Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ολα ειναι πιθανα!!μη το γρουσουζευουμε!ναι μπορει να το πιασατε το τζουτζουκι σας! 

Προσγειωμενα αλλα θετικα..ετσι???

χαχα!προσπαθω!απλα δεν εχω κανενα συμπτωμα!εκτος κ αν επειδη ολο αυτο το χρονο εβλεπα ολο συμπτωματα χωρις φυσικα να ειναι απλα δεν δινω πια σημασια!τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω μετραω πρωτη μερα καθυστερησης στις 28/1....ουφ.. Κατερινακι ελπίζουμε τη Πεμπτη να έχεις μια θετικη χοριακη!! Μακαρι!!

Και γω το ελπιζω κοριτσακια μου..με τη δικη σας θετική ενέργεια ολα θα πανε καλα..είτε τωρα,είτε πιο μετα..οποτε εχουμε 21/1,26/1 και 28/1 και μια καθυστέρηση ήδη.. @mommy86 εμεις παμε πακετο..και μενα η πρωτη μερα καθυστέρησης θα ειναι 21/1..αν βγει η εξεταση θετική στις 19 θα επαναλάβω και στις 21..και μετα ξέρετε ε????θα γίνει Χ Α Μ Ο Σ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!θα γίνει της γκαστρούλας φέτος κοριτσαρες μου...ΚΟΙΤΑΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ..ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ,!,!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι..κοιταω αυτη τη στιγμη τα ασιδερωτα..ελπιζω να μη παω εκει!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχ!!!

Αντε! Μις ανασα και βλεπουμε!

Ωωωωωωωμ!!!ωωωωμ!!ολα θα πανε καλαααααααα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

κατερινακι μου ασε τις αποτυχιες στην ακρη!! Τωρα σκεφτομαστε αισιοδοξα!!εγω να σου πω αναθεμα αν θα κοιμομουν την τεταρτη το βραδυ!ανυπομονη μια ζωη!!!!κιιτα μη μου το χαλάσεις... Την πεμπτη οταν ξυπνησω θελω να δω μνν σου οτι ηδη πηγές ξαι περιμενεις τα αποτελεσματα!!!!!!

Τώρα, όσο αφορα την καθυστερηση...απο 21/1 θα αρχισω να μετραω καθυστερηση!!!!!!!!φτου φτου φτου φτυσου κουνησου,ξυσε τον κ#λο σου,κανεις 3 στροφές..... 

Elenaaaa,πως κρατιεσαι βρε παιδι μου????αντε κανε την εξετασουλα σου και ευχομαι να μαθεις τα πιο ευχαριστα νεα αύριο!!! Και να σου πω..και τι που εγινε μονο4-5 φορες..αν ειναι να γινει και με 1 γινεται!!

Μια γειτονισσα μου βρε κοριτσια...αυτη ειναι 41 ο αντρας της 46 μαι φορα ηρθαν σε επαφη ολο το μηνα...και απο μερα σε μερα την περιμενουμε να γεννησει!!!!αν εχεις τυχη..διαβαινε...

Αυτα ειναι!! στα 41 με 1 φορα και μεις (να φαν τα νιατα)ξεσκιζομαστε στις τυφλομυγες και φως πουθενα!!!

μηπως δεν θελει κοπο και θελει τροπο??? 

χαχαχαχαχαχα παρε συμβουλες απο τη γειτονισσα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

χαχα!προσπαθω!απλα δεν εχω κανενα συμπτωμα!εκτος κ αν επειδη ολο αυτο το χρονο εβλεπα ολο συμπτωματα χωρις φυσικα να ειναι απλα δεν δινω πια σημασια!τι να πω!

Αγαπη μου θα σου πω πως η κολλητη μου ειναι εγκυος τωρα.δεν ειχε κανενα συμπτωμα ουτρ ακομη οταν εμαθε οτι ειναι εγκυος.πολυ μετα αρχισε να εχει συμπτωματα..ειναι και αναλογα στον οργανισμό βεβαια..μη κες τιποτα!αυριο θελω τα καλυτερα νεα!δυο χοριακες περιμενουμε!!αντεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κρατιεμαι γτ εχω πολλα αρνητικα τεστ στο ιστορικο μου!χαχα!αυριο θα παω πριν τις 10 αν δεν μ εχει ερθει!τωρα τι να πω...σπερμοδιαγραμμα ειχαμε χαλια αλλα δεν ξεραμε αν ειναι το κανονικο γτ επαιρνε κατι φαρμακα μεχρι τον αυγουστο κ μετα θες απο 3 μηνες και πανω κ αν φτιαξει αλλιως θελει θεραπεια...να εφτιαξε κ να πιασαμε αμεσως?τοση τυχη??εχει και κιρσοκηλη 

Κοπελα μου τιποτα δεν αποκλείεται..το χω πει και θα το ξαναπώ..η κουνιάδα μου ταλαιπωρηθηκε πολυ..υςτερα απο μια παλινδρόμηση και υστερα απο 2,5 χρονια με εξεταςεις,άγχη και θεραπείες μετα την τελευταία τρίμηνη αγωγή του αντρα της,ηθελε να τινάξει τα μυαλά της στον αερα γιατι στην επαναληπτική εξεταση τα αποτελέσματα έδειξαν πως το σπερμα ηταν "νερό"..ετσι το χαρακτήρισε ο ουρολόγος..φρικαρανε και ειπαν ας το αφήσουμε λιγο και βλέπουμε..Δεν πρόλαβαν..έμεινε αμέσως έγκυος με το νερό..και το Σάββατο 21/1 η μπουμπού τους κλείνει χρόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι..κοιταω αυτη τη στιγμη τα ασιδερωτα..ελπιζω να μη παω εκει!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχ!!!

Αντε! Μις ανασα και βλεπουμε!

Ωωωωωωωμ!!!ωωωωμ!!ολα θα πανε καλαααααααα!!!???

Αχαχχαχαχαχαχαχαχχααχ...Σ´αγαπω να ξερεις...αχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

χαχα!προσπαθω!απλα δεν εχω κανενα συμπτωμα!εκτος κ αν επειδη ολο αυτο το χρονο εβλεπα ολο συμπτωματα χωρις φυσικα να ειναι απλα δεν δινω πια σημασια!τι να πω!

elenaki ποτε δεν ξερεις!!! μακαρι η καθυστερηση σου να οφειλεται στο σπορακι σου!!!παντως με τοσες μερες καθυστερησης και ενα τεστ θα δειξει!!!!

αναμενουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι..κοιταω αυτη τη στιγμη τα ασιδερωτα..ελπιζω να μη παω εκει!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχ!!!

Αντε! Μις ανασα και βλεπουμε!

Ωωωωωωωμ!!!ωωωωμ!!ολα θα πανε καλαααααααα!!!???

χαχαχαχ πραγματικα μου φτιαχνεις το κεφι ρε τρελοκομειο!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

@mommy86 @Κατερινάκι/only love περιμενετε και εσείς να μν σας ερθει αυτες τις μερες?????

 

Ναιιι..στις 21/1 θα ξεκινήσει αν ειναι καθυστέρηση,αλλα λόγο του οτι κάναμε πρόκληση ωοθηλακιορηξιας και ειχαμε ελεγχόμενες επαφες,μου είπε ο γιατρός 15 μερες μετα την ένεση που εκανα να κανω χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

elenaki ποτε δεν ξερεις!!! μακαρι η καθυστερηση σου να οφειλεται στο σπορακι σου!!!παντως με τοσες μερες καθυστερησης και ενα τεστ θα δειξει!!!!

αναμενουμε!!!

αυριο πρωι θα κανω την χοριακη κ θα σας ενημερωσω!απο οτι βλεπω η πρωτη θα ειναι αυτης της βδομαδας!για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Αυτα ειναι!! στα 41 με 1 φορα και μεις (να φαν τα νιατα)ξεσκιζομαστε στις τυφλομυγες και φως πουθενα!!!

μηπως δεν θελει κοπο και θελει τροπο??? 

χαχαχαχαχαχα παρε συμβουλες απο τη γειτονισσα!! :P

Χαχα, ρε οταν μου ειπε οτι ειναι παλι εγκυος(δυο τρεις μηνες πριν μεινει εγκυος ειχε ξαναμεινει αλλα δε προχώρησε και τσουπ ξαναεμεινε αμεσως) της λεω..καλα, τι κανετε????υι πινετε???!και. Μου.λεει "παιδι.μου δε ξερω..μια φορα στη χαση και τη φεξη το κανουμε και αμεσως πιανω)και περνάει ο αντρας της απο μπροστα και.μου λεει αυτη...μην τον κοιτας στα ματια! Μπορει να μεινεις και εσυ!!!!!(φυσικα κοροιδευε την κατασταση λέγοντας πως ακομη και με τα ματια μπορει να σε αφησει εγκυο αυτος)..τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναιιι..στις 21/1 θα ξεκινήσει αν ειναι καθυστέρηση,αλλα λόγο του οτι κάναμε πρόκληση ωοθηλακιορηξιας και ειχαμε ελεγχόμενες επαφες,μου είπε ο γιατρός 15 μερες μετα την ένεση που εκανα να κανω χοριακη..

ολα καλα θα πανε!!σ ευχομαι ενα μεγαλο νουμερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

ολα καλα θα πανε!!σ ευχομαι ενα μεγαλο νουμερο!!!!

Και γω το ιδιο ευχομαι για σενα κοπελαρα μου..αντε κανε καλη αρχή αυριο να ακολουθούμε μια μια με τη σειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και γω το ιδιο ευχομαι για σενα κοπελαρα μου..αντε κανε καλη αρχή αυριο να ακολουθούμε μια μια με τη σειρα!!!

για να δουμε...σμρ νιωθω κατω μοα ενόχληση..οχι πόνο ομως...σαν τραβηγμα καπως σαν να τεντωνω το δερμα μου καπως ετσι...για να δουμε αυριο να ειναι μπεμπε η να ερχεται η ξινη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααααα...αυτη τη στιγμή που μιλαμε..εχω κατι τραβήγματα στην μήτρα..σαν κραμπιτσες..αχχχχχχχχ...ελπιζω να μην το γρουσουζεύω και μονο που το σκέφτομαι....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

 

για να δουμε...σμρ νιωθω κατω μοα ενόχληση..οχι πόνο ομως...σαν τραβηγμα καπως σαν να τεντωνω το δερμα μου καπως ετσι...για να δουμε αυριο να ειναι μπεμπε η να ερχεται η ξινη...

Μακαρι να γεμίσουμε το θέμα με τριψήφιους αριθμούς χοριακων..συντομα και ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy86 είπε:

Χαχα, ρε οταν μου ειπε οτι ειναι παλι εγκυος(δυο τρεις μηνες πριν μεινει εγκυος ειχε ξαναμεινει αλλα δε προχώρησε και τσουπ ξαναεμεινε αμεσως) της λεω..καλα, τι κανετε????υι πινετε???!και. Μου.λεει "παιδι.μου δε ξερω..μια φορα στη χαση και τη φεξη το κανουμε και αμεσως πιανω)και περνάει ο αντρας της απο μπροστα και.μου λεει αυτη...μην τον κοιτας στα ματια! Μπορει να μεινεις και εσυ!!!!!(φυσικα κοροιδευε την κατασταση λέγοντας πως ακομη και με τα ματια μπορει να σε αφησει εγκυο αυτος)..τι να πω..

ημαρτον!!!!! :) [smilie=violent4.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσιααααααααααα...αυτη τη στιγμή που μιλαμε..εχω κατι τραβήγματα στην μήτρα..σαν κραμπιτσες..αχχχχχχχχ...ελπιζω να μην το γρουσουζεύω και μονο που το σκέφτομαι....????

την ιδια στιγμη μας επιασε!!!!!!!νιώθω οπως οταν σ τραβανε το δερμα για να το τεντωσουν...δεν ποναω νιωθω ναε τραβανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εσεις οι 2 (katerinaki kai elenaaa)...βιοι παράλληλοι βλεπω...αυριο θελω νουμερα μεγαλα σας εσας!!!!!!!!

Αντε να αρχισουμε τα πανηγυρια!αντε δε κρατιέμαι!!!!! 

Μινιατουρακι σε εχω στειλει ε??εγω να δεις..τπυς κοιταω σαν εξωγήινους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δουμε μακαρι!!!!παντως βρε κοριτσια ειμαι συνεχεια ιδρωμενη...συνεχεια ομως...κανω 2 3 φορες ντουζ την ημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο θερμοκρασια αν καινδεν ειναι αξιοπιστη μετραω φυσικα γιατι οπως λεω τρελη είμαι οτι θελω κανω!

Ενω όλες τις μερες το ψηφιακο μου δειχνει 36,4-36,5... Σημερα ειμαι στο 36,7(πριν κανενα 40 λεπτο)..αλλα και παλι χαζα είναι..ειδα και οταν ειχα 37 και 37,2...την επομενη στιγμη μου ερχοτςν περιοδος!

Παντως τη μερα που βγηκε θετικο το τεστ αμεσως μετρησα θερμοκρασια και ειχα 37,2...αν παιζει κανενα ροκο αυτο δε ξςρω αν και νομιζω οτι παλι βλεκεια εγινε γιατι εχω ακουσει οτι μετα την ωορηξια ανεβαινει..απαπαπαπα..σαλατα ολα συο κεφαλι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...