Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τι θα γίνει ρα γαμωτο? Μόνο εμείς εδω μέσα είμαστε ΤΕΛΕΙΕΣ???? χαχαχαχα

Σαφώς!! Και Προφανως!!!?,χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ...εχουμε αγγίξει την τελειότητα...αν είμασταν παρθένοι δεν θα μπορούσαμε..θα σιχαινόμασταν...Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στα κορίτσια τα όμορφα,τα έξυπνα,τα γλυκαααα!!!κοριτσακια μου τα νεα μου ειναι πως υστερα απο κουβέντα με τον συζηγο,αφου μιλησα μαζι σας..μου πρότεινε και εκεινος το ιδιο...εκανα μολις ενα τεστακι τωρα το πρωι..Ευτυχως έδειξε αρνητικό..και λεω ευτυχως γιατι ναι μεν τα φαρμακα που παιρνω,δεν βλάπτουν σε περίπτωση εγκυμοσυνης,αλλα η ένεση η ρημάδα γραφει να μην χρησιμοποιητε απο εγκύους και θηλάζουσες..ετσι συνεχίζω σταθερά το προγραμμα μου..και την Δευτέρα,παμε για υπέρηχο,να δουμε τα αυγουλακια..Κοριτσια ευχομαι σε ολες μας είτε λιγο πριν φυγει το έτος..είτε λιγο μετα που θα έρθει το νεο..να μάθουμε χαρμόσυνα..ευχομαι ε ολες μας κοιλίτσες γεμάτες σποτάκια..που α γινουν υγιή,τελειομηνα,ζουμπουρλουδικα,μυρωδάτα,μωρουλινιααααα!!!τα δικά μας μωρουλινιααααα!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ για τις ευχές και για την στήριξη!!!νιωθω πως ειμαι πολυ τυχερη,πρωτη φορά μπήκαμε σε διαδικασία τετοια..και εντελώς τυχαία σας ανακάλυψα..και χαιρομαι τοσο πολυ για αυτο!!! @Παρασκευαιδου και @evita2 καλα αποτελέσματα..είστε οι ελπίδα μας..και ο γούρι μας...κάντε την αρχή κοριτσια..και ακολουθούμε και οι υπόλοιπες!!!Νομιζω πως τα γλέντια θα γίνουν και μαλιστα Συντομα!!!!

υπέροχες ευχές από όλες!!!!!εύχομαι ένα 2017 χωρίς ίχνος περιόδου!!!!!!!!!!!!! όλα θα πάνε μια χαρά...χτες το βράδυ είχαμε πάει για ένα ποτάκι και μου έλεγε μια κοπέλα στην παρέα για την αδερφή της που γέννησε πρόσφατα το δεύτερο. όταν ξεκίνησαν προσπάθειες για το πρώτο ανακάλυψε πως είχε ινομυώματα στην μήτρα..χρειάστηκε να κάνει 3 χειρουργία για να καθαρίσει τελείως και τώρα έχει δυο υπέροχα παιδάκια...μου έδωσε απίστευτο θάρρος όλο αυτό.

Εγώ όπως κάθε μήνα έκανα λάθος στην υπολογισμό των ημερών!!!!!!!!!!!!! δεν ξέρω πως το καταφέρνω πάντα!! Αύριο είμαι στην 26η μέρα του κύκλου μου που είναι κανονικά να αδιαθετήσω. Δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα  περιόδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σαφώς!! Και Προφανως!!!?,χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ...εχουμε αγγίξει την τελειότητα...αν είμασταν παρθένοι δεν θα μπορούσαμε..θα σιχαινόμασταν...Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

Κλαίω! χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα............. σωστά..... χαχαχαχαχαχα!!!!!! Η @Petalouditsa28 ξερει να μας πει για παρθενους... όντως σιχαίνονται να αγγίξουν την τελειότητα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

υπέροχες ευχές από όλες!!!!!εύχομαι ένα 2017 χωρίς ίχνος περιόδου!!!!!!!!!!!!! όλα θα πάνε μια χαρά...χτες το βράδυ είχαμε πάει για ένα ποτάκι και μου έλεγε μια κοπέλα στην παρέα για την αδερφή της που γέννησε πρόσφατα το δεύτερο. όταν ξεκίνησαν προσπάθειες για το πρώτο ανακάλυψε πως είχε ινομυώματα στην μήτρα..χρειάστηκε να κάνει 3 χειρουργία για να καθαρίσει τελείως και τώρα έχει δυο υπέροχα παιδάκια...μου έδωσε απίστευτο θάρρος όλο αυτό.

Εγώ όπως κάθε μήνα έκανα λάθος στην υπολογισμό των ημερών!!!!!!!!!!!!! δεν ξέρω πως το καταφέρνω πάντα!! Αύριο είμαι στην 26η μέρα του κύκλου μου που είναι κανονικά να αδιαθετήσω. Δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα  περιόδου...

Και καλά κανεις.... ετσι ουτε ίχνος περιόδου δεν θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

υπέροχες ευχές από όλες!!!!!εύχομαι ένα 2017 χωρίς ίχνος περιόδου!!!!!!!!!!!!! όλα θα πάνε μια χαρά...χτες το βράδυ είχαμε πάει για ένα ποτάκι και μου έλεγε μια κοπέλα στην παρέα για την αδερφή της που γέννησε πρόσφατα το δεύτερο. όταν ξεκίνησαν προσπάθειες για το πρώτο ανακάλυψε πως είχε ινομυώματα στην μήτρα..χρειάστηκε να κάνει 3 χειρουργία για να καθαρίσει τελείως και τώρα έχει δυο υπέροχα παιδάκια...μου έδωσε απίστευτο θάρρος όλο αυτό.

Εγώ όπως κάθε μήνα έκανα λάθος στην υπολογισμό των ημερών!!!!!!!!!!!!! δεν ξέρω πως το καταφέρνω πάντα!! Αύριο είμαι στην 26η μέρα του κύκλου μου που είναι κανονικά να αδιαθετήσω. Δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα  περιόδου...

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κλαίω! χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα............. σωστά..... χαχαχαχαχαχα!!!!!! Η @Petalouditsa28 ξερει να μας πει για παρθενους... όντως σιχαίνονται να αγγίξουν την τελειότητα????

Gggrrrrrrrrrr......otidipote katw tou teleiou vasika aporriptetai!!! Prepei na nai ola teleia gia na iremisei o agapimenos mou parthenoantras!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Gggrrrrrrrrrr......otidipote katw tou teleiou vasika aporriptetai!!! Prepei na nai ola teleia gia na iremisei o agapimenos mou parthenoantras!!!

Γι αυτό και διάλεξε εσενα άλλωστε!!!!!!!!!!!! :x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο πρωί πρωί θα κάνω ένα να δω τι γίνεται....αν και αυτό που κατάλαβα από τον 1ο μήνα προσπαθειών είναι πως ότι ήξερα τόσα χρόνια για την περίοδο μου ήρθε η ώρα να το ξεχάσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Γι αυτό και διάλεξε εσενα άλλωστε!!!!!!!!!!!! 

?????????????????????????

Auto tou lew kai egw kamia fora!!

Egw pali sa zugos.......ikanopoioume kai me ta ligotero teleia....xalara den agxwnomai...sumvibazomai...ekeinos tipota!! Ekei na isiwsei ti kourtina les kai tha pathoume tipota an den einai opws prepei!!

Sto mono pou de sumvivazomai einai se auto: THELW NA GINW MANA!! OXI AYRIO..XTES!!! De sumvibazomai!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Αύριο πρωί πρωί θα κάνω ένα να δω τι γίνεται....αν και αυτό που κατάλαβα από τον 1ο μήνα προσπαθειών είναι πως ότι ήξερα τόσα χρόνια για την περίοδο μου ήρθε η ώρα να το ξεχάσω!!!

Anupomonoume!!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Αύριο πρωί πρωί θα κάνω ένα να δω τι γίνεται....αν και αυτό που κατάλαβα από τον 1ο μήνα προσπαθειών είναι πως ότι ήξερα τόσα χρόνια για την περίοδο μου ήρθε η ώρα να το ξεχάσω!!!

Ενω εγω που εχω αραια και που περίοδο απο μόνη μου δεν αγχώνομαι για τετοια.... Να και ενα θετικο του ΣΠΩ! χεχεχε!!! Ευχομαι να είσαι εγκυουλα.... αν μπορεις κανε τεστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Anupomonoume!!!!!!!????????

@evita2 Paizei na kaneis simera?? Tha antekseis mexri aurio e?? Upomoni! Euxomaste ena terastio +

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από το στόμα σας και στο Θεούλη το αυτί!! οι ευχές σας είναι το καλύτερο γούρι και η μεγαλύτερη παρηγοριά!!! 

Πεταλουδάκι, κάνουν τεστ εγκυμοσύνης και το απόγευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

υπέροχες ευχές από όλες!!!!!εύχομαι ένα 2017 χωρίς ίχνος περιόδου!!!!!!!!!!!!! όλα θα πάνε μια χαρά...χτες το βράδυ είχαμε πάει για ένα ποτάκι και μου έλεγε μια κοπέλα στην παρέα για την αδερφή της που γέννησε πρόσφατα το δεύτερο. όταν ξεκίνησαν προσπάθειες για το πρώτο ανακάλυψε πως είχε ινομυώματα στην μήτρα..χρειάστηκε να κάνει 3 χειρουργία για να καθαρίσει τελείως και τώρα έχει δυο υπέροχα παιδάκια...μου έδωσε απίστευτο θάρρος όλο αυτό.

Εγώ όπως κάθε μήνα έκανα λάθος στην υπολογισμό των ημερών!!!!!!!!!!!!! δεν ξέρω πως το καταφέρνω πάντα!! Αύριο είμαι στην 26η μέρα του κύκλου μου που είναι κανονικά να αδιαθετήσω. Δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα  περιόδου...

Ευχομαι ολόψυχα να μην έρθει η ρημάδα..αλλα και να έρθει,οπως ειπαμε..βάζουμε μπρος τον Γενάρη και θα γίνει χαμος..!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κλαίω! χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα............. σωστά..... χαχαχαχαχαχα!!!!!! Η @Petalouditsa28 ξερει να μας πει για παρθενους... όντως σιχαίνονται να αγγίξουν την τελειότητα????

Οι παρθένοι σιχαίνονται τα παντα!!!ειναι στη φύση τους...αχαχαχαχαχαχαχ...ε πεταλουδιτσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

?????????????????????????

Auto tou lew kai egw kamia fora!!

Egw pali sa zugos.......ikanopoioume kai me ta ligotero teleia....xalara den agxwnomai...sumvibazomai...ekeinos tipota!! Ekei na isiwsei ti kourtina les kai tha pathoume tipota an den einai opws prepei!!

Sto mono pou de sumvivazomai einai se auto: THELW NA GINW MANA!! OXI AYRIO..XTES!!! De sumvibazomai!! ?????

Σε αυτο κοριτσακι μου νομιζω πως συμφωνούμε ολες..ανεξαρτήτως ζωδίου!!!!και θα γίνει λειαν συντόμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχομαι ολόψυχα να μην έρθει η ρημάδα..αλλα και να έρθει,οπως ειπαμε..βάζουμε μπρος τον Γενάρη και θα γίνει χαμος..!!!!!

Θα το κάψουμε αυτό τον Γενάρη!!! χαχαχα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ενω εγω που εχω αραια και που περίοδο απο μόνη μου δεν αγχώνομαι για τετοια.... Να και ενα θετικο του ΣΠΩ! χεχεχε!!! Ευχομαι να είσαι εγκυουλα.... αν μπορεις κανε τεστακι!

Εσενα γλυκουλινι μου εχω να σου πω..πως η γυναικα του ξαδέρφου μου..με ΣΠΩ και υστερα απο 4 μήνες χωρις περίοδο..απο σπόντα έμαθε πως ηταν έγκυος!!!οποτε ΕΣΥ θα μας κανεις έκπληξη!!!την καλύτερη όλων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

από το στόμα σας και στο Θεούλη το αυτί!! οι ευχές σας είναι το καλύτερο γούρι και η μεγαλύτερη παρηγοριά!!! 

Πεταλουδάκι, κάνουν τεστ εγκυμοσύνης και το απόγευμα?

Χίλιες ευχές κοριτσακι μου,να ναι θετικό το τεστ!!!μακαριιιιιιιιιι!!!ανυπομονουμε να στήσουμε πάρτυ..ενημέρωσε μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας το δούμε και αστρολογικά άλλωστε! το 2016 δεν ήταν γόνιμη χρονιά για τα ζώδια μας...ενώ το 2017??????????? θα γίνει χαμός!!!!!!θα κλαίει η always από την μείωση των πωλήσεων της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Θα το κάψουμε αυτό τον Γενάρη!!! χαχαχα!!!!!!!

Θα ειναι ο καλύτερος μήνας της ζωης όλων μας κοριτσακια μουυυυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

ας το δούμε και αστρολογικά άλλωστε! το 2016 δεν ήταν γόνιμη χρονιά για τα ζώδια μας...ενώ το 2017??????????? θα γίνει χαμός!!!!!!θα κλαίει η always από την μείωση των πωλήσεων της!!!

Ε,ρε δεν θα μείνω έγκυος??θα παρω τις σερβιέτες..θα τους βάλω φωτιά..και θα χορεύω γύρω τους σαν τον Κούρκουλου "βρεχει φωτιά στη στράτα μου!"..αχαχχαχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα!!! να μαι και γω!!!Kοριτσια ειστε τυχερες!!!! γιατι εγω ειμαι υδροχοος και εχω αντρα διδυμο... οποτε νομιζω σας ξεπερασα!!! αυτο τα λεει ολα!! :) 

 εχω 2 αντρες μεσα στο σπιτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

ας το δούμε και αστρολογικά άλλωστε! το 2016 δεν ήταν γόνιμη χρονιά για τα ζώδια μας...ενώ το 2017??????????? θα γίνει χαμός!!!!!!θα κλαίει η always από την μείωση των πωλήσεων της!!!

μακαριιιιι!!!! αντε κοριτσι μ ευχομαι να μας πεις αυριο πρωι τα ευχαρισταααα!!!!!! να δεις τις πολυποθητες 2 γραμμουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εσενα γλυκουλινι μου εχω να σου πω..πως η γυναικα του ξαδέρφου μου..με ΣΠΩ και υστερα απο 4 μήνες χωρις περίοδο..απο σπόντα έμαθε πως ηταν έγκυος!!!οποτε ΕΣΥ θα μας κανεις έκπληξη!!!την καλύτερη όλων!!!

Αυτες είναι οι περιπτωσεις ΣΠΩ που ακουω και κόβω τις φλέβες μου... πίστεψε με σε μενα δε πρόκειται να συμβεί ποτε ετσι! Τεμπελιάζω ακόμα και να κανω περίοδο απο μονη μου οπότε χλωμό! 2 χρόνια χωρίς προφύλαξη εντελως ελευθερα και τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...