Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Σμουυυτς πεταλούδακι μου!!!

Χαχαχαχχα γελαω peacock... Εισαο θεααα!!!

Παντως παραπονο δεν εχω..εδω ειμαστε πολυμήχανες...μια κανουμε την "τενια μακρη"  μια τον "Θάνο ασκητη" μια δινουμε ιδέες συνταγων σαν γνησιες "master chef"  και μια γινόμαστε ενίοτε διατροφολογοι...οπως και να εχει το καλύτερο ολων ειναι οτι ειμαστε αληθινες και πανω απο ολα "ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ".μπορεί να μη γνωρίζομαστε στην εξω ζωη, μπορει να περναμε η μια διπλα απο την αλλη στο δρομο και να μη ξερουμε οτι ειναι αυτη πιυ "μας κρατησε το χερι στα δυσκολα" αλλα εγω ετσι σας νιωθω..φιλες μου γλυκες!!!

Τρεχω να πλυνω μπαλκονι(ειμαι η μαιρη παναγιωταρα)χαχαχα φιλουρεςςςςςςςςςε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Σμουυυτς πεταλούδακι μου!!!

Χαχαχαχχα γελαω peacock... Εισαο θεααα!!!

Παντως παραπονο δεν εχω..εδω ειμαστε πολυμήχανες...μια κανουμε την "τενια μακρη"  μια τον "Θάνο ασκητη" μια δινουμε ιδέες συνταγων σαν γνησιες "master chef"  και μια γινόμαστε ενίοτε διατροφολογοι...οπως και να εχει το καλύτερο ολων ειναι οτι ειμαστε αληθινες και πανω απο ολα "ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ".μπορεί να μη γνωρίζομαστε στην εξω ζωη, μπορει να περναμε η μια διπλα απο την αλλη στο δρομο και να μη ξερουμε οτι ειναι αυτη πιυ "μας κρατησε το χερι στα δυσκολα" αλλα εγω ετσι σας νιωθω..φιλες μου γλυκες!!!

Τρεχω να πλυνω μπαλκονι(ειμαι η μαιρη παναγιωταρα)χαχαχα φιλουρεςςςςςςςςςε

Εχω ενα κρυφό πόθο να ημουν ίδια η Μονικα Μπελουτσι... μπορείς να με φωναζεις Μονικα από δω και μπρος? χαχαχαχα

Είσαι θεότρελη!!!!!

Αχ μακαρι με ενα μαγικό τρόπο να φευγαμε όλες από αυτη τη συζητηση...

Καλή συνεχεια Μαιρη μου (παναγιωταρα) χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Εχω ενα κρυφό πόθο να ημουν ίδια η Μονικα Μπελουτσι... μπορείς να με φωναζεις Μονικα από δω και μπρος? χαχαχαχα

Είσαι θεότρελη!!!!!

Αχ μακαρι με ενα μαγικό τρόπο να φευγαμε όλες από αυτη τη συζητηση...

Καλή συνεχεια Μαιρη μου (παναγιωταρα) χαχαχα

Κοριτσαρες ειστε θεές! Γέλασα ! Μου φτιάξατε την μερα ! Χαχαχαχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Λόγω ΣΠΩ ε?? και τελικα πως τα καταφεραν? με φυσιο τρόπο ή μεθοδο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής?

Φυσιολογικοτατα και χωρις περίοδο έξι μήνες!!γι αυτο οταν τον ρωτάγαμε πως???ελεγε αυτη τη....συνταγή..αχαχ α α 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

@Κατερινάκι/only love η υστεροσκοπηση ειναι ο μόνος τρόπος να δεις ανώδυνα τι γινεται στη μήτρα, τράχηλο κτλ.. η διαδικασία ειναι πολυ απλή.. εκανα εισαγωγή στις 6.30 το πρωι, ήρθαν με πήραν με καροτσάκι! Με πήγαν στο Χειρουργείο στις 7 και τελευταία φορά που κοίταξα το ρολόι ηταν 7.15..μου έκανα μέθη και κράτησε 20-30 λεπτά.. Στην υστεροσκοπηση μια καμερουλα μπαίνει και βλέπει ακριβώς τι υπάρχει μεσα. Αν εχεις συμφυσεις επιτόπου με το ίδιο εργαλείο τις διαλύει.. στις συμφυσεις η  θεραπεία άπαιτει και σπιράλ μετα για να μην ξαναγίνουν συμφυσεις. Επίσης κάπου διάβασα πως το σπιραλ κρατάει το ενδομήτριο ανοιχτο για να μεγαλώσει.. μου έδωσε αγωγή με cyclacur για 2 κύκλους και σε 2 μήνες θα παω να μου βγάλει το σπιράλ και Ελπιζω να ειναι ολα καλα.. στις 10.30-11 πρεπει να ημουνα σπίτι.

Το κόστος μου φάνηκε  μεγάλο.. 580 ευρώ για ολα.. αλλα μπορεις να το κάνεις και σε δημόσιο νοσοκομείο.. 200 πήρε η κλινική, 300 ο γιατρός μου και 80 ο αναισθησιολόγος.. 

Νομίζω πως ειναι καλη επιλογή να την κάνεις για να δεις απο μεσα τι συμβαίνει! Φαντάζεσαι να ειναι απλά καμια χαζό σύμφυσούλα να την διαλύσετε και μετα τσουπ το νινί!! 

@Παρασκευαιδου εδω θα ειμαι δεν παω πουθενά! Τωρα που έμεινες έγκυος θα φύγω; Χαχχαα!! περιμενω πως και πως να μας πεις τα νέα του πρώτου υπερήχου.. περιμενω να ακούσω τα ευχάριστα και τα θετικά απο ολες τις κοπέλες μας εδω!!! 

Σε υπερευχαριστω κοριτσακι μου για τις πληροφορίες με την εμπειρία σου..οταν ξανά παω στον γιατρό θα το συζητήσουμε εκ νέου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εχω ενα κρυφό πόθο να ημουν ίδια η Μονικα Μπελουτσι... μπορείς να με φωναζεις Μονικα από δω και μπρος? χαχαχαχα

Είσαι θεότρελη!!!!!

Αχ μακαρι με ενα μαγικό τρόπο να φευγαμε όλες από αυτη τη συζητηση...

Καλή συνεχεια Μαιρη μου (παναγιωταρα) χαχαχα

Αγαπη..το σκέτο Μονικα παραπέμπει στον λεκέ..αχαχχαχχαχαχαααχαχχαχαχχαχα...καλυτερα σκέτο Μπελουτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Σμουυυτς πεταλούδακι μου!!!

Χαχαχαχχα γελαω peacock... Εισαο θεααα!!!

Παντως παραπονο δεν εχω..εδω ειμαστε πολυμήχανες...μια κανουμε την "τενια μακρη"  μια τον "Θάνο ασκητη" μια δινουμε ιδέες συνταγων σαν γνησιες "master chef"  και μια γινόμαστε ενίοτε διατροφολογοι...οπως και να εχει το καλύτερο ολων ειναι οτι ειμαστε αληθινες και πανω απο ολα "ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ".μπορεί να μη γνωρίζομαστε στην εξω ζωη, μπορει να περναμε η μια διπλα απο την αλλη στο δρομο και να μη ξερουμε οτι ειναι αυτη πιυ "μας κρατησε το χερι στα δυσκολα" αλλα εγω ετσι σας νιωθω..φιλες μου γλυκες!!!

Τρεχω να πλυνω μπαλκονι(ειμαι η μαιρη παναγιωταρα)χαχαχα φιλουρεςςςςςςςςςε

Ομορφιά μου εσυυυυυυυ!!!και γω ακριβως ετσι νιώθω!!! Καλα καθαρισματα..Μαιρούλα!!!αχαχχαχχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω για Μαίρη Παναγιωταρά ειμαι ετσι όπως ειναι το σπίτι αλλα εχω δικαιολογία και αράζω σημερα.. αυτη η νάρκωση με μέθη ειναι τέλεια τελικα! Εχεις μια γλυκιά ζαλάδα και με το που ξαπλωνεις το κεφαλάκι σου κάπου κοιμάσαι ωραια και ήρεμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααχαχχαχαχαχααχχαχαχα αλα της'!!και μονικα πουλακι.μου????ααααχαχαχαχαχαχ εισαι θεομουρληηηη!!!! Λοιπον κατοχυρωθηκε!απο δω κ περα μονικα!χαχχαχαχαχα

Lisaki βλεπω την καταβρηκες με την μεθη ε??χαχαχα

Κατερινακι μου, σου στελνω φιλιααααα.

Η εγκυμονουσα μας που ειναι???

Επισης το μινιατουρακι,πεταλουδακι, diwni, ??καλε που ειστεεεεε? (σιγουτα ξεχναω καποιες αλλα ενα μυαλο βρε κοριτσια,ενα μυαλο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ααααααχαχχαχαχαχααχχαχαχα αλα της'!!και μονικα πουλακι.μου????ααααχαχαχαχαχαχ εισαι θεομουρληηηη!!!! Λοιπον κατοχυρωθηκε!απο δω κ περα μονικα!χαχχαχαχαχα

Lisaki βλεπω την καταβρηκες με την μεθη ε??χαχαχα

Κατερινακι μου, σου στελνω φιλιααααα.

Η εγκυμονουσα μας που ειναι???

Επισης το μινιατουρακι,πεταλουδακι, diwni, ??καλε που ειστεεεεε? (σιγουτα ξεχναω καποιες αλλα ενα μυαλο βρε κοριτσια,ενα μυαλο!)

Εδώ κοπέλα μου... Γύρισα και τώρα ολονύχτια.. Το μάτι γαρίδα το βράδυ...  Χαχαχαχ..καλά ε...έλιωσα με αυτά που γράφετε θεομουρλες..   

Για σένα έχω όνομα κουκλάκι ζωγραφιστό... :-)

Κατερινακι.. Βλέπεις και άλλες ξέρουν αυτό το τραγούδι...ειμαι η Μαίρη παναγιωταρα... Μια εργαζόμενη γυναίκα μια απλή νοικοκυρά..  

@Lisaki 80 σου έχω τραγουδάκι: πίνω και μεθώ ωχ αμάν..   θα κάνεις σήμερα κάτι υπνους... Το έχεις ανάγκη.. 

 

Το δικό μου σπίτι να δείτε :-) έκανα μόνο όσα βλέπει η πεθερά...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εχω ενα κρυφό πόθο να ημουν ίδια η Μονικα Μπελουτσι... μπορείς να με φωναζεις Μονικα από δω και μπρος? χαχαχαχα

Είσαι θεότρελη!!!!!

Αχ μακαρι με ενα μαγικό τρόπο να φευγαμε όλες από αυτη τη συζητηση...

Καλή συνεχεια Μαιρη μου (παναγιωταρα) χαχαχα

Μονικα μου....Εσύ φιλούρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εδώ κοπέλα μου... Γύρισα και τώρα ολονύχτια.. Το μάτι γαρίδα το βράδυ...  Χαχαχαχ..καλά ε...έλιωσα με αυτά που γράφετε θεομουρλες..   

Για σένα έχω όνομα κουκλάκι ζωγραφιστό... :-)

Κατερινακι.. Βλέπεις και άλλες ξέρουν αυτό το τραγούδι...ειμαι η Μαίρη παναγιωταρα... Μια εργαζόμενη γυναίκα μια απλή νοικοκυρά..  

@Lisaki 80 σου έχω τραγουδάκι: πίνω και μεθώ ωχ αμάν..   θα κάνεις σήμερα κάτι υπνους... Το έχεις ανάγκη.. 

 

Το δικό μου σπίτι να δείτε :-) έκανα μόνο όσα βλέπει η πεθερά...  

Αχαχαχα...ναιιι..τελικά μαλλον ολες μας εχουμε μια μαιρη Παναγιωταρά μεσα μας..(εγω θα λιώσω αυριοοοοο) εσυ καλα θα κανεις να αφήσεις το σπιτι να βρωμίσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου I can't believe it:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μουυυυυυυ...με το καλό το παιδάκι σας... μπήκα σήμερα να διαβάσω να δω τι κάνετε και ξεκίνησα από το τέλος....και κάτι δε μου έβγαζε νόημα σε αυτά που γράφετε, πάω πίσω και τι να δω????? είσαι έγκυος!!! μπράβο μπράβο μπράβο..... και θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου και με το τραγούδι.... τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

@Παρασκευαιδου I can't believe it:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x:):x[smilie=love10.gif]:):x !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μουυυυυυυ...με το καλό το παιδάκι σας... μπήκα σήμερα να διαβάσω να δω τι κάνετε και ξεκίνησα από το τέλος....και κάτι δε μου έβγαζε νόημα σε αυτά που γράφετε, πάω πίσω και τι να δω????? είσαι έγκυος!!! μπράβο μπράβο μπράβο..... και θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου και με το τραγούδι.... τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.... Πωωωω βούρκωσα... Τι μου θύμισες... Και ναι ισχύει... Αυτό το τραγούδι θα με συνοδεύει...μόλις το έβαλα να το ακούσω....  Σε ευχαριστώ τόσο πολύ που μου το θύμισες...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ααααααχαχχαχαχαχααχχαχαχα αλα της'!!και μονικα πουλακι.μου????ααααχαχαχαχαχαχ εισαι θεομουρληηηη!!!! Λοιπον κατοχυρωθηκε!απο δω κ περα μονικα!χαχχαχαχαχα

Lisaki βλεπω την καταβρηκες με την μεθη ε??χαχαχα

Κατερινακι μου, σου στελνω φιλιααααα.

Η εγκυμονουσα μας που ειναι???

Επισης το μινιατουρακι,πεταλουδακι, diwni, ??καλε που ειστεεεεε? (σιγουτα ξεχναω καποιες αλλα ενα μυαλο βρε κοριτσια,ενα μυαλο!)

Eδω ειμαι και γω!!!!! γελαω με τα σχολια σας και μ εχετε φτιαξει τη μερα!!! @mommy86 να μπανεις πιο συχνα εισαι η δοση θετικης ενεργειας! :*

@Lisaki 80 μου χαιρομαι π ολα πηγαν καλα!!! υπομονη για 2 μηνες και μετα θα εισαι φρεσ κια και ετοιμοπολεμη!!!! και μην σκεφτεσαι τπτ αρνητικο!!! καλη αναρρωση γλυκουλα μου!!!

@Παρασκευαιδου να κοιμασαι!!! το μωρο θελει τη μανουλα του ξεκουραστη!!!!! <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Eδω ειμαι και γω!!!!! γελαω με τα σχολια σας και μ εχετε φτιαξει τη μερα!!! @mommy86 να μπανεις πιο συχνα εισαι η δοση θετικης ενεργειας! :*

@Lisaki 80 μου χαιρομαι π ολα πηγαν καλα!!! υπομονη για 2 μηνες και μετα θα εισαι φρεσ κια και ετοιμοπολεμη!!!! και μην σκεφτεσαι τπτ αρνητικο!!! καλη αναρρωση γλυκουλα μου!!!

@Παρασκευαιδου να κοιμασαι!!! το μωρο θελει τη μανουλα του ξεκουραστη!!!!! <3 <3 

Ευχαριστώ πολυ μινιατουρακι μου.. θα προσπαθήσω να ειμαι ήρεμη αυτο το δίμηνο και να χαλάρωσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!Καλο Σαββατοκύριακο στις πιο όμορφες,έξυπνες,δυναμικές ,και ακαταμάχητες Μανουλες(μέλλουσες,εν δύναμη και ήδη μανουλιτσες!!) τι μου κανετεεεε???ελπιζω να περάσετε ενα τελειο Σ/Κ..και εγω ελπιζω να διώξω τον αντρα μου για να κανω δουλειές με την ησυχια μου!!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...