Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Καλημερα κοσμε!!!!χθες ημουν εκτος σπιτιου και γυρισα αργα...

Μινιατουρακι μου, Υπομονη μωρε θελει.ειναι 100% σιγουρο οτι θα τα καταφερουμε!λιιιγη υπομονη και θα γινει! Αλλα καλα κανεις και ξεσπας!ελπιζω να ξεσπασες καλα γιατι θα ειναι η τελευταια σου φορα..δε θα ξαναχρειαστει για το επομενο 9μηνο!

Παρασκευαιδου μου, της προτεινα να πηγαινω να μου κανει υπερηχους για να δουμε την ωορηξια αλλα μου ειπε να κανω θερμομετρηση μονη σπιτι μου!!?..πως πανε οι 40 αποχρωσεις του γκρι?φτασατε στις 40?η ειστε ηδη στις 50?????χαχαχαχχα

Κατερινακι..εισαιιιι μια κουκλα!!φτου φτου φτου! Και το τζουτζουκι σου..αααστο!κουκλακι και αυτο.να το χαίρεσαι και να είναι γερο και καλοφωτισμενο!

Πεταλουδιτσα μου, καλαβρυτα ακουω!προβλεπω διημερο φωτιαααα!!?!!! Φετος θα πηγαινα και γω απο βδομαδα για 2 μερες αλλα μου φανηκαν πολύ ακριβα οσα ειδα.τα περισσοτερα ηταν κλεισμενα.αλλα του χρονου θα παρω το τζουτζουκι μου(ε τι σιγουρα θα εχω ως τοτε!!) και θα παμε σε ενα ξενωνα που λατρεψα στα καλαβρυτα.ειναι απο τα πιο ομορφα που εχω δει!! Αααα!βαλτε με και μενα στη λιστα!στις 8 θα καμω τη νοητη αγκαλιά και θα προσευχηθω.(ο αντρας μου θα καλει το τρελλαδικο ταυτοχρονα)!

Peacockακι μου, νομιζω αυριο θα φας την πιο γλυκια ενεσουλα!και θα την ευχαριστηθεις κιολας!! Παρε θεση και ετοιμασου για μητροτητα.εσυ επελαξε καμα σουτρα!για να υπαρχει ποικιλια με τα αλλα κοριτσια!!

Lisaki μου, καλη πρωτη περιοδο και ευχομαξ τελευταια για το επομενο διάστημα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πιο γλυκια καλημερα,στις πιο γλυκιές λείαν συντόμως μανούλες!!!στις οκτώ η νοητή αγκαλιά θα γίνει και θα ειναι τοσο δυνατή,που θα κολλήσει ολα μας τα σπασμένα κομμάτια!!!σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!!!ομολογω οτι απο τοτε που έγινα θεια,εχω ομορφύνει,γιατι ομόρφυνα μεσα μου..πολυ!!!εχω ανακαλύψει τοσα συναισθήματα και τέτοιας έντασης που μπορει να μετακινήσει και βουνά!!!οποτε φαντάζομαι τι θα νιώσω οταν έρθει με το καλο το δικο μου μωράκι..Αχ κοριτσια μου..τι όμορφα που νιώθω να "μιλαω" μαζι σας!!!το 2017 ας μας φέρει ενα γερό και τυχερό μωρο στην καθεμία μας,να του δώσουμε οτι εχουμε και δεν εχουμε στις ψυχές μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι.. Εκει φαντασου τι θα γινει!!στα δικα μας τα μωρακια!!..και γω έτσι νιώθω για τα κοριτσια εδω μεσα.νομιζω ειναι οι μονες που ξερουν ολες τις σκεψεις μου χωρις καμια διαστρευλωση, καμια ντροπη. Καμια ενοχη.ειλικρινεις σκέψεις και αγχη!γιατι οταν πρωτοηρθα στη παρέα με αγκαλιασαν και με βοηθησαν.και τις ευχαριστω με ολη μου τη δυναμη.γιατι τωρα πια δεθηκα και εκανα μια νέα οικογενεια.χωρις κακιες καο ψευτικα χαμογελα.μα με απολυτο ενδιαφερον και μια δυναμη που ακομη και την πιο στεναχωρεμενη θα την κανουν να γελασει!ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ! Ποια amita motion!!η μερα θετικης ενεργειας ειναι καθε μερα εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι.. Εκει φαντασου τι θα γινει!!στα δικα μας τα μωρακια!!..και γω έτσι νιώθω για τα κοριτσια εδω μεσα.νομιζω ειναι οι μονες που ξερουν ολες τις σκεψεις μου χωρις καμια διαστρευλωση, καμια ντροπη. Καμια ενοχη.ειλικρινεις σκέψεις και αγχη!γιατι οταν πρωτοηρθα στη παρέα με αγκαλιασαν και με βοηθησαν.και τις ευχαριστω με ολη μου τη δυναμη.γιατι τωρα πια δεθηκα και εκανα μια νέα οικογενεια.χωρις κακιες καο ψευτικα χαμογελα.μα με απολυτο ενδιαφερον και μια δυναμη που ακομη και την πιο στεναχωρεμενη θα την κανουν να γελασει!ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ! Ποια amita motion!!η μερα θετικης ενεργειας ειναι καθε μερα εδω!!!

Και να φανταστειτε οτι στην αρχη διασταζα να ανοιξω αυτο το θεματακι γιατι "ντρεπομουν" χαχαχαχαχαχα!!! 

???????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσάκια μου..σας νιώθω ολες τοσο κοντά μου..σας στέλνω την αγαπη μου και τις ευχές μου οντως τα επόμενα Χριστούγεννα να μας βρουν με τα μωρά μας αγκαλιά!!!οτι και να γινεται ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!!!

Είσαι πολύ γλυκιά....

Μακαρι όντως τα επόμενα Χριστούγεννα να είμαστε με τα μωρακια μας και να είμαστε πάλι όλες μαζί σε άλλη συζήτηση.... Ας φορεσουμε το πιο όμορφο χαμογελακι μας αυτες τις μερες τις γιορτινες και ας μας είναι καποιες στιγμες δύσκολο... Πιστευω σε όλες μας... θα τα καταφερουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται!!!και όχι απλή αγκαλιά αλλά μια μεγάλη για να χωρέσουμε όλες....Από ότι φαίνεται τα μωράκια μας θα μας τα φέρει όντως ο Άγιος Βασίλης με το 2017!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Εννοείται!!!και όχι απλή αγκαλιά αλλά μια μεγάλη για να χωρέσουμε όλες....Από ότι φαίνεται τα μωράκια μας θα μας τα φέρει όντως ο Άγιος Βασίλης με το 2017!!! 

Προσοχή προς όλα τα κορίτσια!

Μην παίξετε τυφλόμυγα το βραδι της Πρωτοχρονιάς γιατί αυτός που θα νομίζετε οτι είναι ο συντροφος σας... μπορεί να είναι ο Αγιος Βασίλης... χχαχαχαχα!!!! (το κανω εικόνα χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι.. Εκει φαντασου τι θα γινει!!στα δικα μας τα μωρακια!!..και γω έτσι νιώθω για τα κοριτσια εδω μεσα.νομιζω ειναι οι μονες που ξερουν ολες τις σκεψεις μου χωρις καμια διαστρευλωση, καμια ντροπη. Καμια ενοχη.ειλικρινεις σκέψεις και αγχη!γιατι οταν πρωτοηρθα στη παρέα με αγκαλιασαν και με βοηθησαν.και τις ευχαριστω με ολη μου τη δυναμη.γιατι τωρα πια δεθηκα και εκανα μια νέα οικογενεια.χωρις κακιες καο ψευτικα χαμογελα.μα με απολυτο ενδιαφερον και μια δυναμη που ακομη και την πιο στεναχωρεμενη θα την κανουν να γελασει!ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ! Ποια amita motion!!η μερα θετικης ενεργειας ειναι καθε μερα εδω!!!

Αχαχαχαχαχχα...αυτο εχουμε ανάγκη ρε παιδια..αγαπη..χωρις ανταλλάγματα..χωρις να φοβάσαι οτι θα στην φέρουν..οικογενεια ειναι οι ανθρωποι που επιλέγεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Είσαι πολύ γλυκιά....

Μακαρι όντως τα επόμενα Χριστούγεννα να είμαστε με τα μωρακια μας και να είμαστε πάλι όλες μαζί σε άλλη συζήτηση.... Ας φορεσουμε το πιο όμορφο χαμογελακι μας αυτες τις μερες τις γιορτινες και ας μας είναι καποιες στιγμες δύσκολο... Πιστευω σε όλες μας... θα τα καταφερουμε!

Κοπελα μου οταν μεσα σου εχεις τόση αγαπη να δώσεις,και οταν λειτουργείς στη ζωη σου με γνώμονα την αγαπη..καποια στιγμή ο θεος σε ανταμείβει..ολα εχουν λόγο που γίνονται..απλα σπάμε το κεφάλι μας να τον βρούμε..και μετα..ξεκαθαρίζουν ολα..ετσι θα γίνει λοιπον..αυτες οι ψυχούλες που τοσο λαχταράμε..θα έρθουν και θα τα φωτίσουν ΟΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Aυτό μουθυμησε αυτό που μου είχε πει ο ενδοκρίνολογος μου, μιλούσαμε στο τηλ γιατι πρωτα του ειχα στειλει ενα κατεβατο mail που στην ουσια τον ρωτουσα αν μπορω να γινω μαμα... με ειχε παρει τηλ ο ανθρωπος, εγω εκλαιγα στο τηλ και εκείνος μου έλεγε οτι θα τα καταφερω... να μη σας τα πολυλεω μου λεει: "Εκτός από συνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών έχεις και το συνδρομο Δημητρα Παπαδοπούλου:εγω πότε θα γίνω μάνα??" χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock αυτη η φραση οσο χιουμορ και να εχει γυρναει συνεχως στο μυαλο μου....

Κορίτσια θελω λιγο τη βοηθεια μας...εδω και μια εβδομαδα εχω τραβηγματα χαμηλα στη μητρα πιο κατω απο τον αφαλο.....εχω και υγρα καθε μερα διαφανη...(ενταξει οχι πλημμύρα αλλα εχω..)...

Ειμαι στην 30η μερα...Επειδή να ειμαι έγκυος οσο και να θελω το αποκλειω (δεν εχω καταφερει να δω θετικο τεστ ωορρηξίας και τα παρατησα πριν απο λιγες μέρες. αλλα ακομα και ωορρηξια να εγινε προσφατα ποτε δεν ειχα τετοιες εενδείξεις εγω...ειχα πονακια αλλα πχι αυτα τα τραβηγματα που εχω..σα καψιμο, σα σουφλια δε μπορω να το εξηγησω....)

Υπαρχει περιπτωση να ναι κατι αλλο??!! Ευτυχώς που απο τη 18η μερα δεν εχω ξανα δει αιμα η καφε γιατι θα ειχα φρικάρει....... (μονο χτες ειδα μια τοσο δα μικρη γραμμουλα κοκκινη αλλα πολυ πολυ πολυ αμυδρη! Με το μικροσκοπιο επρεπε να τη δω.... )

Τελευταιος υπερηχος 17/11 και ολα καλα...βεβαια εχει περάσει καιρός...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@peacock αυτη η φραση οσο χιουμορ και να εχει γυρναει συνεχως στο μυαλο μου....

Κορίτσια θελω λιγο τη βοηθεια μας...εδω και μια εβδομαδα εχω τραβηγματα χαμηλα στη μητρα πιο κατω απο τον αφαλο.....εχω και υγρα καθε μερα διαφανη...(ενταξει οχι πλημμύρα αλλα εχω..)...

Ειμαι στην 30η μερα...Επειδή να ειμαι έγκυος οσο και να θελω το αποκλειω (δεν εχω καταφερει να δω θετικο τεστ ωορρηξίας και τα παρατησα πριν απο λιγες μέρες. αλλα ακομα και ωορρηξια να εγινε προσφατα ποτε δεν ειχα τετοιες εενδείξεις εγω...ειχα πονακια αλλα πχι αυτα τα τραβηγματα που εχω..σα καψιμο, σα σουφλια δε μπορω να το εξηγησω....)

Υπαρχει περιπτωση να ναι κατι αλλο??!! Ευτυχώς που απο τη 18η μερα δεν εχω ξανα δει αιμα η καφε γιατι θα ειχα φρικάρει....... (μονο χτες ειδα μια τοσο δα μικρη γραμμουλα κοκκινη αλλα πολυ πολυ πολυ αμυδρη! Με το μικροσκοπιο επρεπε να τη δω.... )

Τελευταιος υπερηχος 17/11 και ολα καλα...βεβαια εχει περάσει καιρός...

 

Μήπως είναι τραβηγματακια περιόδου?

Τα τεστ ωορρηξιας πάντως δε τα εμπιστευομαι... και ο γυναικολογος μου αυτο είπε... για ελεγχο ωορρηξιας αξιοπιστος ειναι ο υπέρηχος ή καθε μερα αιματολογικη για την ορμόνη LH που ανεβαίνει παααααρα πολύ....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Μήπως είναι τραβηγματακια περιόδου?

Τα τεστ ωορρηξιας πάντως δε τα εμπιστευομαι... και ο γυναικολογος μου αυτο είπε... για ελεγχο ωορρηξιας αξιοπιστος ειναι ο υπέρηχος ή καθε μερα αιματολογικη για την ορμόνη LH που ανεβαίνει παααααρα πολύ....

 

Επίσης δε θελω να σε ξεσηκώσω.... αλλά και αν είναι αυτό που θες........?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@peacock αυτη η φραση οσο χιουμορ και να εχει γυρναει συνεχως στο μυαλο μου....

Κορίτσια θελω λιγο τη βοηθεια μας...εδω και μια εβδομαδα εχω τραβηγματα χαμηλα στη μητρα πιο κατω απο τον αφαλο.....εχω και υγρα καθε μερα διαφανη...(ενταξει οχι πλημμύρα αλλα εχω..)...

Ειμαι στην 30η μερα...Επειδή να ειμαι έγκυος οσο και να θελω το αποκλειω (δεν εχω καταφερει να δω θετικο τεστ ωορρηξίας και τα παρατησα πριν απο λιγες μέρες. αλλα ακομα και ωορρηξια να εγινε προσφατα ποτε δεν ειχα τετοιες εενδείξεις εγω...ειχα πονακια αλλα πχι αυτα τα τραβηγματα που εχω..σα καψιμο, σα σουφλια δε μπορω να το εξηγησω....)

Υπαρχει περιπτωση να ναι κατι αλλο??!! Ευτυχώς που απο τη 18η μερα δεν εχω ξανα δει αιμα η καφε γιατι θα ειχα φρικάρει....... (μονο χτες ειδα μια τοσο δα μικρη γραμμουλα κοκκινη αλλα πολυ πολυ πολυ αμυδρη! Με το μικροσκοπιο επρεπε να τη δω.... )

Τελευταιος υπερηχος 17/11 και ολα καλα...βεβαια εχει περάσει καιρός...

 

Γιατι δεν επικοινωνείς με το γιατρό σου?για μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα εχεις κανει εξετάσεις?(καλλιέργεια κολπικού υγρού?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μήπως είναι τραβηγματακια περιόδου?

Τα τεστ ωορρηξιας πάντως δε τα εμπιστευομαι... και ο γυναικολογος μου αυτο είπε... για ελεγχο ωορρηξιας αξιοπιστος ειναι ο υπέρηχος ή καθε μερα αιματολογικη για την ορμόνη LH που ανεβαίνει παααααρα πολύ....

 

Ολα αυτα με τις ωορρηξιες ειναι πολυ σχετικά!!ξερω κοπελα που εκανε διαδικασία εξωσωματικής,τελικά δεν εγινε η εμφύτευση ποτε γιατι επέζησε μονο ενα γονιμοποιημένο ωάριο,εφυγε με τον αντρα της Μυτιλήνη,και έμεινε έγκυος γιατι ξανά εκανε ωορρηξία..επισης η αδερφή μου κανει διπλές ωορηξιες..το καταλάβαμε οταν έμεινε έγκυος στις διδυμουλες μας και τον προηγούμενο μηνα που πηγαμε μαζι στον γυναικολογο για να κοιτάξει μια κυστουλα που ειχε ειχε ξανά δυο ωάρια ετοιμα!!! οποτε ποτε δεν ξερεις τι γινεται!!αποκλειεται καλη μου @Petalouditsa28 να εισαι έγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

!!αποκλειεται καλη μου @Petalouditsa28 να εισαι έγκυος?

Μπα δε νομιζω γλυκιά μου... πολυ καλο για να ναι αληθινό... μπορει να ναι και ωορρηξία εχειε δικιο...αποα εχει κρατησει πολλες μερες και καθε φορα λεω θα ναι η ωορρηξία..τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μπα δε νομιζω γλυκιά μου... πολυ καλο για να ναι αληθινό... μπορει να ναι και ωορρηξία εχειε δικιο...αποα εχει κρατησει πολλες μερες και καθε φορα λεω θα ναι η ωορρηξία..τι να πω...

Δεν πειράζει..τυφλομυγες!!τυφλομυγες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Επίσης δε θελω να σε ξεσηκώσω.... αλλά και αν είναι αυτό που θες........?

Αν ειναι αυτι που θελω θα κανω παρτυ και ειστε ολες καλεσμενες...μετα θα παω στην εκκλησία να αναψω ενα κερι ισα με το μποι μου και μετα ενα τζοκερ...και είπαμε τα λεφτα θα διαιρεθουν δια οσες ειμαστε εδω!!

Αλλωτε ειναι σαν ελαφρύς πονος περιόδου και αλλοτε όχι....δεν ειναι ακριβως περίοδου...ειναι κατι αλλο δε μπορω να το εξηγήσω...μια ενοχληση....θα περιμένω να αδιαθετησω γιατι η κοιλια μου κοντεύει να ανταγωνιστεί τη κοιλια του santa Claus!!!

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γιατι δεν επικοινωνείς με το γιατρό σου?για μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα εχεις κανει εξετάσεις?(καλλιέργεια κολπικού υγρού?)

Τιποτα δεν εχω κανει απο αυτα..ναι αν συνεχιστουν θα παω και θα μιλησω μαζι του...

Πριν ειχα παλι υγρα σα κατουρημενη νιώθω αλλα ειμαι στη δουλεια...να επισημαίνω οτι δε μυριζουν και δεν εχω φαγουρα καμια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν πειράζει..τυφλομυγες!!τυφλομυγες!!!

Αχ ξερεις ποσες ελεγα να παιξω τυφλομυγα αυτη την εβδομαδα....αλλα οταν ερχοταν η ωρα κατι με κρατουσε...δε ξερω δεν λειτουργούσα...η libido μου εχει παει στα ταρταρα αυτες τις μερες.....και επισης ωρες ωρες λεω: και αν εισαι?? Ας μην εχεις επαφη για να μη κανεις κακο.....

Οκ εδω γελαστε!!! ????

Κοροιδευτε οσο θελετε!!!! Δε παρεξηγω... και εγω μουρλη με ανεβαζω μουρλη με κατεβαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σνιφ σνιφ..κατι μυριζομαι εδω...πεταλουδιτσα...μηπως ηρθε ο αη βασιλης??οτςν γυρίσεις σπιτι παρε ενα τεστακι...δεν εχεις να χάσεις κατι!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...