Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

Αχ αχ αχ! Θα σας μαλωσω ολες!!! Αληθεια!!! Γιατι μπαινεται στον πειρασμο??? Λαθος μεγαλο βρε κοριτσια μου εγω με 6 μερες καθυστερηση και παλι δεν ηθελα να κανω μεχρι που το κανα βγηκε η σκατο αχνη γραμμουλα και εκανα και το δευτερο.. Μεγα λαθος παντως που κανετε τεστ χωρις καν εστω μια μερα καθυστερηση!! Ελενη μην απογοητευεσαι αν δεν αυτον τον επομενο. Σε ολες μας θα ερθει κοριτσια μου μην απελπιζεστε και μην απογοητευεστε ο θεος ειναι μεγαλος! Το ξερω καλα το χω βιωσει στο πετσι μου αυτο με εσωσε οταν του το ζητησα και ας μην περπαταω τωρα! Ομως του εχω ζητησει ναμε αξιωσει να ξαναγινω μανουλα και θα γινω το ξερω μην ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ ΠΙΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ και ολα θα ερθουν?!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Αχ αχ αχ! Θα σας μαλωσω ολες!!! Αληθεια!!! Γιατι μπαινεται στον πειρασμο??? Λαθος μεγαλο βρε κοριτσια μου εγω με 6 μερες καθυστερηση και παλι δεν ηθελα να κανω μεχρι που το κανα βγηκε η σκατο αχνη γραμμουλα και εκανα και το δευτερο.. Μεγα λαθος παντως που κανετε τεστ χωρις καν εστω μια μερα καθυστερηση!! Ελενη μην απογοητευεσαι αν δεν αυτον τον επομενο. Σε ολες μας θα ερθει κοριτσια μου μην απελπιζεστε και μην απογοητευεστε ο θεος ειναι μεγαλος! Το ξερω καλα το χω βιωσει στο πετσι μου αυτο με εσωσε οταν του το ζητησα και ας μην περπαταω τωρα! Ομως του εχω ζητησει ναμε αξιωσει να ξαναγινω μανουλα και θα γινω το ξερω μην ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ ΠΙΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ και ολα θα ερθουν?!!!!!??????

Πόσο σε θαυμάζω! Και πόσο περήφανα θα είναι τα παιδιά σου για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Αχ αχ αχ! Θα σας μαλωσω ολες!!! Αληθεια!!! Γιατι μπαινεται στον πειρασμο??? Λαθος μεγαλο βρε κοριτσια μου εγω με 6 μερες καθυστερηση και παλι δεν ηθελα να κανω μεχρι που το κανα βγηκε η σκατο αχνη γραμμουλα και εκανα και το δευτερο.. Μεγα λαθος παντως που κανετε τεστ χωρις καν εστω μια μερα καθυστερηση!! Ελενη μην απογοητευεσαι αν δεν αυτον τον επομενο. Σε ολες μας θα ερθει κοριτσια μου μην απελπιζεστε και μην απογοητευεστε ο θεος ειναι μεγαλος! Το ξερω καλα το χω βιωσει στο πετσι μου αυτο με εσωσε οταν του το ζητησα και ας μην περπαταω τωρα! Ομως του εχω ζητησει ναμε αξιωσει να ξαναγινω μανουλα και θα γινω το ξερω μην ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ ΠΙΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ και ολα θα ερθουν?!!!!!??????

Αχ κοριτσι μου πραγματικα εισαι αξία!!τι να πει κανεις για την δυναμη σου..ειμαι απαράδεκτη το ξερω.απλα βιάζομαι!!εστω και ενα παιδάκι να μου δώσει ο θεουλης εγω θα ειμαι για παντα ευγνώμων!!θα ερθει το ξερω εύκολα δύσκολα θα ερθει ομως για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα?????????. Τι κάνετε κορίτσια; Εμείς σήμερα έχουμε μια βάπτιση κ βαριέμαι λίγο να πάμε γιατί είναι 2 η ώρα,αλλά πρέπει να πάμε.; Δεν ξέρω κ τι να φορέσω. Εν τω μεταξύ πρέπει να έχω κρυώσει με πονάει πολύ ο λαιμός μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα?????????. Τι κάνετε κορίτσια; Εμείς σήμερα έχουμε μια βάπτιση κ βαριέμαι λίγο να πάμε γιατί είναι 2 η ώρα,αλλά πρέπει να πάμε.; Δεν ξέρω κ τι να φορέσω. Εν τω μεταξύ πρέπει να έχω κρυώσει με πονάει πολύ ο λαιμός μου.

Καλημέρα κορίτσι βάλε κάτι σίγουρο κ άνετο ?εσένα τα λαίμα εμένα τα αυτιά!!! Τι κάνετε οι υπόλοιπες κοπέλες σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες κ από μένα! Σας έχασα λίγο χτες... Από μένα όλα καλά! Εσείς πώς μου είστε;

Ελενακι μου γλυκό με την ανυπομονησία σου! Βρε, βάλτο στο μυαλό σου! Όλες θα γίνουμε μανουλες! Το σπορακι μας περιμένει εκεί ψηλά τη σειρά του για να μπει στις κοιλιτσες μας! Μην αγχωνεσαι!!

Άνθη μου ελπίζω να περιμένεις την ακατανομαστη για άλλους 9 μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Εμείς μάλλον θα πάμε για καφέ σε κάποια παραλία γιατί για μπάνιο δεν το βλέπω φυσάει απίστευτα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Εμείς μάλλον θα πάμε για καφέ σε κάποια παραλία γιατί για μπάνιο δεν το βλέπω φυσάει απίστευτα..!!!

Καλα να περασετε! Εμεις ειμαστε του βραδινου καφε.. Τωρα μαγειρευω πα`ι`δάκια! Παντως για τον αερα δικιο εχεις! Σα να φθινοπωριασε!! Ασε που ο αντρουλης μου δεν αποχωριζεται το κλιματιστικο πριν τα Χριστούγεννα κ εχω γινει κασατη! Μπρρρρρρ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Καλα να περασετε! Εμεις ειμαστε του βραδινου καφε.. Τωρα μαγειρευω πα`ι`δάκια! Παντως για τον αερα δικιο εχεις! Σα να φθινοπωριασε!! Ασε που ο αντρουλης μου δεν αποχωριζεται το κλιματιστικο πριν τα Χριστούγεννα κ εχω γινει κασατη! Μπρρρρρρ!!!!!!

Και εγώ είμαι έτσι! Ζεστενομαι σχεδόν πάντα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επειδή δεν ξέρω τι γίνεται με τις θερμοκρασίες σε περίπτωση πιθανώς εγκυμοσύνης τι παίζει να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Κορίτσια επειδή δεν ξέρω τι γίνεται με τις θερμοκρασίες σε περίπτωση πιθανώς εγκυμοσύνης τι παίζει να εχουμε

ΑΠ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ.Κ ΠΕΦΤΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η θανασης μου είπε:

Τώρα έχω 37,3 αλλά δεν ξέρω μήπως φταίει που πονάει ο λαιμός μου?

ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είναι η μέρα σου Ανθή? Αχ τι αγωνία είναι αυτή! Μακάρι να μην σου έρθει! Να έχουμε χαρές στην παρέα ????? 

Μου δίνει πολύ κουράγιο που έχω να κάπου να μπω και να διαβάσω κοπέλες με ίδιες ανησυχίες.  Συχτυχως που μπήκα στο φορουμ . Ακόμη δεν το έχω πει σε κανέναν....

Σήμερα δεν έχω συμπτώματα κ σκεφτόμουν πως θα αντίδρασω μόλις αδιαθετησω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Σήμερα είναι η μέρα σου Ανθή? Αχ τι αγωνία είναι αυτή! Μακάρι να μην σου έρθει! Να έχουμε χαρές στην παρέα ????? 

Μου δίνει πολύ κουράγιο που έχω να κάπου να μπω και να διαβάσω κοπέλες με ίδιες ανησυχίες.  Συχτυχως που μπήκα στο φορουμ . Ακόμη δεν το έχω πει σε κανέναν....

Σήμερα δεν έχω συμπτώματα κ σκεφτόμουν πως θα αντίδρασω μόλις αδιαθετησω.... 

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ,ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?(ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΝΟΡΜΑΛ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ,ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?(ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΝΟΡΜΑΛ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...)

Είχες αίμα? Στην σύλληψη μπορεί να έχεις λίγο αίμα.και μετα μια εβδομάδα καθαρή? Και τώρα περιμένεις περίοδο????? ???μου φαίνεται θα έχεις καλά νεακια! Εγώ 10 του μηνός περιμένω περίοδο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Είχες αίμα? Στην σύλληψη μπορεί να έχεις λίγο αίμα.και μετα μια εβδομάδα καθαρή? Και τώρα περιμένεις περίοδο????? ???μου φαίνεται θα έχεις καλά νεακια! Εγώ 10 του μηνός περιμένω περίοδο ?

ΕΙΧΑ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ PREGNYL ΚΑΦΕ Κ ΜΕΤΑ ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ.Η ΡΟΗ ΗΤΑΝ ΛΙΓΗ (ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ)Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΚΑΦΕ.ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΙΜΑ.ΗΤΑΝ 28Η ΜΕΡΑ.

ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΡΓΗΣΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ.ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ 21Η .(ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ)

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕ UTROGESTAN,Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 14 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.

ΑΝ Κ ΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΙΧΑ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ PREGNYL ΚΑΦΕ Κ ΜΕΤΑ ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ.Η ΡΟΗ ΗΤΑΝ ΛΙΓΗ (ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ)Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΚΑΦΕ.ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΙΜΑ.ΗΤΑΝ 28Η ΜΕΡΑ.

ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΡΓΗΣΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ.ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ 21Η .(ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ)

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕ UTROGESTAN,Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 14 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.

ΑΝ Κ ΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...:roll:

Ωχ κορίτσι εσύ μου φαίνεται δεν είχες περίοδο για να δούμε. Σε λίγες ώρες θα ξέρεις! Αφού κ γιατρός σου είπε δεν ήταν περίοδος! Οπότε σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Ωχ κορίτσι εσύ μου φαίνεται δεν είχες περίοδο για να δούμε. Σε λίγες ώρες θα ξέρεις! Αφού κ γιατρός σου είπε δεν ήταν περίοδος! Οπότε σίγουρα! 

ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ.ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΠΤ(ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ)ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΥΣΤΗ.ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΟ.

ΕΙΔΕ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΟ ΩΟΘΗΛΑΚΙΟ ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ (ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ)Κ ΟΤΙ ΤΟ ΩΟΘΗΛΑΚΙΟ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΕΙΔΑ Κ ΓΩ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟΡΟΦΑΤΑΙ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,,,ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΘΑΡΡΟΣ...ΜΠΟΡΕΙ,,(ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ.ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΠΤ(ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ)ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΥΣΤΗ.ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΟ.

ΕΙΔΕ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΟ ΩΟΘΗΛΑΚΙΟ ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ (ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ)Κ ΟΤΙ ΤΟ ΩΟΘΗΛΑΚΙΟ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΕΙΔΑ Κ ΓΩ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟΡΟΦΑΤΑΙ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,,,ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΘΑΡΡΟΣ...ΜΠΟΡΕΙ,,(ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ..)

Είχα μια γιατρό που όλο κάτι δεν μου έλεγε ?ήθελε να είναι σίγουρη. 

Προσπαθείς καιρό Ανθή? Έχεις παιδιά? Τί συμπτώματα έχεις τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Σήμερα είναι η μέρα σου Ανθή? Αχ τι αγωνία είναι αυτή! Μακάρι να μην σου έρθει! Να έχουμε χαρές στην παρέα ????? 

Μου δίνει πολύ κουράγιο που έχω να κάπου να μπω και να διαβάσω κοπέλες με ίδιες ανησυχίες.  Συχτυχως που μπήκα στο φορουμ . Ακόμη δεν το έχω πει σε κανέναν....

Σήμερα δεν έχω συμπτώματα κ σκεφτόμουν πως θα αντίδρασω μόλις αδιαθετησω.... 

Θα αντιδράσεις φυσιολογικά οπως περίπου καθε μήνα..ισως στεναχωρηθεις αλλα θα παρεις τον άντρα σου θα πατε μια ωραια βόλτα και θα το ξεχάσεις!και θα πεις παμε δυνατά για τον απρόσμενο μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...