Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

καλησπερα και απο μενα!! κοριτσακια μου εχω πολυ δουλεια και δεν προλαβαινω να σας στειλω αλλα διαβαζω ολα τα μντ σας και χαιρομαι παρα πολυ που σας εχω συμπαρασταση και παρεουλα σε ολον αυτο τον αγωνα για τη μητροτητα!!

εγω πηρα τις ορμονικες μ φαινονται καλες αλλα θα μπει αναλυτικα και ο ενδροκρινολογος 10 του μηνος.

απο τον υπερηχο εδειξε οτι εχω μεγαλυτερες οωθηκες απο το κανονικο και πολλες μικρες κυστουλες.. :( (λογω πολυκυστικων )

αυτες οι ριμαδοκυστουλες π δεν αφηνουν το ονειρο να πραγματοποιηθει! και που απλα ελπιζω με τα χαπια π παιρνω να γινει το θαυμα! αυτα τα νεα μου!! ευχομαι σε ολες να εχετε ενα πολυ ομορφο απογευμα!!

τελειωνει το 2016 αντε να φυγει γτ δεν Βγηκε καθολου γονιμο!! να φυγει και μα μας βρει ολες με φουσκωμενες κοιλιτσες με χαρες και πανυγηρια και κλαμματα χαρας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα μόλις την ένιωσα τα χάπια λέγονται clomifen.  Πειραματόζωα έχουμε γίνει.. Χτυπάνε εκεί που έχουμε ανάγκη. 

Όσο για το τεστ λέγεται one step των 10 mlu. Αλλά δεν τα δίνω βάσει θα δείξει.  

Εγώ πήρα απόφαση του χρόνου πάει σε άλλο γιατρό.

Φιλάκια πολλά πολλά 

 

Ποσες μέρες ειναι μετα την τυφλόμυγα στις γόνιμες μέρες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου, τι κανετε?παλευω να σας ανεβασω φωτο αλλα δε τα καταφερνω!

Εχουμε αποκλειστει στο δωματιο μας λογω χιονιού!δε μπορουμε να παμε πουθενά! Αυριο ελπιζω να μπορέσουμε να φυγουμε.αν δεν ειχα περιοδο, με τετοιο τοπιο θα το σκαρωναμε το μωρακι!

Σας φιλω γλυκα όλες μια μια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evita2 είπε:

Κοριτσάκι μ υπέροχα.........το πρωί ήμουνα ψυχολογικά χάλια...και ταξιδεύαμε...στο αμάξι συζητούσαν κ εγω κοίταγα έξω απο το παράθυρο σαν χαμένη...και ξαφνικά μπήκα λίγο να διαβάσω τι κάνετε, είδα τα μηνύματα σας κ άλλαξε όλη μου η μέρα...χαμογέλασα, γλύκανε η στενοχώρια μ...ένιωσα την κατανόηση σας!!!!σας ευχαριστώ ολόψυχα!!!τελικά ίσως αυτό που έχουμε κάποιες στιγμές ανάγκη είναι κάποιος να καταλάβει πραγματικά τι νιώθουμε, τι άγχος και τι επιθυμία έχουμε μέσα μας

Καταλαβαινόμαστε γίαυτο και αγαπιόμαστε..χωρις καν να γνωριζόμαστε!!!χμμμ..τωρα που το σκέφτομαι..εσεις ξέρετε περισσότερα απο την ίδια μου την μανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

καλησπερα και απο μενα!! κοριτσακια μου εχω πολυ δουλεια και δεν προλαβαινω να σας στειλω αλλα διαβαζω ολα τα μντ σας και χαιρομαι παρα πολυ που σας εχω συμπαρασταση και παρεουλα σε ολον αυτο τον αγωνα για τη μητροτητα!!

εγω πηρα τις ορμονικες μ φαινονται καλες αλλα θα μπει αναλυτικα και ο ενδροκρινολογος 10 του μηνος.

απο τον υπερηχο εδειξε οτι εχω μεγαλυτερες οωθηκες απο το κανονικο και πολλες μικρες κυστουλες.. :( (λογω πολυκυστικων )

αυτες οι ριμαδοκυστουλες π δεν αφηνουν το ονειρο να πραγματοποιηθει! και που απλα ελπιζω με τα χαπια π παιρνω να γινει το θαυμα! αυτα τα νεα μου!! ευχομαι σε ολες να εχετε ενα πολυ ομορφο απογευμα!!

τελειωνει το 2016 αντε να φυγει γτ δεν Βγηκε καθολου γονιμο!! να φυγει και μα μας βρει ολες με φουσκωμενες κοιλιτσες με χαρες και πανυγηρια και κλαμματα χαρας!!

Ευχομαι και ο ενδοκρινολόγος να σε βρει τελεια!!ελπιζω συντομα να απαλλαγείς απο τις ρημαδοκυστουλες και να γίνει το ονειρο πραγματικοτητα!!!αλλη μια μερα μας έμεινε..και θα πάρει μαζι του ολα τα κακά..ολα τα άγχη και τους φόβους..το νεο έτος θα φέρει χαρές..ελπίδα..και φουσκωμένες κοιλιτσεεεεεεεες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μου, τι κανετε?παλευω να σας ανεβασω φωτο αλλα δε τα καταφερνω!

Εχουμε αποκλειστει στο δωματιο μας λογω χιονιού!δε μπορουμε να παμε πουθενά! Αυριο ελπιζω να μπορέσουμε να φυγουμε.αν δεν ειχα περιοδο, με τετοιο τοπιο θα το σκαρωναμε το μωρακι!

Σας φιλω γλυκα όλες μια μια.

 

Σπασιμοοοο..πολυ χιόνι ε??κριμα..ιδανικές συνθήκες για να σκάρωσετε μωρο..αλλα δεν πειράζει..χουχουλιαστε και κάντε κατι άλλο..ονειροπόληστε..αρχίστε να συζητάτε για το μέλλον..και για το μωρο σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς αρνητική η χοριακη ????...δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έρχεται..από βδομάδα θα πάω στο γιατρό μου να με δει...εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό γιατί πρώτη φορά μου συμβαίνει να έχω 6 μέρες καθυστέρηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ακριβώς Κατερινακι μου!!!

Ελένη μου, μη στεναχωριεσαι! Η επόμενη φορα ισως ειναι και η τυχερη!!οσο για τη καθυστετηση μην αγχώνεσαι. Μπορει να συμβει επειρεαζομαστε απο τα παντα!απο τον καιρο και το αγχος ως το κρυωμα και τα ορμονικα.πανε καλου κακου μα σε δει ο γιατρος σου.

Εβιτακι μου και σε σενα στελνω πολλες αγκαλιες μη μασας κοριτσακι μου.ολα για καλο γινονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αγάπες μου καλημέρα...πωπω έχει πάρει φωτιά το θεματάκι και δε σας προλαβαίνω...χιχι.....απο τη μία χαίρομαι που είμαστε μαζί αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να βρισκόμαστε σε άλλο θέμα.........................

@Κατερινάκι/only love το διάβασα...... τι να πω έχω δακρύσει.....τα λόγια είναι περιττά κοριτσάκι μου....μόνο ξέρεις τι θέλω...να δώσεις μια αγκαλιά μεγάλη στο μωράκι σας και στη μανούλα του!! να τους πεις οτι είναι απο μια άγνωστη γκρινιάρα...........

@evita2 πόσο σε νιώθω! έτσι έλεγα και εγώ πριν λίγες μέρες...καλύτερα να δω την ακατανόμαστη παρά να να δω ένα ψυχρό αρνητικό τεστ...........αφήνουμε όμως μια μικρή πιθανότητα λάθους!! και εύχομαι αυτό το παλιόπραγμα να κάνει λάθος!

@Joy1988 και @ΝΤΙΑ30 μου καλή επιτυχία και στις δυό σας!!! η Μία να έχει πιάσει το σποράκι της και η άλλη να έχει καθυστέρηση λόγω μπεμπε!!! (ελπίζω καλά να τα θυμάμαι)

@mommy86 στείλε μας καμιά φωτογραφιούλα απο τα όμορφα τοπία του Πηλίου να ταξιδέψουμε και εμείς λίγο νοερά.....

@peacock μου πως πάνε τα τραβήγματα???

@miniatoura87-ki πως είσαι εσύ??

αν ξέχασα καμία συγγνώμη!! 

αντε κοριτσάκια μου γλυκά....να έχετε μια όμορφη μέρα.................να προσέχετε όλες!

αααα!! το @Lisaki 80 μας ξέχασα....αδιαθέτησες κοπέλα μου? τι  κάνει ο μικρός σου??

Ευχαριστώ πολύ ζουζουνα μου αλλά δεν νομίζω να μου καθυστερεί λόγω μπεμπέ μακάρι αλλά μμμμ είμαι επιφυλακτική με ένα αρνητικό τέστ!!!Θα πάμε και σε άλλο θεματακι που θα πάει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μπορει να σου κάνουν δλδ τα χαπια ανωμαλία??εγω ειμαι σημερα στην έκτη μερα του κύκλου..υποτιθεται οτι χτες σημερα θα τελείωνα..δυο μερες μονο περίοδο αυτη τη φορά..γίαυτο λεω..οτι να ναι γινεται!!!

Ναι πιστεύω πως μου έχει δημιουργηθεί ανωμαλία ... Πίνω τα Glucophage 850mg ένα κάθε βράδυ η κοιλιά μου είναι τέντα και έχω πάρει και κιλά από τότε που τα ξεκίνησα κοντά 20 μέρες τώρα!!!!!Τι να πώ;;; Μακάρι να μην έχω άλλο θέμα..Μου τα έδωσε γιατί δεν της άρεσαν τα αυγά μου εγώ είμαι στην 8η μέρα καθυστερησης...Δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο το πρωί κάτι ζαλάδες σαν να περπατάω σε σύννεφο για κανένα 2ωρο....Και δεν σηκώνουν και το τηλ στη γιατρό μάλλον έκλεισαν για 2μερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ωπα καρντασάκι... σου εδωσε κλομιφαινη και pregnyl χωρίς εξατάσεις??? Για ποιο λόγο??? Τι εχεις??? Τραγικό....

Μου είπε ότι αν προσπαθήσεις πάνω από χρόνο θα σου δώσω χάπια. 

Η μόνη εξετάση που έχουμε κάνει είναι τεστ παπ και κάθε μήνα που πάμε κ κάνω υπέρηχο.(για τον υπέρηχο πληρώνω)  Ούτε ο άντρας μου ούτε τίποτα άλλο.. Και τα χει πάρει λιγάκι... Ο άντρας μου, γτ μου λέει να περνεις χάπια ενώ μπορεί να μη φταίει αυτό ??? Και έχει απόλυτο δίκιο.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια θέλω και εγώ γάλα...

shot-of-milk.jpg

Και εγώ αλλά αυτή την στιγμή φτιάχνω τζατζίκι για αύριο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Και εγώ αλλά αυτή την στιγμή φτιάχνω τζατζίκι για αύριο !!!!

Μια χαρά ταιριάζει για μεζέ... Χαχαχχα....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλα θα κανεις κοπελα μου..ο γιατρός πρεπει να σου εμπνέει εμπιστοσύνη!!!και μονο το οτι σου έδωσε χαπια χωρις εξετάσεις και εμενα μου χτυπαει άσχημα..ευχομαι με το που θα μπει η νεα χρονια να μάθεις πρωτα πως εισαι έγκυος και μετα να βρεις γιατρό!!!!

Και εγώ αυτό είπα μετά από συζήτηση με τον άντρα μου, ότι δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη η όλη στάση πάρε χάπια (δύσκολα θα πάρω χάπι)  

Μακάρι να ήμαστε ΟΛΕΕΕΣ εγκυουλες και να πίνουμε τα γαλατοσφινακια.. Ν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μου είπε ότι αν προσπαθήσεις πάνω από χρόνο θα σου δώσω χάπια. 

Η μόνη εξετάση που έχουμε κάνει είναι τεστ παπ και κάθε μήνα που πάμε κ κάνω υπέρηχο.(για τον υπέρηχο πληρώνω)  Ούτε ο άντρας μου ούτε τίποτα άλλο.. Και τα χει πάρει λιγάκι... Ο άντρας μου, γτ μου λέει να περνεις χάπια ενώ μπορεί να μη φταίει αυτό ??? Και έχει απόλυτο δίκιο.  

 

Αγαπη, αλλαξε γιατρο!τι βλακειες ειναι αυτες?!δε μου λες..δεν γινεται να κανεις ένα μικρό πακετακι εξετασεων μονη σου?δυο τρεις βασικες και ενα σπερμοδιαγραμμα για τον αντρα σου?

Ντια μου οπως μου ελεγαν και τα κοριτσια η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!ευχομαι να νιωθεις συννεφα γιατι ισως χωρίς να το ξερεις κανεις τη συμφωνια με τον πελαργο εκει ψηλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αρνητική η χοριακη ????...δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έρχεται..από βδομάδα θα πάω στο γιατρό μου να με δει...εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό γιατί πρώτη φορά μου συμβαίνει να έχω 6 μέρες καθυστέρηση....

Υπομονή..λυπαμαι για την αρνητική χοριακη..αλλα ευχομαι να μην εχεις τιποτα..και να μπεις και συ συντομα στο προγραμμα του Γενάρη!!!παμε δυνατά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Ναι πιστεύω πως μου έχει δημιουργηθεί ανωμαλία ... Πίνω τα Glucophage 850mg ένα κάθε βράδυ η κοιλιά μου είναι τέντα και έχω πάρει και κιλά από τότε που τα ξεκίνησα κοντά 20 μέρες τώρα!!!!!Τι να πώ;;; Μακάρι να μην έχω άλλο θέμα..Μου τα έδωσε γιατί δεν της άρεσαν τα αυγά μου εγώ είμαι στην 8η μέρα καθυστερησης...Δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο το πρωί κάτι ζαλάδες σαν να περπατάω σε σύννεφο για κανένα 2ωρο....Και δεν σηκώνουν και το τηλ στη γιατρό μάλλον έκλεισαν για 2μερο

Μιλά μαζι της..τις οκτώ μερες πως τις διακαιολογει εκεινη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια θέλω και εγώ γάλα...

shot-of-milk.jpg

Χαχαχαχαχαχα..στην υγεια μας..στην θεσπέσια ομορφιά μας..και στα αγέννητα μωρά μας!!!!αχαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εγώ αυτό είπα μετά από συζήτηση με τον άντρα μου, ότι δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη η όλη στάση πάρε χάπια (δύσκολα θα πάρω χάπι)  

Μακάρι να ήμαστε ΟΛΕΕΕΣ εγκυουλες και να πίνουμε τα γαλατοσφινακια.. Ν

Ετσι..πρεπει πρωτα να εχει δει εξετάσεις..να χει συζητήσει μαζι σου και μετα να πάρετε την οποιαδήποτε απόφαση!!!

θα ειμαστε συντομα έγκυες..οποτε απο τωρα προετοιμασία κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Αγαπη, αλλαξε γιατρο!τι βλακειες ειναι αυτες?!δε μου λες..δεν γινεται να κανεις ένα μικρό πακετακι εξετασεων μονη σου?δυο τρεις βασικες και ενα σπερμοδιαγραμμα για τον αντρα σου?

Ντια μου οπως μου ελεγαν και τα κοριτσια η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!ευχομαι να νιωθεις συννεφα γιατι ισως χωρίς να το ξερεις κανεις τη συμφωνια με τον πελαργο εκει ψηλα!

Δυστυχώς όχι, εδώ πρέπει να σου γράψει ο γιατρός για να πας σε άλλο γιατρό για εξετάσεις.  

Από 03.01 θα πάρω τηλ σε μια άλλη γιατρό.  

Πως είσαι εσύ κοπέλα μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Αγαπη, αλλαξε γιατρο!τι βλακειες ειναι αυτες?!δε μου λες..δεν γινεται να κανεις ένα μικρό πακετακι εξετασεων μονη σου?δυο τρεις βασικες και ενα σπερμοδιαγραμμα για τον αντρα σου?

Ντια μου οπως μου ελεγαν και τα κοριτσια η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!ευχομαι να νιωθεις συννεφα γιατι ισως χωρίς να το ξερεις κανεις τη συμφωνια με τον πελαργο εκει ψηλα!

Δυστυχώς όχι, εδώ πρέπει να σου γράψει ο γιατρός για να πας σε άλλο γιατρό για εξετάσεις.  

Από 03.01 θα πάρω τηλ σε μια άλλη γιατρό.  

Πως είσαι εσύ κοπέλα μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες μου καλησπέρα......Τέτοια ωρα θα κάνετε δουλιτσες και θα ετοιμαζεστε για σήμερα...Βρηκα λιγο χρονο για να σας στείλω....

Σας εύχομαι ολόψυχα να περάσετε όμορφα σήμερα.....Για να μη κρυβομαστε πισω απο το δάχτυλο μας, ομως, ξερω οτι κατι θα σας λείπει.....καπου κάπου ολες θα σκεφτόμαστε τι ωραια που θα ηταν να είχαμε ενα μωράκι στη κοιλίτσα μας....ποσο διαφορετικά θα ηταν ολα σήμερα....Και εγω για να ειμαι ειλικρινής καποια στιγμη με πηραν τα ζουμιά...σκέφτηκα ποσο χαρούμενη θα ήμουν αν ειχα το σπορακι μου...Αλλα πραγματικά σας εύχομαι να καταφέρετε να ειστε οσο πιο καλά γινεται και να περάσετε ομορφες στιγμες με τον άντρα σας και την οικογένεια σας...

Και, τέλος, για να μη σας κουρασω αλλο................το νεο ετος να μας φέρει οτι πιο σημαντικό θελουμε για τη ζωη μας...την υγεία μας και μια τεράστια και γλυκιά θετικη χοριακη..........πολλούς ομορφους υπέρηχους οπου εκειν θα βλέπουμε πως μεγαλώνει τι μωρακι μας........

Να είστε ολες καλα!! Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου κοριτσια καλησπερα και απο μενα.

Σε λιγες ωρες το "αγονο" 2016 θα είναι ενα παρελθον που θα θυμομαστε και θα γελαμε! Θα ερθει ενας νεος χρονος γεματος ελπιδες,ονειρα και πολυ πολυ αισιοδοξια. Εύχομαι ολοψυχα να ειναι επιπλέον γεματος χαμόγελα, ομορφες ειδησεις θετικη σκεψη και διαθεση..μα πανω απο όλα και πρωτα στη λιστα βαζω την υγεια.Να ειμαστε γερες και εμεις και οι συζηγοι μας, οι οικογενειες μας..για να μπορεσουμε να ανταπεξελθουμε σε όλα τα καλα που θα μας ερθουν.ελπιζω με την αλλαγη του χρονου να πεσει επιδημια γονιμοτητας και οι εγκυμοσυνες να εξαπλωνονται σαν πανουκλα!

Χρονια πολλα και καλα, σε ολες, να χαιρομαστε τις οικογενειες μας και αγαπη και τυχη για το 2017!

Ειστε η καλύτερη παρεα που θα μπορουσα να ζητησω.σας αγαπω πολύ. Σας φιλω γλυκα!

 

ΚΑΛΗ ΝΕΑ χρονιαααααααα??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια απο μένα!! Χρονια πολλα και καλη χρονια! Το 2017 να μας φέρει υγεία πανω απο ολα, ευτυχία και πολλα πολλα μπεμπακια! Εχω το αγοράκι μου εδω, πιάνει την οθόνη και σας φέρνει γούρι!! Ποτέ κάτω το κεφάλι, πάντα ψηλά, πάντα προχωράμε μπροστα.. και ξαναλεω όπως είχε πει ενας γιατρός γνωστός, σε forum το διάβασα: "υπομονή στο 2016 (τωρα 17) ειμαστε, παιδιά θα γίνουν!" Παιδάκια θα γίνουν λοιπόν απο ολες εδω μεσα! Ελπιζω να καταφέρουμε να κανουμε και μια συνάντηση κάποια στιγμή.. 

σας φιλώ ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...