Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω την βοηθεια σας


Recommended Posts

Καλησπερα μολις εεγινα μελος...δεν ηξερα ακριβως σε πιο σκελος θεματων να γραψω...Θα ηθελα ομως την γνωμη σας!

Ειμαι 23 χρονων κανω σεξ χωρις προφυλαξη με τν φιλο μου...Δεν τελειωσε μεσα αλλα ποτε δεν ξερεις...εχω 14 μερες καθυστερηση...σημερα τ πρωι ξυπνησα κ ειδα καπως καφε υγρα αλλα αυτο δεν τ εχω ξαναδει..δεν ξερω τ ειναι ..φοβαμαι να κανω και τεστ!

θα ηθελα να διαβασω την γνωμξ σας!

ευχαριστω πολυ οπως και να εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συγνωμη γιατι δεν πας να κανεις ενα τεστ να δεις αν εισαι εγκυος??

Δεν ξερω αν το θες το μωρο αλλα θα σε παρακαλεσω αν δεν θες μωρο και λογικο σε αυτην την ηλικια να κανεις ερωτα με προφυλαξη.

Φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Και συγνωμη γιατι δεν πας να κανεις ενα τεστ να δεις αν εισαι εγκυος??

Δεν ξερω αν το θες το μωρο αλλα θα σε παρακαλεσω αν δεν θες μωρο και λογικο σε αυτην την ηλικια να κανεις ερωτα με προφυλαξη.

Φιλικα

Και καλα ειναι φορουμ που μπορουμε να ρωταμε και καποιος να μας δωσει απαντησεις?Η κανουμε σεξουαλικη διαπαιδαγωγηση 3ης λυκειου?

Φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κοπέλα μου! Μν αγχώνεσαι μπορεί να είναι κάποια ανωμαλία τς ΠΕΡΙΟΔΟΥ η εγκυμοσύνη κάνε ένα τεστ να δεις να Μν αγχώνεσαι κιόλας

Φιλικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ritoyla22 είπε:

Καλώς ήρθες κοπέλα μου! Μν αγχώνεσαι μπορεί να είναι κάποια ανωμαλία τς ΠΕΡΙΟΔΟΥ η εγκυμοσύνη κάνε ένα τεστ να δεις να Μν αγχώνεσαι κιόλας

Φιλικά

Καλως σας βρηκα! σε ευχαριστω πολυ γ την απαντηση!σιγουρα αυτη ειναι η καλυτερη λυση..Απλα με προβληματισαν πολυ τα καφε υγρα...Η περιοδος μ ειναι παντα ρολοι,δεν ειχα ξαναδει κατι τετοιο και με επιασε ενας πανικος :P

Παντως ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...