Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να μη χρειαστεί άλλο ακριβό δώρο για σένα αλλά για το μπουμπούκι σου..  Τελικά δεν έγινε με εκείνο που έλεγες ? Με ένα φαρμακείο ? Ρε πώς πατάνε στην ανάγκη μας... Γρρρρρ νευριάζω. 

Αλλά σύντομα θα φτιάξει και η προλακτινη και θα τα καταφέρεις και θα λες...ρε συ αυτό ήταν μόνο... 

Ετσι πιστευω και εγω ειλικρινα..και κατι με έτρωγε για την προλακτινη το πιστευεις??εγω ειπα του γιατρού να την επαναλάβουμε..με το φαρμακείο του εοπυυ δεν βγαζεις ακρη..πρεπει να κανεις ενα πάτο εξετάσεις και να τις καταθέσεις..και να σε φωνάξουν να περάσεις επιτροπή..ζήσε ΜΑΗ μου να φας τριφύλλι..και για να κανεις ολη αυτη την διαδικασία πρεπει να εισαι και έξι μήνες παντρεμένος..εμεις τον Φλεβάρη να κλείσουμε εξάμηνο..οποτε αποφασίσαμε να τις αγοράσουμε..και δεν θα χρειαστούν άλλες!!!το μονο θέμα κοριτσια μου ειναι πως υπαρχει με τις ενέσεις αυξημένη πιθανότητα δίδυμης κύησης..και θα σας πω ενα..η αδερφή μου εκανε διδυμα..και μετα ανακαλύψαμε πως εχουμε κληρονομικότητα στο σοι..και επισης και στο σοι του αντρα μου..οποτε μας βλεπω με δυο μαζι..σε να σπιτι 35 τετραγωνικά..αλλα δεν με χαλάει καθολου!!οπως και να χει θα τα καταφέρουμε!!το ξέρω.,!!ας έρθει ε το καλο η εγκυμοσυνη..και ολα θα γινουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καμία σημασία ίσα ίσα λείπαμε οποία θα είναι μια μέρα πιο νωρίς από μένα χαχχαχα θα την ζαλίσω στις ερωτήσεις.. Πως έκανε αυτό πώς έκανε εκείνο..  Είναι ερωτησουλατζου.. Ρωτάω πολλά σαν τα παιδιά. Οπότε από τώρα θα την ευχηθώ καλή υπομονή που θα με αντέξει.. 

Αχαχαχχαχαχαχχχαχ..θα τους τρελανουμε ολουυυυυυυς!!!εμεις δεν εχουμε ανάγκη..τρελαμένες απο τωρα ειμαστε!!αχαχχαχαχαχχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Λοιπόν κορίτσια το εκανα συμφωνια... Αυγουστο θα γεννήσω, δε θα παει Σεπτεμβριος γιατί θα βγει Παρθενος το παιδί και καθότι Ιχθείς εγω δε θα ταιριάζουμε! χαχαχαχα!!! Εχω και το χάρισμα της Λίτσα Πατερα παναθεμα με.. εμενα και την ομορφια μου!
χαχαχα!!!

Είμαι αισιόδοξη... το 2017 ειναι η χρονια μας...

Χαίρομαι που είστε στη ζωή μου κορίτσια! Μου κάνετε καλό!

ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ!

Χαχαχχαχα.... @mommy86 κι άλλη που μόλις βρήκε εργασία..  Λοιπόν εσυ θα λες τα ζώδια στις πελάτισσες για να περάσει η ώρα μέχρι που να έρθει ο Ινδος να τους πει την μοίρα. Χαχαχαχ καλά έχουμε ξεφύγει τελείως.

Α....τέλειος καλοκαιράκι...  Μια χαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Λοιπόν κορίτσια το εκανα συμφωνια... Αυγουστο θα γεννήσω, δε θα παει Σεπτεμβριος γιατί θα βγει Παρθενος το παιδί και καθότι Ιχθείς εγω δε θα ταιριάζουμε! χαχαχαχα!!! Εχω και το χάρισμα της Λίτσα Πατερα παναθεμα με.. εμενα και την ομορφια μου!
χαχαχα!!!

Είμαι αισιόδοξη... το 2017 ειναι η χρονια μας...

Χαίρομαι που είστε στη ζωή μου κορίτσια! Μου κάνετε καλό!

ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ!

Ενταξει!!συμφωνω μαζι σου!!εγω δεν θα χα πρόβλημα με παρθενακι Λιτσα μου..αχαχαχαχα...καθότι ειμαι δίδυμος και με τους παρθένους τα παω καλα..

ε,ναι λοιπον το 2017 ειναι η χρονια μας!!!θα γεννάμε ασύστολα!!αχαχχαχαχααχαχχαχαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχχαχα.... @mommy86 κι άλλη που μόλις βρήκε εργασία..  Λοιπόν εσυ θα λες τα ζώδια στις πελάτισσες για να περάσει η ώρα μέχρι που να έρθει ο Ινδος να τους πει την μοίρα. Χαχαχαχ καλά έχουμε ξεφύγει τελείως.

Α....τέλειος καλοκαιράκι...  Μια χαρά..

Απ΄εξω στο σαλονακι της αναμονης θα εχω όμως και εναν Λατινοαμερικανο να χορευει στις πελάτισσες να μην βαριούνται! χαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχαχχαχαχαχχχαχ..θα τους τρελανουμε ολουυυυυυυς!!!εμεις δεν εχουμε ανάγκη..τρελαμένες απο τωρα ειμαστε!!αχαχχαχαχαχχα...

Θεοτρελες ήμαστε... Και έτσι θα κάνουμε και τα παιδιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θεοτρελες ήμαστε... Και έτσι θα κάνουμε και τα παιδιά μας!!!

Αμεεεεεεε...Η Ζωή ειναι μια τρελα,Ζήσε,Αγάπα,Γέλα!!!δεν ξέρω που το χω ακούσει αλλα μου αρεσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Λοιπόν κορίτσια το εκανα συμφωνια... Αυγουστο θα γεννήσω, δε θα παει Σεπτεμβριος γιατί θα βγει Παρθενος το παιδί και καθότι Ιχθείς εγω δε θα ταιριάζουμε! χαχαχαχα!!! Εχω και το χάρισμα της Λίτσα Πατερα παναθεμα με.. εμενα και την ομορφια μου!
χαχαχα!!!

Είμαι αισιόδοξη... το 2017 ειναι η χρονια μας...

Χαίρομαι που είστε στη ζωή μου κορίτσια! Μου κάνετε καλό!

ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ!

οχι παρθένος!! είναι ο άντρας μου και δεν κοιμόμαστε πριν φτιάξουμε όλα τα πράγματα σε μια συμμετρία!! δε θες να το ζήσεις και εσύ αυτο! χαχα....εγώ πάλι ως ζυγός μια χαρά κοιμάμαι και ας μην είναι όλα στην ευθεία! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ετσι πιστευω και εγω ειλικρινα..και κατι με έτρωγε για την προλακτινη το πιστευεις??εγω ειπα του γιατρού να την επαναλάβουμε..με το φαρμακείο του εοπυυ δεν βγαζεις ακρη..πρεπει να κανεις ενα πάτο εξετάσεις και να τις καταθέσεις..και να σε φωνάξουν να περάσεις επιτροπή..ζήσε ΜΑΗ μου να φας τριφύλλι..και για να κανεις ολη αυτη την διαδικασία πρεπει να εισαι και έξι μήνες παντρεμένος..εμεις τον Φλεβάρη να κλείσουμε εξάμηνο..οποτε αποφασίσαμε να τις αγοράσουμε..και δεν θα χρειαστούν άλλες!!!το μονο θέμα κοριτσια μου ειναι πως υπαρχει με τις ενέσεις αυξημένη πιθανότητα δίδυμης κύησης..και θα σας πω ενα..η αδερφή μου εκανε διδυμα..και μετα ανακαλύψαμε πως εχουμε κληρονομικότητα στο σοι..και επισης και στο σοι του αντρα μου..οποτε μας βλεπω με δυο μαζι..σε να σπιτι 35 τετραγωνικά..αλλα δεν με χαλάει καθολου!!οπως και να χει θα τα καταφέρουμε!!το ξέρω.,!!ας έρθει ε το καλο η εγκυμοσυνη..και ολα θα γινουν!!!!

Αχ..... Γενικά λένε όταν μια γυναίκα έχει προαίσθημα αυτό ίσως ισχύει.  

Τώρα θα φτιάξει και θα χεις τα δίδυμα σου σύντομα.  εφόσον και η αδελφή σου είχε έχεις μεγάλες πιθανότητες.. Μακάρι κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Απ΄εξω στο σαλονακι της αναμονης θα εχω όμως και εναν Λατινοαμερικανο να χορευει στις πελάτισσες να μην βαριούνται! χαχαχαχα!!!!

Εντάξει έλιωσα χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα.... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

οχι παρθένος!! είναι ο άντρας μου και δεν κοιμόμαστε πριν φτιάξουμε όλα τα πράγματα σε μια συμμετρία!! δε θες να το ζήσεις και εσύ αυτο! χαχα....εγώ πάλι ως ζυγός μια χαρά κοιμάμαι και ας μην είναι όλα στην ευθεία! χαχαχα

Χαχαχαχ...

Καλύτερα αυτό πάρα σαν τον άντρα μου ταύρο.. Αν δεν φάει δεν κάνει τίποτα..  Για αυτό εμείς πάμε για παρθένο...  Καλά ήμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

οχι παρθένος!! είναι ο άντρας μου και δεν κοιμόμαστε πριν φτιάξουμε όλα τα πράγματα σε μια συμμετρία!! δε θες να το ζήσεις και εσύ αυτο! χαχα....εγώ πάλι ως ζυγός μια χαρά κοιμάμαι και ας μην είναι όλα στην ευθεία! χαχαχα

Ασ΄το πεταλουδακι! Το ζω με τον αντρα μου καθε βραδι που είναι υδροχόος.... Όλα στην ευθεία και μετα θα ξαπλώσει.... εγω χυμα εντελως να ειναι δεν εχω θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ασ΄το πεταλουδακι! Το ζω με τον αντρα μου καθε βραδι που είναι υδροχόος.... Όλα στην ευθεία και μετα θα ξαπλώσει.... εγω χυμα εντελως να ειναι δεν εχω θεμα...

χαχαχαχαχα!! ακριβώς αυτό.....μια χαρά κοιμάμαι και έτσι...ο δικός μου πρέπει να ισιώσει κουρτίνες, πετσέτες, καναπέδες, το τασάκι του, τα τσιγάρα του...καλά κρασιά εγώ έχω πάρει ήδη το 4ον ύπνο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

οχι παρθένος!! είναι ο άντρας μου και δεν κοιμόμαστε πριν φτιάξουμε όλα τα πράγματα σε μια συμμετρία!! δε θες να το ζήσεις και εσύ αυτο! χαχα....εγώ πάλι ως ζυγός μια χαρά κοιμάμαι και ας μην είναι όλα στην ευθεία! χαχαχα

Χαχαχαχα...κλασικός παρθένος!!εγω παλι εχω την μανα μου και παρα πολυ γνωστούς και συγγενεις τριγύρω..καλα παιδια ειναι!!και αυτο με την τάξη και την οργάνωση καποια στιγμή περνάει..εγω που το χω και ειμαι δίδυμος με ωροσκόπο καρκίνο τι εχω γιατρέ μου?.?Χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ..... Γενικά λένε όταν μια γυναίκα έχει προαίσθημα αυτό ίσως ισχύει.  

Τώρα θα φτιάξει και θα χεις τα δίδυμα σου σύντομα.  εφόσον και η αδελφή σου είχε έχεις μεγάλες πιθανότητες.. Μακάρι κοριτσάκι μου

Μαλλον το ένιωθα..τι να πω..δεν ξέρω..ενταξει η αληθεια ειναι θα φρικαρω αν έρθουν διδυμα,και θα πρεπει να κανουμε ενα σωρό πράγματα πρώτου έρθουν,γιατι δεν θα εχουμε που να τα βάλουμε..αλλα ολα γίνονται!!το χω δει το έργο..οτι θες να πετύχεις,το πετυχαίνεις!!!ας έρθει με το καλο η εγκυμοσυνη σε ολες μας..και οτι θελει ας στείλει ο θεος!!!να ναι μονο γερά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ασ΄το πεταλουδακι! Το ζω με τον αντρα μου καθε βραδι που είναι υδροχόος.... Όλα στην ευθεία και μετα θα ξαπλώσει.... εγω χυμα εντελως να ειναι δεν εχω θεμα...

Και εσενα Υδροχόος??και εμενα!!και για να ειμαι ειλικρινής ειναι ο πιο τακτικός αντρας που εχω γνωρίσει..εχει θέμα..αλλα εχω και γω οποτε τα βρίσκουμε..εσυ τι ζώδιο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εγώ είμαι καρκίνος με ωροσκόπο Αιγόκερο..χαχαχ τα δύο άκρα για να τρελαίνω κόσμο. Χαχαχ..

Θα έρθουν τα δίδυμα σου Κατερίνα και όλα θα τα βολέψει σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και εσενα Υδροχόος??και εμενα!!και για να ειμαι ειλικρινής ειναι ο πιο τακτικός αντρας που εχω γνωρίσει..εχει θέμα..αλλα εχω και γω οποτε τα βρίσκουμε..εσυ τι ζώδιο εισαι?

Εγω είμαι Ψαράκι.... φευγάτη εντελώς.... μπορώ να ονειρευομαι όοοολη την ωρα....

Αααααχ αυτοί οι Υδροχόοι θα φανε τα νιατα και την ομορφια μας! χαχαχα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εγω είμαι Ψαράκι.... φευγάτη εντελώς.... μπορώ να ονειρευομαι όοοολη την ωρα....

Αααααχ αυτοί οι Υδροχόοι θα φανε τα νιατα και την ομορφια μας! χαχαχα!!!

 

Πολυ τα αγαπω τα τσαράκια..εισαστε τοσο ευαίσθητα και γλυκααααα..αλλα κάνετε και τις πιο ψαγμένες συζητήσεις...

Ηρωες εχω να πω οσοι υπομένουν τους Υδροχόους και τις παραξενιές τους..χωρις να θελω να περιαυτολογήσω...αχαχαχαχαχαχαχαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Πολυ τα αγαπω τα τσαράκια..εισαστε τοσο ευαίσθητα και γλυκααααα..αλλα κάνετε και τις πιο ψαγμένες συζητήσεις...

Ηρωες εχω να πω οσοι υπομένουν τους Υδροχόους και τις παραξενιές τους..χωρις να θελω να περιαυτολογήσω...αχαχαχαχαχαχαχαχαχ...

Ενός λεπτού σιγή για τις γυναίκες Υδροχόων.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Ενός λεπτού σιγή για τις γυναίκες Υδροχόων.... :P

Ενος λιπτου σιγη και για τις γυναικες παρθενων!!  Ωρες ωρες δε παλευεται η κατασταση...μπορει να καθησει 2 λεπτα μεσα στο μπανιο να ισιωσει τη πετσετα!! Λες και αν ειναι στραβη θα παρεξηγηθεί η πετσετουλα.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω αδερφή και πατερα παρθενους οποτε σε νιωθω.... Ειλικρινα εγω ετσι δεν αντεχω... τοσο πολυ τακτοποιηση, οργανωση.... με αγχωνει....

Δυο λεπτά σιγή για γυναίκες παρθενων... χαχαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ενός λεπτού σιγή για τις γυναίκες Υδροχόων.... :P

Αχαχαχαχαχαχαχα...κλαιω..χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω γαμπρό λέων..τελευταία μερα πριν την αλλαγή με την παρθένο..και χει παρεό ο άτιμος και τα κακά των λιονταριών..και τα κακά των παρθένων..Ήρωας και η αδερφούλα μου...αχαχχαχχαχαχαχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω εχω γαμπρό λέων..τελευταία μερα πριν την αλλαγή με την παρθένο..και χει παρεό ο άτιμος και τα κακά των λιονταριών..και τα κακά των παρθένων..Ήρωας και η αδερφούλα μου...αχαχχαχχαχαχαχ..

Τι θα γίνει ρα γαμωτο? Μόνο εμείς εδω μέσα είμαστε ΤΕΛΕΙΕΣ???? χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...