Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

Όχι θα μου ερχόταν την Πέμπτη 2 μέρες καθυστέρηση κορίτσια ευχαριστώ αλλά είμαι συγκρατημενη να δω χοριακη κ υπερηχο το τεστ δεν μου λέει κάτι ευχαριστώ πάντως κ το εύχομαι σε όλες τις γυναίκες του κόσμου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Όχι θα μου ερχόταν την Πέμπτη 2 μέρες καθυστέρηση κορίτσια ευχαριστώ αλλά είμαι συγκρατημενη να δω χοριακη κ υπερηχο το τεστ δεν μου λέει κάτι ευχαριστώ πάντως κ το εύχομαι σε όλες τις γυναίκες του κόσμου 

Παρά πολύ καλά κάνεις και είσαι λιγο συγκρατημένη..!!! Καλά αποτελέσματα σε χοριακη υπέρηχο κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται πως ειναι θετικο το τεστ.. μπραβοοοοο!!!Βρε κοριτσιαααα τι γονιμος μηνας ηταν αυτοοοςςς ? ? ? στειλτε λιγο μαγικη σκονη και σε εμας τις υπολοιπες που περιμενουμεεεε!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

DSC_0415.JPG

Φυσικααααααααααααα!!!!εισαι εγκυοοοοοος!!!συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!με το καλο!!!εγω δευτερα θα παω για χοριακη πες μου οτι θα πας και εσυ δευτερα να τα μάθουμε μαζι!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Φυσικααααααααααααα!!!!εισαι εγκυοοοοοος!!!συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!με το καλο!!!εγω δευτερα θα παω για χοριακη πες μου οτι θα πας και εσυ δευτερα να τα μάθουμε μαζι!!!❤️❤️❤️

Λέω να πάω Τετάρτη με Πέμπτη. Καλά αποτελέσματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η θανασης μου είπε:

Λέω να πάω Τετάρτη με Πέμπτη. Καλά αποτελέσματα ?

Σε ευχαριστώ πολύ Ελένη τελικά το προαισθημα μου για τον Σεπτέμβρη βγήκε αληθινό ήδη μετράμε αν δεν κάνω λάθος 3 εγκυμοσύνες. Το ίδιο αισθάνομαι όμως κ για τον Οκτώβρη σίγουρα θα ακούσουμε ευχάριστα gellie, anthi και τα υπόλοιπα κορίτσια έτοιμαστειτε γιατί έρχεται κ σε εσάς το νιώθω κορίτσια μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... άκαρπος ο δεύτερος μήνας προσπαθειών για μένα.. χθες το βράδυ είδα τις πρώτες προειδοποιητικες κηλιδες. Που σημαίνει ότι θα έχω 3 μερες ακομη λίγα ροζ στο χαρτί και από Τετάρτη περίοδο κανονικά.. Μη σας πω ψέμματα ότι δε μας κόστισε..................    Τι να γίνει.. Με οση δυναμη μας απομενει πάμε για τον επομενο μηνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Μάλλον πήγαν διακοπές... Χαλάρωσαν και τσουπ ήρθε και το σπορακι.... 

Αααα πρεπει να παω κ γω διακοπες  μου φαινεται.....2 χρονια εχω να παω.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Όχι θα μου ερχόταν την Πέμπτη 2 μέρες καθυστέρηση κορίτσια ευχαριστώ αλλά είμαι συγκρατημενη να δω χοριακη κ υπερηχο το τεστ δεν μου λέει κάτι ευχαριστώ πάντως κ το εύχομαι σε όλες τις γυναίκες του κόσμου 

Με το καλο κοριτσακι μου.ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ μπραβοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλημέρα κορίτσια... άκαρπος ο δεύτερος μήνας προσπαθειών για μένα.. χθες το βράδυ είδα τις πρώτες προειδοποιητικες κηλιδες. Που σημαίνει ότι θα έχω 3 μερες ακομη λίγα ροζ στο χαρτί και από Τετάρτη περίοδο κανονικά.. Μη σας πω ψέμματα ότι δε μας κόστισε..................    Τι να γίνει.. Με οση δυναμη μας απομενει πάμε για τον επομενο μηνα..

Γκελυ μου καλημερα..

Περίμενε λιγο....γιατι ποτε δεν ξερεις.αν οντως δεν τα καταφερες αυτον τον μηνα θα ειναι ο επομενος.

Μην απογοητευεσαι..ειπαμεεεεε δεν το βαζουμε κατω...δεν πρέπει να μας παρει απο κατω συνεχιζουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Γκελυ μου καλημερα..

Περίμενε λιγο....γιατι ποτε δεν ξερεις.αν οντως δεν τα καταφερες αυτον τον μηνα θα ειναι ο επομενος.

Μην απογοητευεσαι..ειπαμεεεεε δεν το βαζουμε κατω...δεν πρέπει να μας παρει απο κατω συνεχιζουμε

Εμείς είμαστε εδώ κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Ελενη και εσεις που μεινατε εγκυες λοιπον με τεστ ωορρηξιας μηπως θα μπορουσατε να βοηθησετε και εμενα; υπαρχει καποια κοπελα που να εχει τεστ ωορρηξιας και εγκυμοσυνης που να μην χρειαζεται αλλο πλεον?? Να μου τα δωσει? Της hometest  για να μην περνω αλλα τωρα.. Αν δεν τα χρειαζεστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anthi1402 είπε:

Μελινακι μου εσυ τι κανεις;

Εγώ στην αναμονή. Αύριο περιμένω κανονικά αλλά Είμαι διαφορετικά από άλλες φορές.  παθαίνω κράμπες ψηλά στο στομαχι. Τι να πω Έχω κ εξαψεις. Θα δείξει πολύ συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:
στις πριν 49 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Δεν κανεις κ συ ενα τεστακι;;;

Είπα να περιμένω λίγο για πιο σίγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Φυσικααααααααααααα!!!!εισαι εγκυοοοοοος!!!συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!με το καλο!!!εγω δευτερα θα παω για χοριακη πες μου οτι θα πας και εσυ δευτερα να τα μάθουμε μαζι!!!❤️❤️❤️

Μπραβοοοοοοο συγχαρητήρια κορίτσι μου. Αχ αυτή η Δευτέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έμεινα έγκυες αυτό τν μήνα καΙ με το καλό να γίνουν μανουλιτσες ????Δύναμη και όχι άγχος στα κορίτσια που προσπαθούν????Σας διαβάζω από την αρχή που ανοίξατε αυτή τν ωραία συζήτηση και αγωνιούσα μαζί σας!! Εύχομαι ΌτΙ καλύτερο στα κορίτσια που θα γίνουν μανούλες καΙ στις κοπέλες που προσπαθούν ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Σε μενα τιποτα??? ??

Κ σε εσένα εννοείτε απλώς ξεχνάω ονόματα γιαυτό είπα γενικά κ τα υπόλοιπα κορίτσια. Κ σε εσένα πεασινοματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Λέω να πάω Τετάρτη με Πέμπτη. Καλά αποτελέσματα ?

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Λέω να πάω Τετάρτη με Πέμπτη. Καλά αποτελέσματα ?

Καλα αποτελέσματα σε ολες μας!!εγω θα παω αυριο για την πρωτη χοριακη και Τετάρτη θα παω να κανω την δεύτερη να δούμε αν διπλασιάστηκε και αν ολα ειναι καλα.και οταν ειναι πανω απο 1.100 θα κλείσω ραντεβού στον γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...