βγαλεις ασπροπροσωπες εσυ!!!!με τοσα σαλια οπως ειπες σιγουρα θα κολλησες μωρουδιτιδα(ο μπαμπινιωτης τραβαει τα μαλλια του τωρα)..να χαιρεσαι τους εορταζοντες!

Ελσακι καλως μας ηρθες!!!

 

Και γιατι το αποκλείεις παιδί μου??δεν ειπαμε οτι δεν τα λαμβάνουμε υπόψιν μας αυτα??αν ειναι να έρθει το αίμα θα έρθει..άστο και μην το μελετάς!!και μενα με ποναει η μέση,και χω και κατι ενοχλησεις σημερα γμτ..και το μυαλό κανει αρνητικές σκέψεις..ελπιζω να την κόλλησα την ασθένεια που θα κανει τον Μπαμπινιώτη να καραφλιασειωαπο το τράβηγμα..Αλλα οπως λέει και ο καλός μου..και να μην το πετύχαμε τωρα,θα το πετύχουμε συντομα..Σ´ευχαριστω πολυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γεια σου κοπελα μου οπως λεει και το μινιατουρακι μας θα σου πει ο γιατρός..καποιες πρεπει να γινουν 3 με 6η μερα του κυκλου,καποια γινεται την 21η (προγεστερονη αν θυμάμαι καλα) για θυροειδικες δεν εχεις περιορισμό..μίλησε με τον γιατρό να δεις τι θα σου πει..εμενα ας πούμε την fsh με εχει βάλει να την κανω 4η μερα αλλα τωρα με ξανά έστειλε να την κανω την δευτερη μερα..

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ... Απλά εμένα δυστυχως σήμερα είναι η πρώτη μέρα και δεν θέλω να χάσω χρόνο οποτε αύριο πρωί πρωί θα πάω στον γιατρό να τις γράψω... Πάντως δεν έχω παράπονο εδώ κ 1,5 χρόνο κάθε 28 μέρες με θυμάται... Και το ήθελα πολύ αυτό τον μήνα να έχω μπεμπακι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Τζουτζουκες καλησπερααααα.

Λοιπομ για να ξερετε..εκανα τεστακι yes or no το πρωι..με.μουτζωσε, το μουντζωσα και εγω.

Εχω ελαφρα πονακια στην κοιλίτσα, ποναει η μεση οποτε τζαμπα η χαρα!περιμενω την παρασκευη να δω..αμ.καο ξερω πια..

Κατερινακι κοιτα να μας βγαλεις ασπροπροσωπες εσυ!!!!με τοσα σαλια οπως ειπες σιγουρα θα κολλησες μωρουδιτιδα(ο μπαμπινιωτης τραβαει τα μαλλια του τωρα)..να χαιρεσαι τους εορταζοντες!

Ελσακι καλως μας ηρθες!!!

 

Και καλα του έκανες κουκλάκι μου! Αντε να χαθεί που μουτζώνει κιόλας! Περίμενε μεχρι να (μην) δεις αιμα... ποτε δε ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...