Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Άνθη μου, νομίζω ότι το ενδομήτριο είναι παχύ στις γόνιμες μέρες κ μετά λεπταίνει κ αποβάλλεται με την περίοδο. Έτσι νομίζω...

Κ αν εισαι εγκυος παραμενει λεπτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλησπερα κοριτσια μου!!!Αν εισαι εγκυος το ενδομητριο ειναι παχυ γυρω στα 16 17 εκατοστα.. Ανθουλα μου μπορεις να μου στηλεις pm να μου πεις ακριβως τι εξετασειςεκανες; γιατι σκευτομαι για εξωσωματικη και μετα απο 13 μηνες προσπαθειας νομιζω τωρα θα κανουμε εξετασεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

 Καλησπερα κοριτσια μου!!!Αν εισαι εγκυος το ενδομητριο ειναι παχυ γυρω στα 16 17 εκατοστα.. Ανθουλα μου μπορεις να μου στηλεις pm να μου πεις ακριβως τι εξετασειςεκανες; γιατι σκευτομαι για εξωσωματικη και μετα απο 13 μηνες προσπαθειας νομιζω τωρα θα κανουμε εξετασεις!!!

Μμμμμ γιατι εγω προχτες στο υπερηχο ειχα λεπτο.....δεν πειραζει...Σου στελνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε γυρίσαμε από τη βάφτιση πολύ ωραία αντε κ στα δικά μας????????????????????. Οι μέρες περνάνε σκεφτείτε ότι πριν μέρες λέγαμε το ίδιο ποτέ θα περάσουν κ ήδη έχουν περάσει κάποιες μια μια θα μαθαίνει τι δουλίτσα έκανε αυτό τον μήνα αλλιώς πάμε για τον επόμενο να χορτασουμε κ λίγο τους άντρες μας??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περνάνε περνάνε αλλα δύσκολα οι έτοιμες..αλλες 5 έμειναν αν και ειμαι σίγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια μου τελικα δεν θα παω να κανω χοριακη. Το ενδομητριο μου ηταν λεπτο προχτες στον υπερηχο..

Τα νεύρα  μουυυυυυ λεμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Περνάνε περνάνε αλλα δύσκολα οι έτοιμες..αλλες 5 έμειναν αν και ειμαι σίγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος κοριτσια.

Μια απο τα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτα τα νεύρα!!!εγω ειμαι στο Τσακ να κανω το πρώτο μεγάλο μπαμ κοριτσια.ηδη σημερα τσακώθηκα με τον δικο μου πολυ άσχημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:
στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Αχ αυτα τα νεύρα!!!εγω ειμαι στο Τσακ να κανω το πρώτο μεγάλο μπαμ κοριτσια.ηδη σημερα τσακώθηκα με τον δικο μου πολυ άσχημα 

Εγω δεν ειχα απεκτησα!!!!

Μ αυτα που ψαχνω τοσες μερες εδω μεσα.

Εσυ ξέσπασε κοριτσι μου να ξεδωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

 

Στο τελος θα ξεσπάσω πολυ άσχημα γιατι έχουν μαζευτεί παρα πολυ.μακαρι να ηταν μονο το μωρό το θέμα μου αλλα ειναι χίλια δυο και πιάνω τον εαυτό μου να λυγίζει κοριτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Στο τελος θα ξεσπάσω πολυ άσχημα γιατι έχουν μαζευτεί παρα πολυ.μακαρι να ηταν μονο το μωρό το θέμα μου αλλα ειναι χίλια δυο και πιάνω τον εαυτό μου να λυγίζει κοριτσια 

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ,,,,ΞΕΣΠΑΣΕ Κ ΞΑΝΑ ΣΗΚΩ

Κ ΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Άνθη μου, νομίζω ότι το ενδομήτριο είναι παχύ στις γόνιμες μέρες κ μετά λεπταίνει κ αποβάλλεται με την περίοδο. Έτσι νομίζω...

Μαρακι ισχύει απολυτα αυτό που λες... στις γόνιμες μέρες μάλιστα για να γαντζωθει το εμβρυακι πάνω στο ενδομητριο και να αρχίσει να τρέφεται από εκει θα πρέπει αυτό να έχει συγκεκριμένο παχος. Από ότι μου είχε πει ο γιατρος γύρω στα 10 χιλιοστά... αν δεν παχαίνει αρκετα πρεπει η γυναίκα να κάνει θεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ....ΕΡΧΟΝΤΑΙΙΙΙΙ

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ.

ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ....

ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni20 είπε:

Περνάνε περνάνε αλλα δύσκολα οι έτοιμες..αλλες 5 έμειναν αν και ειμαι σίγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος κοριτσια.

Κ εγώ πόναω τώρα κ πριν. Πάντα πριν έρθει με προειδοποιεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Μωρε δίκιο έχετε για τα τεστακια! Εμένα τί με έπιασε κ τα παράτησα αυτό το μήνα;!;! Περιμένω γύρω στις 11, αλλά με τον κυκλο που έχω μία αγωνία θα την περασω! Πάλι θα μου κάνει τσαχπινιες!!!

Τη μέρα που πήγες στο νοσοκομείο για το έντερο δε σε εξέτασε εκεί και γυναικολόγος και είδε ενδείξεις ότι είχες ωορρηξία..;; Είναι σαν να έκανες θετικο τεστακι!!. Μέτρα 14-15 μερες για να υπολογίσεις ποτέ είναι κανονικά να σου ερθει.♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα,ειμαι καινουρια στην παρεα!ειμαστε στον τριτο μηνα προσπαθειων με τον αντρα μου αν κ παντρεμενοι εδω κ ενα χρονο.λογω προβληματων με την περιοδο μου ειχαμε πει να το αφησουμε για λιγο καιρο κ εχουμε απο τον ιουλιο που αρχισαμε τις προσπαθειες.αν και σχετικα νωρις...πολυ...αγχος...προσμονη, δεν ξερω πως να το πω!τον τελευταιο χρονο εχω αστατη περιοδο αν κ τους τελευταιους μηνες σταθεροποιηθηκε στις 33-36 μερες..κ πανω που αρχισαμε την προσπαθεια..μου ηρθε στις 27 μερες!η γιατρος μου νου ειπε να μην αγχωνομαι αλλα νονιζω πως αυτο δεν ειναι ευκολο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη αν πατησα κατι ή σχολιασα κατι που δεν επρεπε αλλα μολις εκανα εγγραφη κ ακομη προσπαθω να δω πως λειτουργει η σελιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η polu είπε:

κοριτσια καλησπερα,ειμαι καινουρια στην παρεα!ειμαστε στον τριτο μηνα προσπαθειων με τον αντρα μου αν κ παντρεμενοι εδω κ ενα χρονο.λογω προβληματων με την περιοδο μου ειχαμε πει να το αφησουμε για λιγο καιρο κ εχουμε απο τον ιουλιο που αρχισαμε τις προσπαθειες.αν και σχετικα νωρις...πολυ...αγχος...προσμονη, δεν ξερω πως να το πω!τον τελευταιο χρονο εχω αστατη περιοδο αν κ τους τελευταιους μηνες σταθεροποιηθηκε στις 33-36 μερες..κ πανω που αρχισαμε την προσπαθεια..μου ηρθε στις 27 μερες!η γιατρος μου νου ειπε να μην αγχωνομαι αλλα νονιζω πως αυτο δεν ειναι ευκολο..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ Κ ΟΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ 

Α Γ Χ Ω Ν Ο Μ Α Σ Τ Ε !!!!!

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΠΑΡΗΓΟΡΙΟΜΑΣΤΕ...Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ.ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ ΥΓΡΑ (ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ) ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΝΑΙ Κ Η ΩΟΡΗΞΙΑ...ΜΕΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ 14-16 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ.ΗΡΕΜΗΣΕ ΠΑΡΕ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ΒΡΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η polu είπε:

συγγνωμη αν πατησα κατι ή σχολιασα κατι που δεν επρεπε αλλα μολις εκανα εγγραφη κ ακομη προσπαθω να δω πως λειτουργει η σελιδα

ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.....:geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω αρκετο καιρο που διαβαζω διαφορα φορουμ στο διαδυκτιο κ πραγματικα νιωθω πολυ ομορφα που μπορω να μοιραστω αυτα που νιωθω με ατομα που ξερω πως θ με καταλαβουν..μιλαω κ με τις φιλες μου αλλα δεν ειναι το ιδιο..δεν ειναι στην ιδια κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ,,,ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΣΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ....ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,,,

Η ΑΛΛΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΧΑΜΗΛΩΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ,,,ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΣΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ....ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,,,

Η ΑΛΛΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΧΑΜΗΛΩΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ....

Ετσι ακριβώς..σας ευχαριστω πολυ ολες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γυναικολογος μου μου ειπε πως απο τη στιγμη που η τελευταια μου περιοδος μου ηρθε στις 27 ημερες πρεπει να προσπαυησω 9-14η μετα του κυκλου κ μαλιστα απο την 11η εως τη 14η καθε μερα αν μπορουμε. μου εκανε υπερηχο την ημερα που ηρθε η περιοδος..κ αν αυτο το μηνα ξανα ερθει στις 36 ημερες...??οι ημερες που μου εδωσε τοτε θ ειναι λαθος!ετσι δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...