Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Είχα μια γιατρό που όλο κάτι δεν μου έλεγε ?ήθελε να είναι σίγουρη. 

Προσπαθείς καιρό Ανθή? Έχεις παιδιά? Τί συμπτώματα έχεις τώρα?

4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ Κ 3 ΕΝΤΑΤΙΚΑ.

1 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ , 1 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ.(ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΜΕΣΩΣ)

ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ Κ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ.ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ 12 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ(ΤΟ ΟΥΕΡΟΠΛΑΣΜΑ ΗΤΑΝ Κ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ) ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ....Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ Ο 2ΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα..σαν να φθινοπώριασε..εγω κανω υπομονη να περάσουν οι μερες 5 έμειναν..το μονο που εχω ειναι ήπιους πόνους περιόδου σημερα..και οι ταχυκαρδίες σταμάτησαν..τιποτε αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ...ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ.Κ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΝΟΝΗΣΕ .ΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνθη μου τι ταλαιπωρία είναι αυτή! Αλλά μπράβο σου που τα κοίταξες όλα!  Τώρα έχω αγωνία κ για σενα.

Ελένη μου και εγώ σήμερα πολύ ήρεμα...ούτε τις χθεσινές ταχυκαρδιες έχω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΛΕΟΝ ΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΝ ΠΡΩΤΑ.ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΟΥΝ.ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΑΝΟΣΟΛΟΓΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΑ :?)

Κ Η 2Η ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ Κ 3 ΕΝΤΑΤΙΚΑ.

1 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ , 1 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ.(ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΜΕΣΩΣ)

ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ Κ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ.ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ 12 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ(ΤΟ ΟΥΕΡΟΠΛΑΣΜΑ ΗΤΑΝ Κ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ) ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ....Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ Ο 2ΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΑ...

Μπραβο σου και πραγματικα εισαι αξία!!την υπομονη σου να ειχα!!❤️❤️Ειμαι πολυ αισιόδοξη για σένα...κατι μου λέει οτι το τσακωσατε το νινί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni20 είπε:

Μπραβο σου και πραγματικα εισαι αξία!!την υπομονη σου να ειχα!!❤️❤️Ειμαι πολυ αισιόδοξη για σένα...κατι μου λέει οτι το τσακωσατε το νινί!!!

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ...ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ Κ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ....ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...Κ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ...Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ....ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΗ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΔΥΝΑΜΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

(Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ 5 ΧΡΟΝΙΑ....Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ 4!!!!!!

ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!!

8, 7 ,6 ,Κ 2,5  ΧΡΟΝΩΝ (ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνθη μου συμφωνώ μαζί σου ! Έτσι είναι το σωστό! Και οι γιατροί πρέπει να ενημερώνουν για όλα αυτά! Εγώ έχω θέματα υγείας εξεταστικα κ μετά έβαλα μπρος . Και έχω περιέργεια να δω τι θα γίνει. Αν αυτόν τον μήνα δεν πετύχει θα πάτε για εξωσωματική Άνθη??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ...ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ Κ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ....ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...Κ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ...Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ....ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΗ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΔΥΝΑΜΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

(Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ 5 ΧΡΟΝΙΑ....Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ 4!!!!!!

ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!!

8, 7 ,6 ,Κ 2,5  ΧΡΟΝΩΝ (ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πω πω τρελάνε μαςςςςς!!!! 4 μωρα χαχα πόσο όμορφο!!!!!! Να τα χαίρεστε κ όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου στις μέρες μας όλα γίνονται.  Κ καταλαβαίνω πολύ αυτό που λες με τις έγκυες! Μακάρι αύριο να μας πεις καλά νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΕΧΩ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΠ ΟΛΑ Κ ΜΠΟΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΕΟΝ.ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ .Ο ΑΝΟΣΟΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 3 ΜΗΝΕΣ ...ΑΝ ΔΕΝ....ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ.ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΟΧΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ...:mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ...ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ Κ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ....ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...Κ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ...Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ....ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΗ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΔΥΝΑΜΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

(Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ 5 ΧΡΟΝΙΑ....Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ 4!!!!!!

ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!!

8, 7 ,6 ,Κ 2,5  ΧΡΟΝΩΝ (ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πραγματικα απιστευτο!!!!εγω παλι ξερω φιλικό ζευγάρι που προσπαθούσαν 10 χρονια και στο τελος τα παράτησαν.και δεν έκαναν ποτε..δεν ειναι κριμα;κατι τέτοια βλεπω και λέω γιατι Θεέ μου..και βλεπω και αλλες που τους ηρθε τοσο εύκολα και στα παιδιά τους φαιρονται απαίσια.δυο τέτοια παραδείγματα ξερω.γιανκαποιο λόγο σε αυτη την ζωη γινονται αδικίες.δεν μπορω να καταλάβω ομως τον λόγο..και αν κρίνω απο αποτελέσματα τελικα δεν υπήρχε λόγος..που λενε οτι ολα στο τελος φαίνονται για πιο λόγο έγιναν..η κοπέλα έφυγε απο τον καημό της..για αυτον τον λόγο έγιναν;δεν το δέχομαι...θελω να ειμαι αισιόδοξη και να σκεφτομαι μονο θετικά.και θελω να πιστευω πως πλέον ολα λύνονται..εσυ εφοσον τα έφτιαξες ολα ειναι θέμα χρονου να ερθει..εμεις ειμαστε στο δεύτερο τρίτο μήνα αλλα καταλαβαινω οτι υπαρχει κάποια δυσκολία και ας ειναι νωρίς..Γιαυτο μετα το εξάμηνο θα κανει εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Πραγματικα απιστευτο!!!!εγω παλι ξερω φιλικό ζευγάρι που προσπαθούσαν 10 χρονια και στο τελος τα παράτησαν.και δεν έκαναν ποτε..δεν ειναι κριμα;κατι τέτοια βλεπω και λέω γιατι Θεέ μου..και βλεπω και αλλες που τους ηρθε τοσο εύκολα και στα παιδιά τους φαιρονται απαίσια.δυο τέτοια παραδείγματα ξερω.γιανκαποιο λόγο σε αυτη την ζωη γινονται αδικίες.δεν μπορω να καταλάβω ομως τον λόγο..και αν κρίνω απο αποτελέσματα τελικα δεν υπήρχε λόγος..που λενε οτι ολα στο τελος φαίνονται για πιο λόγο έγιναν..η κοπέλα έφυγε απο τον καημό της..για αυτον τον λόγο έγιναν;δεν το δέχομαι...θελω να ειμαι αισιόδοξη και να σκεφτομαι μονο θετικά.και θελω να πιστευω πως πλέον ολα λύνονται..εσυ εφοσον τα έφτιαξες ολα ειναι θέμα χρονου να ερθει..εμεις ειμαστε στο δεύτερο τρίτο μήνα αλλα καταλαβαινω οτι υπαρχει κάποια δυσκολία και ας ειναι νωρίς..Γιαυτο μετα το εξάμηνο θα κανει εξετάσεις.

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ....ΑΛΛΕΣ ΤΟ ΠΙΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ Κ ΑΛΛΕΣ (ΕΜΕΙΣ) ΠΟΥ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ Κ ΠΩΣ...ΜΟΝΟ ΟΘΕΟΣ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ.!!!Κ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.

(ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Πραγματικα απιστευτο!!!!εγω παλι ξερω φιλικό ζευγάρι που προσπαθούσαν 10 χρονια και στο τελος τα παράτησαν.και δεν έκαναν ποτε..δεν ειναι κριμα;κατι τέτοια βλεπω και λέω γιατι Θεέ μου..και βλεπω και αλλες που τους ηρθε τοσο εύκολα και στα παιδιά τους φαιρονται απαίσια.δυο τέτοια παραδείγματα ξερω.γιανκαποιο λόγο σε αυτη την ζωη γινονται αδικίες.δεν μπορω να καταλάβω ομως τον λόγο..και αν κρίνω απο αποτελέσματα τελικα δεν υπήρχε λόγος..που λενε οτι ολα στο τελος φαίνονται για πιο λόγο έγιναν..η κοπέλα έφυγε απο τον καημό της..για αυτον τον λόγο έγιναν;δεν το δέχομαι...θελω να ειμαι αισιόδοξη και να σκεφτομαι μονο θετικά.και θελω να πιστευω πως πλέον ολα λύνονται..εσυ εφοσον τα έφτιαξες ολα ειναι θέμα χρονου να ερθει..εμεις ειμαστε στο δεύτερο τρίτο μήνα αλλα καταλαβαινω οτι υπαρχει κάποια δυσκολία και ας ειναι νωρίς..Γιαυτο μετα το εξάμηνο θα κανει εξετάσεις.

Ναι οι εξετάσεις πρέπει παντα να γίνονται νωρις... Οσο νωρίτερα τοσο καλύτερα... Εγώ όταν μετά από 5 μηνες προσπάθεια είπα στον άντρα μου να πάμε για εξετάσεις φρικαρε.. άρχισε να μου λέει ότι είναι μικρό το διάστημα και ότι θα αγχωθουμε περισσότερο αν μπούμε σε διαδικασία ψαξιματος τόσο νωρίς...Τελικά πήγα πρώτα μόνη μου στον ενδοκρινολογο να μου γράψει πλήρη ορμονολογικο έλεγχο ώστε να έχουμε μια πρώτη εικόνα του τι συμβαίνει.....Ακόμη και ο γιατρος μόλις του είπα το διάστημα των ελευθερων επαφων με άρχισε στο "μη βιάζεστε να κάνετε εξετάσεις, είναι πολύ νωρις.. δε θεωρείστε υπογονιμοι με 6 μηνες προσπάθεια" κλπ. Με νευριασε αλλά ωστόσο τον πιεσα και μου τις έγραψε.... πάλι καλά που δεν ήταν ο αντρας μου μαζί γιατι θα έπαιρνε αέρα από τα λεγόμενα του γιατρου και μετα θα ειχαμε παλι τα ιδια στο σπιτι. Με τα πηγα στο γυναικολόγο που μου ζήτησε να του παω ορμονολογικες συν ενα σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου και ετσι βρέθηκε το θεμα...αλλιως ακομη θα κοιμόμασταν τον υπνο του δικαίου!!!!! Όχι μόνο δε θα το είχαμε λύσει... αλλά ούτε που θα ξέραμε το πρόβλημα... θα ειχαμε χασει ενάμιση χρονο άσκοπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Ναι οι εξετάσεις πρέπει παντα να γίνονται νωρις... Οσο νωρίτερα τοσο καλύτερα... Εγώ όταν μετά από 5 μηνες προσπάθεια είπα στον άντρα μου να πάμε για εξετάσεις φρικαρε.. άρχισε να μου λέει ότι είναι μικρό το διάστημα και ότι θα αγχωθουμε περισσότερο αν μπούμε σε διαδικασία ψαξιματος τόσο νωρίς...Τελικά πήγα πρώτα μόνη μου στον ενδοκρινολογο να μου γράψει πλήρη ορμονολογικο έλεγχο ώστε να έχουμε μια πρώτη εικόνα του τι συμβαίνει.....Ακόμη και ο γιατρος μόλις του είπα το διάστημα των ελευθερων επαφων με άρχισε στο "μη βιάζεστε να κάνετε εξετάσεις, είναι πολύ νωρις.. δε θεωρείστε υπογονιμοι με 6 μηνες προσπάθεια" κλπ. Με νευριασε αλλά ωστόσο τον πιεσα και μου τις έγραψε.... πάλι καλά που δεν ήταν ο αντρας μου μαζί γιατι θα έπαιρνε αέρα από τα λεγόμενα του γιατρου και μετα θα ειχαμε παλι τα ιδια στο σπιτι. Με τα πηγα στο γυναικολόγο που μου ζήτησε να του παω ορμονολογικες συν ενα σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου και ετσι βρέθηκε το θεμα...αλλιως ακομη θα κοιμόμασταν τον υπνο του δικαίου!!!!! Όχι μόνο δε θα το είχαμε λύσει... αλλά ούτε που θα ξέραμε το πρόβλημα... θα ειχαμε χασει ενάμιση χρονο άσκοπα!!!

Μπράβο κ σε σένα κορίτσι μου που πήρες την κατάσταση στα χέρια σου ! Τώρα μετά από αυτά πόσους μήνες προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Μπράβο κ σε σένα κορίτσι μου που πήρες την κατάσταση στα χέρια σου ! Τώρα μετά από αυτά πόσους μήνες προσπαθείτε;

Η επέμβαση έγινε Φλεβάρη αναρρωνε όλο το Μάρτη και αρχισαμε τη νεα προσπάθεια απο τελη Μάρτη αρχές Απριλίου. Αλλά ρε κοριτσια δεν είχα καταλάβει την ωορρηξία μου και χαναμε τις γονιμες... Από τον Ιούλιο έμαθα να τις βρίσκω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ....ΑΛΛΕΣ ΤΟ ΠΙΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ Κ ΑΛΛΕΣ (ΕΜΕΙΣ) ΠΟΥ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ Κ ΠΩΣ...ΜΟΝΟ ΟΘΕΟΣ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ.!!!Κ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.

(ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ)...

Αυτο που με εξοργίζει ειναι οτι εχω μείνει δυο φορές εγκυος με την μυρωδιά χωρις καν ολοκληρωμένη επαφή εχω κανει υπέρηχο και τεστ παπ πρόσφατα και η γιατρός μου με ειχε διαβεβαιώσει οτι θα ερθει πολυ εύκολα οταν το θελήσω.ωορρηξια κανω κανονικα εχω σωστή ωχρινικη φάση ολα δείχνουν καλα.ξαφνικα μεσα σε ενα δυο χρονια να εχω αποκτήσει τοσο σοβαρό πρόβλημα;δεν μπορω να καταλάβω..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάχιστον αν ξέρεις ποτέ κανείς ωορρηξία δεν αφήνεις τα πράγματα στην τύχη.. οσον αφορα τις επαφες...Και επισης γνωρίζει αριβως ποτε θα σου έρθει.. (αν έρθει). Δεν χαίρεσαι νομίζοντας ότι έχεις καθυστέρηση και μετά τσουπ.. ψυχρολουσία!!! Δεν παλεύεται!!! Είναι κινέζικο βασανιστήριο αυτό!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Ναι οι εξετάσεις πρέπει παντα να γίνονται νωρις... Οσο νωρίτερα τοσο καλύτερα... Εγώ όταν μετά από 5 μηνες προσπάθεια είπα στον άντρα μου να πάμε για εξετάσεις φρικαρε.. άρχισε να μου λέει ότι είναι μικρό το διάστημα και ότι θα αγχωθουμε περισσότερο αν μπούμε σε διαδικασία ψαξιματος τόσο νωρίς...Τελικά πήγα πρώτα μόνη μου στον ενδοκρινολογο να μου γράψει πλήρη ορμονολογικο έλεγχο ώστε να έχουμε μια πρώτη εικόνα του τι συμβαίνει.....Ακόμη και ο γιατρος μόλις του είπα το διάστημα των ελευθερων επαφων με άρχισε στο "μη βιάζεστε να κάνετε εξετάσεις, είναι πολύ νωρις.. δε θεωρείστε υπογονιμοι με 6 μηνες προσπάθεια" κλπ. Με νευριασε αλλά ωστόσο τον πιεσα και μου τις έγραψε.... πάλι καλά που δεν ήταν ο αντρας μου μαζί γιατι θα έπαιρνε αέρα από τα λεγόμενα του γιατρου και μετα θα ειχαμε παλι τα ιδια στο σπιτι. Με τα πηγα στο γυναικολόγο που μου ζήτησε να του παω ορμονολογικες συν ενα σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου και ετσι βρέθηκε το θεμα...αλλιως ακομη θα κοιμόμασταν τον υπνο του δικαίου!!!!! Όχι μόνο δε θα το είχαμε λύσει... αλλά ούτε που θα ξέραμε το πρόβλημα... θα ειχαμε χασει ενάμιση χρονο άσκοπα!!!

Ακριβώς!!και μπραβο σου που επέμενες!ο δικός μου θελει τον αλλο μήνα να παει για ενα σπερμοδιαγταραμμα ετσι και αλλιως μια εξέταση ειναι δεν εχει να τρέξιμο ουτε χρειάζεται άγχος.να την κανει να του φύγει και εκείνου μηπως και κατι συμβαίνει..εγω του ειπα να παει τους 5-6 μηνες αλλα εκεινος θελει στους 3-4.παντως συμφωνώ απόλυτα οσο πιο γρήγορα γινονται οι εξετάσεις τοσο το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Η επέμβαση έγινε Φλεβάρη αναρρωνε όλο το Μάρτη και αρχισαμε τη νεα προσπάθεια απο τελη Μάρτη αρχές Απριλίου. Αλλά ρε κοριτσια δεν είχα καταλάβει την ωορρηξία μου και χαναμε τις γονιμες... Από τον Ιούλιο έμαθα να τις βρίσκω!!!!!

❤️❤️❤️❤️ Σωτηρία τα τεστακια ωορρηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Τουλάχιστον αν ξέρεις ποτέ κανείς ωορρηξία δεν αφήνεις τα πράγματα στην τύχη.. οσον αφορα τις επαφες...Και επισης γνωρίζει αριβως ποτε θα σου έρθει.. (αν έρθει). Δεν χαίρεσαι νομίζοντας ότι έχεις καθυστέρηση και μετά τσουπ.. ψυχρολουσία!!! Δεν παλεύεται!!! Είναι κινέζικο βασανιστήριο αυτό!!!

 

Ακριβώς αυτο..ξερεις οτι αν εχεις μια δυο μερες καθυστέρηση ειναι οντως καθυστέρηση και ετσι περνεις πραγματικές ελπίδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εγω το παρακολουθώ με υπερηχο κ βλεπω το μεγεθος κ ολα .ξερω ποτε με το οκ του γιατρου.

Βεβαια ακομα δεν το πιασαμε αλλα που θα παει....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

Ρε κοριτσια μου να ρωτήσω τωρα που θυμήθηκα. 

Ξερει καμια σας για το ενδομητριο;ποτε ειναι παχυ ποτε λεπτο;

 

Άνθη μου, νομίζω ότι το ενδομήτριο είναι παχύ στις γόνιμες μέρες κ μετά λεπταίνει κ αποβάλλεται με την περίοδο. Έτσι νομίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Ακριβώς αυτο..ξερεις οτι αν εχεις μια δυο μερες καθυστέρηση ειναι οντως καθυστέρηση και ετσι περνεις πραγματικές ελπίδες 

Μωρε δίκιο έχετε για τα τεστακια! Εμένα τί με έπιασε κ τα παράτησα αυτό το μήνα;!;! Περιμένω γύρω στις 11, αλλά με τον κυκλο που έχω μία αγωνία θα την περασω! Πάλι θα μου κάνει τσαχπινιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Μωρε δίκιο έχετε για τα τεστακια! Εμένα τί με έπιασε κ τα παράτησα αυτό το μήνα;!;! Περιμένω γύρω στις 11, αλλά με τον κυκλο που έχω μία αγωνία θα την περασω! Πάλι θα μου κάνει τσαχπινιες!!!

Εγω ευχομαι να σου κανει τσαχπινιά επειδη θα εχεις μπεμπέ.αν ομως τελικα σου έρθουν ξεκίνησε τα και εσυ.ειναι μεγάλη υπόθεση.ετσι ξερεις ακριβώς πορεία αδιαθετησεις και δεν εχεις άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...