Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κοριτσια σε αναμονη τι γινεται?????

καλησπερα Ελενα! οπως ακριβως το ειπες...... σε αναμονη :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

καλησπερα Ελενα! οπως ακριβως το ειπες...... σε αναμονη :) 

Καλως το το κορίτσι..για πες μας τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

αντε για να ακουσουμε κανα θετικο νεο!!!!ποτε μετρας καθυστέρηση?

ηταν να ερθει σημερα! οποτε αυριο πρωτη μέρα .Αντε να ακουσουμε κανενα καλο νεο απο καμια κοπελα γιατι απο μενα χλωμο :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλως το το κορίτσι..για πες μας τα νεα σου!!!

δεν εχω νεα Κατερινακι,δευτερος μηνας παρακολουθησης κ περιμενω την ακατανομαστη....λογικα θα ερθει! Εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Joy1988 είπε:

Κοριτσι μου, ναι έχουμε κανει εξετάσεις ορμονολογικές εγω δηλαδή.. ειναι καλές έκτος της προλακτινης που ρυθμίζω με χάπι ο άντρας μου εχει κανει σπερμοδιαγραμμα κ ειναι πολυ καλο! Κ η σαλπιγγογραφια μου πολυ καλη! Ολα δείχνουν καλα αλλα.. τιποτα ακομη.. 1,5 χρόνο προσπαθούμε κοριτσι μου.. 

Εφόσον όλα είναι καλά,πιστεύω ότι φταίει το αγχος και είναι κρίμα.  Ξέρω πόσο δύσκολο είναι να το αποβάλεις αλλά προσπάθησε κοπέλα μου.  Γιατί γνωρίζεις ότι δεν υπάρχει πρόβλημα άρα γιατί στεναχωριεσαι;  Θα έρθει που θα παει στο χέρι του είναι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

δεν εχω νεα Κατερινακι,δευτερος μηνας παρακολουθησης κ περιμενω την ακατανομαστη....λογικα θα ερθει! Εσυ?

Μακάρι κοπέλα μου να μην έρθει ποιος την κάλεσε ? 

Α...Και εσύ βλέπω ακριβώς όπως εγώ δεύτερος μήνα παρακολουθηση και σήμερα,αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έκανε Τζα και να μην κάνει.

πως είσαι σίγουρη ότι θα έρθει ?? Σου εύχομαι να μην έρθει για 9μήνες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μακάρι κοπέλα μου να μην έρθει ποιος την κάλεσε ? 

Α...Και εσύ βλέπω ακριβώς όπως εγώ δεύτερος μήνα παρακολουθηση και σήμερα,αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έκανε Τζα και να μην κάνει.

πως είσαι σίγουρη ότι θα έρθει ?? Σου εύχομαι να μην έρθει για 9μήνες.  

αχ κοριτσι μου,ετσι κ εσυ ε? Σιγουρη ειμαι γιατι πια εχω χασει την ελπιδα μου,απλα προσπαθω να το παρω αποφαση και να μην το παρω τοσο κατακαρδα αυτο τον μηνα οταν ερθει.Μακαρι να μην ερθει σε καμια απο τις δυο! πονοκοιλο κ τετοια εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

αχ κοριτσι μου,ετσι κ εσυ ε? Σιγουρη ειμαι γιατι πια εχω χασει την ελπιδα μου,απλα προσπαθω να το παρω αποφαση και να μην το παρω τοσο κατακαρδα αυτο τον μηνα οταν ερθει.Μακαρι να μην ερθει σε καμια απο τις δυο! πονοκοιλο κ τετοια εχεις?

Όχι εμένα με πιάνει ο πονοκοιλος όταν δω την περίοδο,  ποιο νωρίς μόνο πονοκέφαλο,  αυτήν την φορά με έπιασε πονοκέφαλος αλλά έφυγε..  Δεν κοιτάω σημάδια κοπέλα μου γιατί όπως έχουν πει πολλές κοπέλες τα σημάδια μοιάζουν πολύ.  Έκανες χοριακη ? Δεν χρειάζεται θα έρθει,που θα παει θα βάλουμε εμείς όλη την δύναμη μας και θα τα καταφέρουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όχι εμένα με πιάνει ο πονοκοιλος όταν δω την περίοδο,  ποιο νωρίς μόνο πονοκέφαλο,  αυτήν την φορά με έπιασε πονοκέφαλος αλλά έφυγε..  Δεν κοιτάω σημάδια κοπέλα μου γιατί όπως έχουν πει πολλές κοπέλες τα σημάδια μοιάζουν πολύ.  Έκανες χοριακη ? Δεν χρειάζεται θα έρθει,που θα παει θα βάλουμε εμείς όλη την δύναμη μας και θα τα καταφέρουμε. 

ξερω! εχω υπαρξει εγκυος κ πραγματικα τα συμπτωματα ειναι ολοιδια. Ακομα λεω να μην κανω αλλωστε ειναι νωρις ακομα,αν εχω 5-6 μερες καθυστερηση τοτε θα κανω. Εσυ θα κανεις συντομα η θα περιμενεις?  Απο το στομα σου κ στου Θεου τ'αυτι,ελπιζω να μας ξεχασει κ τις δυο για μηνες ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

ξερω! εχω υπαρξει εγκυος κ πραγματικα τα συμπτωματα ειναι ολοιδια. Ακομα λεω να μην κανω αλλωστε ειναι νωρις ακομα,αν εχω 5-6 μερες καθυστερηση τοτε θα κανω. Εσυ θα κανεις συντομα η θα περιμενεις?  Απο το στομα σου κ στου Θεου τ'αυτι,ελπιζω να μας ξεχασει κ τις δυο για μηνες ;) 

Αχ κορίτσια ! Καλη επιτυχία σε όλες μας! Νομίζω οτι το βραβείο του πονοκοιλου γι αυτο το μηνα το παιρνω εγω!!!!! Ουυυυυ ουυυυυυ!μετα την ωοθυλακορηξια απο που να πρώτο πονέσω δεν ξερω! Μονο το στήθος μου ειναι οκ ! Ολα τα αλλα  ουφφφφ! Ο θεός μαζι μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

ξερω! εχω υπαρξει εγκυος κ πραγματικα τα συμπτωματα ειναι ολοιδια. Ακομα λεω να μην κανω αλλωστε ειναι νωρις ακομα,αν εχω 5-6 μερες καθυστερηση τοτε θα κανω. Εσυ θα κανεις συντομα η θα περιμενεις?  Απο το στομα σου κ στου Θεου τ'αυτι,ελπιζω να μας ξεχασει κ τις δυο για μηνες ;) 

Και εγώ θα περιμένω 5 μερούλες γιατί δεν θέλω να δω άλλο αρνητικό.  

Μακάρι κοπέλα μου..  

Ολόιδια ε?? Πωπωπω θα φανεί δεν θέλω να ελπίζω απλά παρακαλάω να έχει γίνει το θαυματακι.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Αχ κορίτσια ! Καλη επιτυχία σε όλες μας! Νομίζω οτι το βραβείο του πονοκοιλου γι αυτο το μηνα το παιρνω εγω!!!!! Ουυυυυ ουυυυυυ!μετα την ωοθυλακορηξια απο που να πρώτο πονέσω δεν ξερω! Μονο το στήθος μου ειναι οκ ! Ολα τα αλλα  ουφφφφ! Ο θεός μαζι μας ! 

o θεος μαζι μας Ρενατα μου,εγω παλι τα αντιθετα,το στηθος ποναει ποοοοοολυ κ δεν χωραει πουθενα το ατιμο.Η κοιλια παλι ησυχια! Αντε να δουμε τι θα δουμε παλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εγώ θα περιμένω 5 μερούλες γιατί δεν θέλω να δω άλλο αρνητικό.  

Μακάρι κοπέλα μου..  

Ολόιδια ε?? Πωπωπω θα φανεί δεν θέλω να ελπίζω απλά παρακαλάω να έχει γίνει το θαυματακι.  

πιο ιδια δεν γινεται! 15 μερες καθηστερηση κ κανω τεστ ετσι για να αποκλεισω το ενδεχομενο...και ειδα ++++ . Τιποτα αλλο δεν με ειχε υποψιασει,οποτε δεν οφελει να ψαχνουμε συμπτωματα τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Αχ κορίτσια ! Καλη επιτυχία σε όλες μας! Νομίζω οτι το βραβείο του πονοκοιλου γι αυτο το μηνα το παιρνω εγω!!!!! Ουυυυυ ουυυυυυ!μετα την ωοθυλακορηξια απο που να πρώτο πονέσω δεν ξερω! Μονο το στήθος μου ειναι οκ ! Ολα τα αλλα  ουφφφφ! Ο θεός μαζι μας ! 

Ευχαριστούμε.... Γιατί τόσο πολύ ? Και παλιά πονούσες? Εγώ. Πάλι γιατί είμαι αναίσθητη και δεν πονάω?? Με εκπλήσσω κάθε φορά χαχχα είχα δύο ωάρια και είπα ωχ θα πριστω κτλ τελικά μόνο στην ωορρηξία πριστικα και μετά ξεφουσκωσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

πιο ιδια δεν γινεται! 15 μερες καθηστερηση κ κανω τεστ ετσι για να αποκλεισω το ενδεχομενο...και ειδα ++++ . Τιποτα αλλο δεν με ειχε υποψιασει,οποτε δεν οφελει να ψαχνουμε συμπτωματα τελικα

Πωπωπω να φανταστώ πως σου φάνηκε,  αφού είχες όλα τα συμπτώματα περιόδου και τελικά δεν εμφανίστηκε...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

δεν εχω νεα Κατερινακι,δευτερος μηνας παρακολουθησης κ περιμενω την ακατανομαστη....λογικα θα ερθει! Εσυ?

Γιατι λες λογικα θα έρθει?εχεις ενοχλησεις??εγω εδω..υπερηχο χθες..υπερηχο αυριο για να δουμε ποτε θα κανω την πρεγκνυλ..κατα τα αλλα χαλαρά...σε σημείο αηδίας αυτο το μηνα..δεν ξέρω τι εχω πάθει..μεταλλάχθηκα...χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

ξερω! εχω υπαρξει εγκυος κ πραγματικα τα συμπτωματα ειναι ολοιδια. Ακομα λεω να μην κανω αλλωστε ειναι νωρις ακομα,αν εχω 5-6 μερες καθυστερηση τοτε θα κανω. Εσυ θα κανεις συντομα η θα περιμενεις?  Απο το στομα σου κ στου Θεου τ'αυτι,ελπιζω να μας ξεχασει κ τις δυο για μηνες ;) 

Μακαρι να σας ξεχάσει για μήνες κοριτσακια μου..σας το ευχομαι ολόψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γιατι λες λογικα θα έρθει?εχεις ενοχλησεις??εγω εδω..υπερηχο χθες..υπερηχο αυριο για να δουμε ποτε θα κανω την πρεγκνυλ..κατα τα αλλα χαλαρά...σε σημείο αηδίας αυτο το μηνα..δεν ξέρω τι εχω πάθει..μεταλλάχθηκα...χαχχαχα

Ετσιιιιι.χαλαρα να ακούω... Ξέρεις τι λένε εκεί στα μέρη μου...ΧΑΛΑΡΑ...  Θα στο στείλω σε ηχογράφηση να στο λέω με το "λ" το σαλονικωτικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ετσιιιιι.χαλαρα να ακούω... Ξέρεις τι λένε εκεί στα μέρη μου...ΧΑΛΑΡΑ...  Θα στο στείλω σε ηχογράφηση να στο λέω με το "λ" το σαλονικωτικο

Ναι ναι..το ξέρω το Χαλαρά σας..να σου πω καθολου κακή ιδέα η ηχογράφηση!!!Δεν εχει έρθει η ακατανόμαστη ε?τελεια!!για παμε να μετράμε κοριτσακια με καθυστέρηση!!!ομορφιεεεεεεεες μου..θα αναμενω φωτο με θετικά τεστ και χοριακες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι ναι..το ξέρω το Χαλαρά σας..να σου πω καθολου κακή ιδέα η ηχογράφηση!!!Δεν εχει έρθει η ακατανόμαστη ε?τελεια!!για παμε να μετράμε κοριτσακια με καθυστέρηση!!!ομορφιεεεεεεεες μου..θα αναμενω φωτο με θετικά τεστ και χοριακες!!!

Χαχαχαχ. Με προκαλείς και είμαι και τρελή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love ετσι θελει ! Ετσι να εισαι χαλαρή !!!πονεσα σε αυτο τον μηνα αγωγής ειχα τρια αυγουλακια και πρώτη φορά μου ειπε κ έκανα και δυο ενέσεις των 5000 πρεγκνυλ τρεις μερες μετα ολα μαζι μέση πόνους τρομερούς ! Σουβλιες τσιμπήματα τρύπηματα μαχαιριές Χαχαχαχαχα μόνη γελάω πονοκέφαλο ολα ! Έως κ σμρ αλλα δυο μερες τωρα πιο χαλαρά! Εχω πόνους περιοδου νορμαλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...