Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η labrini m είπε:

Ευχαριστώ πολυ και εγω εύχομαι γρήγορα με ενα η δυο νινακια οσα ερθουν σας στελνω διδυμοενεργεια σε ολεεεεες...     ?

Μακαρι να είναι ανοιχτοι οι ουρανοι αποψε!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:
στις πριν 2 λεπτά, ο/η labrini m είπε:

Ευχαριστώ πολυ και εγω εύχομαι γρήγορα με ενα η δυο νινακια οσα ερθουν σας στελνω διδυμοενεργεια σε ολεεεεες...     ?

ευχαριστουμε κοριτσι μου! οσα ερθουν ειναι κατι παραπανω απο καλοδεχουμενα :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:
στις πριν 4 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Επειδή όμως εγω βιαζομαι, συντονισου κι ασε τα χαζα με τις απαισιοδοξιες σου!!!!!!!!!!!!!!

εγω νομιζεις δεν βιαζομαι? θελω να κανω φετος Χριστουγεννα με το σπορι μου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

 

Εγω δεν το σκέφτομαι ετσι, γιατι αγχωνομαι και ονειροπολω και...τρωω τα μουτρα μου!!! Μακαρι όμως ρε Ναντιακι, στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:
στις πριν 1 λεπτό, ο/η maria1405 είπε:

Εγω δεν το σκέφτομαι ετσι, γιατι αγχωνομαι και ονειροπολω και...τρωω τα μουτρα μου!!! Μακαρι όμως ρε Ναντιακι, στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι η αγαπημενη εποχη αυτη των Χριστουγεννων,εχω κ γενεθλια τοτε οποτε σαν σκηνικο ονειρου ειναι μεσα κ αυτο! εννοειτε πως ουτε κ εγω θελω να αγχωθω ετσι. Εσυ δεν αδιαθετησες ακομα ετσι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ακομα, ρε κοριτσι. Περιμενω την ερχομενη Δευτερα ως Τεταρτη. Εμ, εχω κανει και κυκλο 36αρη! Ελεος! Δε λες καλα που εκανα τα τεστακια, γιατι τωρα θα νομιζα ότι εχω καθυστερηση... Αντε γεια...!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:
στις Just now, ο/η maria1405 είπε:

Όχι ακομα, ρε κοριτσι. Περιμενω την ερχομενη Δευτερα ως Τεταρτη. Εμ, εχω κανει και κυκλο 36αρη! Ελεος! Δε λες καλα που εκανα τα τεστακια, γιατι τωρα θα νομιζα ότι εχω καθυστερηση... Αντε γεια...!!!!!!!!!!!!!!!

ναι αυτο ισχυει! νομιζα οτι περιμενα 7 και συμφωνα με τα τεστ τελικα ηταν 10,οχι τιποτα αλλα θα χαιρομουν τρεις μερες τζαμπα,και μετα αντε να με μαζεψεις 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

 

Ακριβως αυτο! Κανονικα θα επρεπε να μας το λενε οι γυναικολογοι κατευθειαν με το που ξεκιναμε τις προσπαθειες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:
στις Just now, ο/η maria1405 είπε:

Ακριβως αυτο! Κανονικα θα επρεπε να μας το λενε οι γυναικολογοι κατευθειαν με το που ξεκιναμε τις προσπαθειες!!!!!!!!!!!!!

τουλαχιστον μαθαμε να τα χρησιμοποιουμε,και ισως αν δεν ειχαν προκυψει τα προβληματα με τον κυκλο μου θα τα ειχα παρει νωριτερα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αληθεια εγω από εδώ ειδα ότι τα χρησιμοποιουσαν οι κοπελες και τα αγορασα. Παλι καλα....

Ναντιακι μου, παω να πλυνω κανενα πιατο γιατι το πρωι παλι θα τρεχω ωσαν την τρελη αλλοπαρμενη!!!! Κλασικα!!!!!!

Καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η maria1405 είπε:

Να σου πω την αληθεια εγω από εδώ ειδα ότι τα χρησιμοποιουσαν οι κοπελες και τα αγορασα. Παλι καλα....

Ναντιακι μου, παω να πλυνω κανενα πιατο γιατι το πρωι παλι θα τρεχω ωσαν την τρελη αλλοπαρμενη!!!! Κλασικα!!!!!!

Καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!

εγω νιωθω οτι σαν να μπηκα σε μια ταξη αυτο το μηνα! οκ Μαρακι,καλο βραδυ. Φιλιαααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια μου δεν ξερω τι γινετε.. το πρωι η θερμοκρασια μου ειχε πεσει στο 36.5.. τωρα βαζω θερμομετρο εχω 37.. περιοδος τπτ ακομα..εχω καποια πονακια βεβαια.. και εχω λιγα υγρα ουτε καν καφε θα τα ελεγα.. χρυσο μπεζ.. να κανω τεστ λετε?? Χωριακη?? Φοβαμαι πολυ την απογοητευση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Koριτσια μου δεν ξερω τι γινετε.. το πρωι η θερμοκρασια μου ειχε πεσει στο 36.5.. τωρα βαζω θερμομετρο εχω 37.. περιοδος τπτ ακομα..εχω καποια πονακια βεβαια.. και εχω λιγα υγρα ουτε καν καφε θα τα ελεγα.. χρυσο μπεζ.. να κανω τεστ λετε?? Χωριακη?? Φοβαμαι πολυ την απογοητευση... 

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταια περιοδος ηταν 13 σεπτεμβριου...μονο που αυτην την φορα ενιωσα πολυ εντονα την ωορηξια με κανονικα πονους κ υγρα η οποια ηταν 28-29 σεμπτεμβριου...και εχω τωρα τριτη μερα που εχω ελαχιστα υγρα σε χρωμα μπεζ.. και αυτο οχι συνεχεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Τελευταια περιοδος ηταν 13 σεπτεμβριου...μονο που αυτην την φορα ενιωσα πολυ εντονα την ωορηξια με κανονικα πονους κ υγρα η οποια ηταν 28-29 σεμπτεμβριου...και εχω τωρα τριτη μερα που εχω ελαχιστα υγρα σε χρωμα μπεζ.. και αυτο οχι συνεχεια... 

Ελενακι.. Μηπως να περιμενες μεχρι και σημερα και αυριο να κανεις μια χοριακουλα??? Το καταλαβαινω οτι μπορει να φοβασαι αλλα και ετσι βρε κοριτσακι μου δε βασανιζεσαι??? Αχ δε ξερω...σου εχει ξανατυχει να κατι παρομοιο με τα μπεζ υγρα????? Αλλα συμπτωματα εχεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

 

Θελω και εγω αυτα τα χριστουγεννα να υπαρχει κρεμασμενην στο δεντρο μας μια πιπιλα....ή παππουτσακια..........…:cry::cry::cry:

Μακαρι για ολες μας θεε μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια εχετε δικιο αλλα οποια γυναικα προσπαθει και δεν πιανει παιδι καθε μηνας που περναει παθαινει ψυχολογικα .... εγω τωρα ας πουμε ειμαι μεσα στο αγχος γιατι αλλαξε γνωμη ο αντρας μου πρεπει να κατσω να του μιλησω το οτι δεν ειμαι πια 20 και ειμαι 36 στα 37 και δεν εχουμε πολλα περιθωρια.

Τωρα αν πιασω παιδακι επειδη ηταν για εμενα ξαφνικο θα ηταν ευλογια και θαυμα συνάμα.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Τελευταια περιοδος ηταν 13 σεπτεμβριου...μονο που αυτην την φορα ενιωσα πολυ εντονα την ωορηξια με κανονικα πονους κ υγρα η οποια ηταν 28-29 σεμπτεμβριου...και εχω τωρα τριτη μερα που εχω ελαχιστα υγρα σε χρωμα μπεζ.. και αυτο οχι συνεχεια... 

Καλημέρα βρε Ελενη μου. Από ο,τι υπολογιζω, εδώ και 1-2 μερες περιμενεις τη βλαμμενη. Ξερω ότι είναι ψυχοφθορο, αλλα εγω θα προτεινα να πας για χοριακη αφου συμπληρωθεί μια εβδομαδα καθυστέρησης. Αλλιως μπορει να πας, να εχεις αμφιλεγομενο αποτέλεσμα και να σκέφτεσαι ότι ισως θα ηταν καλυτερα να την εκανες αργοτερα... (μιλαω εκ πειρας...!)

Τωρα...για το πως περναει αυτή η εβδομαδα η ρημαδα, απαντηση δεν εχω.... χμμμ.... δυσκολα????????????? Στην ιδια φαση είμαι κι εγω... Αστα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια παει και απο μενα.. μου ηρθε το αιμα.. και ποναω και απιστευτα ? ? ?  κριμα κ ειχα αρχισει να ελπιζω..κ εγω μαζι σας λοιπον για τον επομενο μηνα.. τουλαχιστον ξερω οτι καταλαβα οντως σωστα την ωορηξια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Θελω και εγω αυτα τα χριστουγεννα να υπαρχει κρεμασμενην στο δεντρο μας μια πιπιλα....ή παππουτσακια..........…:cry::cry::cry:

Μακαρι για ολες μας θεε μου....

σαν σημερα το ειχα μαθει για την εγκυμοσυνη! ο αντρας μου ειχε παρει δυο μικρα παππουτσακια για το δεντρο,δεν τα βαλαμε ποτε βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

σαν σημερα το ειχα μαθει για την εγκυμοσυνη! ο αντρας μου ειχε παρει δυο μικρα παππουτσακια για το δεντρο,δεν τα βαλαμε ποτε βεβαια

εγω πρωτη φορα πρωτα ο θεος  θα περασω τις γιορτες των χριστουγεννων  με <<εσωτερικη παρεα>>   και μου φαινεται  απιστευτο
η προηγουμενη εγκυμοσυνη ητα απο φεβρουαριο μεχρι σεπτεμβρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

σαν σημερα το ειχα μαθει για την εγκυμοσυνη! ο αντρας μου ειχε παρει δυο μικρα παππουτσακια για το δεντρο,δεν τα βαλαμε ποτε βεβαια

Ξερω πως δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να ξεχεσεις, ομως μην τα συνδυαζεις ετσι! Αλλωστε, ποιος ξερει τι σας περιμενει τα φετινα χριστουγεννα???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσια παει και απο μενα.. μου ηρθε το αιμα.. και ποναω και απιστευτα ? ? ?  κριμα κ ειχα αρχισει να ελπιζω..κ εγω μαζι σας λοιπον για τον επομενο μηνα.. τουλαχιστον ξερω οτι καταλαβα οντως σωστα την ωορηξια μου!!!

Ελενη κριμα!! Παμε ομως γερα για τον επομενο μηνα! Μη στεναχωριεσαι! Θα ερθει καποιος μηνας για ολες που δε θα ερθει η βλαμμενη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...