Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβρυομεταφορα η μεγαλη μερα εφτασε


xarikleia

Recommended Posts

Αύριο Παρασκευή θα κανω εμβρυομεταφορα 3 γονιμοποιημένα ωάρια.

ελπιζω να πανε ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ αγχος . Δεν πρόλαβενουμε για βλαστοκύστη φοβόμαστε μην τα χαςουμε μεχρι τη  κυριακη μας ειπε ο γιατρός .

καλη μας επιτυχια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

Αύριο Παρασκευή θα κανω εμβρυομεταφορα 3 γονιμοποιημένα ωάρια.

ελπιζω να πανε ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ αγχος . Δεν πρόλαβενουμε για βλαστοκύστη φοβόμαστε μην τα χαςουμε μεχρι τη  κυριακη μας ειπε ο γιατρός .

καλη μας επιτυχια 

Καλή επιτυχία κούκλα μου....Μακαρι να πάνε όλα κατ' ευχην!!!!!!♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena90 είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μ!!!να πανε ολα καλα μν αγχωνεσαι θετικη  σκεψη για να ερθει το νινι!!!!????

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xarikleia είπε:

Αύριο Παρασκευή θα κανω εμβρυομεταφορα 3 γονιμοποιημένα ωάρια.

ελπιζω να πανε ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ αγχος . Δεν πρόλαβενουμε για βλαστοκύστη φοβόμαστε μην τα χαςουμε μεχρι τη  κυριακη μας ειπε ο γιατρός .

καλη μας επιτυχια 

Γεια σου και απο εμενα Χαρικλακι!!

Σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ σε 14 ημερες να εχεις μια μεγαλη χοριακη!!!ολα καλα να πανε κοπελα μου!!!

Σε φιλω!!να παρεις καμμια εικονιτσα μαζι σου της Παναγιτσας!!!

❤???????????❣??❣????❣??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρίκλεια σου εύχομαι ολόψυχα σε 14 μέρες να μας πεις το ευχάριστο νέο της εγκυμοσύνης σου!!! Μέχρι τότε, ηρεμία και θετικές σκέψεις και εμείς από εδώ θα σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια για να πάνε όλα τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία εύχομαι και να πάνε όλα καλά!!!!Εγώ το Σάββατο πάω για ωοληψια κ από βδομάδα για την εμβρυομεταφορα πρώτα ο Θεός!!!

Θετική σκέψη κ υπομονή μέχρι τη μέρα  της χοριακης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ειπε η έμβρυολογος να παρω μονη την αποφαση αν ΘΕΛΩ να γινει αυριο εμβρυομεταφορα ή να ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ να ρισκάρουμε την κυριακη που ειναι πεμπτη ημερα για βλαστοκύστη αλλα ιςως ΕΚΕΙ να τα χάναμε τα έμβρυα .

δεν ξερω αν ειναι καλυτερα αυριο η την κυριακη δλδ εμβρυομεταφορα ή βλαστοκύστη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

Με ειπε η έμβρυολογος να παρω μονη την αποφαση αν ΘΕΛΩ να γινει αυριο εμβρυομεταφορα ή να ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ να ρισκάρουμε την κυριακη που ειναι πεμπτη ημερα για βλαστοκύστη αλλα ιςως ΕΚΕΙ να τα χάναμε τα έμβρυα .

δεν ξερω αν ειναι καλυτερα αυριο η την κυριακη δλδ εμβρυομεταφορα ή βλαστοκύστη;

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΗ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΑ.......ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

Με ειπε η έμβρυολογος να παρω μονη την αποφαση αν ΘΕΛΩ να γινει αυριο εμβρυομεταφορα ή να ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ να ρισκάρουμε την κυριακη που ειναι πεμπτη ημερα για βλαστοκύστη αλλα ιςως ΕΚΕΙ να τα χάναμε τα έμβρυα .

δεν ξερω αν ειναι καλυτερα αυριο η την κυριακη δλδ εμβρυομεταφορα ή βλαστοκύστη;

Πόσα εμβρυα έχεις; δεν γίνεται να βάλεις 2 αύριο κ αν μέχρι την πέμπτη μέρα γίνουν κ κάποια βλαστοκύστες να βάλεις και απ'εκείνα; Είναι μεγάλο ρίσκο. Απ'την άλλη όμως οι βλαστοκύστες έχουν περισσότερες πιθανότητες για εμφύτευση.

Εγώ είχα 5 κ μέχρι την πέμπτη μέρα έγιναν μόνο τα 2 βλαστοκύστες κ μου τα έβαλε εκείνα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η hopeland είπε:

Πόσα εμβρυα έχεις; δεν γίνεται να βάλεις 2 αύριο κ αν μέχρι την πέμπτη μέρα γίνουν κ κάποια βλαστοκύστες να βάλεις και απ'εκείνα; Είναι μεγάλο ρίσκο. Απ'την άλλη όμως οι βλαστοκύστες έχουν περισσότερες πιθανότητες για εμφύτευση.

Εγώ είχα 5 κ μέχρι την πέμπτη μέρα έγιναν μόνο τα 2 βλαστοκύστες κ μου τα έβαλε εκείνα.  

Έκανα ωοληψια και με πηραν 9 ωάρια.

εκτον οποιον πηρε τα 5 ώριμα ωάρια και γονιμοποιήθηκαν και τα 5 την τριτη.

αυριο παρασκευη θα κανουμε εμβρυομεταφορα 3 απο τα 5 γόνιμα ωάρια γιατι τα αλλα 2 ειναι αδύναμα με ειπε.

τα 3 ειναι δυνατα και ώριμα ωάρια.

φοβομαι να ρισκάρω για την βλαστοκύστη να μην τα χασω μεχρι την 5ημερα που ειναι την κυριακη και ας εχει καλυτερα αποτελέσματα .

δεν ξερω ακομη αν παρουμε και τα 3 ωάρια για αυριο ή αν παρουμε 2.

σιγουρα παιζει ρολο η ηλικια γιατι ειμαι 42 χρονων.

αν γινει θα οφείλεται σε θαυμα.

σε ευχαριστω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γίνει. Όλα θα παν καλά. Άκουσα για περιπτώσεις με πολύ μεγαλύτερες κοπέλες που πέτυχε γι'αυτό μην σε αγχώνει η ηλικία.  Να έχεις πίστη στο Θεό κ το θαύμα θα γίνει!!!! Σου έυχομαι ότι καλύτερο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...