Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β χοριακη


xarikleia

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ και εγώ περιμένω δικά σου εγώ κατά τις 7.30 θα έχω νέα η πίστη είναι πανω από ολα 

πππφφφφ κοντευω να σκασω απο το αγχος.....

μακαρι να πανε ολα καλα για ολο τον κοσμο.....

μακαρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούπερ!!!Συγχαρητήρια κοπελιά!!!Όλα θα πάνε κατ'ευχήν!!!Με τόση υποστήριξη από το φόρουμ, αύριο θα είναι τριπλάσια!!!Περιμένουμε τιμούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2016 at 7:01 ΜΜ, ο/η xarikleia είπε:

Μια β´χοριακη θετική 22.99

Εδω και μια ωρα κλαιω.

περιμενω την πεμπτη να ξανα κανω....

πρεπει να διπλασιαστεί με ειπε ο γιατρός..... Για να μην αποβάλει ο οργανιςμος .....

παλι αγχος

τελικα ποσο σου βγηκε τη πεμπτη η χοριακη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις πριν 18 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

@xarikleia λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου....Περιμενουμε παλι καλα νεα απο σενα και συντομα!

ευχαριστω πολυ κωνσταντινα.

με δινεις δυναμη για την συνεχεια.

μαζευω παλι 3500ε για να ξανακανω.

οταν και αν τα βρω, αλλιως λογω ηλικιας (42 χρονων) δυστυχως θα μεινω χωρις παιδι.

μονο την πιστη μου εχω τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η xarikleia είπε:

ευχαριστω πολυ κωνσταντινα.

με δινεις δυναμη για την συνεχεια.

μαζευω παλι 3500ε για να ξανακανω.

οταν και αν τα βρω, αλλιως λογω ηλικιας (42 χρονων) δυστυχως θα μεινω χωρις παιδι.

μονο την πιστη μου εχω τωρα.

Χαρικλεια μου, ευχομαι καταρχην να βρεις τα χρηματα να ξανακανεις και αυτη την φορα να εχει θετικη εκβαση το εγχειρημα. Ωστοσο πιστευω πως η μητροτητα ειναι ενα συναισθημα που μπορει να ικανοποιηθει και με την υιοθεσια ενος παιδιου, πραξη θεαρεστη και πολυ σημαντικη για τις ψυχουλες που μεγαλωνουν χωρις οικογενειες στα ιδρυματα. Μακαρι να ηταν και πιο ευκολη η διαδικασια στην χωρα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/10/2016 at 0:17 ΜΜ, ο/η xarikleia είπε:

πππφφφφ κοντευω να σκασω απο το αγχος.....

μακαρι να πανε ολα καλα για ολο τον 

στις πριν 22 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χαρικλεια μου, ευχομαι καταρχην να βρεις τα χρηματα να ξανακανεις και αυτη την φορα να εχει θετικη εκβαση το εγχειρημα. Ωστοσο πιστευω πως η μητροτητα ειναι ενα συναισθημα που μπορει να ικανοποιηθει και με την υιοθεσια ενος παιδιου, πραξη θεαρεστη και πολυ σημαντικη για τις ψυχουλες που μεγαλωνουν χωρις οικογενειες στα ιδρυματα. Μακαρι να ηταν και πιο ευκολη η διαδικασια στην χωρα μας!

Χαρικλεια μην το βάζεις κάτω κοπέλα μου ο Θεός είναι μεγάλος και δεν αφήνει κανεναν ότι και να γίνει να έχεις πίστη εύχομαι όλα να γίνουν όπως επιθυμείς. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρικλεια μην το βαζεις κατω. Και εγω ειμαι σε αναλογη θεση. Εχω κανει 4 εξωσωματικες και ετοιμαζομαι για 5η. Αλλα θα την κανω. Δεν το βαζω κατω. ΕΙμαι 41. Αλλαξα γιατρο και κεντρο. Με επεισε μια φιλη μου αλλα θα παω. Δεν εχω να χασω τιποτα. Μονο να κερδισω με την βοηθεια του Θεου. Μην το βαλεις κατω. Ξερω και την απαγοητευση και τις οικονομικες συνεπειες. Τα εχω περασει 4 φορες...αλλα με οσες δυσκολιες και αν περασουμε και στερησεις ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/10/2016 at 0:45 ΜΜ, ο/η xarikleia είπε:

ευχαριστω πολυ κωνσταντινα.

με δινεις δυναμη για την συνεχεια.

μαζευω παλι 3500ε για να ξανακανω.

οταν και αν τα βρω, αλλιως λογω ηλικιας (42 χρονων) δυστυχως θα μεινω χωρις παιδι.

μονο την πιστη μου εχω τωρα.

Γλυκια μου να εχεις πιστη!Εμεινα εγκυος στα 41 φυσιολογικα ενω η γιατρος ελεγε οτι δεν ειχα πιθανοτητες να μεινω εγκυος... Δυστηχως το εχασα στο 2ο μηνα!Για καποιο λογο εγινε αυτο...Τωρα ειμαι 43 και προσπαθω παλι με άλλο συζηγο.Εχω πιστη οτι θα τα καταφερω.Να εχεις πιστη κι εσυ!!!!!!

Ευχομαι ολα να πανε καλα και να σκεφτεσαι θετικα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...