Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αγαπες μου καλησπέρα......Τέτοια ωρα θα κάνετε δουλιτσες και θα ετοιμαζεστε για σήμερα...Βρηκα λιγο χρονο για να σας στείλω....

Σας εύχομαι ολόψυχα να περάσετε όμορφα σήμερα.....Για να μη κρυβομαστε πισω απο το δάχτυλο μας, ομως, ξερω οτι κατι θα σας λείπει.....καπου κάπου ολες θα σκεφτόμαστε τι ωραια που θα ηταν να είχαμε ενα μωράκι στη κοιλίτσα μας....ποσο διαφορετικά θα ηταν ολα σήμερα....Και εγω για να ειμαι ειλικρινής καποια στιγμη με πηραν τα ζουμιά...σκέφτηκα ποσο χαρούμενη θα ήμουν αν ειχα το σπορακι μου...Αλλα πραγματικά σας εύχομαι να καταφέρετε να ειστε οσο πιο καλά γινεται και να περάσετε ομορφες στιγμες με τον άντρα σας και την οικογένεια σας...

Και, τέλος, για να μη σας κουρασω αλλο................το νεο ετος να μας φέρει οτι πιο σημαντικό θελουμε για τη ζωη μας...την υγεία μας και μια τεράστια και γλυκιά θετικη χοριακη..........πολλούς ομορφους υπέρηχους οπου εκειν θα βλέπουμε πως μεγαλώνει τι μωρακι μας........

Να είστε ολες καλα!! Σας φιλώ!!!!

Με συγκινήσες...απλα...Σε ευχαριστω πολυ για το υπεροχο μυνημα σου..σε ευχαριστουμε πολυ για τις υπέροχες ευχές σου..!!Φυσικα ανταποδίδω!!!Καλη Χρονιά,με υγεια ,τύχη..ευτυχία..και γεμάτες αγκαλιές..Ευχομαι ολόψυχα του χρονου τετοια εποχή να μην μπορουμε να κανουμε Τιποτα απο έθιμα για απλα δεν θα μπορουμε!!!ειτε λόγο μωρουλινιού που δεν θα μας αφήνει..είτε επειδη θα γεννάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα σε ολες τις όμορφες μέλλουσες μανούλες!!!Χρόνια πολλά κοριτσιαααα...Καλη και γόνιμη (σε καθε επίπεδο)χρονια με υγεια...Να εισαστέ γερές,τυχερές μαι ευτυχισμένες ολες λουλούδια μου!!Σας ευχαριστω πολυ που σας γνώρισα..είστε οι καλύτερες φιλενάδες!!!Θα ευχηθώ αυτο που ευχήθηκα την ωρα που έβαζα στην βασιλόπιτα το φλουρί..πριν τη βάλω στο φούρνο.."του χρονου τετοια μέρα,να μην προλαβαίνω να φτιάξω λόγο του μωρού!!!"..Και να σας πω κατι??κερδισα και το φλουρί φέτος!!!ετσι λοιπον θα παει..οοοοολα τα ζαχαροπλαστεία θα ξεπουλήσουν απο εμας!!!ολα ετοιμα κοριτσια μουυυυυ!!!φιλια πολλαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love μου γλυκιά.......θελησα να πω οσα νιώθω γιατι πραγματικά ξέρω οτι ειναι δύσκολο να ειμαστε απόλυτα χαρούμενες....μας λείπει το μωρο μας και αυτο δε μπορούμε να το αποφύγουμε...... ολα θα ηταν τοσο διαφορετικά αν είχαμε ενα θετικό τεστ στα χερακια μας.....

Δε πειράζει, ομως, ολα θα πανε καλά.. θα μας χαρίσει ο θεούλης το μωρακι μας σύντομα...το ξέρει οτι μας αξίζει......... δε θα μας αφησει όμως........ 

Να ειστε ολες καλά και πανω απο ολα υγεία....να εχουμε την υγεία μας  και θα ερθει το μωρακι μας..... καλη χρονια με φουσκωμένες κοιλιτσες κορίτσια μου!

Συντομα να μιλάμε για χοριακες, υπέρηχους, ρουχαλάκια και ολα αυτα τα γλυκά πράγματα που είναι το όνειρο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκαααα μελλουσες μανουλες μου χρονια μας πολλλλλλλα!!! ευχομαι και γω με τη σειρα μ μια χρονια με υγεια πανω απο ολα και ενα φφφουυυυυυυυ μεγαλο να φουσκωσουν οι κοιλιτσες μας απο τα μωρακια μας!!! ας ειναι το 2017 το πιο γονιμο απο ολα να πεφτουν τα θετικα τεστ και οι χωριακες βροχηηη!! και γω κοριτσια ετυχα για πρωτη φπρα το φλουρι! 

σας αγαπω πολυ ολες κι ας μη σας ξερω! μονο π καταλαβαινετε πως νιωθω ειναι μεγαλο πραγμα!!! ευχομαι να μην μεινει καμια μας το 2017 χωρις σπορακι στην κοιλιτσα της!!!  παμε δυνατα τη χρονια!! να περνατε ομορφα!! ολα θα πανε καλα και ολα θα γινουν!! ειμαστε κοντα στο ονειρο! το νιωθω!!

φιλακια σε ολλεεεεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μου γλυκαααα μελλουσες μανουλες μου χρονια μας πολλλλλλλα!!! ευχομαι και γω με τη σειρα μ μια χρονια με υγεια πανω απο ολα και ενα φφφουυυυυυυυ μεγαλο να φουσκωσουν οι κοιλιτσες μας απο τα μωρακια μας!!! ας ειναι το 2017 το πιο γονιμο απο ολα να πεφτουν τα θετικα τεστ και οι χωριακες βροχηηη!! και γω κοριτσια ετυχα για πρωτη φπρα το φλουρι! 

σας αγαπω πολυ ολες κι ας μη σας ξερω! μονο π καταλαβαινετε πως νιωθω ειναι μεγαλο πραγμα!!! ευχομαι να μην μεινει καμια μας το 2017 χωρις σπορακι στην κοιλιτσα της!!!  παμε δυνατα τη χρονια!! να περνατε ομορφα!! ολα θα πανε καλα και ολα θα γινουν!! ειμαστε κοντα στο ονειρο! το νιωθω!!

φιλακια σε ολλεεεεςςςς

Να τα μας!!!τα πρωτα σημάδια καλοτυχίας κατευθασαν!!!να ειμαστε γερές και ολα θα γινουν..και μαλιστα πολυ συντομα...ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα κοριτσια απο μένα!! Χρονια πολλα και καλη χρονια! Το 2017 να μας φέρει υγεία πανω απο ολα, ευτυχία και πολλα πολλα μπεμπακια! Εχω το αγοράκι μου εδω, πιάνει την οθόνη και σας φέρνει γούρι!! Ποτέ κάτω το κεφάλι, πάντα ψηλά, πάντα προχωράμε μπροστα.. και ξαναλεω όπως είχε πει ενας γιατρός γνωστός, σε forum το διάβασα: "υπομονή στο 2016 (τωρα 17) ειμαστε, παιδιά θα γίνουν!" Παιδάκια θα γίνουν λοιπόν απο ολες εδω μεσα! Ελπιζω να καταφέρουμε να κανουμε και μια συνάντηση κάποια στιγμή.. 

σας φιλώ ολες..

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολα τα κορίτσια!! Υγεια κ αγάπη σε ολες τις οικογένειες κ σύντομα να γίνουμε μανούλες κορίτσια μου γλυκά!!! Αισιόδοξα  κ δυναμικά με πολλα μπεμπακια να μπει το 2017, με πολλές θετικές χοριακες!!! Σας φιλώ ολες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχισμένο το νέο έτος με αισιοδοξία, αγάπη, ευτυχία και πάνω απ όλα ΥΓΕΙΑ κοριτσάκια μου.. Να έχουμε την υγεία μας και σύντομα θα γίνουμε μανουλες...  

Και σε εμάς ο άντρας μου πέτυχε το φλουρί πρώτη φορά (δεν πειράζει και αυτός χρειάζεται... ? ? ?)  

Σκεφτόμουν μια παροιμία κινεζική που λέει ουδέν κακό αμιγές καλού (μέσα στο κακό υπάρχει και λίγο καλό)  παρόλου που στεναχωριεμαι που δεν ήρθε τόσο εύκολα το παιδάκι μου έχω γνωρίσει καταπληκτικους ανθρώπους που μου στάθηκαν καλύτερα από τους δικούς μου.... ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ.. Είστε τόσο ξεχωριστές..  Και με προσωπικοτητα για αυτό και τα παιδιά μας θα ναι τα καλύτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω από όλα.....Πραγματικά η παροιμία αυτή είναι πολύ σοφή όπως και οι περισσότερες....Ας ελπίσουμε το 2017 να φέρει στη καθεμία μας αυτό που  λαχταρα...Να είστε όλες καλά...Φιλια πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/12/2016 at 1:16 ΠΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μιλά μαζι της..τις οκτώ μερες πως τις διακαιολογει εκεινη??

Δεν την βρήκα θα την πάρω αύριο .... Μπορεί και Τρίτη ακόμη δεν μου ήρθε 10η μέρα σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/12/2016 at 6:03 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

Γλυκα μου κοριτσια καλησπερα και απο μενα.

Σε λιγες ωρες το "αγονο" 2016 θα είναι ενα παρελθον που θα θυμομαστε και θα γελαμε! Θα ερθει ενας νεος χρονος γεματος ελπιδες,ονειρα και πολυ πολυ αισιοδοξια. Εύχομαι ολοψυχα να ειναι επιπλέον γεματος χαμόγελα, ομορφες ειδησεις θετικη σκεψη και διαθεση..μα πανω απο όλα και πρωτα στη λιστα βαζω την υγεια.Να ειμαστε γερες και εμεις και οι συζηγοι μας, οι οικογενειες μας..για να μπορεσουμε να ανταπεξελθουμε σε όλα τα καλα που θα μας ερθουν.ελπιζω με την αλλαγη του χρονου να πεσει επιδημια γονιμοτητας και οι εγκυμοσυνες να εξαπλωνονται σαν πανουκλα!

Χρονια πολλα και καλα, σε ολες, να χαιρομαστε τις οικογενειες μας και αγαπη και τυχη για το 2017!

Ειστε η καλύτερη παρεα που θα μπορουσα να ζητησω.σας αγαπω πολύ. Σας φιλω γλυκα!

 

ΚΑΛΗ ΝΕΑ χρονιαααααααα??????????

Καλή χρονιά κοπέλα μου ότι επιθυμουμε όλες μας .... Χρόνια πολλάααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! ????

Εχω να σας πω ενα καλο νεο! Αν θυμάστε σας ειχα πει οτι τους τελευταίους δυο μήνες η περιοδος μου κρατούσε 12 μερες ? (μεχρι τη 6η μερα με κοκκινο και αλλες τοσες μερες με ροζ υγρα- ενω παντα ειχα μονο 5 μερες περιοδο). Ακομα και το μηνα που έμεινα έγκυος ειχα μεχρι και την 11η μερα ροζ υγρα...

Αυτη τη φορά ομως κράτησε μονο 5 μέρες οπως παντα!!!!!!! Ειμαι καθαρη εδω και 3 μερουλες!!! Κραταω αυτο το θετικο και συνεχίζω....ας ελπίσουμε οτ στρώνει σιγα σιγά ο κύκλος...Επισης, οπως σας είπα θα προσπαθησω να μη κανω τεστ ωορρηξίας.....θα κανουμε ζουζουνιες καθε δυο μέρες και φυσικά αν υποψιαστω ωορρηξία θα πω στον αντρα μου: ελα γιατι κατι νιωθω!! Μου ειπε και εκεινος να του το λεω οποτε το νιωθω γιατι αυτος δε τα ξερει πολυ καλα αυτα και μπορει να ξεχαστει καμιά φορα λογω δουλειάς..αλλα μου αφησε το ελεύθερο να τον κυνηγαω άφοβα χαχα...

Εφοσον είχα 33 μερες κύκλο θα κανω ζουζουνιες μεχρι αργα...ισως να κανω ωορρηξία αργα εγώ... 

Να έχετε μια ομορφη μερα.....σας φιλω!! 

@NTIA30 ειμαστε σιγουροι οτι δεν εχεις μπεμπέ?????!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/12/2016 at 10:15 ΜΜ, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αρνητική η χοριακη ????...δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έρχεται..από βδομάδα θα πάω στο γιατρό μου να με δει...εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό γιατί πρώτη φορά μου συμβαίνει να έχω 6 μέρες καθυστέρηση....

Λυπάμαι κούκλα μου ελπίζω να μην είναι τίποτα... Εγώ έκανα στην 6η μέρα απλό τέστ και ήταν αρνητικό τώρα είμαι στην 11η και τίποτα ακόμα τα μικροβιολογικά είναι κλειστά άρα αύριο χωριακη .... Πίνεις τίποτα φάρμακα;;; Γιατί εγώ πίνω και νομίζω η καθυστέρηση είναι από αυτό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! ????

Εχω να σας πω ενα καλο νεο! Αν θυμάστε σας ειχα πει οτι τους τελευταίους δυο μήνες η περιοδος μου κρατούσε 12 μερες ? (μεχρι τη 6η μερα με κοκκινο και αλλες τοσες μερες με ροζ υγρα- ενω παντα ειχα μονο 5 μερες περιοδο). Ακομα και το μηνα που έμεινα έγκυος ειχα μεχρι και την 11η μερα ροζ υγρα...

Αυτη τη φορά ομως κράτησε μονο 5 μέρες οπως παντα!!!!!!! Ειμαι καθαρη εδω και 3 μερουλες!!! Κραταω αυτο το θετικο και συνεχίζω....ας ελπίσουμε οτ στρώνει σιγα σιγά ο κύκλος...Επισης, οπως σας είπα θα προσπαθησω να μη κανω τεστ ωορρηξίας.....θα κανουμε ζουζουνιες καθε δυο μέρες και φυσικά αν υποψιαστω ωορρηξία θα πω στον αντρα μου: ελα γιατι κατι νιωθω!! Μου ειπε και εκεινος να του το λεω οποτε το νιωθω γιατι αυτος δε τα ξερει πολυ καλα αυτα και μπορει να ξεχαστει καμιά φορα λογω δουλειάς..αλλα μου αφησε το ελεύθερο να τον κυνηγαω άφοβα χαχα...

Εφοσον είχα 33 μερες κύκλο θα κανω ζουζουνιες μεχρι αργα...ισως να κανω ωορρηξία αργα εγώ... 

Να έχετε μια ομορφη μερα.....σας φιλω!! 

@NTIA30 ειμαστε σιγουροι οτι δεν εχεις μπεμπέ?????!!!!!

Καλά θα κάνεις κορίτσι κάνε ζουζουνιες και ξεζουμισε τόν χαχαχα όχι δεν είμαι σίγουρη ένα τέστ αρνητικό στην 6η μέρα τώρα είμαι στην 11η.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! ????

Εχω να σας πω ενα καλο νεο! Αν θυμάστε σας ειχα πει οτι τους τελευταίους δυο μήνες η περιοδος μου κρατούσε 12 μερες ? (μεχρι τη 6η μερα με κοκκινο και αλλες τοσες μερες με ροζ υγρα- ενω παντα ειχα μονο 5 μερες περιοδο). Ακομα και το μηνα που έμεινα έγκυος ειχα μεχρι και την 11η μερα ροζ υγρα...

Αυτη τη φορά ομως κράτησε μονο 5 μέρες οπως παντα!!!!!!! Ειμαι καθαρη εδω και 3 μερουλες!!! Κραταω αυτο το θετικο και συνεχίζω....ας ελπίσουμε οτ στρώνει σιγα σιγά ο κύκλος...Επισης, οπως σας είπα θα προσπαθησω να μη κανω τεστ ωορρηξίας.....θα κανουμε ζουζουνιες καθε δυο μέρες και φυσικά αν υποψιαστω ωορρηξία θα πω στον αντρα μου: ελα γιατι κατι νιωθω!! Μου ειπε και εκεινος να του το λεω οποτε το νιωθω γιατι αυτος δε τα ξερει πολυ καλα αυτα και μπορει να ξεχαστει καμιά φορα λογω δουλειάς..αλλα μου αφησε το ελεύθερο να τον κυνηγαω άφοβα χαχα...

Εφοσον είχα 33 μερες κύκλο θα κανω ζουζουνιες μεχρι αργα...ισως να κανω ωορρηξία αργα εγώ... 

Να έχετε μια ομορφη μερα.....σας φιλω!! 

@NTIA30 ειμαστε σιγουροι οτι δεν εχεις μπεμπέ?????!!!!!

Αυτα ειναι πολυ καλα νεα!!!κοριτσακια μου ξέρετε τι σκεφτόμουν?το ρημάδι το άγχος μας..μηπως αυτο ευθύνεται για τις τόσες αλλαγές στους κύκλους μας και για ολα αυτα που τραβάμε?θα μου πεις σιγα ρε κοπελια,την πυρίτιδα ανακάλυψες?οχι βεβαια..αλλα ειναι μεγάλο θέμα να το συνηδητοποιησουμε το ποσο καταστροφικό ειναι το άγχος..και να το περιορίσουμε..φυσικά πρωτα τα λεω σε μενα..μπας και ηρεμήσω λιγο...

αυτο να κανεις!ασε τα τεστ και κυνηγά τον σύζυγο...αχχαχαχαχα...άλλο που δεν θέλουνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μ υπέροχα!!!!!καλή χρονιά να έχουμε και χρόνια πολλά σε όλες σας!!!εύχομαι το 17 να είναι μια χαρούμενη χρονιά, με υγεία, ευτυχία και με το καλό να έρθουν τα ζουζουνάκια μας!!!!! Αισιοδοξία, θετική σκέψη και θα τα καταφέρουμε......!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας στέλνω την πιο γλυκια καλημερα..αν και δεν ειμαι στα καλυτερα μου..τα χαπια με χουν πειράξει αρκετά..της προλακτινης δλδ..απο την ωρα που το πίνω ειμαι χαλί..εχτές πέρασε ωρα μεχρι να κοιμηθώ..και ηταν λες και ειχα πιει μισο μπουκάλι βότκα..και σημερα εχω για ματια δυο σχισμές απο το πρήξιμο..τωρα πρήξιμο μπορει να κάνουν και οι ενέσεις..επιςης ειμαι με συνάχι..και πονοκέφαλο τριτη μερα..κατα τα αλλα ειμαι σουπερ!αχαχαχχαχα...Ηθελα να σας πω..πως παρόλα όσα νιώθω..δεν πτοούμαι..σημερα θα μιλήσω με τον γιατρό,και θα παμε για υπέρηχο..να δουμε τα αυγουλακια μου..νιώθω πολυ αισιόδοξη..ξεκινάει θεωρώ μια καινουρια ζωη..οπου να ναι θα ολοκληρωθεί η πρωτη μας προσπάθεια,με βοήθεια..και το πιστευω πως θα τα καταφέρουμε!!Α?,και να μην ξεχάσω να σας πω..πως τα φλουριά τελικά..τα εκανα δυο!!!!

Σας αγαπώ..και ελπιζω να εισαστε ολες,γεμάτες όρεξη για ολα όσα θα επακολουθήσουν!,!!φιλακιααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια να κάνω μία ερώτηση;;;;Ποιο τέστ θεωρείται πιο αξιόπιστο εκτός τη χωριακη;;;;

Προσωπικα δεν εχω άποψη..θα σου πω μονο απο της αδερφής μου τις εμπειρίες...και στις τρεις εγκυμοσύνες,μαζι με τις αμφιβολίες πριν και μετα..clear blue εκανε..(εχω ακουςει Και για τα self clear)Φαντάσου πως το predictor στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν έδειξε..ενω την ίδια μερα το clear blue έδειξε..τωρα τα υπόλοιπα κοριτσια θα εχουν και αλλα να προτείνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Προσωπικα δεν εχω άποψη..θα σου πω μονο απο της αδερφής μου τις εμπειρίες...και στις τρεις εγκυμοσύνες,μαζι με τις αμφιβολίες πριν και μετα..clear blue εκανε..(εχω ακουςει Και για τα self clear)Φαντάσου πως το predictor στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν έδειξε..ενω την ίδια μερα το clear blue έδειξε..τωρα τα υπόλοιπα κοριτσια θα εχουν και αλλα να προτείνουν!

Και εγώ predictor έκανα και ήταν αρνητικό....clear blue λοιπόν ευχαριστώ για την απάντηση κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια να κάνω μία ερώτηση;;;;Ποιο τέστ θεωρείται πιο αξιόπιστο εκτός τη χωριακη;;;;

Nomizw clear blue....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Και εγώ predictor έκανα και ήταν αρνητικό....clear blue λοιπόν ευχαριστώ για την απάντηση κοπέλα μου!!!

Δεν κανει τιποτα κοπελαρα μου..καλημερα!!ευχομαι να ειναι αυτο το τυχερό..και θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΝTIA30 σκέφτεσαι να ξανα κάνεις τεστ εεε?? αχ μακάρι να έχεις καλά νέα!!!! μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! περιμένουμε νέα.......

@Κατερινάκι/only love μου θα πρέπει να είσαι πολύ αισιόδοξη..........γιατί έχεις το γιατρό σου και ξέρεις που βαδίζεις, παρακολουθείς την ωορρηξία σου...θα δεις πως πλέον είναι θέμα χρόνου!!!!!! Μακάρι να μπορούσα και εγώ να τη παρακολουθήσω αλλά δε θέλω να πιέσω καταστάσεις ακόμα...εφόσον ούτε ο άντρας μου αλλά ούτε και ο γιατρός μου θεωρεί πως είναι απαραίτητο να μπω σε αυτή τη διαδικασία... όλα καλά θα σου πάνε θα δείς!!! Ελπίζω να νιώσεις καλύτερα......

Εγώ πάλι δε κέρδισα το φλουρί.....έσπασε όμως το ρόδι που πετάξαμε με τον αντρα μου...κάτι είναι και αυτό......... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά στα πιο γλυκά κορίιτσια! Στα κουκλάκια μου τα ζωγραφιστά!!!!!

Ευχομαι το νεο έτος εκτός από χαμόγελο να μας χαρίσει ενα υγιές μωράκι!!!! (Δεν εύχομαι ομορφιά γιατί ενταξει πόοοοση πια...???)

Καθε δάκρυ απογοήτευσης που έχετε ρίξει να γίνει μεγάλο και αληθινό χαμόγελο στο πρόσωπο σας!!!!!!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν κανει τιποτα κοπελαρα μου..καλημερα!!ευχομαι να ειναι αυτο το τυχερό..και θετικό!!!

Ευχαριστώ πολύ....Για να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Και εγώ predictor έκανα και ήταν αρνητικό....clear blue λοιπόν ευχαριστώ για την απάντηση κοπέλα μου!!!

Εύχομαι να είναι μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...