Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κολπικά υγρά, απαραίτητο σύμπτωμα εγκυμοσύνης?


Petalouditsa28

Recommended Posts

Δεν ξερω καθολου πως παει με την θεραπεια της εξωσωματικής..δεν ξερω αν φερνει.καποιου ειδους καθυστερηση.. οπως και να εχει σου ευχομαι να εχεις μωρακι και απο αυτο να μην σου ηρθε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Δεν ξερω καθολου πως παει με την θεραπεια της εξωσωματικής..δεν ξερω αν φερνει.καποιου ειδους καθυστερηση.. οπως και να εχει σου ευχομαι να εχεις μωρακι και απο αυτο να μην σου ηρθε ?

Θα παρω αυριο τον γιατρο μου να τον ρωτησω...ευχομαι να μην ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ορίστε, τώρα έχω αγωνία κ εγώ με αυτά που διάβασα! Τελικά, τί έγινε Ποπη και Ελενη;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκές μου!!! 

Melina και Eleni_g90 τι έγινε τελικά? Σας ήρθε η ακατόμαστη;;

Nantia_14 και Gelie τι έγινε? Δεν έχω διαβάσει κάπου αν τελικά αδιαθετήσατε... 

Μaria1405 εύχομαι και σε σένα σε μια εβδομάδα να έχεις καλά νέα!!

Πόπη καλή επιτυχία κορίτσι μου..

Κορίτσια....πως θα περιμένω πάλι ένα μήνα?....ουφ...................................αλλιώς περίμενα αυτές τις μέρες και αλλιώς μου ρθανε! Βλαμμένη περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Για να δουμε.. και μενα για περιοδος μου φαινετε.. η ελπιδα ομως πεθαινει παντα τελευταια... φιλια κοπελα μου.. καλο βραδυ και μιλαμε αυριο... ο θεος μαζι μας!!!

Καλημέρα Ελένη μου. Αδιθετησα. Άσε. Κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μελινα μου.. δεν πειραζει.μην μου απογοητευεσαι.. ο αλλος ο.μηνας θα ναι ο τυχερος.. εμενα δεν μ εχει κατεβει..ελαχιστο καφε ειχα εως καθολου.. το πρωι θερμοκρασια 37.1 αν κ μπορει να.μην μου επεσε γτ ολο τ βραδυ ημουν με αναγουλες κ εμετους ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eleni_g90 είπε:

Καλημερα μελινα μου.. δεν πειραζει.μην μου απογοητευεσαι.. ο αλλος ο.μηνας θα ναι ο τυχερος.. εμενα δεν μ εχει κατεβει..ελαχιστο καφε ειχα εως καθολου.. το πρωι θερμοκρασια 37.1 αν κ μπορει να.μην μου επεσε γτ ολο τ βραδυ ημουν με αναγουλες κ εμετους ?

Εύχομαι να έχεις κάτοικο στην κοιλίτσα σου. Στεναχωρεθηκα λιγάκι. Είχα ελπίδες αυτό το μήνα πάμε για τέταρτο μήνα. Μπορεί αν κ πλέον σταματάω να ελπίζω γιατί μετά τρώω την σφαλιάρα . Ο Θεός είναι μεγαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το βαζεις κατω.. θα ερθει.. σε ολες θα ερθει η στιγμη που θα γινουμε μανουλες.. μας δοκιμαζει ο θεουλης ποσο πολυ το θελουμε.. κ εγω δεν νομιζω πως θα ειμαι.. γτ εχω πονακια.. αλλα μακαριιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Μην το βαζεις κατω.. θα ερθει.. σε ολες θα ερθει η στιγμη που θα γινουμε μανουλες.. μας δοκιμαζει ο θεουλης ποσο πολυ το θελουμε.. κ εγω δεν νομιζω πως θα ειμαι.. γτ εχω πονακια.. αλλα μακαριιιι

Μεσα απο την καρδιά μου στο ευχομαι?♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα γλυκές μου!!! 

Melina και Eleni_g90 τι έγινε τελικά? Σας ήρθε η ακατόμαστη;;

Nantia_14 και Gelie τι έγινε? Δεν έχω διαβάσει κάπου αν τελικά αδιαθετήσατε... 

Μaria1405 εύχομαι και σε σένα σε μια εβδομάδα να έχεις καλά νέα!!

Πόπη καλή επιτυχία κορίτσι μου..

Κορίτσια....πως θα περιμένω πάλι ένα μήνα?....ουφ...................................αλλιώς περίμενα αυτές τις μέρες και αλλιώς μου ρθανε! Βλαμμένη περίοδο!

Πηρα τον γιατρο σημερα μου ειπε να κανω χοριακη εκανα και περιμενω τα αποτελεσματα μου ειπε η μικροβιολογος αν δεν με παρει σημερα θα με παρει αυριο το πρωι..παντως ακομα δεν εχει ερθει και ευχομαι να μην ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Πηρα τον γιατρο σημερα μου ειπε να κανω χοριακη εκανα και περιμενω τα αποτελεσματα μου ειπε η μικροβιολογος αν δεν με παρει σημερα θα με παρει αυριο το πρωι..παντως ακομα δεν εχει ερθει και ευχομαι να μην ερθει.

Ήρθε η σιχαμενη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Πηρα τον γιατρο σημερα μου ειπε να κανω χοριακη εκανα και περιμενω τα αποτελεσματα μου ειπε η μικροβιολογος αν δεν με παρει σημερα θα με παρει αυριο το πρωι..παντως ακομα δεν εχει ερθει και ευχομαι να μην ερθει.

Άντε κοριτσάκι μου ελπίζω να έχεις καλά νέα...θα περιμένουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Melina Mantani είπε:

Παλι απο την αρχη..................??

Αχ Μελινάκι μου...πόσο σε καταλαβαίνω........τελικά δε πρέπει να υπολογίζουμε σε συμπτώματα......μας τρελαίνουν και μας κάνουν να ελπίζουμε περισσότερο από όσο θα έπρεπε μάλλον....Είσαι καλύτερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Καλημερα μελινα μου.. δεν πειραζει.μην μου απογοητευεσαι.. ο αλλος ο.μηνας θα ναι ο τυχερος.. εμενα δεν μ εχει κατεβει..ελαχιστο καφε ειχα εως καθολου.. το πρωι θερμοκρασια 37.1 αν κ μπορει να.μην μου επεσε γτ ολο τ βραδυ ημουν με αναγουλες κ εμετους ?

Elenaki εγώ έχω καλό προαίσθημα για σένα........το οτι δε πέφτει η θερμοκρασία σου είναι πολύ καλό!! Να μας στείλεις και εμάς λίγο μπεμπεδόσκονη..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσια μου.. λες πεταδουδιτσα μου να βγει το προαισθημα σου??μετα οχι λιγη αλλα παααρα πολυ μπεμπεδοσκονη θα σας στειλω.. Αχ φοβαμαι δεν θελω να ελπιζω και να απογοητευτω.. παρεπιπτοντως τωρα δεν εχω καθολου καφε και θερμοκρασία 37.. και εχω και καποιες ταχυκαρδιες κατα διαστηματα και πονοκεφαλο και πονο στη μεση και στην κοιλια.. εχω και συμπτωματα οπως οταν μου ερχεται και φοβαμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:
στις πριν 6 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Άντε κοριτσάκι μου ελπίζω να έχεις καλά νέα...θα περιμένουμε...

Πηρα τα αποτελεσματα της χοριακης 1,5 αρνητικη.. Απο τη μια παλι καλα κανω θεραπεια για εξωσωματικη και εχω και καθυστερηση περιοδου εχω πληρωσει ποσα λεφτα σε φαρμακα και ενεσεις αμα ηταν θετικη η χοριακη τσαμπα ολα θα τα πεταγα. Τουλαχιστον ξερω τωρα οτι δεν ειμαι και συνεχιζω τη θεραπεια μου...

Πηρα τον γιατρο σημερα μου ειπε να κανω χοριακη εκανα και περιμενω τα αποτελεσματα μου ειπε η μικροβιολογος αν δεν με παρει σημερα θα με παρει αυριο το πρωι..παντως ακομα δεν εχει ερθει και ευχομαι να μην ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Elenaki εγώ έχω καλό προαίσθημα για σένα........το οτι δε πέφτει η θερμοκρασία σου είναι πολύ καλό!! Να μας στείλεις και εμάς λίγο μπεμπεδόσκονη..........

Κι εγώ θελωωωωωωωωω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Καλημερα μελινα μου.. δεν πειραζει.μην μου απογοητευεσαι.. ο αλλος ο.μηνας θα ναι ο τυχερος.. εμενα δεν μ εχει κατεβει..ελαχιστο καφε ειχα εως καθολου.. το πρωι θερμοκρασια 37.1 αν κ μπορει να.μην μου επεσε γτ ολο τ βραδυ ημουν με αναγουλες κ εμετους ?

αναγουλες ακουω,εμετους ακουω,θερμοκρασια ακουω......ας εισαι εσυ το καλο νεο του μηνα ! το ευχομαι ε ολη μου την καρδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναντια μου σε ευχαριστω πααααρα πολυ!!Μακαρι τι να πωωωω..φοβαμαι τοσο πολυ οτι θα μου κατεβει αιμα απο ωρα σε ωρα.. παω συνεχεια τουαλετα και κοιταω.. αναγουλες εντονες εχω πολλες φορες οταν ειναι να μου ερθει περιοδος αρα δεν το θεωρω συμπτωμα.. εντωμεταξυ οταν σκουπιζομαι δεν εχω καθολου καφε τπτ.. στο εσωρουχο πολυ λιγο και αυτο ουτε καν καφε ειναι πολυ ανοιχτο μπεζ.. η θερμοκρασια μου κραταει γερα στο 37.1.. λεω να περιμενω και αυριο και απο πεμπτη μηπως κανω τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελενακι! Πως τα πας σημερα? Εισαι η μονη που εμεινε για να ακούσουμε κανενα καλαο νέο! Εστω και μια κάθε μηνα ρε κορίτσια να μενει εγκυος, παιρνουμε σειρα κι οι άλλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσι μου.. απο περιοδο δεν εχω καθολου.. ομως η θερμοκρασια μου εχει πεσει δυστυχως στο 36.5 οποτε λογικα θα μου ερθει ? παει η ελπιδα μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...