Μετάβαση σε περιεχόμενο

IQ test εγκυμοσυνης!


prassinomata

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου σημερα εκανα ενα τεστ περιμενω την κυριακη! Μερικες μου ειπαν πως ειναι αρνητικο και αλλες πολυ αχνο θετικο εσεις τι βλεπετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

received_1865005547055961.jpeg

Πρασινοματα μου δε φαίνεται καλα στη φωτο. Εγω τουλάχιστον δεν το βλέπω καθαρα απο το κινητο... Αν υπάρχει εστω και πολυ αχνη γραμμη ειναι θετικο. Αχ γιατι δεν περιμενες δυο μερες;;; Εχεις τρελαθει απο την αγωνια ε; Εχω πολυ καλο προαισθημα παντως για σενα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου σημερα εκανα ενα τεστ περιμενω την κυριακη! Μερικες μου ειπαν πως ειναι αρνητικο και αλλες πολυ αχνο θετικο εσεις τι βλεπετε????

Καλησπερα κοριτσι,εκανα ζουμ κ κατι ειδα να αχνοφαινεται αλλα δεν ειμαι κ απολυτα σιγουρη.Να κανεις ενα κ τις επομενες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω την δευτερα να κανω χοριακη! Ισα ισα που αχνοφαινεται και στον γιο μου ετσι ηταν... Μετα απο τοσα αρνητικα τεστ εστω ενα αχνο θετικο ξερουμε να το βλεπουμε χαχαχαχα!!! Σε ζουμ φαινεται στην φωτο αλλα live φαινεται κανονικα... Την δευτερα θα ξερω σιγουρα με την χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Λεω την δευτερα να κανω χοριακη! Ισα ισα που αχνοφαινεται και στον γιο μου ετσι ηταν... Μετα απο τοσα αρνητικα τεστ εστω ενα αχνο θετικο ξερουμε να το βλεπουμε χαχαχαχα!!! Σε ζουμ φαινεται στην φωτο αλλα live φαινεται κανονικα... Την δευτερα θα ξερω σιγουρα με την χοριακη!! 

να σου πω το πρωτο τεστ που εκανα ηταν ετσι ,πολυ αχνο κ μαλιστα ειχα πει 'κοιτα να δεις ληγμενο ειναι' :P μετα το δευτερο ηταν λιγο πιο εντονο. να δω πως θα αντεξει μεχρι την δευτερα (εγω θα ειχα φαει τους τοιχους απο την αγωνια :P ) Μακαρι ρε κοριτσι μου....να χεις ενα καλοκαιρινο μπεμπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσι μου μακαρι!!! Δεν ξερεις πως το περιμενωωωω!!! Ελπιζω να αντεξω μεχρι την δευτερα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Αχ κοριτσι μου μακαρι!!! Δεν ξερεις πως το περιμενωωωω!!! Ελπιζω να αντεξω μεχρι την δευτερα χαχαχαχα

κ αυτο το ρημαδι το ΣΚ πολυ μεγαλο ρε παιδι μου! :P τα συμπτωματα συνεχιζονται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως ταιραστιο δεν περναει το ατιμο ευκολα!! Χαχαχαχαχαχα... Τρωω πολυυυ που και που πονους περιοδου σημερα μια δυο σταγονες ροζ στο χαρτι ... Και δεκατα... Και μια παραξενη γευση στο στομα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η prassinomata είπε:

Οντως ταιραστιο δεν περναει το ατιμο ευκολα!! Χαχαχαχαχαχα... Τρωω πολυυυ που και που πονους περιοδου σημερα μια δυο σταγονες ροζ στο χαρτι ... Και δεκατα... Και μια παραξενη γευση στο στομα! ?

μια χαρα συμπτωματα τα βρισκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Α και ενα στηθος τερααστιοοοο με μαυρες θηλες...

αυτο νομιζω ειναι το πιο ενθαρυντικο σημαδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορώ να καταλάβω αν ειναι θετικο η' αρνητικό.. Παρόλα αυτά σου εύχομαι καλή επιτυχία στη χοριακη πρασινοματα μου....!!!!!!! Πάντως αν κανείς άλλο ένα τεστ την Κυριακή θεωρώ ότι τα ξεκαθαρίσει το τοπίο!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κακ εγω εχω την αίσθηση οτι είναι αχνο θετικό...Εύχομαι οντως ετσι να είναι!! Κάνε όσο μπορείς υπομονή..2 μέρες μείνανε..αν πάλι δεν αντέχεις μηπως να έπαιρνες καποιο ψηφιακό τεστ που μπορει να ναι πιο ξεκαθαρο?? Λεω εγω τωρα.... αντε με το καλο να έχουμε θετικα νεα ❤❤

στις πριν 8 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Θα δειξει θα δειξει... Εχει ο θεος!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Λεω την δευτερα να κανω χοριακη! Ισα ισα που αχνοφαινεται και στον γιο μου ετσι ηταν... Μετα απο τοσα αρνητικα τεστ εστω ενα αχνο θετικο ξερουμε να το βλεπουμε χαχαχαχα!!! Σε ζουμ φαινεται στην φωτο αλλα live φαινεται κανονικα... Την δευτερα θα ξερω σιγουρα με την χοριακη!! 

Πρασινομάτα Καλημέρα. Είσαι εγκυος εγώ την διεκρινα την αχνή γραμμούλα απο το κινητό!!! Συγχαρητήρια. Στο είπα εγώ δέν στο'πα;;;;;;;  Χαχχχχχ. Μπράβο

;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαριιιι κοριτσια μου μακαρι δεν θελω να χαρω ακομα!! Αν δεν παρω και θετικη χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prassinomata  μου αχνο θετικο το βλεπω κ εγω, αλλα μην αγχωνεσαι οσο μπορεις ξεκουρασου για να δεσει αν εισαι, μη σηκωνεις ουτε λεκανη με ρουχα τπτ.... Εμενα στην 3η σπερματεγχυση που εκανα ειχα τη πεμπτη θετικο τεστ τη παρασκευη θετικη χοριακη και ξανα κανω χοριακη τη τριτη γιατι ειδα αιμα και ηταν αρνητικη. Εκανα βλακεια γιατι πηγαινα για δουλεια κ εκει οσο να 'ναι εχει κουραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν κουραζομαι οσο μπορω ξαπλωμενη ειμαι ξεκουραζομαι... Κοντα ειναι η δευτερα για την χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες κοπέλα μου!!! Εδώ είμαστε όλες μαζί για τον ίδιο σκοπό! Φυσικά και σε δεχόμαστε με!!! Επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν τα μηνύματα σου, μόλις φτάσεις τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως.  Αν επιτρέπεται... πόσων ετών είστε με το σύντροφο και πόσο καιρό προσπαθείτε;
    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...